Dobre utwardzacze do lakieru - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 13:59   #91
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Dobre utwardzacze do lakieru

Odświeżam temat Poszukuje czegos co sprawi, że cekinki, naklejki i tym podobne ozdoby beda trzymały sie długo na paznokciu (i oczywiscie lakier). Czy taki utwardzacz z Bell ktory tak zachwalacie dobrze sie sprawdzi? A czym sie rozni zakraplacz od utwardzacza? Ktory lepszy?
Tiili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 16:12   #92
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Dobre utwardzacze do lakieru

Cekiny (cyrkonie) najlepiej nakleić na końcu na samym kleju do tipsów. A utwardzacz mam z Astora 3D top gloss - niezły.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 17:13   #93
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Dobre utwardzacze do lakieru

a jak to jest z utwardzaczami, czy one jakos specjalnie niszcza płytke paznokcia? a ten klej to chyba nie jest zbyt dobry dla kondycji paznokci?
Tiili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 17:46   #94
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Dobre utwardzacze do lakieru

Najpierw malujesz panokcie lakierem podkładowym (ja stosuję po prostu odżywkę) - na to kolorowy lakier (+ w moim przypadku wysuszacz) i top + klej z cyrkonią. Klej ma kilka warstw do płytki Z drugiej strony stosuje się kleje do tipsów, które są przyklejane do naturalnej płytki , a nie np. Superglue (choć znam przypadki użycia superglue).
Utwardzacz to też lakier.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 17:55   #95
Tiili
Raczkowanie
 
Avatar Tiili
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 144
Dot.: Dobre utwardzacze do lakieru

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Najpierw malujesz panokcie lakierem podkładowym (ja stosuję po prostu odżywkę) - na to kolorowy lakier (+ w moim przypadku wysuszacz) i top + klej z cyrkonią. Klej ma kilka warstw do płytki Z drugiej strony stosuje się kleje do tipsów, które są przyklejane do naturalnej płytki , a nie np. Superglue (choć znam przypadki użycia superglue).
Utwardzacz to też lakier.
top czyli co? przepraszam, ale nie wiem o co chodzi.. a jaki mozesz polecic klej, ktory na lakier sie naklada? i gdy juz przykleje te cyrkonie to potem nakladam utwardzacz na cała płytke paznokcia?
Tiili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 23:43   #96
misia_i_pysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: utwardzacz do lakieru

Też go używam tego samego i jestem równie zadowolona.
misia_i_pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 11:47   #97
nektarynka_94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 39
Dot.: utwardzacz do lakieru

zbliżają się wakacje i ze względu na wyjazd nad morze zaczęłam myśleć o jakim dobrym utwardzaczu, i wtedy przypomniało mi się że rok temu przez cały wyjazd miałam jeden wzorek bo trzymał się mega długo mimo siedzenia całymi godzinami w wodzie. znalazłam go. to mam lemax colour (niebieski) pisze na nim ze to odżywka utwardzajaca płytkę paznokcia. kupiłam nowy bo tamtego było mało za marne grosze w sklepie po 2.9o [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/DSHFJS%7E1.RAD/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]. i jestem z niego zadowolona paznokcie maluje nim jako podkład cienką warstwę a na nim lakier, nic a nic nie odpryskuje mimo wszystkich prac domowych itp. paznokcie zmywam tylko ze wzgledu na odrost bo ciągle są całe i błyszczące
nektarynka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.