Tłusta cera i ważenie się podkładu ???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-25, 10:54   #1
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941

Tłusta cera i ważenie się podkładu ????


Dziewczęta nie mogę odszukać wątku o kramach do cery tłustej,chodzi mi o krem , który będzie dobrze nawilżał cerę tłustą ale nie nabłyszczał i do tego ważył mi podkład na twarzy ,jeśli takowy był to nie wiem jaką frazę wpisać w wyszukiwarkę więc bardzo proszę o pomoc lub odpowiedz na moje pytanie
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 15:49   #2
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Tłusta cera i ważenie się podkładu ????

Napisałam Ci jak postępować ze skórą suchą Haha - moja nieuwaga, nie wiem jak to wyczytałam.

Skórę tłustą ma moja mama i na jej przykładzie zauważyłam że pod makijaż najlepiej jest szukać kosmetyków jak najbardziej delikatnych. Sowite nawilżenie jest ważne ale możesz to odłożyć do wieczornej pielęgnacji jeśli nawet najlżejszy krem powoduje u Ciebie efekt "ciasta". U mojej mamy nie sprawdzaja się kremy stricte do skóy tłustej gdyż zazwyczaj za bardzo przesuszają skórę i powodują jeszcze mocniejsze przetłuszczanie dlatego szuka kremów nawilżajacych o lekkiej konsystencji, nawet w żelu a w letnie dni nawet pomija ten krok i odwdzięcza sie skóze wieczorem . Na pewno zaraz ktoś poleci Ci konkretne kremy Poza tym winowajcą może być sam podkład - dla skóry tłustej odpowiedniejsze są podkłady bardziej płynne zamiast tych kremowych poza tym sposób przypudrowania twarzy - w Twoim przypadku lepszy będzie puszek niż pędzel.

Edytowane przez Kaoru22
Czas edycji: 2013-04-25 o 16:02
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 07:52   #3
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Tłusta cera i ważenie się podkładu ????

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Napisałam Ci jak postępować ze skórą suchą Haha - moja nieuwaga, nie wiem jak to wyczytałam.

Skórę tłustą ma moja mama i na jej przykładzie zauważyłam że pod makijaż najlepiej jest szukać kosmetyków jak najbardziej delikatnych. Sowite nawilżenie jest ważne ale możesz to odłożyć do wieczornej pielęgnacji jeśli nawet najlżejszy krem powoduje u Ciebie efekt "ciasta". U mojej mamy nie sprawdzaja się kremy stricte do skóy tłustej gdyż zazwyczaj za bardzo przesuszają skórę i powodują jeszcze mocniejsze przetłuszczanie dlatego szuka kremów nawilżajacych o lekkiej konsystencji, nawet w żelu a w letnie dni nawet pomija ten krok i odwdzięcza sie skóze wieczorem . Na pewno zaraz ktoś poleci Ci konkretne kremy Poza tym winowajcą może być sam podkład - dla skóry tłustej odpowiedniejsze są podkłady bardziej płynne zamiast tych kremowych poza tym sposób przypudrowania twarzy - w Twoim przypadku lepszy będzie puszek niż pędzel.
Dziękuje kochana za wyczerpującą odpowiedz ,chyba zrobię tak jak mówisz bo słyszałam podobne opinnie co do podkładu to mam ten http://www.ceneo.pl/12441402
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 09:49   #4
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Tłusta cera i ważenie się podkładu ????

Miałam próbkę tego podkładu i przyznam że dawał ciastowaty efekt na mojej suchej skórze więc moze to nie wina kremu a podkładu. Jak będziesz w perfumerii poproś o próbki albo odlewki (możesz do tego celu kupić w rossmannie plastikowy malutki słoiczek) płynnych podkładów. Nie orientuję się obecnie w konkretnych markach. Z drogeryjnych mozesz spróbować Loreal True Match.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 12:31   #5
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Tłusta cera i ważenie się podkładu ????

dla mnie genialny jest nawilżający ziaja lano krem, nadaje się pod makijaż, nawilża, ale nie natłuszcza i przede wszystkim mnie nie zapycha, z czym często mam problem
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-28, 08:42   #6
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Tłusta cera i ważenie się podkładu ????

Potwierdzam Cała wiele serii Ziaja Med jest bardzo udanych - ja stosuję esencję z witaminą C. Możesz sobie zobaczyć moją dokładną recenzję na KWC, myślę że dla tłustej skóy też by się sprawdziła.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.