doradźcie fryzurke i kolor . ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-30, 20:11   #1
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683

doradźcie fryzurke i kolor . ;)


jestem na etapie dość długich włosów mniej więcej do połowy pleców. niespełna rok temu dość mocno wycieniowałam je od góry i ścięłam grzywke na prosto, jednak od tego czasu zapuszczam włosy. te wycieniowane odrosły a grzywkę przeistoczyłam w grzywke na bok. do dzisiaj nie umiem zdecydować w jakiej jest mi lepiej, jednak z tą na prosto co chwile trzeba latać do fryzjera dlatego ta na bok jest dla mnie wygodniejsza . co do koloru, mój naturalny brąz pomieszałam z jasnymi pasemkami - w efekcie włosy sie rozjaśniły.. nie wyglądało to zbyt fajnie więc zafarbowałam całośc brązem z garniera . i tutaj prośba do was - poradźcie w jakiej fryzurce mnie widzicie i w jakim kolorze włosów. co by najbardziej pasowało. mam piwne oczy, ciemne brwi i lekkie piegi.

p.s aktualna fotka ostatnia.
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 20:21   #2
Imperfect93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: doradźcie fryzurke i kolor . ;)

W grzywce na bok wydajesz mi się mniej dziecinna niż w takiej prostej A kolor - poradziłabym ciemny brąz. Byle nie czarny
Imperfect93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 20:27   #3
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: doradźcie fryzurke i kolor . ;)

masz przepiękne włosy... nie farbuj ich, na prawdę bardzo ładnie Ci w takich jak teraz, ja bym nic nie zmieniała
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 09:23   #4
Butelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Krakowa :)
Wiadomości: 94
Dot.: doradźcie fryzurke i kolor . ;)

Masz absolutnie piękne brwi. Zawsze marzyłam o takich wysokich, łagodnych łukach. Co do włosów- ( proszę,nie obraź się) nawet nie myśl, by zapuszczać grzywkę- masz brzydki kształt czoła ( mam to samo, zakrywam grzywką ) Bardzo ładnie ci w obydwóch grzywkach, ale ja bym stawiała jednak tą na bok- jest o wiele wygodniejsza i faktycznie wyglądasz mniej dziecinnie
Butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:24   #5
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: doradźcie fryzurke i kolor . ;)

tu wyglądasz cudnie
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1264882025
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:46   #6
Nonah
Zakorzenienie
 
Avatar Nonah
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: woj. mazowieckie
Wiadomości: 3 239
Dot.: doradźcie fryzurke i kolor . ;)

W obu wersjach grzywki wyglądasz prześlicznie Masz uroczą buzię
Za to całkiem bez grzywki coś tu nie gra...

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Jeszcze tylko dodam, że obecny kolor pasuje Ci wspaniale. Kochana, Ty po prostu nie potrzebujesz metamorfozy!
__________________
Mama Kamilki
Nonah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:55   #7
paulqa94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 683
Dot.: doradźcie fryzurke i kolor . ;)

a macie może propozycje jakiś fajnych, efektownych cięć ? nie boje się fryzurek które trzeba codziennie układać . nie mam z tym problemu. długość włosów chciałabym zostawić . tylko zrobić na tej głowie coś , co wyrózniałoby mnie z tłumu czekam na fotki . i dziękuje za dotychczasowe odpowiedzi. dalej nie wiem czy zostać przy obecnej grzywce czy ściąć na prostą .. może jakieś 'fotkowe' propozycje ułatwią mi decyzje . jak wy mi nie pomożecie to już nikt.
paulqa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 00:03   #8
paweljk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 76
Dot.: doradźcie fryzurke i kolor . ;)

Czy dobrze poznaję panią Paulinę Z. :P? nie farbuj włosków w takich CI Ładnie pozdrawiam
paweljk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 11:43   #9
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: doradźcie fryzurke i kolor . ;)

Na pierwszym zdjęciu bardzo mi przypominasz Lindsay Lohan, tylko Ty masz łagodniejsze rysy twarzy. Jesteś śliczną dziewczyną, dlatego nie wprowadzałabym wielu zmian. W grzywce prostej wyglądasz bardzo dziecinnie, dlatego bym z niej zrezygnowała. Bez grzywki chciałabym Cię zobaczyć w prostych włosach, bo w kręconych jestem na nie. Jestem za grzywką na bok, tylko taką "uciętą" a nie długą, zaczesywaną. Może wybierz się do fryzjera i niech Ci ją postrzępi trochę? Zrobi coś bardziej z pazurem Kolor bym nieco rozjaśniła na kasztanowy brąz, albo karmelowy blond, bo czarny przy Twojej bladziutkiej twarzyczce sprawia wrażenie mrocznego, tak naprawdę czarny kolor włosów tylko niektórym służy.
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.