żele na formie i akryl:/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-07, 22:47   #1
kasienka0226
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Unhappy

żele na formie i akryl:/


dziewczyny otóż próbowałam zrobić swoje 1 pazurki na formie.. jednak wszystko było ok dopóki nie zdjęłam formy... paznokieć się wyginał na wszystkie mozliwe strony i miał lepką warstwe pod sobą taką jak przed odtłuszczaniem nie trzymał się nawet 1 dzień!!! co zrobić i jakich żeli użyć by się trzymało na formie??? a może użyć akrylu i później żelu??? pomóżcie!!
kasienka0226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 12:07   #2
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: żele na formie i akryl:/

wystarczy dobrze zbudować pazura.... a czemu Ci się kleiło od spodu to nie mam pojęcia.... bo jak położysz na formę żel i go potem odkleisz to niemożliwe żeby Ci się kleiło....
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:00   #3
kasienka0226
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: żele na formie i akryl:/

no właśnie nie wiem czemu mi się kleiło polecacie jakieś dobre żele na formę??? próbowałam robić SF ale właśnie nie wyszło.. może IBD albo jakieś inne????
kasienka0226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:01   #4
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: żele na formie i akryl:/

mi się wydaje, że oprócz złej budowy, był też nie do końca utwardzony skoro się wyginał na wszystkie strony...
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:16   #5
kasienka0226
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: żele na formie i akryl:/

utwardzałam 3 min:/ nie mam pojęcia. a może sie nie nadaje na formy ten żel?? a co sądzicie o firmie Ez flow i IBD??? która jest lepsza jeśli chodzi o formy???
kasienka0226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:27   #6
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele na formie i akryl:/

Cytat:
Napisane przez kasienka0226 Pokaż wiadomość
utwardzałam 3 min:/ nie mam pojęcia. a może sie nie nadaje na formy ten żel?? a co sądzicie o firmie Ez flow i IBD??? która jest lepsza jeśli chodzi o formy???
........
poza wszystkim IBD jest świetnym żelem na formę.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:35   #7
kasienka0226
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: żele na formie i akryl:/

a jeśli chodzi o IBD to budujący czy clear gęsty?????
kasienka0226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 16:12   #8
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele na formie i akryl:/

Cytat:
Napisane przez kasienka0226 Pokaż wiadomość
a jeśli chodzi o IBD to budujący czy clear gęsty?????
.........
builder clear,lub builder pink ...ten zwykły ''clear'' z ibd jest raczej rzadki i do utwardzania nat.płytki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:51   #9
kasienka0226
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: żele na formie i akryl:/

ahaa rozumiem a jeśli chodzi o wykonanie to robimy najpierw szkielet utwardzamy później ściągamy formę i opiłowujemy całęgo.. odtłuszczamy i możemy dalej robić żelem np frencha???
kasienka0226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 20:45   #10
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: żele na formie i akryl:/

dziewczyny wiecie co? z szacunku do naszego zawodu po prostu aż mi przykro jak czytam takie posty. zamiast powiedzieć dziewczynie że nie ma zielonego pojęcia o przedłużaniu paznoki to polecacie jej żele jednak raczej na takie niezbyt rozsądne uczenie się- stosunkowo nienajtańsze, a widać że dziewczyna pojęcia zielonego nie ma za co się bierze. później w innym wątku będziemy pisać jak to jest źle, że tipsiary robią paznokcie za 30 zł niszcząć opinie stylistek, a tutaj czytam takie rzeczy i załamuje ręce ...

Dziewczyno, jeśli nie chce Ci się czy nie masz na to żeby isć na kurs to zadaj sobie chociaż tyle trudu i poczytaj branżowe fora i pisma, a nie ucz się przedłużania paznokci z kafeterii. Bo nie ma czegoś takiego jak ŻEL DOBRY NA FORME. Jeśli żel jest dobry, to jest dobry i na forme i na tipsa. A jeśli jest o dupe rozbić, to mu nawet wymieszanie z płynnym złotem nie pomoże.

A żeby się trzymało to najpierw trzeba porządnie przygotować płytkę.
Amen.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 21:21   #11
kasienka0226
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: żele na formie i akryl:/

tak żebyś wiedziała że nie mam na kurs póki co.. ale zadałam pytanie dlaczego tak a nie inaczej się dzieje skoro robi mi się od spodu klejący i się wygina... już nie można o coś zapytać bo od razu awantura i bulwers! a poza tym nie robię nikomu paznokci tylko sobie samej więc nie rozumiem o co Ci chodzi!! nie zamierzam komuś robić bo nie jestem stylistką i nie mam kursu!! więc jak już to krzywdę zrobię sobie a nie komuś obcemu!!!
kasienka0226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 21:30   #12
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: żele na formie i akryl:/

przede wszystkim ogranicz wykrzykniki proszę, bo ja na Ciebie nie krzyczę. ależ oczywiście pytaj- tylko pytaj o coś, co faktycznie może być problemem, a nie o rzeczy podstawowe jak: "robimy najpierw szkielet utwardzamy później ściągamy formę i opiłowujemy całęgo.. odtłuszczamy i możemy dalej robić żelem np frencha??? ", sory, ale baz tak podstawowej wiedzy nie dziwie Ci się że paznokcie odpadają po jednym dniu. Gdybym była chamska odpowiedziałabym Ci: nie, najpierw zdejmij forme, potem w powietrzu przedłuż paznokcia, owszem najpierw opiłuj a potem otłuszcz, a frencza namaluj pastą do zębów.

A czy Cię stać na kurs czy nie, nie moja brocha i mnie to szczególnie nie interesuje, żeby nie powiedzieć wcale i nie mam z tym problemu, zaznaczyłam jedynie- nie masz na kurs- to zrób sobie takie mini kursiątko na forach i pismach branżowych. tyle ode mnie.
aha! bulwers widzę z Twojej strony, nie z mojej. i mniej oburzenia. sres źle wpływa na zdrowie opsychiczne.
__________________

Edytowane przez byliczka
Czas edycji: 2011-05-08 o 21:31
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 22:10   #13
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele na formie i akryl:/

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie co? z szacunku do naszego zawodu po prostu aż mi przykro jak czytam takie posty. zamiast powiedzieć dziewczynie że nie ma zielonego pojęcia o przedłużaniu paznoki to polecacie jej żele jednak raczej na takie niezbyt rozsądne uczenie się- stosunkowo nienajtańsze, a widać że dziewczyna pojęcia zielonego nie ma za co się bierze. później w innym wątku będziemy pisać jak to jest źle, że tipsiary robią paznokcie za 30 zł niszcząć opinie stylistek, a tutaj czytam takie rzeczy i załamuje ręce ...

Dziewczyno, jeśli nie chce Ci się czy nie masz na to żeby isć na kurs to zadaj sobie chociaż tyle trudu i poczytaj branżowe fora i pisma, a nie ucz się przedłużania paznokci z kafeterii. Bo nie ma czegoś takiego jak ŻEL DOBRY NA FORME. Jeśli żel jest dobry, to jest dobry i na forme i na tipsa. A jeśli jest o dupe rozbić, to mu nawet wymieszanie z płynnym złotem nie pomoże.

A żeby się trzymało to najpierw trzeba porządnie przygotować płytkę.
Amen.
..........
(oczywiście,że masz racje Byli...tylko troche jest to juz męczące czytać w co drugim wątku ''pyskówki'' tych co mają i nie mają kursów,''umią'' i ''nie umią''....tak się odpowie na pytanie i temat rozejdzie się po kościach mam nadzieje,z paznokci i tak nic nie wyjdzie...ale może zaświta pomysł w główce,ze jednak warto zacząć od tej właściwej,a nie od d... strony ) z całym szacunkiem...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 10:11   #14
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: żele na formie i akryl:/

no i w porządku tylko po co potem te wątku o pseudo i psioczenie jak to źle jest bo jak się zrobi za 3 dychy pozury to po co robić za 80? tak jest niestety, że narzekać lubimy, a że same to poniekąd napędzamy to już gorzej przyznać.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 16:14   #15
kasienka0226
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: żele na formie i akryl:/

dobra.. już nie chcę nic wiedzieć i nie oczekuję żadnej odpowiedzi.. myślałam, że na forum można o wszystko zapytać a tu widzę od razu jakieś problemy.. nie chcesz to się nie wypowiadaj i tyle, odp że na kurs nie mam. a tylko zapytałam bo widziałam na kilku filmikach że po ściągnięciu formy są opiłowywane paznokcie odtłuszczane i potem normalnie french robiony.. dojdę sama do tego bo paznokci nikomu nie robię i nie biorę pieniędzy! sama sobie robię póki co ale żeby komuś zacząć robić pójdę na kurs najpierw jeśli o to tak bardzo się rozchodzi...
dziękuję i kończę bo to sensu nie ma.
kasienka0226 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 16:32   #16
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: żele na formie i akryl:/

na forum zanim się NAPISZE warto POCZYTAĆ.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 21:27   #17
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: żele na formie i akryl:/

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
na forum zanim się NAPISZE warto POCZYTAĆ.
dokladnie, a co do powyzszego to przyszlo mi do glowy tylko "ta sama spiewka"
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 21:43   #18
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: żele na formie i akryl:/

ja po prostu nie odpowiadam na tego typu posty - po co strzepic sobie jezyk, przyjda kolejne.. ale mimo tego intryguje mnie jedno - jakim cudem zel od spodu byl klejacy?!
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 21:47   #19
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: żele na formie i akryl:/

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
ja po prostu nie odpowiadam na tego typu posty - po co strzepic sobie jezyk, przyjda kolejne.. ale mimo tego intryguje mnie jedno - jakim cudem zel od spodu byl klejacy?!
..
albo warstwa dyspersyjna,albo nie do konca utwardzony?no bo co innego,albo jednofazówka za cienko nałożona..w sumie bez sensu takie gdybanie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 23:09   #20
karolinad2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Oleśnica- moj własny pokój :)
Wiadomości: 22
GG do karolinad2 Send a message via Skype™ to karolinad2
Dot.: żele na formie i akryl:/

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
przede wszystkim ogranicz wykrzykniki proszę, bo ja na Ciebie nie krzyczę. ależ oczywiście pytaj- tylko pytaj o coś, co faktycznie może być problemem, a nie o rzeczy podstawowe jak: "robimy najpierw szkielet utwardzamy później ściągamy formę i opiłowujemy całęgo.. odtłuszczamy i możemy dalej robić żelem np frencha??? ", sory, ale baz tak podstawowej wiedzy nie dziwie Ci się że paznokcie odpadają po jednym dniu. Gdybym była chamska odpowiedziałabym Ci: nie, najpierw zdejmij forme, potem w powietrzu przedłuż paznokcia, owszem najpierw opiłuj a potem otłuszcz, a frencza namaluj pastą do zębów.

.
to mnie utwierdza w przekonaniu ze nie ma głupich pytań , są za to głupie odpowiedzi



P.S Żebyscie się mnie nie czepiały to ja jestem po kursie
__________________
Tylko cierpliwi dostają to, czego pragną
karolinad2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.