jakościowo dobre ubranka dla dzieci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-07, 22:44   #1
MartynaZBalbinowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2

jakościowo dobre ubranka dla dzieci


Witam wszystkie Wizażanki!
Jestem w 23tc i interesuje się już powoli zaopatrzeniem w ubranka na start i nie tylko, póki mam dużo wolnego czasu. Niestety jestem jedynaczką i to nieszczególnie towarzyską, a w moim najbliższym otoczeniu znajome jeszcze nie były w ciąży, w związku z tym kompletnie nie mam się kogo radzić. Tak więc do sedna!
Drogie panie z doświadczeniem, jakie ubranka kupować i gdzie, żeby były dobre jakościowo. Wiem, że dzieci szybko ze wszystkiego wyrastają, więc zależy mi na tym, żeby ubranka się nie rozciągały itd. ponieważ chciałabym mieć kiedyś jeszcze kolejnego dzieciaczka i zapas na przyszłość
Pozdrawiam!
MartynaZBalbinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 13:44   #2
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: jakościowo dobre ubranka dla dzieci

Osobiscie kupuje ubranka w: gap(maja spore promocje, wiec warto na nie czekac), zara (tez maja spore promocje i mozna za grosze kupic ubranka), h&m(jednak oni maja dziwna rozmiarowke, moja corka ma 2 lata a nosi ubranka na roczek). Patrz czy ubranka sa w 100% bawelniane, w szczegolnosci dla noworodka. Ubranka z tych firm nigdy mi sie nie rozciagnely, bluz z gapa sa super choc troszke drozsze, jednak wszystko z nich schodzi, nie smieniaja swojej miekkosci po praniu. Patrz tez na nadruki czy nie sa zwykla naklejka, bo wtedy beda w praniu schodzic i nie bedzie to juz estetycznie wygladalo. Mi na poczatku najwiecej przydalo sie bodziakow, pajacykow,leginsow. Choc mialam sukienki i spodenki jeansowe to nie nalozylam ich przez pierwsze 3 miesiace zycia corki.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 17:45   #3
Qfelicjanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 32
Dot.: jakościowo dobre ubranka dla dzieci

pajacyk, body i leginsy to podstawa. Te ostatnie to hurtem prawie zamawiałam często ze sklepu makowa panienka przy okazji innych zakupów dla małej, bo mają dobre jakościowo zaopatrzenie
Qfelicjanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 11:22   #4
Edka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Smile Dot.: jakościowo dobre ubranka dla dzieci

Od razu mogę Ci powiedzieć, żeby nie kupować dużo ubranek 56, myślę, że 3-4 komplety wystarczą spokojnie! Jeżeli chodzi o kupno, to ładne ubranka są np w tesco czy h&m, ale trzeba wyhaczyć promocje zawsze można też zobaczyć na allegro lub na olxie
Edka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-14 12:22:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.