Projekt Lady - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-07, 16:33   #31
Markottt
Raczkowanie
 
Avatar Markottt
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 40
Dot.: Projekt Lady

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Na player.pl są odcinki. Po obejrzeniu drugiego widzę że WSZYSTKO zrzynają DOSŁOWNIE z brytyjskiej wersji. Trochę szkoda bo u nas nie ma szlachty i dam w takim rozumieniu, ciekawa jestem skąd wytrzasnęli tych chłopaków z dobrego domu, kim oni są
Pewnie statystów wzięli. Żona dla mojego syna - o Panie, to było koszmarne, chociaż Chłopaki do wzięcia czy jak się ta produkcja Polsatu zwie jest jeszcze gorsze, aż oczy przecieram ze zdumienia, że istnieją tacy ludzie.
Markottt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 14:31   #32
macmiki
Raczkowanie
 
Avatar macmiki
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 465
Dot.: Projekt Lady

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Na player.pl są odcinki. Po obejrzeniu drugiego widzę że WSZYSTKO zrzynają DOSŁOWNIE z brytyjskiej wersji. Trochę szkoda bo u nas nie ma szlachty i dam w takim rozumieniu, ciekawa jestem skąd wytrzasnęli tych chłopaków z dobrego domu, kim oni są
Castiiiing Byle kogo wzieli pewnie
macmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 18:59   #33
FRIDAONE
Przyczajenie
 
Avatar FRIDAONE
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 26
Smile Dot.: Projekt Lady

Dziewczyny należy jedynie lekko wytonować, ale pozostawić im ich własny, indywidualny styl i nie namawiać do zmiany, bo ta zmiana, czyni z nich matrony, kobiety poukładane, uporządkowane, a to nie jest właściwe dla każdego. Sposób ubioru i wizażu jaki sugerują mentorki, prowadziłby do tego, że mielibyśmy ulice pełne urzędniczek, kobiet sztywnych, bez pazura. W ostatnim odcinku, nie wszystkie zaproponowane fryzury przez stylistę były odpowiednie, przynajmniej trzy dziewczyny, wyglądały znacznie gorzej niż w starej fryzurze.
FRIDAONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 19:34   #34
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Projekt Lady

Patrycja rzeczywiście wygląda na 40 lat, a Vanessa jak 12 - latka samodzielnie obsmyczona. Tej dziewczyny która odpadła wcale nie kojarzyłam, może miała właśnie taką strategię na przetrwanie programu, będą wyrzucać te niegrzeczne a tymczasem wywaliły ją bo była nudna
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 19:42   #35
FRIDAONE
Przyczajenie
 
Avatar FRIDAONE
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 26
Dot.: Projekt Lady

Patrycja wyglądała bardzo dobrze w długich włosach. Iza także była zjawiskowa w długich włosach, a teraz zrobiono z niej jej gorszą wersję, takiej ułożonej i statecznej pani. Po co na siłę postarzać bardzo młode kobiety i wmawiać im, że tylko to ma klasę? Dzisiaj jest różnorodność, miesza się style, łączy zestawienia, ogólnie taki eklektyzm. Elegancja ma teraz różne oblicza.

Edytowane przez FRIDAONE
Czas edycji: 2016-07-12 o 19:43 Powód: literówka
FRIDAONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 20:08   #36
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Projekt Lady

Dokładnie. Na siłę chcą z nich zrobić damy. Fryzjer nie popisał się. Specjalnie?! Nie rozumiem komu przeszkadzają chociażby długie włosy. Nie każdemu pasują krótkie albo z przedziałkiem na środku głowy.
Ta dziewczyna, co odpadła, irytowała mnie. Może coś ze mną nie tak, ale wolę chamskie i szczere "babochłopy" niż wszechwiedzące damulki.
Wciąż zastanawiam się, skąd chłopcy z dobrych domów...
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 13:34   #37
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Projekt Lady

Ta dziewczyna która miała czarno-blond włosy w nowej fryzurze wygląda gorzej niż w starej, a wystarczyło trochę podciąć końcówki i zmienić kolor na jednolity.

Mam wrażenie, że jakby popracowały trochę z Maja Sablewską z TVN to by dopiero ladnie wyglądały. W tym programie większość metamorfoz mi się podoba.
Przepraszam, że się tak odnosze do programu Sablewskiej ale to powinna być podstawowa część szkolenia przed wizytą u chłopców z dobrego domu i ogólnego ich wizerunku, a nie odczepienie doczepionych włosów i zrobienie z nich ciotek klotek.
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 14:13   #38
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Projekt Lady

obejrzałam jedynie ostatni odcinek. Vanessa w tej fryzurze wygląda według mnie źle, nie wiem może gdyby jakoś te włosy wymodelowała to było by lepiej ale jak miała takie przyklapnięte to nie wyglądała w ogóle jak niby dama. Patrycja nie wyglądała źle no tylko strasznie ją ta fryzura postarza, na pewno mogliby zrobić coś w czym wyglądałaby lepiej.

może mi któraś powiedzieć o co chodziło z tym wypluwaniem wina? po co one miały to robić?
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 18:24   #39
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Projekt Lady

U Vanessy ta nowa fryzura się kończy w najszerszym miejscu szczęki, przez co zniekształca jej się twarz.
Wino się wypluwa żeby czuć smak następnego. Próbowały wiele rodzajów a podobno jak się pije to się nie czuje różnicy
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 18:44   #40
FRIDAONE
Przyczajenie
 
Avatar FRIDAONE
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 26
Dot.: Projekt Lady

Myślę, że założeniem programu jest stworzenie damy w starym stylu, taki typ - "jak przed wojną....". Kiedyś założeniem było, że prawdziwa dama, nie jest widoczna na odległość, jest wytonowana, subtelna, a wszelkie przejawy fizycznej zmysłowości, czy seksualności, należy zminimalizować. Jednak czasy się zmieniły, a tym samym zmieniła się obyczajowość i kobieta, która kiedyś uważana była za damę, dzisiaj w ogólnym spojrzeniu społecznym może zyskać miano - sztywnej, matrony, staroświeckiej, lalusiowatej, nudnej. Oczywiste jest, że mądre, nowoczesne społeczeństwo, dostosowuje się do zmian obyczajowych. Preferowany przez mentorki typ image obowiązuje nadal ( w mniejszym, bądz w większym stopniu ) w pewnych środowiskach zawodowych, ewentualnie funkcjonują takie panie w indywidualnych przypadkach.
FRIDAONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 20:08   #41
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Projekt Lady

Właśnie obejrzałam ostatni odcinek i też uważam, że stylista fryzur się nie popisał. Takie pancie urzędniczki z niektórych zrobił... Za każdym razem jak na ekranie pojawia się Rozenkowa mam przed oczami to zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 206b97f246f58c08e5bf30a6511901bbcf136e52.jpg (129,9 KB, 177 załadowań)
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-13, 20:51   #42
FRIDAONE
Przyczajenie
 
Avatar FRIDAONE
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 26
Dot.: Projekt Lady

Pani Rozenek jest nieco niewiarygodna w tym programie. No właśnie, to taka wytonowana wersja dziewczyn z programu. Dodam, że osobiście bardzo lubię panią Rozenek i styl ubioru, który prezentuje, jednakże w ten program, nie jest właściwie wpasowana. Pewnie też dlatego, bronię dziewczyny z programu.
FRIDAONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 21:33   #43
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Projekt Lady

Ja podejrzewam, że Patrycja miała tak spalone włosy, że nie dało się nic uratować, zwłaszcza że ona mocno je lakierowała, poza tym te doczepy były tandetne i bardzo widoczne. Iza też miała zniszczone włosy, może nie wygląda jakoś super w tej nowej fryzurze, ale nie ma co trzymać spalonych włosów, które się nie zregenerują. Ogólnie zauważyłam, że większość dziewczyn woli mieć długie i nieważne że ostatnie 5cm jest spalone i wykruszone, najważniejsze że długie . Za to zmiana Vanessy jest naprawdę niekorzystna, chyba że też miała siano.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 22:10   #44
paint_it_black
Zadomowienie
 
Avatar paint_it_black
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 133
Dot.: Projekt Lady

Patrycja mnie bawiła tym lamentem, że wygląda jak kupa przecież tak naprawdę na co dzień wyglądała gorzej- bo to i tak były doczepki! Pod koniec odcinka już wyglądała korzystniej w tym falach. Jak je sobie dobrze ułoży to może dobrze wyglądać. To co miała pod przyczepkami to jakaś strzecha. Rzęsy by jej mogli schować
paint_it_black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 09:31   #45
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Projekt Lady

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:25
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 09:58   #46
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Projekt Lady

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dziewczyna poniżej 30 nie musi wyglądać tak jak Patrycja, moim zdaniem ta fryzura z niej robi dużo starszą paniusię niż 26 lat
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 10:08   #47
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Projekt Lady

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Dziewczyna poniżej 30 nie musi wyglądać tak jak Patrycja, moim zdaniem ta fryzura z niej robi dużo starszą paniusię niż 26 lat
dokładnie, mi kojarzy się kimś 10 lat starszym. nie mówię że poprzednia była lepsza, ale da się coś zrobić pomiędzy. ale tutaj to kwestia uczesania może pomóc, mi się nie podobała głównie przez te powywijane końce
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-14, 14:53   #48
FRIDAONE
Przyczajenie
 
Avatar FRIDAONE
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 26
Dot.: Projekt Lady

Patrycja ma dopiero 26 lat, a nie - "aż 26 lat". Dziewczyny w programie są bardzo młode, a młodemu wiele rzeczy pasuje. Zresztą w każdym wieku, przede wszystkim kobietom, miło jest usłyszeć, że wygląda się dużo młodziej, niż metryka wskazuje. Dlatego też w każdym wieku, nie warto stylizować się w taki sposób, żeby wyglądać starzej, skoro można wyglądać młodziej. Dzisiaj długie włosy, mają kobiety w bardzo różnym wieku i przy odpowiedniej stylizacji, dodatkowo zadbanych włosach, wyglądają bardzo korzystnie, bardziej korzystnie, niż gdyby miały krótkie. Wszystko zależy od tego, komu w czym jest właściwie.

Edytowane przez FRIDAONE
Czas edycji: 2016-07-14 o 14:56 Powód: literówka
FRIDAONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 06:24   #49
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Projekt Lady

Fryzura Vanessy rzeczywiscie malo twarzowa, taka przyklepana i nieciekawa, ale wg mnie Patrycji posluzylo obciecie-moze fryzura zrobiona przez styliste byla zbyt nobliwa, ale juz sama ulozyla je tak, ze buzia naprawde fajnie wygladala. Rozwalilo mnie to, ze byla az taka zakladniczka tych dlugich wlosow-chlopak mnie rzuci itp. Potrafilabym jeszcze zrozumiec, gdyby to byly jej wlasne dlugo zapuszczane pasma, ale miala tak paskudne, sztuczne doczepki, ze wygladala z nimi bardzo kiczowato.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania

Edytowane przez traicionera
Czas edycji: 2016-07-15 o 06:27
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-17, 18:11   #50
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Projekt Lady

http://www.eskago.pl/vod/serial/3287...z-tasmy-prawdy

Patrycja od 8 minuty.
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 19:19   #51
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Projekt Lady

Jak to faktycznie nie jest reżyserowane to nie wiem czy jej współczuć czy co... brak słów
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 12:59   #52
Italia_
Raczkowanie
 
Avatar Italia_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 363
Dot.: Projekt Lady

Nie podoba mi siê ich zachowanie. Poszły do tego programu, by się zmienić? Czy zdobyć "sławę " głupotą?
Italia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 22:10   #53
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Projekt Lady

Dzisiejszy odcinek pokazał, jak bardzo niesprawiedliwie traktują dziewczyny, na przykładzie Vanessy oczywiście. Fryzurą oszpecili - miała skakać z radości? Basen - może wstydziła się, nie każda dziewczyna wskakuje w strój pod kamerą na całą Polskę. Powiem tak, nie jest to głupia dziewczyna, tylko miała pecha w programie.
Rywalizację faktycznie widać coraz bardziej. Zauważyłyście wywyższanie się dziewczyn nad tymi, które zostały ukarane?
Kolejny odcinek może być ciekawy ;]
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 06:35   #54
Italia_
Raczkowanie
 
Avatar Italia_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 363
Dot.: Projekt Lady

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Dzisiejszy odcinek pokazał, jak bardzo niesprawiedliwie traktują dziewczyny, na przykładzie Vanessy oczywiście. Fryzurą oszpecili - miała skakać z radości? Basen - może wstydziła się, nie każda dziewczyna wskakuje w strój pod kamerą na całą Polskę. Powiem tak, nie jest to głupia dziewczyna, tylko miała pecha w programie.
Rywalizację faktycznie widać coraz bardziej. Zauważyłyście wywyższanie się dziewczyn nad tymi, które zostały ukarane?
Kolejny odcinek może być ciekawy ;]
Tak. O dziwo, zaczęło im w końcu zależeć.
Troszkę bezczelne zachowanie... Ale cóż zrobić..
Italia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 16:16   #55
FRIDAONE
Przyczajenie
 
Avatar FRIDAONE
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 26
Dot.: Projekt Lady

Wydaje mi się, że mentorki usuwają w pierwszej kolejności dziewczyny bardzo młode, takie poniżej 20 - tki, bo one jeszcze muszą trochę dorosnąć i dojrzeć do pewnych rzeczy.
FRIDAONE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 19:28   #56
onomatopejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 317
Dot.: Projekt Lady

A mi się wydaje, że usuwają te najspokojniejsze. Program byłby nudny bez tych największych aparatek, taka jest prawda.
onomatopejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 20:08   #57
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Projekt Lady

Podejrzewam, ze gdyby to potraktowali "serio" to w pierwszej kolejnosci odpadłaby Agata, która chyba jako pierwsza ukradła piwo, a już wcześniej miała jakieś większe czy mniejsze epizody i kazali się jej ogarnąć. Chyba faktycznie usuwają te najspokojniejsze
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 20:43   #58
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Projekt Lady

Nie mogę pojąć tych histerii nad włosami. Przecież one odrastają, na bogów! A ułożenie można samemu ogarnąć przy pomocy kilku prostych przyrządów.

Moim zdaniem zmiana fryzury Patrycji bardzo dobrze zrobiła. Ma twarz o fajnym kształcie, którą wreszcie widać, poza tym dodało jej to trochę takiego zawadiackiego charakteru.
Natomiast Vanessę skrzywdzili - ma rzadkie i cienkie włosy, i jak są tak równo i gładko ułożone, to wygląda jak kompletna sierota.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 23:58   #59
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Projekt Lady

Zgadzam sie, fryzurka Agaty niedopasowana do jej twarzy i rodzaju wlosow. Za to Patrycji pasuja te krotsze wlosy, wreszcie wyglada jak czlowiek, a nie zywa lala Barbie.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 07:33   #60
201703310931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 646
Dot.: Projekt Lady

Izie tez pasuje nowa fryzura, w tych krótszych włosach wygląda poważniej.
201703310931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 01:45:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.