Adopcja - wątek zbiorczy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-07, 09:25   #481
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

asia_stan i ja bardzo Wam gratuluję, cudowne wieści
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:07   #482
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Witam Was wszystkie. Asieńce gratuluję z całego najszczerszego serca powiększenia rodziny o przewspaniałą na pewno trójeczkę! Gniewać się? Nigdy! Serce mi urosło jak przeczytałam.
Przepraszam Was wszystkie za milczenie. Niestety moje sprawy zawodowe spowodowały moje kompletne "off-line". Pracuję niemal na 3 etatach. Liczyłam, że wrócę na Wizaż po lecie, ale zapowiada się jeszcze więcej pracy. Na szczęście pod natłokiem spraw codziennych zupełnie zapomniałam o zdrowiu, a to się poprawiło bardzo. A to cieszy. Niestety moje milczenie nie zostało spowodowane powiększeniem rodziny. Czekamy. Ośrodek milczy, a ja nie mam odwagi odezwać się pierwsza. Małżonek pociesza mnie, że teraz mamy tak mało czasu dla samych siebie, że Kruszynka dobrze wie, żeby przeczekać najgorętszy okres i przyjść wtedy, gdy będzie chwila wytchnienia. Ale tak naprawdę dla dziecka rzucam wszystko i przemieniam się w pełnoetatową mamę... Brak czasu = brak myślenia o adopcji z natręctwem godnym maniaka, więc może i dobrze. Ściskam Was wszystkie mocno. Będę dawać znać co jakiś czas, ale na stałe nie wiem, czy wrócę na Wizaż. Jeśli zadzwoni ten wymarzony telefon będziecie wiedzieć, obiecuję. Stęskniłam się bardzo...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 21:22   #483
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

No nareszcie Ukryciorku
Ja już myślałam, że zapomniałaś o tym wątku... Cały czas czekałam na wieści od Ciebie
Jak widzisz wątek dość mocno się rozwinął i poszerzył o kilka osób
Ja wierzę... Ja WIEM, że Wasza Kruszynka czeka na ten dobry czas - zjawi się na pewno, żeby Was uszczęśliwić
Fajnie, że sie odezwałaś.
__________________

Edytowane przez alice86
Czas edycji: 2009-09-02 o 22:13
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 22:05   #484
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie. Asieńce gratuluję z całego najszczerszego serca powiększenia rodziny o przewspaniałą na pewno trójeczkę! Gniewać się? Nigdy! Serce mi urosło jak przeczytałam.
Przepraszam Was wszystkie za milczenie. Niestety moje sprawy zawodowe spowodowały moje kompletne "off-line". Pracuję niemal na 3 etatach. Liczyłam, że wrócę na Wizaż po lecie, ale zapowiada się jeszcze więcej pracy. Na szczęście pod natłokiem spraw codziennych zupełnie zapomniałam o zdrowiu, a to się poprawiło bardzo. A to cieszy. Niestety moje milczenie nie zostało spowodowane powiększeniem rodziny. Czekamy. Ośrodek milczy, a ja nie mam odwagi odezwać się pierwsza. Małżonek pociesza mnie, że teraz mamy tak mało czasu dla samych siebie, że Kruszynka dobrze wie, żeby przeczekać najgorętszy okres i przyjść wtedy, gdy będzie chwila wytchnienia. Ale tak naprawdę dla dziecka rzucam wszystko i przemieniam się w pełnoetatową mamę... Brak czasu = brak myślenia o adopcji z natręctwem godnym maniaka, więc może i dobrze. Ściskam Was wszystkie mocno. Będę dawać znać co jakiś czas, ale na stałe nie wiem, czy wrócę na Wizaż. Jeśli zadzwoni ten wymarzony telefon będziecie wiedzieć, obiecuję. Stęskniłam się bardzo...
Trzymaj się ukryciorku
Kiedyś będziesz mogła powiedzieć swojemu dziecku, że "było najbardziej wyczekiwanym dzieckiem na świecie " nie tylko, przez was (rodziców) ale i przez nas wszystkie
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 16:30   #485
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Melduję się, mam nadzieję, że będę mogła w najbliższym czasie zaglądać częściej.

Asiu, jak dzieciaki? Myślę, że młoda mamusia ma co robić, więc do nas nie zagląda zbyt często...

U nas cisza, bez zmian... ja przywykłam. Mamy taki plan, żeby iść do ośrodka i popytać, ale tak w zasadzie to o co... przecież oni tam mają setkę takich jak my. I nic się nie dzieje. Do tego stopnia to niecierpliwi otoczenie, a nie nas, że ostatnio mnie moja szefowa wypytuje, jak tam sprawy adopcyjne. A ja - że w polu i to wielka niewiadoma. Na dzień dzisiejszy pcham życie do przodu, biorę sobie na głowę robotę i staram się temat powiesić na "kołku". Bo od ciągłego myślenia można zwariować. Aczkolwiek dzieci w naszym otoczeniu przybywa. Właśnie we wczesnej ciąży jest moja przyjaciółka i generalnie maluchów i w pracy i na osiedlu przybywa. Na szczęście ludzie taktownie milczą na temat naszej bezdzietności, a ja nie uważam za stosowne się tłumaczyć...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 17:11   #486
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

W końcu się odezwałaś Już miałam nadzieję że skoro cisza, to znaczy, że zsajęta dziecią tkiem, a tu ciągle nie. Ale co ma być to będzie. Warto może jednak się do tego ośrodka przejść, bo podobno to robi jakąś różnicę, kiedy widzą, jak człowiek się martwi i czeka. Tyle w każdym razie wyczytałam na innych forach o adopcji.

W każdym razie czekamy na dobre wieści i trzymamy kciuki baaaardzo. Pisz, co u Ciebie i melduj każdy krok
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 17:21   #487
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Gorzej jak się człowiek boi iść do tego ośrodka. Bo ja szczerze mówiąc boję się w sobie rozpalić ten temat. Wolę, jak przysechł, to dla mnie zdrowsze psychicznie.

Ilonka, co tam u Ciebie kochana? Widzę licznik w podpisie i gratuluje! Mieszkasz już w Piernikowie?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 17:25   #488
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Gorzej jak się człowiek boi iść do tego ośrodka. Bo ja szczerze mówiąc boję się w sobie rozpalić ten temat. Wolę, jak przysechł, to dla mnie zdrowsze psychicznie.

Ilonka, co tam u Ciebie kochana? Widzę licznik w podpisie i gratuluje! Mieszkasz już w Piernikowie?
Zawsze jak widzę Twój wpis tutaj to pędzę sprawdzic co napisałaś z nadzieją, że jednak to może ta wiadomosc

Jedyne co mogę napisać to to, że jestem z Wami calym sercem i czekam tylko na ten najszczęśliwszy moment
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 17:30   #489
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Hihaczku, ja o tym doskonale wiem. I nawet gdy nie było mnie tutaj, to wiedziałam, że na pewno czasem ktoś zajrzy i pomyśli: ciekawe, czy im się już coś "urodziło". Takie myśli się wyczuwa, po prostu, i cieszę się - mega się cieszę, że są! Dziękuję, WIELKIE DZIĘKUJĘ.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 17:34   #490
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Hihaczku, ja o tym doskonale wiem. I nawet gdy nie było mnie tutaj, to wiedziałam, że na pewno czasem ktoś zajrzy i pomyśli: ciekawe, czy im się już coś "urodziło". Takie myśli się wyczuwa, po prostu, i cieszę się - mega się cieszę, że są! Dziękuję, WIELKIE DZIĘKUJĘ.
Jejku, jak mi się miło zrobiło, nikt od miesięcy tak na mnie nie mowil

Dalej taka zapracowana, zarobiona od stóp po głowę pędzisz...?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 17:42   #491
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Jejku, jak mi się miło zrobiło, nikt od miesięcy tak na mnie nie mowil

Dalej taka zapracowana, zarobiona od stóp po głowę pędzisz...?
Właśnie mam kilka godzin odpoczynku i pomyślałam: gdzie mi tak będzie dobrze, jak nie na Wizażu?
Pędzę. Pędzę na własną prośbę. Robię setki rzeczy naraz, mam milion pomysłów. Jeszcze nie skończyłam doktoratu, a już myślę o habilitacji. Jeszcze nie wyczerpałam pieniędzy z jednego grnatu, a już piszę nowy wniosek. Kilkanaście publikacji w druku, a ja ciągle piszę. Dziś też już zaliczyłam konferencję naukową. Od jutra zajęcia. Tradycyjnie na wszystkich rodzajach studiów, ale żeby było mi sympatycznie i nienudno dostałam do doszkalania doktorantów z socjologii i małolatów (pierwszaków) z etnologii. Mama się śmieje ze mnie, że posiadłam wiedzę tajemną i wszyscy też tak chcą! Obmyślamy w takim małym, nieformalnym pracowym zespole nowe kursy. Chcemy aktywizować wieś, seniorów i wszystkich cyfrowo wykluczonych. Mamy na oku kursy komercyjne, bo ludzie zgłaszają zapotrzebowanie - chcą płacić i się szkolić. Całe wakacje siedziałam nad doktoratem, bo w roku akademickim nie ma kiedy. A ja i tak cały czas klaruję współpracownikom, że już niedługo będę wam przez jakiś czas służyć tylko radą wirtualną, bo na jakiś czas zostanę mamą na macierzyńskim... I to z dnia na dzień, więc spodziewajcie się hiszpańskiej inkwizycji, bo jak wiadomo nikt się jej nigdy nie spodziewa...

Dodatkowo wymyśliliśmy sobie sprzedać nasze dwa mieszkania i kupić dom dwurodzinny, bo u mamy wyszły niespodziewane problemy z sercem, a tatę czeka operacja biodra na początku listopada. No i się zabraliśmy za sprzedaż mieszkań w beznadziejnym okresie, pół urlopu mi na to zeszło, może coś się wyjaśni na dniach, a może wcale nie...

Ale stęskniłam się za tym miejscem i wygadać się nie mogę.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 19:13   #492
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukrycior sto lat cie nie widzialam Dobrze cie poczytac.Wysylam wirtualne uściski
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:01   #493
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ukrycior sto lat cie nie widzialam Dobrze cie poczytac.Wysylam wirtualne uściski
No dla takich powitań po dłuższej nieobecności mogę wybywać częściej!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:13   #494
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Witaj Ukryciorku
Widzę, że naprawdę mocno zajęta jesteś Ale to dobrze - im mniej czasu na zbyt długie myślenie - tym lepiej... Dobrze wiedzieć, że u Was ok, mimo tego, że najważniejsze jeszcze nie nadeszło. Czekamy razem z Tobą nadal...
__________________
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:13   #495
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukrycior, to Ty jesteś persona że hej Ale słyszałam, że to dobry typ uciekania przed myśleniem o"tym telefonie", który w końcu musi nastąpić. Lepiej pracować, przebywać z ludźmi, niż siedzieć i się zafiksować na patrzeniu na słuchawkę.

Fajnie z Tobą muszą mieć studenci. Ja zawsze lubiłam takich zaangażowanych wykładowców

W Piernikowie nie mieszkam, bo nam życie zweryfikowało trochę plany. Mieliśmy poważny wypadek samochodowy i to akurat u teściów, więc mój mąż trafił tutaj do szpitala na prawie dwa miesiące, a później łatwiej nam było tu u nich zostać, bo jeszcze długo nie chodził. W międzyczasie postanowiliśy się już jednak pobrać I tak zrobiliśmy. No i się tu osiedliśmy na tym Wschodzie Polski i to w miarę na stałe, bo kupiliśmy mieszkanko i tak sobie je teraz remontujemy i wyposażamy No i mąż mi się kuruje, po dwóch operacjach na nogę.


Ale teraz jest już dobrze i może niedługo postaramy się o dziecko, chociaż cały czas myślimy też poważnie o adopcji albo zostaniu rodziną zastępczą. Ale to dopiero jak już będziemy mieć domek, żeby nam się sporo osóbek zmieściło Czyli raczej nie przez najbliższe 6 lat. Ale plany są bardzo poważne, nie czcze gadanie

A powiedz mi jeszcze- co konkretnie wykładasz? I gdzie? Na UMK?
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:23   #496
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Witaj Ukryciorku
Widzę, że naprawdę mocno zajęta jesteś Ale to dobrze - im mniej czasu na zbyt długie myślenie - tym lepiej... Dobrze wiedzieć, że u Was ok, mimo tego, że najważniejsze jeszcze nie nadeszło. Czekamy razem z Tobą nadal...
Hej, hej. Jest mi strasznie miło. Bardzo.

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Ukrycior, to Ty jesteś persona że hej Ale słyszałam, że to dobry typ uciekania przed myśleniem o"tym telefonie", który w końcu musi nastąpić. Lepiej pracować, przebywać z ludźmi, niż siedzieć i się zafiksować na patrzeniu na słuchawkę.

Fajnie z Tobą muszą mieć studenci. Ja zawsze lubiłam takich zaangażowanych wykładowców

W Piernikowie nie mieszkam, bo nam życie zweryfikowało trochę plany. Mieliśmy poważny wypadek samochodowy i to akurat u teściów, więc mój mąż trafił tutaj do szpitala na prawie dwa miesiące, a później łatwiej nam było tu u nich zostać, bo jeszcze długo nie chodził. W międzyczasie postanowiliśy się już jednak pobrać I tak zrobiliśmy. No i się tu osiedliśmy na tym Wschodzie Polski i to w miarę na stałe, bo kupiliśmy mieszkanko i tak sobie je teraz remontujemy i wyposażamy No i mąż mi się kuruje, po dwóch operacjach na nogę.


Ale teraz jest już dobrze i może niedługo postaramy się o dziecko, chociaż cały czas myślimy też poważnie o adopcji albo zostaniu rodziną zastępczą. Ale to dopiero jak już będziemy mieć domek, żeby nam się sporo osóbek zmieściło Czyli raczej nie przez najbliższe 6 lat. Ale plany są bardzo poważne, nie czcze gadanie

A powiedz mi jeszcze- co konkretnie wykładasz? I gdzie? Na UMK?
No i tak to życie się plecie. Dobrze, że mąż z tego wychodzi - to najważniejsze.

Na Twoje ostatnie pytanie odpowiedzi to: informację naukową i tak. Osobiście wolałabym się nie natknąć na studentów w sieci. A to zdolniachy. W sieci coraz bardziej biegli.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:44   #497
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukrycior, jasne, że wszystkie czekamy na to Twoje maleństwo.
Do piernikowa daleko od rodziców nie mam, także liczę, że zaprosisz kiedyś w celu obejrzenia pociechy
Świetnie się czyta wiadomości od Ciebie. A powiedz mi - jak to dokładnie jest, jak już dostaniesz ten telefon ile masz czasu zanim dziecko będzie u Ciebie? Wiem, że formalności trochę trwaję, ale ile mniej więcej?
Zaczynam się martwić za Ciebie jak to wszystko ogarniesz -przecież trzeba dla szkraba trochę w domu przygotować.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:54   #498
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Ukrycior, jasne, że wszystkie czekamy na to Twoje maleństwo.
Do piernikowa daleko od rodziców nie mam, także liczę, że zaprosisz kiedyś w celu obejrzenia pociechy
Świetnie się czyta wiadomości od Ciebie. A powiedz mi - jak to dokładnie jest, jak już dostaniesz ten telefon ile masz czasu zanim dziecko będzie u Ciebie? Wiem, że formalności trochę trwaję, ale ile mniej więcej?
Zaczynam się martwić za Ciebie jak to wszystko ogarniesz -przecież trzeba dla szkraba trochę w domu przygotować.
No ba, już masz zaproszenie na kawkę i zabawy w piaskownicy.

Ha - ile czasu to jest pytanie dnia. To może być dosłownie kilka dni. Rodzina, z którą spotkaliśmy się na "pogadance" dostała swoje córki (bliźniaczki) po długim weekendzie. A dowiedzieli się przed. Cudny majowy weekend spędzili na okupowaniu w większości zamknietych sklepów. Bo to teraz jest tak, że jesli wszystko jest ok. to sędzia rodzinny przydziela pieczę opiekuńczą i maluch do czasu adopcji (formalnej) trafia do rodziców od razu. Aby rodzina mogła się poznać i do czasu zapadnięcia tzw. klamki być pod czujnym okiem specjalistów z ośrodka. Co moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 20:59   #499
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No ba, już masz zaproszenie na kawkę i zabawy w piaskownicy.

Ha - ile czasu to jest pytanie dnia. To może być dosłownie kilka dni. Rodzina, z którą spotkaliśmy się na "pogadance" dostała swoje córki (bliźniaczki) po długim weekendzie. A dowiedzieli się przed. Cudny majowy weekend spędzili na okupowaniu w większości zamknietych sklepów. Bo to teraz jest tak, że jesli wszystko jest ok. to sędzia rodzinny przydziela pieczę opiekuńczą i maluch do czasu adopcji (formalnej) trafia do rodziców od razu. Aby rodzina mogła się poznać i do czasu zapadnięcia tzw. klamki być pod czujnym okiem specjalistów z ośrodka. Co moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem.
Jest świetnym, ale ile stresu dla przyszłych rodziców . Nawet nie będziesz miała czasu żeby zajrzeć na wizaż i nam napisać, że dziecko jest.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 21:12   #500
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Jest świetnym, ale ile stresu dla przyszłych rodziców . Nawet nie będziesz miała czasu żeby zajrzeć na wizaż i nam napisać, że dziecko jest.
Bardzo będę się starać.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 21:23   #501
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

To koleżanka, która została mamą trzech pociech niespodziewanie też przeciez miła weekend na zastanowienie się i zakupy, prawda? I to dla niespodziewanie duże liczby dzieci
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 21:29   #502
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

No właśnie...

Powiem wam, że my mieliśmy na początku starań taką schizę, że kupujemy już. Natychmiast. I będziemy gromadzić: a to materacyk, a to wanienkę, a to kocyk. Bo potem nagle duża kasa i tak na hop siup. A potem się popukałam w głowę. Tak - ja kupię - a na jaki wiek? a na jaki rozmiar? a jak Mała będzie alergiczką? I odpuściłam łażenie po dzieciowych (czasem się do takiego działu w H&Mie lub Zarze zapuszczę, żeby popatrzyć na sukienusie i tyle...). Będzie na hop siup. Widać tak ma być.

U mnie w pracy najbardziej się ucieszą. Jak przyjdę i powiem - sorry, ale za tydzień idę na macierzyńskie i nie ma mnie w pracy...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 21:06   #503
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

A ja poznałam twoją historię dzięki linkowi, który umieściłaś na forum perfumowym.
I ma taki pomysł- zamiast brać roboty ponad ludzką miarę, pisz u nas częściej.
Swoją drogą, w moim przypadku udawanie, że nie ma tematu, jeżeli udaje mi się o nim nie myśleć- nie sprawdza się. W końcu i tak wszystko wypływa na wierzch, tyle, że ze zwielokrotnioną siłą. Nie ma czego się bać- na pewno bobo będzie u Ciebie już wkrótce, dręcz ich, męcz ich
A ja już wracam do mojego domu- forum perfumy
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 21:31   #504
k4rotk4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 614
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

a ja powiem, że w "moim" domu dziecka..dzieciaczków ubywa. Z 10tki zostało 4
__________________
Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.

— Albert Camus
k4rotk4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 21:41   #505
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
A ja poznałam twoją historię dzięki linkowi, który umieściłaś na forum perfumowym.
I ma taki pomysł- zamiast brać roboty ponad ludzką miarę, pisz u nas częściej.
Swoją drogą, w moim przypadku udawanie, że nie ma tematu, jeżeli udaje mi się o nim nie myśleć- nie sprawdza się. W końcu i tak wszystko wypływa na wierzch, tyle, że ze zwielokrotnioną siłą. Nie ma czego się bać- na pewno bobo będzie u Ciebie już wkrótce, dręcz ich, męcz ich
A ja już wracam do mojego domu- forum perfumy
Hej, a spokojnie możesz wpadać częściej. Postanowiliśmy, że pójdziemy do ośrodka - albo w związku z przeprowadzką, którą planujemy, albo kiedy złożę pracę doktorską. Pomyślałam, że tak będzie uczciwie. A na razie spokojnie czekamy.

Cytat:
Napisane przez k4rotk4 Pokaż wiadomość
a ja powiem, że w "moim" domu dziecka..dzieciaczków ubywa. Z 10tki zostało 4
Mam nadzieję, że czwóreczka też szybko znajdzie domy. Świat byłby piękniejszy.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 21:27   #506
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Witaj ukryciorku Ja też zobaczyłam twój wpis i zajrzałam zobaczyć co u ciebie. Też miałam nadzieje że coś ruszyło... no ale "co się odwlecze...." W każdym razie dalej trzymam kciuki i zajrze za jakiś czas.

Trzymaj się kochana

PS Ja mam już synka po drugiej stronie brzuszka
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 22:28   #507
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Witaj ukryciorku Ja też zobaczyłam twój wpis i zajrzałam zobaczyć co u ciebie. Też miałam nadzieje że coś ruszyło... no ale "co się odwlecze...." W każdym razie dalej trzymam kciuki i zajrze za jakiś czas.

Trzymaj się kochana

PS Ja mam już synka po drugiej stronie brzuszka
Majeczka, gratulacje wielkie. Dziękuję za dobre myśli. Są mi dziś szczególnie potrzebne... Dowiedzieliśmy się, że nasz siostrzeniec (3 lata) jest bardzo cieżko chory. Jestem załamana...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 22:28   #508
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Majeczka, gratulacje wielkie. Dziękuję za dobre myśli. Są mi dziś szczególnie potrzebne... Dowiedzieliśmy się, że nasz siostrzeniec (3 lata) jest bardzo cieżko chory. Jestem załamana...
Ukrycior modlitwa za małego płynie
Mam nadzieję, że się dobrze wszystko ułozy.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 08:28   #509
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ukryciorku, biedactwo. Trzymam kciuki za maleństwo. Napisz nam, jakby cos sie działo.

Luna, a Ty czemu nic nie piszesz na naszym wątku?
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 08:48   #510
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Adopcja - wątek zbiorczy

Ilonka
Bo się zapodziałam.
Obiecuję,że się poprawię
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-30 10:05:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.