REGENERIS osocze bogatop³ytkowe - skóra g³owy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejd¼ i zobacz jak mo¿esz podnie¶æ jako¶æ swojego ¿ycia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-10-14, 19:25   #31
witam_tina
Raczkowanie
 
Avatar witam_tina
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: REGENERIS osocze bogatop³ytkowe - skóra g³owy

By³am na tym zabiegu rok temu, bardzo mi siê podoba³o. W³osy zdecydowanie szybciej zaczê³y rosn±æ, pojawi³o siê sporo nowych No i co najwa¿niejsze, nie musia³am myæ g³owy co dziennie. Niestety, znowu mam problemy z przet³uszczaj±ca siê skóra g³owy i nie wygl±dam dobrze ju¿ nawet po 20 godzinach. Pewnie dieta tez ma na to jaki¶ wp³yw.
Natomiast jak ju¿ siê dobije do mojej kosmetolog to na pewno zrobiê ponownie ten zabieg i my¶le tez czy nie waln±c go na ca³a twarz.


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
witam_tina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-10-16, 15:58   #32
spari08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: REGENERIS osocze bogatop³ytkowe - skóra g³owy

A stosowa³ ktos z Was mo¿e osocze bogatop³ytkowe na zmarszczki ? Czym siê ró¿ni± efekty w porównaniu do botoksu?
Zastanawiam siê nad zabiegiem, który zlikwiduje zmarszczki na twarzy, ale nie wiem, który wybraæ
spari08 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-10-16, 17:03   #33
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: REGENERIS osocze bogatop³ytkowe - skóra g³owy

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Poka¿ wiadomo¶æ
A mi sie wydaje ze wampirzy lifting to po prostu kazdy zabieg z wykorzystaniem osocza bogatop³ytkowego odwirowanego z krwi czyli skora g³owy tez. Nied³ugo chce znowu isc na ten zabieg bo ostatnio chyba przez przesilenie jesienne zacze³y mi w³osy bardziej wypadac a by³o juz tak super...

Agataa, by³am przed weekendem na wampirzym liftingu u lekarza którego mi kiedy¶ poleci³a¶ (na pewno pamiêtasz o kogo chodzi) i zap³aci³am duu¿o taniej ni¿ zwykle za ten zabieg Wiêc jak chcesz i¶æ nied³ugo, tak jak pisa³a¶, to serdecznie donoszê ¿e doktor powiedzia³ ¿e do koñca listopada bêdzie ta promocja Szkoda przegapiæ. Zapisa³am siê od razu na dwa kolejne zabiegi po promocji. Jak szaleæ to szaleæ



Kto¶ mo¿e poleciæ dobrego podologa w Szczecinie??
Irena77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-10-17, 18:33   #34
Agataa_S
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomo¶ci: 548
Dot.: REGENERIS osocze bogatop³ytkowe - skóra g³owy

Cytat:
Napisane przez Irena77 Poka¿ wiadomo¶æ
Agataa, by³am przed weekendem na wampirzym liftingu u lekarza którego mi kiedy¶ poleci³a¶ (na pewno pamiêtasz o kogo chodzi) i zap³aci³am duu¿o taniej ni¿ zwykle za ten zabieg Wiêc jak chcesz i¶æ nied³ugo, tak jak pisa³a¶, to serdecznie donoszê ¿e doktor powiedzia³ ¿e do koñca listopada bêdzie ta promocja Szkoda przegapiæ. Zapisa³am siê od razu na dwa kolejne zabiegi po promocji. Jak szaleæ to szaleæ



Kto¶ mo¿e poleciæ dobrego podologa w Szczecinie??

Dziêki za cynk Dzwoni³am dzis do <ciach> i sie zapisa³am na dwa zabiegi. Co do podologa to moja przyjació³ka chodzi od daaawna do swietnej babki podolog. Jak wroci z urlopu to j± zapytam i Ci napiszê

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-09 o 17:34
Agataa_S jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-11-15, 21:12   #35
VeraWang
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: REGENERIS osocze bogatop³ytkowe - skóra g³owy

Od jakiego¶ czasu rozwa¿am zabieg z wykorzystaniem preparatu regeneris poniewa¿ moja kole¿anka robi³a ten zabieg w klinice <ciach> w krakowie i po kilku miesiacach faktycznie jej w³osy by³y w lepszej kondycji i by³o ich wiêcej. Aczkolwiek najpierw chcia³abym poznaæ przyczynê wypadajacych w³osów, w³a¶nie umówi³am siê do endokrynologa i zobaczymy czy to czasem nie tarczyca. Zdarzaj± siê dni, ¿e moje wlosy wypadaj± gar¶ciami, a to podobno objaw chorób tarczycy.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-15 o 22:59
VeraWang jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-05-29, 23:35   #36
monika_kacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: REGENERIS osocze bogatop³ytkowe - skóra g³owy

U jakiego lekarza
monika_kacz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Medycyna estetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 00:35:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.