proszę o gruntowny remont:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-27, 12:14   #1
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek

proszę o gruntowny remont:)


witam, w poniedziałek wybieram się do fryzjera, mam zamiar uzupełnić odrosty (pasemka - blond- taki słomkowy + średni brąz) i muszę coś zrobić z włosami, nie wiem czy standardowo grzywka lekko na skos i włosy wycieniowane tak do ramion pozostawione same sobie (mam typowo proste) czy wreszcie coś w sobie zmienić. Totalnie jestem znudzona swoim wyglądem, mam juz tak ponad 5 lat może inny kolor, inna fryzura, może ten Bob, który właściwie już mija dziewczyny poradźcie, bo mam czas do poniedziałku

ps. jakby, ktoś byłby jeszcze taki miły i określił jaki ja mam kształt twarzy bo innych rozpoznaję, ale swoją nie zaliczyłabym do żadnejz góry dziekuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ross2.jpg (23,1 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizz2.jpg (9,9 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piast.jpg (9,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg irre.jpg (21,0 KB, 47 załadowań)
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 12:38   #2
Beataboni
Raczkowanie
 
Avatar Beataboni
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 202
Dot.: proszę o gruntowny remont:)

Moim zdaniem ksztalt Twojej twarzy najbardziej zblizony jest do owalu . Raczej malo prawdopodobne jest, aby ksztalt czyjejs twarzy byl idealny z kanonami.

Ja tez mam proste, cienkie wlosy, ale mam je wycieniowane i z przodu i z tylu, wiec imitacja grubych i gestych jest . I tez mam ta fryzure z 5 lat, po drodze probowalam tez innych, a i tak w tej wygladam najlepiej .
Beataboni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 13:09   #3
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: proszę o gruntowny remont:)

Moim zdaniem coś pomiędzy owalem a odwróconym trójkątem
Włosy masz faktycznie cienkie I twarz wygląda na zmęczoną. Może to przez złe dobranie koloru włosów do odcienia skóry
Włosy powinnaś gruntownie wycieniować - będzie wyglądać że jest ich więcej. Bob jak najbardziej- zwłaszcza że będzie pasował do kształtu twarzy. Twoja grzywka też wygląda nie szczególnie - trochę bez pomysłu jakby...
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 14:25   #4
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: proszę o gruntowny remont:)

do okreslenia ksztaltu twarzy musisz spiac grzywke bo nie widac lini wlosow
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:12   #5
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: proszę o gruntowny remont:)

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
Moim zdaniem coś pomiędzy owalem a odwróconym trójkątem
Włosy masz faktycznie cienkie I twarz wygląda na zmęczoną. Może to przez złe dobranie koloru włosów do odcienia skóry
Włosy powinnaś gruntownie wycieniować - będzie wyglądać że jest ich więcej. Bob jak najbardziej- zwłaszcza że będzie pasował do kształtu twarzy. Twoja grzywka też wygląda nie szczególnie - trochę bez pomysłu jakby...
dziękuję za opinie właśnie czegoś takiego potrzebuje, ale najlepiej w większych ilościach. Włosów mam więcej, niz widać na zdjęciach, bo mam je z tyłu upiete w spinkę, ale faktycznie włosy są cienkie. O zmęczonej twarzy nawet nie pomyślałam, unikam słońca i solarium, na zdjęciu 1 jestem bez żadnego podkładu i wydaje mi się, że to też swoje powoduje. Proponujesz jakiś konkretny odcień? Prawdopodobnie u fryzjerki zaproponuje boba, ale czekam jeszcze na inne propozycje, może jakiś inny kolor włosów właśnie, choć pamiętam, jak rok temu uparłam się na czekoladowy brąz, który później wyrudział to wydaje mi się, że ja bardziej straszyłam niż wyglądałam
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 22:40   #6
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: proszę o gruntowny remont:)

Masz twarz pociągłą-wydłużony owal, dłuższa broda.
Widać to dobrze na 1 zdjęciu.
Co do cięcia-klasyczny bob może być.
Jeśli masz długą szyję można go ładnie wyżej wycieniować z tyłu, na karku.
Jeśli twoja szyja jest krótka i gruba można ją taką fryzurką wyszczuplić cieniując ją schodkowo po bokach z przodu, dół boków powinien być wtedy ciut dłuższy niż reszta fryzurki.
Bob to ładne , ponadczasowe i wygodne w utrzymaniu cięcie.W doborze fryzury należy kierować się kształtem twarzy i typem włosów a nie modą, najlepiej się na tym wychodzi.
Włoski faktycznie masz cienkie więc możesz zostać przy tym blondzie bo w nim cienkie włosy wyglądają lepiej niż w ciemnych barwach.
Co do twarzy-masz lekkie cienie, głęboko osadzone oczy-przydałby się korektor pod oczy,żeby nie było efektu "zmęczonej twarzy".
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 09:44   #7
stilldoll
Przyczajenie
 
Avatar stilldoll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 4
Dot.: proszę o gruntowny remont:)

Myślę, że prosta grzywka ładnie by u ciebie wyglądała Może jakies pasemka? Zgadzam się z poprzednią osobą masz zmęczone spojrzenie. A czasem sama zmiana fryzury nie wystarczy
__________________
Still Doll product.
Love me or hate me.
stilldoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.