Neutrogena Complete Acne Therapy System - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-11, 14:59   #1
kangurek91
Raczkowanie
 
Avatar kangurek91
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Lightbulb

Neutrogena Complete Acne Therapy System


Neutrogena
Complete Acne Therapy System

Natknąłem się na produkty Neutrogeny zwalczające trądzik. Zacząłem szukać o nich informacji i niestety są one niedostępne w Polsce. W USA podobno są bardzo popularne, tym bardziej nie rozumiem dlaczego nie można dostać ich w Polsce. Napisałem maila do Neutrogeny z zapytaniem czy i kiedy będą dostępne w Polsce, jednak na razie nie dostałem odpowiedzi .

Czy ktoś stosował te produkty? Słyszałem, że są dostępne w Niemczech, więc może jednak ktoś miał z nimi styczność? Będę wdzięczny za każdą informację na ich temat.

Podaję adres ich strony, można na niej znaleźć opis serii i przede wszystkim (co mnie najbardziej zafascynowałem) wywiady i zdjęcia z osobami, które stosowały te produkty i... teraz mają zdrową twarz!
http://acnekit.neutrogena.com/

Miejmy nadzieję, że to żaden kit
__________________
Mam do sprzedania tanio kosmetyki przeciwtrądzikowe, zużyte w b. małym stopniu - zapraszam do profil -> O mnie -> Reklama
kangurek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:02   #2
martajg
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zgorzelec c:
Wiadomości: 693
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

wiem o które Ci chodzi widziałam tylko sprzedawane pojedynczo, np żel do mycia twarzy. cały czas próbuję się skusić na nie, ale one kosztują coś koło 6 euro jeden, czyli na zł to ok 24, a Boję się kupować nowe kosmetyki, bo mam wrażliwą i łatwo zapychającą się skórę, więc muszę uważać i cały czas kupuję coś aptecznego, by nie ryzykować kosmetykami drogeryjnymi. no ale może się skuszę i wtedy Ci powiem zwłaszcza podobają mi się takie płatki oczyszszające. Też słyszałam od wielu osób zachwyty, ale takie też słyszałam o garnierze, a moja skórka kompletnie nie akceptuje tych kosmetyków.

<ale namieszałam>

upsss napisałam o kosmetykach na trądzik z neutrogeny, ale to chyba nie to samo co ten zestaw? przepraszam
__________________
Wymiana
Szukam
Proszę, odpisuj u mnie
ZAPRASZAM



Edytowane przez martajg
Czas edycji: 2009-01-12 o 17:05
martajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:15   #3
kangurek91
Raczkowanie
 
Avatar kangurek91
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

Nie szkodzi .
Chyba masz rację, Neutrogena wydała jakby 2 zestawy przeciwtrądzikowe, jeden jest bardziej apteczny (ten, który jest pod linkiem wyżej), a drugi taki bardziej drogeryjny (ale słyszałem, że również świetny!) W dodatku, ten zaprezentowany wyżej podobno jest najczęściej polecany przez dermatologów, no ale wiem tylko to, co oni sami o sobie piszą :P.

martajg, pisze tak jakbyś w każdej chwili mogła je (te drogeryjne) kupić, masz na myśli, że przez internet z za granicy? W każdym razie tu chyba są zebrane wszystkie przeciwtrądzikowe preparaty Neutrogeny i bardzo chciałbym chociaż je wyprubować:
http://www.neutrogena.com/econsumer/ntg/search.search?newSearch=t rue&segment=men&searchTyp e=product&searchinput=acn e&whatsNewCategory=${what sNewCategory}
__________________
Mam do sprzedania tanio kosmetyki przeciwtrądzikowe, zużyte w b. małym stopniu - zapraszam do profil -> O mnie -> Reklama
kangurek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 19:32   #4
martajg
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zgorzelec c:
Wiadomości: 693
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

mieszkam w zgorzelcu, a drogeria niemiecka bliziutko
__________________
Wymiana
Szukam
Proszę, odpisuj u mnie
ZAPRASZAM


martajg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 22:08   #5
kangurek91
Raczkowanie
 
Avatar kangurek91
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

O jak masz fajnie Pewnie gdybyś się zagłębiła dalej w kraj to byś znalazła całą serię To jak się skusisz, to zrelacjonuj wrażenia :P.

Jednego tylko nie wiem, gdybym chciał kupić tylko te 3 produkty reklamowane na tej stronie (pisze tam "Complete Therapy"), to z czego składa się ten zestaw? Jedno to żel do mycia twarzy a te 2 pozostałe to co? Bo na obu pisze "lotion", a to chyba znaczy "tonik", ale to pewnie chyba bardziej jakieś kremy..
__________________
Mam do sprzedania tanio kosmetyki przeciwtrądzikowe, zużyte w b. małym stopniu - zapraszam do profil -> O mnie -> Reklama
kangurek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 10:27   #6
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

Rok temu kupiłam w USA caly zestaw Neutrogeny, o którym tu mowa. W sieciach Berkley&Jensen (coś jak nasze Makro) są sprzedawane po śmiesznie niskich cenach w całych zestawach, ja za swój zapłaciłam jakieś 20$(była promocja ).
Ogólnie rzecz ujmując mnie te specyfiki pomogły. W ciągu miesiąca skóra się wygladziła i nie było mowy o niespodziankach na twarzy. Ale... Okazało się, że wyrządziłam sobie więcej szkody niż pożytku. Przez jakiś czas czułam pieczenie twarzy po zastosowaniu całego kompleciku (żel, tonik, krem), aż pewnego dnia obudziłam się z twarzą opuchniętą jak u boksera po nokaucie. Takie coś przytrafiło mi się tylko po Benzacne. No niestety, moja skóra tylko przez jakieś półtora miesiąca była w stanie tolerować taką dawkę specyfików antytrądzikowych. Potem wyszedł ze mnie mega wrażliwiec i koniec... do dzisiaj uczula mnie prawie wszystko. Poza kilkoma preparatami do skóry wrażliwej i suchej. Krościele są jak były, ale przynajmniej nie chodzę opuchnięta.

Polecam, ale dla osób o skórze totalnie niewrażliwej.
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 21:53   #7
kangurek91
Raczkowanie
 
Avatar kangurek91
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

Hm.. przykro to słyszeć, szczególnie ze względu iż zapewniają że nie wysusza skóry (może jedynie pojawić zaczerwienienie przez kilka pierwszych dni). A używałaś jakichś nawilżaczy w trakcie? W sumie z chęcią bym zamienił trądzikową skórę na przesuszoną... chociaż na razie mam oba :P.
__________________
Mam do sprzedania tanio kosmetyki przeciwtrądzikowe, zużyte w b. małym stopniu - zapraszam do profil -> O mnie -> Reklama
kangurek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 12:13   #8
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

Na dzień używałam żelu Clinique do skóry tłustej(DDMG), bo po stosowaniu zestawiku miałam wrażenie, że przy jakimś wietrze albo zmianie temperatury wyjdą mi na policzkach czerwone placki.
Jeśli tylko nie masz wrażliwej cery, to spróbuj. Albo stosuj tylko na strefę T.
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 15:25   #9
kangurek91
Raczkowanie
 
Avatar kangurek91
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 40
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

No tak, gdybym miał tylko do nich dostęp . Może nie długo pojawią się w kraju nad Wisłą .
__________________
Mam do sprzedania tanio kosmetyki przeciwtrądzikowe, zużyte w b. małym stopniu - zapraszam do profil -> O mnie -> Reklama
kangurek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 17:25   #10
Ferah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

Ja właśnie kupiłam i jestem bardzo ciekawa co się stanie.
W Polsce tylko Normaderm Vichy potrafił sobie poradzić z moją cerą. W pobliżu mojego miejsca zamieszkania nie ma Vichy w związku z czym moja twarz znowu wygląda jak u nastolatki. Pryszcze jeden na drugim, zarówno te czerwone jak i zaskórniaki używałam Clean&Clear ale nic to nie dało
Mam nadzieję, że to pomoże. W Polsce przetestowałam dosłownie wszystko z półki cenowej poniżej Vichy. Oby Neutrogena godnie zastąpiła mi Normaderm dopóki nie wrócę do kraju
Ferah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 16:40   #11
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

ja nie mam jeszcze tego kremu ale zamierzam go kupic niestety w usa bo w Polsce niedostepne. Ze skladu brzmi obiecujaco ( jestem kosmetologiem), stad nie dam sobie wcisnac nivei w pieknym sloiczku

swoja rzecza posiada wszystkie niezbede witaminy dla skory, zwiazki lagodzace i kwasy salicylowe zluszczajace buzke.

ogolnie serie tradzikowe moga przeuszac skore wiec ja bym proponowala uzycie samego kremu a do mycia twarzy i tonizacji cos dla skor wrazliwych suchych.
Krem spokojnie wystarczy chyba ze ktos ma mega tlusta skore ale to tez nie powinno sie ja tak silnie traktowac
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 01:58   #12
Ferah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

Moje wrażenia po 11 dniach:
Przez 3 pierwsze dni stosowałam rano i wieczorem wszystkie 3 produkty.
Po tych dniach zaczęła łuszczyć mi się skóra (delikatnie) i stała się nieco podrażniona. Zrobiłam 1 dzień przerwy i narazie stosuję żel do mycia twarzy i krem z filtrem. Ten krem bez filtra (nazwijmy go maścią) jest bardzo silny i dlatego teraz używam go/jej raz w tygodniu + miejscowo w razie potrzeby.
Moja cera poprawiła się bardzo. Vichy było dla mnie bardziej delikatne ale równie skuteczne. Jednak z braku Normadermu tutaj i tak jestem zadowolona, że mam tą Neutrogenę
Ogólnie polecam, ale nie do bardzo delikatnej cery i ostrożnie na początku z maścią.
Ferah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 23:29   #13
madamoiselle
Raczkowanie
 
Avatar madamoiselle
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 114
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

Cytat:
Napisane przez Ferah Pokaż wiadomość
Moje wrażenia po 11 dniach:
Przez 3 pierwsze dni stosowałam rano i wieczorem wszystkie 3 produkty.
Po tych dniach zaczęła łuszczyć mi się skóra (delikatnie) i stała się nieco podrażniona. Zrobiłam 1 dzień przerwy i narazie stosuję żel do mycia twarzy i krem z filtrem. Ten krem bez filtra (nazwijmy go maścią) jest bardzo silny i dlatego teraz używam go/jej raz w tygodniu + miejscowo w razie potrzeby.
Moja cera poprawiła się bardzo. Vichy było dla mnie bardziej delikatne ale równie skuteczne. Jednak z braku Normadermu tutaj i tak jestem zadowolona, że mam tą Neutrogenę
Ogólnie polecam, ale nie do bardzo delikatnej cery i ostrożnie na początku z maścią.
Ja używam tego zwykłego żelu do mycia twarzy neutrogeny i powiem że rzeczywiście chyba jest mocno wysuszający gdyż tylko wieczorem nim przemywam twarz.. bo gdy myłam rano i wieczorem to skóra mi się łuszczyła...

Płatki o których mówiła jedna z koleżanek widziałam na allegro

Ja szukam peelingu z neutrogeny do twarzy.. albo coś podobnego co by zadziałało jak kosmetyki neutrogena gdyż tylko ten rodzaj kosmetyków akceptuje moja skóra twarzy
__________________
...nic nie zabierze magii, niech John Lenon zaśpiewa Nam Imagine..



56.

madamoiselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 05:27   #14
monika1540
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

Ostrzegam przed stosowaniem tego dziadostwa...



Kupiłam ten żel,lub raczej badziewie,ponieważ inaczej się tego nazwać nie da,że względu na naprawdę drobne zmiany trądzikowe.



Po ok.3-4 dniach stosowania(przez te dni szału nie było),zaczęły wyskakiwać mi bolące i ropiejące pryszcze i to całe mnóstwo.



Moje już drugi tydzień,jak to nie schodzi i jest tylko coraz gorzej.

Spróbuję z nimi walczyć maścia bezacne,ake zobaczymy co to pomoże.



Nigdy nie kupujcie tego badziewia.

Już lepsza jest Ziaja z zieloną herbatą czy czymś. (Takie zielone opakowanie).

Lub isana.
monika1540 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 07:44   #15
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

Mówisz chyba o Ziaja PRO, zielone opakowania, kuracja trądzikowa. Neutrogeny nie miałam, więc się nie wypowiem, ale tą Ziaję stosuję, mam krem i tonik, opakowania są duże i mi taki zestaw pomógł, jako jeden z nielicznych na tamten czas.
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 14:01   #16
RoyalD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

Jeśli chodzi o Neutrogenę stosuję żel, krem i peeling z linii Visibly Clear Spot Proofing i jestem bardzo zadowolona.
Mam cerę mieszaną, albo mi się przetłuszcza albo jest przesuszona. Wieczorem i rano stosuję żel do mycia twarzy i na wilgotną twarz nakładam krem z tej samej serii. Efekty są zadowalające! Mam znacznie mniej zaskórników Zaczerwienienia również się zredukowały. Super jest jeszcze to, że mam uczucie świeżości po użyciu tych produktów (co więcej przyjemnie pachną). Krem rewelacja! Szybko się wchłania i stosuję go nawet pod podkład. Zazwyczaj dwa razy w tygodniu używam peelingu. Chyba, że mam mocniejszy makijaż to częściej
W każdym razie mogę polecić
RoyalD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 09:20   #17
monika1540
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Neutrogena Complete Acne Therapy System

Dopiero teraz udało mi się ogarnąć twarz po neutrogenie.

Kosmetyczka poleciła mi stosować jakiś tłusty krem,więc kupiłam ziaję naturalny krem oliwkowy cera sucha i normalna.

Bardzo mi pomógł,nie zatyka,a moja sucha skóra po masakrze jaką wyrzadziła neutrogena,odzyskała dawny stan.Trądzik pojawiał się sporadycznie,ale my kobiety takie jesteśmy,mamy dobrze to chcemy jeszcze lepiej.

Ziaję nakładam codziennie lub co drugi dzień,po zbyciu makijażu.

Oprócz tego poza zmyciem makijażu zwykłą wodą nie robię nic ze skórą i jest super.

Pozdrawiam.
monika1540 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-27 10:20:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.