Makijaż do ślubu - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-30, 09:51   #781
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Makijaż do ślubu

Tak, fryzura powinna byc pierwsza
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 12:58   #782
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
najpierw fryz czy makijaż,bo już sie pogubiłam??
Dobrze dziewczyny mówią, najpierw fryc później makijaż, bo w sytuacji odwrotnej mogłabyś swój malunek naruszyć (ewentualne mycie głowy, duża temp od suszarek oraz masa lakierów może zrobić swoje).
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:21   #783
Alllicja
Przyczajenie
 
Avatar Alllicja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż do ślubu

fryzjerke mam za rogiem, gora 2min drogi. Suknia zajmie mi okolo 15 min :/ wiec niewiele zostanie na makijaz, bo jakies gora pol godziny i nie mam na niego zadnego pomyslu:/ za duzo klopotu, po nicach spac nie moge:P
Alllicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:53   #784
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Makijaż do ślubu

Oj co za problem. Zaproś fotografa do siebie na makijaż - spokojnie zrobisz go sobie w te 30-45 minut (naprawdę wystarczy tyle czasu, szczególnie jeśli wcześniej poćwiczysz). A do tego będziesz miała piękne i modne teraz zdjęcia z przygotowań, kosztem kilku zdjęć z pleneru.

A jak zrobić makijaż? Wejdź na forum makijażowe, tam jest kilka lekcji step-by-step jak wykonać piękny makijaż:

Tutaj jest lista lekcji: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157928

A tutaj masz kilka przykładowych makijaży wraz z instrukcją jak je wykonać:
makijaż naturalny 1 od Agibil
różowo mi od Agibil
makijaż ślubny 1
makijaż ślubny 2
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 12:55   #785
elsebe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Makijaż do ślubu

kochane no nie mowcie ze nieznacie nikogo z sosnowca
potrebuje naprawde kogos godnego polecenia z sosnowca kto robi dobre makijaze
bo bylam kiedys na targach i jedna firma robila makijaze z sosnowca i zrobila mi taki ze wygladalam jak na bal przebierancow tragedia
pomozcie chcialam subtelny makijaz pasujacy do mnie z profesjaonalnych kosmetykow
plisssss
elsebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 13:07   #786
elsebe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez nel_a Pokaż wiadomość
mnie malowali w Sosnowcu na 3maja - na przeciwko 'sezamu'
no i jak ci sie podobalo?? mozesz jakies zdjecia wstawic ze slubu, zeby twoj makijaz bylo widac, bede wdzieczna
bo osattnio jak mnie pomalowali na targach (mialo byc profesjonalnie) to watpie w moc makijazystek, boje sie ze znow mnie ktos pomaluje jak kukle na bal przebierancow
elsebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 21:48   #787
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Makijaż do ślubu

Świetna lekcja jak wykonać piękny, naturalnie wyglądający makijaż ślubny :
http://www.youtube.com/watch?v=KLOakCdxfrA
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 23:05   #788
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Makijaż do ślubu

Rav czy Ty czasem używałaś do ślubu potrójnych cieni Rimmela? Coś mi w głowie świta, ale nie jestem pewna.
Jeśli tak chciałabym zaczerpnąć nieco wiedzy na temat ich sprawowania się na oku.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 09:22   #789
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Makijaż do ślubu

Powiem szczerze, że coraz częściej zastanawiam się, czy mimo posiadanych umiejętności i malowania się na co dzień nie oddać się w ręcę profesjonalistki Od początku myślałam, żeby malować się sama, ale teraz już nie wiem. Nie dość, że makijażystka wyjdzie taniej (wiem, wiem - można potem kosmetyki wykorzystać), to w dodatku nie będę się denerwować, czy makijaż mi wyjdzie (osypany cień, tworzący dziwną plamę, krzywa kreska... No i przede wszystkim trwałość).
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 09:49   #790
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Makijaż do ślubu

Asiuk siejesz wątpliwości i mi również się to udziela) Też się zastanawiam, czy makijaż wykonany przez moją siostrę będzie ok. Chociaż w moim przypadku nie mam dużego wyboru. Mieszkam w małym miasteczku, gdzie wprawdzie są panie wykonujące makijaż tylko przy mojej cerze nie wiem jak długo by przetrwał Co robić, co robić...
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 10:25   #791
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że coraz częściej zastanawiam się, czy mimo posiadanych umiejętności i malowania się na co dzień nie oddać się w ręcę profesjonalistki Od początku myślałam, żeby malować się sama, ale teraz już nie wiem. Nie dość, że makijażystka wyjdzie taniej (wiem, wiem - można potem kosmetyki wykorzystać), to w dodatku nie będę się denerwować, czy makijaż mi wyjdzie (osypany cień, tworzący dziwną plamę, krzywa kreska... No i przede wszystkim trwałość).
Najlepiej przejdz sie na makijaz probny do jakiejs dobrej wizazystki(poszukaj na forum, sprawdz opinie na jej temat, nie warto isc do pierwsze lepszej) umow sie na jak nawczesniejsza godzine i pochodz w tym makijazu, wtedy sprawdzisz jego trwalosc, a jesli bedziesz niezadowolona to zawsze bedziesz mogla umalowac sie sama.

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Asiuk siejesz wątpliwości i mi również się to udziela) Też się zastanawiam, czy makijaż wykonany przez moją siostrę będzie ok. Chociaż w moim przypadku nie mam dużego wyboru. Mieszkam w małym miasteczku, gdzie wprawdzie są panie wykonujące makijaż tylko przy mojej cerze nie wiem jak długo by przetrwał Co robić, co robić...
Zorientuj sie czy w okolicach nie ma wizazystki, ktora dojezdza do domu. Ja np. w rejonie w ktorym pracuje dojezdzam nawet 100 km., wiec sprawa nie jest jeszcze przesądzona
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 10:25   #792
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Asiuk siejesz wątpliwości i mi również się to udziela) Też się zastanawiam, czy makijaż wykonany przez moją siostrę będzie ok. Chociaż w moim przypadku nie mam dużego wyboru. Mieszkam w małym miasteczku, gdzie wprawdzie są panie wykonujące makijaż tylko przy mojej cerze nie wiem jak długo by przetrwał Co robić, co robić...
Wybacz Ja mam w sumie dość duży wybór, bo mogą do mnie dojechać makijażystki z Katowic (moja siostra takową miała na swoim ślubie). W mojej mieścinie też jest jedna makijażystka pracująca na Kryolanie.
Dobrą znajomą mojej fotografki jest Ania Oramus (ma swoje ogłoszenie w Katalogu Wizażystek), jej portfolio wygląda zachęcająco.
Wspomniana fotografka stwierdziła, że większość dziewczyn wybiera profesjonalny makijaż (ona fotografuje często przygotowania właśnie).
Dobra, już nie sieję paniki, mam jeszcze czas na zastanowienie

Dopisek: Dzięki, Pau, za rady. Zapewne tak właśnie zrobią
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję

Edytowane przez asiuk
Czas edycji: 2008-04-01 o 10:26 Powód: dopisek :)
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 13:33   #793
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Wybacz Ja mam w sumie dość duży wybór, bo mogą do mnie dojechać makijażystki z Katowic (moja siostra takową miała na swoim ślubie). W mojej mieścinie też jest jedna makijażystka pracująca na Kryolanie.
Szczęściara u mnie to się pracuje na Avonie, Maybeline, Max Factorze itd Jeżeli chodzi o takie podkłady to spływaja ze mnie po godzinie max
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 16:23   #794
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Rav czy Ty czasem używałaś do ślubu potrójnych cieni Rimmela? Coś mi w głowie świta, ale nie jestem pewna.
Jeśli tak chciałabym zaczerpnąć nieco wiedzy na temat ich sprawowania się na oku.
z Rimmela miałam taki quad jak w załączniku (wciąż go mam), tylko inne zestawienie kolorystyczne [beż/róż/rudy/ciemnaczekolada]. Użyłam z niego tylko ciut ciemnoczekoladowego brązu w kąciku oka.

Ale poza tym brązem reszta cieni jest... niewidoczna na skórze? Trzeba nałożyć sporą wartwę, żeby go było widać. Także raczej nie polecam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ehero.jpg (18,6 KB, 18 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 20:01   #795
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość

Ale poza tym brązem reszta cieni jest... niewidoczna na skórze? Trzeba nałożyć sporą wartwę, żeby go było widać. Także raczej nie polecam.

I właśnie jak szukałam o nich opinii na innych forach to prawie każdy narzekał na ich kolor na powiekach, że takie niewidoczne, za delikatne choć opakowanie zawiera dość intensywne kolory. Dzięki.

--------------

W oko wpadły mi także cienie Revlona , może któraś używała i coś nie co o nich powie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg revlon.jpg (27,2 KB, 20 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 20:36   #796
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Makijaż do ślubu

To ja się też wypowiem, bo mam dwa zestawy póki co, jak w załączniku (niebieski kolorystycznie nie trafiony i go nie używam), plus jeden cień pojedynczy z tej samej serii.

Cienie są super jak dla mnie. Można nałożyć delikatną warstwę, która będzie lżejsza i bledsza niż w opakowaniu (wszystkie zestawienia są dosyć ciemne), ale można też uzyskać taki mocny efekt. Cienie są baaardzo trwałe, i zdecydowanie są moimi ulubionymi. Nie mam się do czego w nich przyczepić. A te fiolety są przepiękne .

Pojedynczy White Whisper (ecru) jest świetnym cieniem bazowym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rev1.jpg (9,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2001.jpg (13,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg revlon.jpg (19,1 KB, 12 załadowań)
__________________
The greatest pleasure in life is doing what people say you cannot do. [Walter Bagehot]
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 20:45   #797
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Makijaż do ślubu

Pożyczyłam od siostry paletkę Revlona, zestaw 06 In the buff - wydaje mi się, że to ten wklejony przez Martę. Powiem szczerze, że kolory wydają mi się bardzo blade, jedynie tym najciemniejszym cieniem można uzyskać mocniejszy efekt. Nie wiem, być może to kwestia konkretnego zestawu?
Najbardziej odpowiadają mi właśnie te fiolety, bodajże Berry Bloom, które wkleiła Rav - w testerze są nasycone kolorystycznie, nie wiem, jaki efekt będzie w wersji nowej, świeżej (czasem jednak testery różnią się dosć znacznie).
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 20:50   #798
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Makijaż do ślubu

Dzięki dziewczyny, będę musiała się nad nimi porządnie zastanowić.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 21:25   #799
sylwia1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 18
Dot.: Makijaż do ślubu

A ja mam takie pytanko;
Jakiego podkladu uzywacie do makijazu slubnego i jakich kosmetykow???
Chce sie sama pomalowac do slubu ale mam problem z doborem kosmetykow, glownie podkladu i pudru;
Pozdrawiam
sylwia1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 21:30   #800
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Makijaż do ślubu

Sylwia1983 przejrzyj dokładnie ten wątek oraz wątek -->Relacja slubna - kosmetyki ktore 'daly rade' w TEN DZIEN
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 21:49   #801
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, będę musiała się nad nimi porządnie zastanowić.
Marto droga, ja sobie i tak najprawdopodobniej cienie Revlona kupię Na testerze fiolety są bardzo fajne
Zerknij na paletki Isa Dory - mają piękne kolory, są dość matowe i nieźle się trzymają Podoba mi się też ich konsystencja - są miękkie, pudrowe, przyjemne w aplikacji.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg isa dora.jpg (19,9 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg isa dora2.jpg (19,4 KB, 10 załadowań)
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 22:19   #802
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Makijaż do ślubu

Nigdy nie miałam do czynienia z Isadorą, wiele lat byłam za to wierna Inglotowi Integra. Najbardziej właśnie odpowiadają mi kolorki w odcieniach brązu, złota.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 06:30   #803
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez pau141 Pokaż wiadomość
Zorientuj sie czy w okolicach nie ma wizazystki, ktora dojezdza do domu. Ja np. w rejonie w ktorym pracuje dojezdzam nawet 100 km., wiec sprawa nie jest jeszcze przesądzona
Moja siostra (zresztą ta, która ma mnie malować) ma ślub w sierpniu, miesiąc po mnie i już się orientowała w "dojazdach", to wiesz w naszym regionie nie jest tak łatwo, żadna nie chciała przyjechać do domu, dlatego postanowiłyśmy same się malować. Może i jeszcze popytam, zobaczymy.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 12:30   #804
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Moja siostra (zresztą ta, która ma mnie malować) ma ślub w sierpniu, miesiąc po mnie i już się orientowała w "dojazdach", to wiesz w naszym regionie nie jest tak łatwo, żadna nie chciała przyjechać do domu, dlatego postanowiłyśmy same się malować. Może i jeszcze popytam, zobaczymy.
Wiem wlasnie,ze z dojazdami sa problemy, ale moze jednak uda sie kogos znalezc. Ja niestety nei moge w tej kwestii pomoc, ale zycze powodzenia
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 19:06   #805
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez pau141 Pokaż wiadomość
Wiem wlasnie,ze z dojazdami sa problemy, ale moze jednak uda sie kogos znalezc. Ja niestety nei moge w tej kwestii pomoc, ale zycze powodzenia
Dzięki
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 13:18   #806
Marissaa
Raczkowanie
 
Avatar Marissaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 49
Dot.: Makijaż do ślubu

Hej dziewczyny Mam pytanie czy mogłybyście polecic jakas porzadna firme ..tzn czym najlepiej wykonac makijaż slubny?będę chyba malowac sie sama i chce zaopatrzyc sie w cos porzadnego poradźcie kochane cosmam cienmną karnacje chcialabym miec lekko rozswietloną twarz i bardzo delikatny świezy makijaż do mojego typu urody chyba najlepiej bedzie pasował...buziolki
__________________
10 Maj 2008!!!!
Michał i Ola powiedzą sobie TAK!!!
http://www.suwaczek.pl/cache/4f662da757.png

Marissaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 18:49   #807
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Marissaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam pytanie czy mogłybyście polecic jakas porzadna firme ..tzn czym najlepiej wykonac makijaż slubny?będę chyba malowac sie sama i chce zaopatrzyc sie w cos porzadnego poradźcie kochane cosmam cienmną karnacje chcialabym miec lekko rozswietloną twarz i bardzo delikatny świezy makijaż do mojego typu urody chyba najlepiej bedzie pasował...buziolki
Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, jaka firma będzie najlepsza. Wiadomo, że na niektóre kosmetyki warto wydać więcej, a na inne już niekoniecznie - w zależności, jak się sprawdzą na konkretnej osobie.
Na pewno polecę bazy pod podkład, również pod oczy - może być Sephora, ArtDeco (z ArtDeco dobra jest baza pod cienie).
Moim zdaniem warto wydać więcej pieniędzy na podkład, a jeśli ma się problemy np. z cieniami pod oczami - również na korektor, choć to też różnie bywa Od jakiegoś czasu testuję korektor Heleny Rubinstein i jestem średnio zadowolona - nie powalił mnie na kolana, choć jest wśród najlepszych kosmetyków na KWC
Do rozświetlenia cery dziewczyny używają kuleczek Vollare - kosztują chyba 5 zł
Musisz w miarę możliwości przetestować różne kosmetyki na sobie, bo naprawdę nie zawsze warto płacić za firmę.
Skorzystaj z katalogu KWC, zerknij na wątek o kosmetykach, które się sprawdziły w dzień ślubu (w podforum "Już po").
Pozdrawiam.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 06:46   #808
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Makijaż do ślubu

Chyba jednak umowie się do jakiejś kosmetyczki u siebie. Wezmę tylko swoje kosmetyki. Wczoraj posprzeczałam się z siostrą więc nie chcę, żeby mnie malowała.
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 08:26   #809
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Chyba jednak umowie się do jakiejś kosmetyczki u siebie. Wezmę tylko swoje kosmetyki. Wczoraj posprzeczałam się z siostrą więc nie chcę, żeby mnie malowała.
Tak,tak ja też bym zrezygnowała.bałabym sie że mi walnie na twarz coś co mnie uczuli i bym na weselu jak świnka pigi wyglądała!!Akysz
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 09:00   #810
karusia13
Raczkowanie
 
Avatar karusia13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 48
Dot.: Makijaż do ślubu

rav12345:

A decyzja co do bukietu już podjęta?

Ogólnie masz kilka opcji:
- zdecydowany makijaż oka w kolorach neutralnych, beż, ciemny brąz, odrobina czerni, ecru, może złoto, do tego delikatna pomadka
- makijaż oka w kolorze chłodnego fioletu, do tego bladoróżowe usta, i koniecznie bukiett z elementami fioletowych kwiatów
- możesz też wykonać delikatny, neutralny makijaż oka + zaakcentowane usta[/quote]

rav, bukiet? ja nawet sukni nie wybrałam! ślub za 5 miesięcy. wiem, późno się za to wzięłam, ale jakoś wcześniej mnie nie natchnęło ;P

dzięki rav za rady i propozycje. przyznam, że spodobały mi się niektóre. wesele mam w sierpniu, więc chyba wybiorę coś delikatnego. ale napewno zrobię różne opcje na próbnym i wtedy podejmę decyzję.
prawdę mówiąc to szukam jakiejś wizażystki z Tychów, ale nie umiem znaleźć nikogo poleconego.
no i mam problem z fryzurką. nie mam pomysłu, chyba rozpuszczone będę miałą albo jakieś luźne upięcie, bo mam włosy do ramion, wyceniowane, z grzywką. muszę wybrać się do fryzjera, byle dobrego.
karusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 14:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.