Dobry krem do cery suchej i wrażliwej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-21, 11:49   #1
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa

Dobry krem do cery suchej i wrażliwej


Znacie jakieś kemiki do suchej i wrażliwej skóry, które możecie polecić? Bo przeglądałam KWC i nie mogę się zdecydować na nic... Tylko żeby nie były za tłuste i nie świeciły się za bardzo Mogą być nawilżające, odżywcze itd. tylko żeby dobrze nawilżały.
Pozdrawiam
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 17:36   #2
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrażliwej

Mam pytanie, jak w temacie kto poleci mi dobry krem do skory suchej i wrazliwej? Mam 22 lata Czy powinnam tez uzywac juz kremu na noc? Bo spotkalam sie z podzielonymi zdaniami Czekam na Wasze opinie!
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 18:08   #3
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

też poszukuję kremu do tego rodzaju cery. mam zamiar wyprubować krem Bielendy z serii śmietankowej
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11680 ale nie wiem jak zadziała
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 19:52   #4
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

hej ja uzywalam do takiej cery ziaji oliwkowy, wydaje mi sie najlepszy.nic mnie nie szyczpalo i ladnie nawilzyl moja buzke.jest troche tlusty dlatego uzywalam go wieczorami,bo jak sie posmaruje to sie swiece heheh dzisiaj kupilam sobie L'Oreal HappyDerm do takiego rodzaju cery.mialam probke i swietny byl.zobaczymy jak sie spisze na dluzsza mete bo u mnie to trudno dobrac krem do buzki,bo ona sie bardzo szybko przyzwyczaja i zaczyna albo szczypac na policzkach albo jak na zlosc robi sie bardziej sucha
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 21:41   #5
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

jest takie cos na wizazu jak KWC i archiwum na KWC znajdziesz o tym kremie a w archiwum o wieku najlepszym do rozpoczecia uzywania kremu na noc. pozdro
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 21:42   #6
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

jak masz nie tylko sucha, ale i wrażliwą cerę omijaj szerokim łukiem Loreala Happy Derm straszna chemia (btw wcale mnie nie nawilżał )
kosmetykiem wszechczasów jezeli chodzi o nawilzanie jest wg mnie Biotherm Aquasource dla cery suchej, nie znalazlam niestety tanszego odpowiednika

na kremy Ziaji szkoda mi i 5 zł. pozostawię to bez dalszego komentarza (jedyny produkt z Ziaji jaki mi pasował to krem do rąk kozie mleko)

polecam Ci maseczkę nawilżającą z Lumene Hydra Drops, jedna z niewielu która nawilża na dłużej
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 22:05   #7
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

np. physiogel creme, la roche posay toleriane riche, bioderma atoderm, atoderm pp; oraz różne "bazy": Cutibase, Clobaza, Dermobaza, Lipobase itd.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 23:13   #8
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

Dziekuje za odpowiedzi Ja dotychczas uzywalam roznych kremow ale zaden w 100% mnie nie zadowolil. Ziaja niestety odpada, jest tlusty i moim zdaniem w ogole nie dziala . Myslalam ze sprobuje tego l'oreala ale jak mowicie ze do skory wrazliwej sie nie nadaje to chyba odpada. Uzywalam kremu Oriflame do cery suchej ale nie jest zbyt dobry. Mala kobietko a ile kosztuje ten Biotherm? Jak pamietasz to super A Dermika co myslicie o tej marce?
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 07:30   #9
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

Ja kupilam sobie ostatnio Nivea Visage Complete Protection , no i fajnie nawilza, ale dlugo sie wchlania, i jego nadmair sie kuluje na twarzy jak sie reka przejedzie wiec jest taki sobie
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 08:00   #10
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

a co myslicie o vichy termal fix w kontekscie hydraface la roscha?
avialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 10:10   #11
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

Cytat:
Napisane przez Mia22
Dziekuje za odpowiedzi Ja dotychczas uzywalam roznych kremow ale zaden w 100% mnie nie zadowolil. Ziaja niestety odpada, jest tlusty i moim zdaniem w ogole nie dziala . Myslalam ze sprobuje tego l'oreala ale jak mowicie ze do skory wrazliwej sie nie nadaje to chyba odpada. Uzywalam kremu Oriflame do cery suchej ale nie jest zbyt dobry. Mala kobietko a ile kosztuje ten Biotherm? Jak pamietasz to super A Dermika co myslicie o tej marce?
Niestety w Polsce kosztuje ok.160 zł.
ja często kupuję go na www.strawberrynet.com kosztuje ok.31 $ ( zawsze to taniej)
naprawdę nawilża , nic się nie wałkuje, poczytaj rezencje na KWC, a w perfumerii poproś o próbkę pa
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 10:14   #12
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

Cytat:
Napisane przez Justy
np. physiogel creme, la roche posay toleriane riche, bioderma atoderm, atoderm pp; oraz różne "bazy": Cutibase, Clobaza, Dermobaza, Lipobase itd.
mnie LRP nawilża za mało
a inne wymienione powyżej jak dla mnie nadają się jako kuracja nocna a nie jako krem dzienny pod podkład.....no ale każdemu może pasować co innego

powodzenia w poszukiwaniach ideału
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 12:42   #13
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

dzieki niestety jesli 160 zl to odpada, szukam kremu do 70 zl. Poczytam sobie jeszcze KWC a jakby ktos mial jeszcze jakies propozycje to piszcie
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 14:30   #14
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka
physiogel creme, la roche posay toleriane riche, bioderma atoderm, atoderm pp; oraz różne "bazy": Cutibase, Clobaza, Dermobaza, Lipobase
mnie LRP nawilża za mało
a inne wymienione powyżej jak dla mnie nadają się jako kuracja nocna
Physiogel, Atoderm jako kuracja noca? że za tłuste? np. moja mieszana skóra bardzo dobrze współpracuje z nimi w ciągu dnia.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 15:17   #15
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

dla mnie Physiogel też jest za tłusty na dzień...
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 15:36   #16
_Lina
Rozeznanie
 
Avatar _Lina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 701
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

ja używam z Dax'a do cery naczynkowej, mimo że ma nie najlepsze opinie na KWC, ja nie mam po nim żadnego uczulenia dziś zakupiłam w rossmanie i zaplacilam 10,99
_Lina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 15:41   #17
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

Cytat:
Napisane przez czuczenka
Ja kupilam sobie ostatnio Nivea Visage Complete Protection , no i fajnie nawilza, ale dlugo sie wchlania, i jego nadmair sie kuluje na twarzy jak sie reka przejedzie wiec jest taki sobie
Moge go za to polecic do cery suchej. Do wrazliwej - jesli do tego nie podrazni, bo to sprawa indywidualna.

Moze jeszcze AA z serii Oligovital?

Co do stosowania kremu na noc - jesli ma sie cere sucha, bez obaw mozna zaczac stosowac takowy krem. Sama tak zrobilam.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 18:20   #18
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

Dziewczyny ja również mam suchą cerę i wypróbowałam już róznych kremów, ale najlepszy okazał się DOVE!! Trafiłam na niego zupełnie przypadkiem, ale jest świetny. To jest taki nowy krem, nawilżający, często puszczaja jego reklame w tv, kosztuje 8 zł, ale z tego co pamietam widziałam go w Rossmanie za 7 zł (zdaje się, że promocja ) Jest naprawde rewelacyjny. Odstawiłam pozostałe kremy i juz wiem, że ten zagości u mnie na dłużej
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 19:15   #19
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka
jak masz nie tylko sucha, ale i wrażliwą cerę omijaj szerokim łukiem Loreala Happy Derm straszna chemia (btw wcale mnie nie nawilżał )
kosmetykiem wszechczasów jezeli chodzi o nawilzanie jest wg mnie Biotherm Aquasource dla cery suchej, nie znalazlam niestety tanszego odpowiednika

na kremy Ziaji szkoda mi i 5 zł. pozostawię to bez dalszego komentarza (jedyny produkt z Ziaji jaki mi pasował to krem do rąk kozie mleko)

polecam Ci maseczkę nawilżającą z Lumene Hydra Drops, jedna z niewielu która nawilża na dłużej
a ja tam jestem zadowolona z l'oreal'a...jak narazie spisuje sie dobrze.....wiem ze chemia....a jakikrem dzisiaj nie jesr chemia?chyba robiony samodzielnie ....polecam i tak!:P
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-31, 19:54   #20
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

Karolino nie neguję że krem z Loreala Ci odpowiada tak jak pisałam każdemu pasuje co innego, ale Happy Derm nawet "pachnie" strasznie chemią i mojej skóry nie nawilżał

ps. zapachu HD nie mógl znieść również mój mąż oddałam go bez żalu
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 21:57   #21
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

kurcze ja tak sceptycznie podchodze do kremow za pare zloty z jednej strony niby dobrze ze takie tanie ale moze wyprobuje ktorys w koncu tzreba sie zdecydowac! Ja uzywalam tez Vichy i Neutrogeny ale obydwa srednio :/
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 09:36   #22
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

moja mam uzywa nagietkową ziaę - troche tłusty.. żaden inny jej nie podchodzi, a też ma suchą i wrażliwą cerę...
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 10:05   #23
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrazliwej

Cytat:
Napisane przez cyn@monk@
Dziewczyny ja również mam suchą cerę i wypróbowałam już róznych kremów, ale najlepszy okazał się DOVE!! Trafiłam na niego zupełnie przypadkiem, ale jest świetny. To jest taki nowy krem, nawilżający, często puszczaja jego reklame w tv, kosztuje 8 zł, ale z tego co pamietam widziałam go w Rossmanie za 7 zł (zdaje się, że promocja ) Jest naprawde rewelacyjny. Odstawiłam pozostałe kremy i juz wiem, że ten zagości u mnie na dłużej
widziałam ten kremik Dove w różnych pojemnościach i właśnie dlatego, że miał opakowanie 15 ml takie do torebki chciałam kupić, ale jak spojrzałam ,że na 2-giej pozycji (no może trzeciej ) jest Parafinum Liqidum to odłożyłam na półkę

a tak przy okazji podzielę się z Wami spostrzeżeniami o stosowaniu kremu z pigwy intensywnie nawilzającego z Apotheker Scheller, STRASZNIE wałkował się na twarzy , użyłam 3 razy i zawsze to samo, szczęsliwie miałam próbkę , ale w związku z powyzszym odradzam zakup bez wypróbowania
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 16:50   #24
agnieszkadd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrażliwej

Wiem, że szukasz kremu, ale polece ci żel do cery suchej z aloesem firmy floslek, mi bardzo podpasował ten produkt, więc może tobie też będzie służył
agnieszkadd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 06:50   #25
AlicjaSzkop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrażliwej

Nie polecam wszelkiego rodzaju kremów, bo tylko natluszczaja skore i wlasciwie jej nie nawilzaja dobrze. Zarówno krem Dove i Nivea sie u mnie nie sprawdzily, dopiero cos takiego jak Beta Skin dalo rade. To nie jest krem ale wyrob medyczny, ma wyciagi z roslin, lnu, kokosa i owsa. Kolezanka mi go polecila i ja tezjestem z niego zadowolona. dobry do codziennej pielegnacji.
AlicjaSzkop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-16, 20:31   #26
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrażliwej

Ja zawszę będę polecała Sylveco lekki krem brzozowy. Jest to mój KWC i nie tylko mój.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 08:08   #27
arianna89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrażliwej

Ja używam kremu loreal triple active, nie mogłam dla siebie znaleźć nic lepszego. Warto zajrzeć http://kw.pl/Loreal_Triple_Active_Fr...em1513250.html . zdarzają się ciekawe rabaty.

Edytowane przez arianna89
Czas edycji: 2013-07-25 o 07:56
arianna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 12:57   #28
nataliaaaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrażliwej

Dziewczyny ratujcie i polećcie mi jakieś dobre serum/ olejek do suchej cery? Mam tak mocno przesuszoną cerę, że żadne kremy nie pomagają, skóra aż mi się złuszcza i wyglądam jak brudna. Żadnego podkładu nie mogę położyć, bo widać każdą suchą skórkę, nawet po kremach bb i cc. Szukam jakiegoś dobrego serum, najlepiej do 50 - 60 zł. W douglasie dostałam kilka próbek, ale większość z tych kosmetyków kosztuje powyżej 100 zł, a to dla mnie za dużo.
nataliaaaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 10:37   #29
Anette30
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrażliwej

No bo taki krem do skóry suchej xxx trzeba dopasować indywidualnie, co dla jednej kobiety będzie działało, dla drugiej już niekoniecznie. Ludzki organizm to bardziej skomplikowana maszyna niż się wydaje.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-06-24 o 12:04 Powód: reklama
Anette30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 18:16   #30
oliwka34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 41
Dot.: Dobry Krem Do Cery Suchej I Wrażliwej

Ja mam cerę suchą i wrażliwą, używałam kremu Młodzieńczy blask do twarzy, z Bielendy i jest juz o wiele lepiej. Nie mam suchych skórek na twarzy, które były widoczne... Kremik nadaje się zarówno na dzień i na noc, jest lekki więc spokojnie można używać pod makijaż
oliwka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-27 16:13:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.