Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-30, 21:00   #2671
miss_zelda
Raczkowanie
 
Avatar miss_zelda
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 77
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
W tym roku inwestuję w siebie, nie w branżę kosmetyczną. W sumie już zaczęłam bo wolę wydać na szkolenia podnoszące moją wartość na rynku pracy i ewentualne zarobki niż na kosmetyki co jest w sumie wydatkiem podobnego kalibru, ale bezzwrotnym i zajmującym mi miejsce w mieszkaniu.
Super podejście

Ja w tym roku zapisałam się na dwa kursy językowe, ale jakoś mnie to mnie powstrzymało.

W 2018 marzą mi się studia podyplomowe i chcę na nie trochę odłożyć, więc mam kolejną motywację, bo opłacenie dwóch kursów plus studia to już konkretna kwota

Dziewczyny, super bilanse, tak trzymać!

Ja za to znów poległam z zakupami, nie mogę obserwować marek i sklepów internetowych, bo mnie od razu kusi wszystko. Znów pękła stówka na maseczki (Chic Chiq - chorowałam na nie od listopada), ale to już w bilans styczniowy, bo ze styczniowej wypłaty poszło Dodatkowo jest -20% w 4 Szpakach i już mnie ciśnie, żeby kupić sobie tam masło, mydło do włosów i hydrolat makowy.
miss_zelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 21:35   #2672
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez miss_zelda Pokaż wiadomość
Super podejście

Ja w tym roku zapisałam się na dwa kursy językowe, ale jakoś mnie to mnie powstrzymało.

W 2018 marzą mi się studia podyplomowe i chcę na nie trochę odłożyć, więc mam kolejną motywację, bo opłacenie dwóch kursów plus studia to już konkretna kwota

Dziewczyny, super bilanse, tak trzymać!

Ja za to znów poległam z zakupami, nie mogę obserwować marek i sklepów internetowych, bo mnie od razu kusi wszystko. Znów pękła stówka na maseczki (Chic Chiq - chorowałam na nie od listopada), ale to już w bilans styczniowy, bo ze styczniowej wypłaty poszło Dodatkowo jest -20% w 4 Szpakach i już mnie ciśnie, żeby kupić sobie tam masło, mydło do włosów i hydrolat makowy.
Mnie dwójka dzieci nie powstrzymuje, nie ma dla mnie ratunku

(a dziś znowu wariują ceny na Kontigo ... np. azjatycka maska zamiast 99,99 w promocji, liczona jest po ok 35 zł)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 21:51   #2673
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Wzięłam sie za podliczenie swoich zbiorów dzisiaj. Jeszcze nie doszłam do tego co mam w łazience a juz jest 175 sztuk, w tym 45 lakierów (tradycyjnych i hybryd)
Jesli chodzi o plany na 2018, to chciałabym na pewno zainwestować w garderobę, popracować nad stylem. 2017 był ubogi pod tym wzgledem. Poodkladam też na kilka nowych sprzętów, w tym urodowych oczywiście
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 22:39   #2674
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez miss_zelda Pokaż wiadomość
Super podejście

Ja w tym roku zapisałam się na dwa kursy językowe, ale jakoś mnie to mnie powstrzymało.

W 2018 marzą mi się studia podyplomowe i chcę na nie trochę odłożyć, więc mam kolejną motywację, bo opłacenie dwóch kursów plus studia to już konkretna kwota

Dziewczyny, super bilanse, tak trzymać!

Ja za to znów poległam z zakupami, nie mogę obserwować marek i sklepów internetowych, bo mnie od razu kusi wszystko. Znów pękła stówka na maseczki (Chic Chiq - chorowałam na nie od listopada), ale to już w bilans styczniowy, bo ze styczniowej wypłaty poszło Dodatkowo jest -20% w 4 Szpakach i już mnie ciśnie, żeby kupić sobie tam masło, mydło do włosów i hydrolat makowy.
To może jakieś subkonto oszczędnościowe, na które od razu kasa leci zanim wydasz co miesiąc w określonej kwocie? Bo wtedy nie masz już dostępu od razu do tej kasy i na bieżące wydatki nie wydasz. Jak dla mnie 4 szpaki mają dość wysokie ceny. Chyba nawet fanki naturalnej pielęgnacji wiedzą, że można podobne produkty z innych firm kupić taniej. Tych maseczek nie znam wcale czyli żyć bez nich chyba można. A co do promocji- ja na te poniżej 30% nawet już nie patrzę. Dla mnie promo to co najmniej 30%, a najlepiej konkret typu -40% czy -50%. A w ogóle wpadłam na szatański pomysł, żeby na zapasach kosmetycznych pouczyć się Excela i paru innych rzeczy, więc może być i praktycznie i śmiesznie. Co do podyplomówek- fajnie byłoby zrobić doktorat, ale ja wolę najpierw pracę. W tym roku tylko z myślą o doktoracie mam zamiar zaliczyć parę konferencji naukowych z mojej dziedziny.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 22:42   #2675
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Mam już swoją pakę z kontigo, ale nawet gratisu nie dostałam Chyba, za te maile.
Miałam jedynie gazetkę. Szkoda tylko, że te rzeczy które mnie z niej zaciekawiły nie sa dostępne w aplikacji.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 22:51   #2676
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jak dla mnie 4 szpaki mają dość wysokie ceny. Chyba nawet fanki naturalnej pielęgnacji wiedzą, że można podobne produkty z innych firm kupić taniej.
Wysokie ceny a produkty nic nie urywają. Mydło było po prostu kiepskie. A najbardziej mnie bawi cudo pod tytułem Super Blend. Zmiksowane masło shea, masło kakaowe i olej kokosowy i za 150 ml tej mieszanki życzą sobie 30 zł.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 22:57   #2677
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Mąż siedzi przy kompie więc mam czas na podsumowanie

Grudzień:

Przyszło:
1. Fa żel pp 500 ml
2. Purederm, maska miodowa
3. Siała cupuacu balsam do włosów i ciała
4. SVR hydraliane essence, 75ml
5. Batiste suchy szampon
6. Babcia agrafia, szampon cedrowy

Wyszło:
1. Adidas żel pp
2. Syberia organica, balsam do włosów
3. Garnier fructis, goodbye damage maska
4. Alterra odżywka do włosów

3/6 produktów w tym miesiącu dostałam. Wyszłam na +2.

Podsumowanie 2017.
Przyszło: 111
Wyszło: 116
Wyszłam na -5, widać, że działałam w tym roku na zasadzie równowagi, mniej więcej tyle ile przychodziło tyle też wychodziło. W prawdzie dużo rzeczy dostałam, z czego większość to kolorówka - pomadki. Najgorszy był chyba początek roku bo bardzo dużo mi wtedy przybywało. Od czerwca mam tendencję spadkową, nie pracuję już z kosmetykami, wiec ich nie kupuję nałogowo, idę do drogerii dopiero gdy czegoś mi brakuje. W moich zapasach zostało bardzo mało, z czego większość to produkty do pielęgnacji twarzy bo nie zużywam ich dużo, a sporo dostałam. Pierwszy raz od dawna nie czuję się przytłoczona kosmetykami. Pamietam czerwiec rok temu i wtedy na prawdę byłam przytłoczona, nie mieściły mi się zapasy, tak samo było jeszcze na początku tego roku. Pierwszy raz od dawna mam wspólny karton na zapasy z mężem i trzymamy tam też takie rzeczy jak pasty do zębów, płyn do soczewek czy mydło do rak, a wcześniej były w tym miejscu tylko moje żele, szampony i kremy. Teraz mam po max 2 rzeczy w zapasie i kupuję to na co mam ochotę teraz i nie ma już problemu pod tytułem ‚który otworzyć’. Sporo rzeczy oddałam w tym roku i nawet nie zauważyłam ich braku przyznam że trochę też przystępowałam z kupowaniem ze względu na inne wydatki i konieczność zaciśnięcia pasa, ale mam nadzieję, że tendencja do niekupowania na zapas mi zostanie.
Na ten nowy rok życzę tego sobie i Wam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-30, 23:48   #2678
miss_zelda
Raczkowanie
 
Avatar miss_zelda
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 77
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Jak dla mnie 4 szpaki mają dość wysokie ceny. Chyba nawet fanki naturalnej pielęgnacji wiedzą, że można podobne produkty z innych firm kupić taniej.
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Wysokie ceny a produkty nic nie urywają. Mydło było po prostu kiepskie. A najbardziej mnie bawi cudo pod tytułem Super Blend. Zmiksowane masło shea, masło kakaowe i olej kokosowy i za 150 ml tej mieszanki życzą sobie 30 zł.
Co do cen, to faktycznie dość wysokie, ale jak mnie kusi jakaś marka to przymykam oko. To chyba mnie wyleczyłyście

Generalnie w tym roku chcę spróbować jakiejś nowej marki mydlanej. Co polecacie? Mam na oku Miodową Mydlarnię, Mydłostację, A1, Lawendową Farmę Bo z tego co pamiętam macie duże rozeznanie w mydłach
miss_zelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 00:15   #2679
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Mój grudzień.

Zużyte:
1) Ziaja med, tonik antybakteryjny 200 ml
2) Farmona sweet secrets, migdałowy peeling do ciała 225 ml
3) Biovax Nutriquick, dwufazowa odżywka bez spłukiwania 200 ml
4) Nivea hairmilk, szampon do włosów cienkich 400 ml
5) Farmona, morski olejek do kąpieli 500 ml
6) Bingospa, maska do włosów 'shea i 5 alg' 500 ml
7) tołpa botanic, gardenia tahitańska, odżywka zwiększająca objętość 30 ml

Kupione:
1) Yope, zimowe mydło w płynie
2) Ecocera, puder ryżowy mini
3) Ecocera, puder bambusowy mini
4-8) Batiste, suchy szampon
9) Isana, pianka pod prysznic
10) Biolove, masełko do ust
11) Biolove, peeling do dłoni
12) Biolove, błoto z Morza Martwego
13) Biolove, peeling do twarzy
14) Biolove, olejek do demakijażu
15-18) Biolove, żel pod prysznic
+ wygrane:
19-22) AA, emulsja do higieny intymnej
23) Pharmaceris, balsam do ciała
24) Bielenda, pomarańczowe masło do ciała
25) Bielenda, pomarańczowy peeling do ciała

Wydałam 129 zł - bywało zdecydowanie gorzej.

Podsumowanie roku:
wyszło - 93
przyszło - 385 (z czego 128 sztuk wygrane)
Wydałam prawie 3 tys.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 00:26   #2680
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez miss_zelda Pokaż wiadomość
Co do cen, to faktycznie dość wysokie, ale jak mnie kusi jakaś marka to przymykam oko. To chyba mnie wyleczyłyście

Generalnie w tym roku chcę spróbować jakiejś nowej marki mydlanej. Co polecacie? Mam na oku Miodową Mydlarnię, Mydłostację, A1, Lawendową Farmę Bo z tego co pamiętam macie duże rozeznanie w mydłach
Hosenka z tego co kojarzę ma dobre zdanie o Pszczelej Dolince. Ja tam polubiłam The Secret Soap Store. Oranique i Cafe De Beaute mają też trochę fajnych mydeł. A poza tym można też spróbować DIY i zrobić mydło samodzielnie. Jakie się chce. Bo przecież obecnie łatwo znaleźć na to przepis, kupić składniki. Ja mam plan na 2018 kupić coś z Zielone Laboratorium i wesprzeć jakąś fundację dla zwierząt.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 06:37   #2681
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

hej,
ja nie wpisuję bilansu, bo boję się go prowadzić.Mam zeszyt-kalendarz- tak staroświecka jestem. A w nim zapisuję co nowego kupuję, a skreślam lub korektoruję, co już zużyłam. Ogólnie widzę stan posiadania
Już kiedyś pisałam- wogóle nie kupowałam nic z kosmetyków, jak urodziłam dziecko- tak do pół roku.Po cichu liczę,że powtórzę sytuację
Dziewczyny dla mnie 3 tysiące na kosmetyki to bardzo dużo, bym skąpiła,ale na dobre jedzonko - bym wydała Podejrzewam,że wydaje rocznie na kosmetyki głównie pielęgnacyjne około 500-600zł.

Dziewczyny w 2018 roku życzę Wam:
+ zużycia zapasów kosmetycznych
+bycia pięknymi i zadbanymi przy jak najmniejszej ilości kosmetyków
+dużo miłości, szczęścia i zadowolenia z życia
+spełnienia marzeń
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-31, 07:38   #2682
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez miss_zelda Pokaż wiadomość
Co do cen, to faktycznie dość wysokie, ale jak mnie kusi jakaś marka to przymykam oko. To chyba mnie wyleczyłyście

Generalnie w tym roku chcę spróbować jakiejś nowej marki mydlanej. Co polecacie? Mam na oku Miodową Mydlarnię, Mydłostację, A1, Lawendową Farmę Bo z tego co pamiętam macie duże rozeznanie w mydłach
Z mydlostacji fajne jest miętowe mydło. Mam jeszcze mydło Toskania ale nie używałam. Szkoda że mają mały wybór i takie dosyć zwykle rodzaje.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 10:01   #2683
miss_zelda
Raczkowanie
 
Avatar miss_zelda
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 77
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość

Podsumowanie roku:
wyszło - 93
przyszło - 385 (z czego 128 sztuk wygrane)
Wydałam prawie 3 tys.
Przybijam piątkę. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie mniej. Chociaż wiem, że ascetki póki co ze mnie nie będzie, bo po prostu za bardzo lubię pięlęgnację i kosmetyki

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Hosenka z tego co kojarzę ma dobre zdanie o Pszczelej Dolince. Ja tam polubiłam The Secret Soap Store. Oranique i Cafe De Beaute mają też trochę fajnych mydeł. A poza tym można też spróbować DIY i zrobić mydło samodzielnie. Jakie się chce. Bo przecież obecnie łatwo znaleźć na to przepis, kupić składniki. Ja mam plan na 2018 kupić coś z Zielone Laboratorium i wesprzeć jakąś fundację dla zwierząt.
Dzięki za polecenie Robię trochę swoich kosmetyków, ale chyba na robienie mydła nie mam ochoty. Kupiłam niedawno bazę mydlaną, to wykorzystałam ją na taki mus do mycia, który ostatecznie wydałam jako prezent. Zielone Laboratorium to też ciekawa marka, kojarzę z recenzji w blogsferze. Aczkolwiek nic od nich nie miałam. Co do pomocy zwierzakom, polecam zakupy przez FaniMani.

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
hej,
ja nie wpisuję bilansu, bo boję się go prowadzić.Mam zeszyt-kalendarz- tak staroświecka jestem. A w nim zapisuję co nowego kupuję, a skreślam lub korektoruję, co już zużyłam. Ogólnie widzę stan posiadania
Też od tego zaczynałam, a potem się przeniosłam na google docs Ale zeszyciki mają swój urok.

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w 2018 roku życzę Wam:
+ zużycia zapasów kosmetycznych
+bycia pięknymi i zadbanymi przy jak najmniejszej ilości kosmetyków
+dużo miłości, szczęścia i zadowolenia z życia
+spełnienia marzeń
Piękne i praktyczne życznenia! Dziękujemy i wzajemnie powodzenia w realizacji celów na ten rok

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Z mydlostacji fajne jest miętowe mydło. Mam jeszcze mydło Toskania ale nie używałam. Szkoda że mają mały wybór i takie dosyć zwykle rodzaje.
Oo, ja mam bzika na punkcie mięty, już mnie kusi
miss_zelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 11:08   #2684
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Wrrr... klinęłam Kontigo
Maski w płacie z Misshy wchodzą po 2.11, jak tu nie wziąć
Kupiłam też krem do demakijażu, piankę do mycia twarzy i trzy peelingi Biolove.
Od jutra odwyk. Amen.
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 11:16   #2685
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
Wrrr... klinęłam Kontigo
Maski w płacie z Misshy wchodzą po 2.11, jak tu nie wziąć
Kupiłam też krem do demakijażu, piankę do mycia twarzy i trzy peelingi Biolove.
Od jutra odwyk. Amen.
Przez apke po 2 zl te maski? To też klikne
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 11:26   #2686
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Przez apke po 2 zl te maski? To też klikne
No, po dołączeniu do Kontigo team z rabatem 40%. W ogóle coś mi się krzaczyło i jak wpisywałam kod 'abc' to też mi trochę rabatowało
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 12:29   #2687
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez miss_zelda Pokaż wiadomość
Generalnie w tym roku chcę spróbować jakiejś nowej marki mydlanej. Co polecacie? Mam na oku Miodową Mydlarnię, Mydłostację, A1, Lawendową Farmę Bo z tego co pamiętam macie duże rozeznanie w mydłach
Z Mydłostacji super jest masło kawowe. Mydło miętowe nie zachwyciło mnie aż tak bardzo zapachowo żeby kupić na Ekotykach.
Z Lawendowej Farmy kocham mydła do włosów. Mydła do ciała też są spoko ale jak dla mnie wszystkie pachną tak samo.

Cytat:
Napisane przez miss_zelda Pokaż wiadomość
Dzięki za polecenie Robię trochę swoich kosmetyków, ale chyba na robienie mydła nie mam ochoty.
Co ciekawego kręcisz?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 12:47   #2688
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
No, po dołączeniu do Kontigo team z rabatem 40%. W ogóle coś mi się krzaczyło i jak wpisywałam kod 'abc' to też mi trochę rabatowało
U mnie już rabat nie działa.
U Was też?

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

kosmetyko, a tak właśnie myślałam, że jeszcze się na coś skusisz :P
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 13:03   #2689
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mnie dwójka dzieci nie powstrzymuje, nie ma dla mnie ratunku

(a dziś znowu wariują ceny na Kontigo ... np. azjatycka maska zamiast 99,99 w promocji, liczona jest po ok 35 zł)
Hosenka powinnaś mieć zakaz pisania na tym wątkach o promocjach w Kontigo, widzisz jakie dziewczyny mają przez to bilanse? To jest wątek o odwyku a nie o promocjach na kosmetyki
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-31, 13:09   #2690
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

[/COLOR]kosmetyko, a tak właśnie myślałam, że jeszcze się na coś skusisz :P
Czyli to Twoja wina
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 13:16   #2691
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 25 752
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Ja to ostatnio nawet Was nie czytam bo mnie tylko szlag trafia że nie mogę kupować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
3cda010cf2365f85063684cab232c67a494edda3_61df6b81d462b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 13:33   #2692
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Hosenka powinnaś mieć zakaz pisania na tym wątkach o promocjach w Kontigo, widzisz jakie dziewczyny mają przez to bilanse? To jest wątek o odwyku a nie o promocjach na kosmetyki
To prawda, bilans nieciekawy, ale... kosmetyki fajne.

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.

Cytat:
Napisane przez kosmetyko Pokaż wiadomość
Czyli to Twoja wina
Samo się zbiczuję

Zarzuć linkiem bloga. Przynajmniej sobie pooglądam.

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;80080101]Ja to ostatnio nawet Was nie czytam bo mnie tylko szlag trafia że nie mogę kupować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]
Mnie szlag trafia jak się na promocję nie załapuję.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

No dobra, Kontigo nie chce przyjąć kodu, to wyżyję się w Smyku.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 13:35   #2693
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

W końcu i ja nie kliknelam masek mam zapas na styczeń a nowe zamówię z korei i będzie podobna cena, nie ma co się rzucać
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:12   #2694
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
To prawda, bilans nieciekawy, ale... kosmetyki fajne.

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.


Samo się zbiczuję

Zarzuć linkiem bloga. Przynajmniej sobie pooglądam.


Mnie szlag trafia jak się na promocję nie załapuję.

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

No dobra, Kontigo nie chce przyjąć kodu, to wyżyję się w Smyku.
Wyloguj się i zaloguj jeszcze raz
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 14:19   #2695
kosmetyko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 456
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
To prawda, bilans nieciekawy, ale... kosmetyki fajne.

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.


Samo się zbiczuję

Zarzuć linkiem bloga. Przynajmniej sobie pooglądam.

Zakupy z połowy miesiąca [klik] Jak po nowym roku dotrze dzisiejsza paczka to pokażę resztę. Skromniejszą na szczęście
kosmetyko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 16:33   #2696
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Nic mi już nie działa na Kontigo, oprócz kodu abc.
A robiłam wszystko co tylko można.
Raz kod wszedł, ale maseczki po 6 zł mimo naładowanego koszyka na 500 ( wersja testowa, haha) usunęłam jedną rzecz i od razu kod nie działa.
Nie bawię się tak.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 16:40   #2697
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Faktycznie działa kod abc. Mi maseczki weszły po 3 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 17:40   #2698
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Nic mi już nie działa na Kontigo, oprócz kodu abc.
A robiłam wszystko co tylko można.
Raz kod wszedł, ale maseczki po 6 zł mimo naładowanego koszyka na 500 ( wersja testowa, haha) usunęłam jedną rzecz i od razu kod nie działa.
Nie bawię się tak.
Mi pomogło wylogowanie się i zalogowanie znowu.
Kod też mi raz zniknął, jak za dużo napakowałam do koszyka
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 22:03   #2699
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Ej to odwykowy wątek prosimy nie kusić zwłaszcza przed świeżym styczniowym bilansem
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-31, 22:19   #2700
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych - grupa wsparcia, część XIII

Hosenka
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-21 11:20:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.