przedłużanie włosów Łódź - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-13, 23:44   #1
Ahimsa24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1

przedłużanie włosów Łódź


METODA "MIKRORINGI"
Długość włosów 55 - 60 cm
Włosy naturalne, wysokiej jakości, europejskie
Bezpośrednio importowane z hiszpanii

Do wykonanej usługi dołączam :
* porady dotyczące pielęgnacji włosów przedłużanych
* bezpłatne ściągnięcie poprzednich włosów przedłużanych u mnie przed następnym przedłużeniem wykonanym u mnie
Jeśli macie już dość swoich krótkich, rzadkich i często zniszczonych włosów tzn, że nie mogłyście już lepiej trafić ... a ta aukcja jest przeznaczona właśnie dla Was.
Jak się to robi???
Pasemko naturalnych włosów klientki łączone jest z gotowym pasemkiem za pomocą mikroringu. Plusem tej metody jest to, że w każdej chwili można ściągnąć dokładane włosy i założyć je ponownie po kilku miesiącach !! Nie trzeba ponownie dokupywać pasemek, jedynie mikroringi
Zapraszam

Pracuje na wysokiej jakości włosach hiszpańskiej firmy MONALISA , które przy odpowiedniej pielęgnacji wyglądają pięknie nawet 4m-ce.
Pracuje na fabrycznie gotowych pasmach, nie na włosach z taśmy, dlatego włosy założone przeze mnie nie wyczesują się.
Po odrośnięciu mikroringu od głowy (3-4 miesiące) ściągamy je i wymieniamy na nowe (koszt ok. 100zł) lub zakładamy nowe włoski. Bardzo proszę nie wierzyć w brednie, że mikroring można podciągnąć do góry ... nic bardziej mylnego!!!
Szczegółowych informacji na temat pielęgnacji włosów przedłużonych udzielam w trakcie zabiegu, dodatkowo każda klijentka otrzymuje instrukcję obsługi przedłużonych włosów.
Pielęgnacja włosów przedłużonych nie wymaga stosowania drogich, specjalnych kosmetyków.
Przedłużam włosy długości już od 15 cm.
Każda klientka może zakupić u mnie specjalną szczotkę do włosów przedłużanych w cenie 25zł.
Kontakt Ula .................

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-01-14 o 00:33 Powód: reklama
Ahimsa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.