Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-16, 09:49   #181
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez neti20 Pokaż wiadomość
Ja bym się dziewczyny nie nastawiała na tą promocję z 2 dodatkową szczoteczką bo tam gdzie kupowałam już nie ma.Rzucili 3 sztuki na sklep i się rozeszło, nie sądzę że w innych miastach jest inaczej, ale zawsze warto zapytać.
W Arkadii w Warszaie jest ich bardzo dużo Już z miesiąc stoi zawsze pełny regał i na bieżąco dokładają.
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 14:46   #182
neti20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 63
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

No to super.Mi się i tak bardziej opłacało kupić z 20 % zniżką
Odsyłam do bloga w którym pokazane jest jak jest zapakowana oryginalna szczoteczka http://czarnaines.blogspot.com/2013/...czoteczka.html
neti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 17:47   #183
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

zakupilam w konu szczotejeszcze nie uzywalam mila pani kasjerka zaproponowala swoja pracowicza znizke minus 20 procent bo bralam jeszcze perfumy a wiec superjakby wam zalezalo spytajcie moze inna tez da
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 16:55   #184
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Czy te wymienne szczoteczki do clarisonica są miękkie w dotyku? Na zdjęciu sprawiają wrażenie sztywnych.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 23:17   #185
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Ja tez sie skusilam (choc niestety w Trojmiescie nie udalo mi sie dostac wersji z dodatkowa szczotecza) i.... nie zaluje Co wiecej, uwazam,ze jest warta wydanych na nia pieniazkow.
Po ponad tygodniu sumiennego (rano i wieczorem) uzywania szczoteczki widac pierwsze efekty- twarz jest wyraznie gladsza i ma ladniejszy koloryt Widze tez pierwsze pozytywne zmiany w okolicach nosa- nie ma sie co oszukiwac, pory w tym miejscu nie ulegly cudownemu oczyszczeniu, ale zmniejszyla sie ilosc zaskornikow latwiej tez usunac te, ktore zadomowily sie tam na dobre przez ostatni czas
Skora po uzyciu szczoteczki jest czysta, blyszczaca i napieta, a kosmetyki do pielegnacji wchlaniaja sie w tempie ekspresowym.

Mysle, o dodatkowym stosowaniu pilingu mechanicznego raz w tygodniu, badz, ew. kremu z kwasami (np. migdalowym)- czy ktoras z Was wyprobowala takie polaczenie? Co, w polaczeniu z oczyszczaniem szczoteczka, dawalo u Was najbardziej spektakularne rezultaty?
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-31, 09:41   #186
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Czy te wymienne szczoteczki do clarisonica są miękkie w dotyku? Na zdjęciu sprawiają wrażenie sztywnych.
Są miękkie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 16:06   #187
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dziękuję Czy na naklejce na wtyczce ładowarki w oryginalnej wersji Mia 2 jest m.in.napis made in china? Dostałam kilka real-foto clarisonic Mia 2 i potrzebuję, żeby ktoś spojrzał i potwierdził oryginalność:cm ok:
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-01, 17:44   #188
yamaya
Przyczajenie
 
Avatar yamaya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Dziękuję Czy na naklejce na wtyczce ładowarki w oryginalnej wersji Mia 2 jest m.in.napis made in china? Dostałam kilka real-foto clarisonic Mia 2 i potrzebuję, żeby ktoś spojrzał i potwierdził oryginalność:cm ok:

Jest napis MADE IN CHINA, bo gdzie ich teraz nie ma

W załączniku przesyłam zdjęcie ładowarki, oczywiście oryginalna z Sephory.

Pozdrawiam cieplutko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clarisonic_ladowarka.jpg (87,7 KB, 56 załadowań)
yamaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-01, 22:03   #189
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dziękuję Yamaya
Czy te napisy są wytłoczone na ładowarce, czy to naklejka?Przesyłam zdjęcie ładowarki, które ja dostałam - zobaczcie czy to oryginalny produkt.Czy jest możliwe, żeby oryginalny produkt clarisonic był różnie zapakowany, czy wszystkie wersje są zapakowane w mleczny wewnętrzny karton a nie plastik?Tak myślę, czy negatywne opinie i podrażnienia nie sa czasem wynikiem użytkowania podróbek, które mogą nie mieć tak miękkiego i bezpiecznego włosia w szczoteczce jak oryginał.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ładowarka.jpg (79,3 KB, 43 załadowań)
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-01-01 o 22:08
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 09:30   #190
yamaya
Przyczajenie
 
Avatar yamaya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Narnijkar dodaję dodatkowe zdjęcia, tym razem zrobione w dzień bez lampy błyskowej Napisy to naklejka. Wydaje mi się, że oryginalne szczoteczki są pakowane tak samo. Ale przyznam, że podróbki nigdy nie trzymałam w ręce, widziałam tylko zdjęcia. Wielce prawdopodobne, że zdjęcie ładowarki jakie zamieściłaś to podróbka. Różnica jest w naklejkach ale zwróć też uwagę na miejsce ( nie wiem jak to napisać :P) gdzie kabel łączy się hmmm.... z samą ładowarką ( mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi, jak nie to daj znać zaznaczę na zdjęciu). W każdym bądź razie gołym okiem widać róznicę Aaa i środek to mleczny plastik, nie karton...
Natomiast jak to jest z tym włosiem to nie wiem, nie znam się ale bardzo prawdopodobne, że jest tak jak mówisz. Patrząc na aukcje na Allegro, gdzie bardzo dużo osób kupuje te szczoteczki nie ma się co dziwić skąd tak dużo złych opinii. Zapytałam któregoś ze sprzedawców tylko o gwarancję, to nawet nie odpisał... także dałam sobie spokój... bo to przypuszczalnie podróby...ale niech się wypowiedzą osoby, które miały pecha kupić taką szczoteczkę. Szkoda nerwów a w Sephorze dostaniesz rabat i róznica cenowa już jest przyjemniejsza. Ubolewam tylko, że nie udało mi się "załapać" na opakowanie świąteczne z dodatkową szczoteczką... ale cóż nie można mieć wszystkiego czego się chce, prawda?

Jak coś to pytaj, chętnie odpowiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clarisonic1.jpg (79,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clarisonic2.jpg (87,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clarisonic3.jpg (56,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clarisonic4.jpg (48,6 KB, 16 załadowań)
yamaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 12:27   #191
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Szczoteczka była dokładnie w takim mlecznym pudełku, ale naklejka na ładowarce jest inna..Może na Polskę są inne naklejki? Z drugiej strony, na allegro pewna Pani sprzedaje Mia 2 kilka razy uzytą, kupioną bezpośrednio ze strony clarisonic.com ( w każdym razie takie informacje mi podała) i wysłała mi zdjęcia jak był zapakowany clarisonic: przeźroczysty wkład, osobno etui i szczoteczka...Czy tak właśnie jest pakowany clarisonic z USA? Czy ma ktoś wersję ściąganą bezpośrednio od producenta?Dałabym linka do allegro, ale nie wiem czy można.
Link do you tube (na filmie naklejka na ładowarce jest dokładnie taka sama jak ta, której zdjęcie dostałam):
http://www.youtube.com/watch?v=Sc9uhD5H2is

EDit: doczytałam się w internecie po czym poznać dobra podróbkę i jeden tych clarisoniców niestety jest podróbką, mimo niemalże idealnego wyglądu pudełka, urządzenia jak z sephory..Pozostaje mi dalej szukać lub znaleźć kogoś w USA, kto kupi mi bezpośrednio od producenta, teraz jest nawet nowa wersja Mia za 99$ na stronie - jakaś limitowana edycja.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-02-13 o 13:27
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 22:32   #192
yamaya
Przyczajenie
 
Avatar yamaya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Szczoteczka była dokładnie w takim mlecznym pudełku, ale naklejka na ładowarce jest inna..Może na Polskę są inne naklejki? Z drugiej strony, na allegro pewna Pani sprzedaje Mia 2 kilka razy uzytą, kupioną bezpośrednio ze strony clarisonic.com ( w każdym razie takie informacje mi podała) i wysłała mi zdjęcia jak był zapakowany clarisonic: przeźroczysty wkład, osobno etui i szczoteczka...Czy tak właśnie jest pakowany clarisonic z USA? Czy ma ktoś wersję ściąganą bezpośrednio od producenta?Dałabym linka do allegro, ale nie wiem czy można.
Link do you tube (na filmie naklejka na ładowarce jest dokładnie taka sama jak ta, której zdjęcie dostałam):
http://www.youtube.com/watch?v=Sc9uhD5H2is

EDit: doczytałam się w internecie po czym poznać dobra podróbkę i jeden tych clarisoniców niestety jest podróbką, mimo niemalże idealnego wyglądu pudełka, urządzenia jak z sephory..Pozostaje mi dalej szukać lub znaleźć kogoś w USA, kto kupi mi bezpośrednio od producenta, teraz jest nawet nowa wersja Mia za 99$ na stronie - jakaś limitowana edycja.
Ok a co z gwarancją, jakby coś to będziesz odsyłać do USA ??
Cena dobra 99$ ale to Mia a nie Mia 2...
yamaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 08:36   #193
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Problem w tym że najbliższą sephorę - gdzie można kupić clarisonic - mam 100km ode mnie:-(Poczekam na e-kosmetyki, może oni będą mieć na gwarancji.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-01-03 o 09:31
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 09:50   #194
yamaya
Przyczajenie
 
Avatar yamaya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Problem w tym że najbliższą sephorę - gdzie można kupić clarisonic - mam 100km ode mnie:-(Poczekam na e-kosmetyki, może oni będą mieć na gwarancji.
Ja niestety też nie mam Sephory na miejscu... ale wiesz człowiek zdesperowany różne rzeczy robi Ja miałam 85 km do pokonania
yamaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 14:34   #195
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cześć dziewczyny
Ja tez oglądałam na grouperze czy innym te szczoteczki ale nie zaryzykowałam... Mam nadzieje ze będzie chociaż -20% na nie w Sephorze to wtedy się skusze... Marzy mi się kolorowa

Pozdrawiam!
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 22:24   #196
yamaya
Przyczajenie
 
Avatar yamaya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Wiesz Narnijkar, tak sobie myślę i doszłam do wniosku, że chyba Mia to wcale nie taki zły wybór. Mia posiada jedna prędkość a Mia 2 dwie, ale ja i tak używam jednej prędkości. Więc chyba masz rację, że zastanawiasz się nad kupnem Mia bo jest sporo tańsza od Mia 2.
yamaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 22:26   #197
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Właśnie dlatego brałam ją pod uwagę Szkoda, że u nas nie ma tej tańszej wersji.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 22:30   #198
yamaya
Przyczajenie
 
Avatar yamaya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja tez oglądałam na grouperze czy innym te szczoteczki ale nie zaryzykowałam... Mam nadzieje ze będzie chociaż -20% na nie w Sephorze to wtedy się skusze... Marzy mi się kolorowa

Pozdrawiam!
Hey też zastanawiałam się nad kolorową ale w końcu wybrałam białą, bo i tak ładowarka i etui są białe... A kolorki w Sephorze to tylko biały, róż i lawenda

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego brałam ją pod uwagę Szkoda, że u nas nie ma tej tańszej wersji.
Pewnie gdyby były, to Mia 2 miałaby kiepskie wyniki sprzedaży.
yamaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 08:33   #199
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez yamaya Pokaż wiadomość
Hey też zastanawiałam się nad kolorową ale w końcu wybrałam białą, bo i tak ładowarka i etui są białe... A kolorki w Sephorze to tylko biały, róż i lawenda
Wiem, wiem dumam nad różem albo lawendą :P
Czy ta szczoteczka jest naprawdę tak rewelacyjna? Jaki typ skóry masz i z czym ja używasz jeśli można wiedzieć? Co do groupera to pamiętam, że oni dawali na nią gwarancje 2 lata. Po czym poznałyście, że to bubel?
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 12:43   #200
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja tez oglądałam na grouperze czy innym te szczoteczki ale nie zaryzykowałam... Mam nadzieje ze będzie chociaż -20% na nie w Sephorze to wtedy się skusze... Marzy mi się kolorowa

Pozdrawiam!
jak jest -20% na produkty na wylacznosc w S. to dotyczy to rowniez Clarisonica Ja swoja szczoteczke kupilam wlasnie na takiej promocji, bo nie powiem, 130zl taniej to jednak jest spora roznica

Ja Mia2 uzywam, nieprzerwanie od 10 dni. Przewaznie dwa razy dziennie i.... jestem mega zadowolona cera jest przyjemna i miekka w dotyku, a pory na nosie/brodzie nieco oczyszczone.
Do pielegnacji Clarisonicem dolozylam tez kuracje Triacnealem i mam nadzieje,ze ten duet bedzie mi sluzyl na tyle,ze wiosna/latem bede mogla zrezygnowac z podkladow na rzecz kremow BB/pudru w kamieniu
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 14:02   #201
yamaya
Przyczajenie
 
Avatar yamaya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Wiem, wiem dumam nad różem albo lawendą :P
Czy ta szczoteczka jest naprawdę tak rewelacyjna? Jaki typ skóry masz i z czym ja używasz jeśli można wiedzieć? Co do groupera to pamiętam, że oni dawali na nią gwarancje 2 lata. Po czym poznałyście, że to bubel?
justaa_ ja niestety nie pieję z zachwytu jak większość. Używam jej już 3 tygodnie, rano i wieczorem i w sumie jakiegoś efektu WOW, nie zauważyłam. Może zbyt wiele od niej oczekiwałam... Ale dzielnie walczę i z nadzieją czekam na efekty, wiadomo na szybko to są efekty jak wodę gotuję w czajniku Tu potrzeba czasu. chociaż przyznam, że kremy z kwasami też niczego u mnie nie zmieniły. Może ja tak mam. Szczoteczka napewno dobrze oczyszcza i skóra jest gładziutka, ale równie gładką mam po maseczce z glinki

Ze szczoteczką używałam mydła Aleppo, ale teraz dołączyłam do testowania żel rumiankowy Sylveco. Tak więc, rano żel Sylveco, a wieczorem mydło Aleppo.
Cera mieszana z przetłuszającą się strefą T.
yamaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 14:19   #202
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez yamaya Pokaż wiadomość
justaa_ ja niestety nie pieję z zachwytu jak większość. Używam jej już 3 tygodnie, rano i wieczorem i w sumie jakiegoś efektu WOW, nie zauważyłam. Może zbyt wiele od niej oczekiwałam... Ale dzielnie walczę i z nadzieją czekam na efekty, wiadomo na szybko to są efekty jak wodę gotuję w czajniku Tu potrzeba czasu. chociaż przyznam, że kremy z kwasami też niczego u mnie nie zmieniły. Może ja tak mam. Szczoteczka napewno dobrze oczyszcza i skóra jest gładziutka, ale równie gładką mam po maseczce z glinki

Ze szczoteczką używałam mydła Aleppo, ale teraz dołączyłam do testowania żel rumiankowy Sylveco. Tak więc, rano żel Sylveco, a wieczorem mydło Aleppo.
Cera mieszana z przetłuszającą się strefą T.
a moze masz po prostu bardzo zadbana skore i dlatego nie widzisz specjalnych rezultatow?
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 19:14   #203
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Mnie sie wydaje ze opinia zalezy nie tyle od cery co od oczekiwan. Jezeli sie mysli ze ta szczotka wybawi nas ze wszystkich problemow skornych to nie, nie wybawi. Ona ma TYLKO oczyszczac a jak wiemy, oczyszczanie to podstawa by miec ladniejsza cere. I to zadanie swietnie spelnia. A reszta zalezy juz od nas.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 20:02   #204
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

od ok 2 tygodni jestem posiadaczką różowej szczotki mia 1...kupiłam ją na clarisonic.com gdy w cyber monday była promocja -20%. szczotka z podatkiem kosztowała wtedy 106$. polecam korzystanie z takich okazji jeśli macie kogoś w stanach kto mógłby Wam ją przywieźć. jeśli zastanawiacie się czy kupić mia 1 czy mia 2 uważam, że nie ma sensu przepłacać za mia 2 bo we wszystkich tych szczotkach wykorzystana jest ta sama technologia a różnią się one tylko tym, że mia 1 ma jedną prędkość czyszczenia (normalną) i nie robi bip informując o zmianie miejsca czyszczenia twarzy, a mia 2 dwie prędkości (normalną i delikatną) plus bipanie co 20 sekund - moim zdaniem zupełnie zbędne bajery zwarzywszy na to, że najczęściej do jednego mycia używam dwóch cykli.

wcześniej nacięłam się na zakup bublowatej szczotki na gruperze - zamówiłam tam model, który miał być identyczny jak mój obecny oryginał. z różnic widocznych gołym okiem to podróba:
- miała nadrukowany nieaktywny lot code
- zrobiona była z gorszej jakości plastiku (odbarwienia, zadrapania)
- włoski ruchomej części głowicy nie licowały się z jej nieruchomą częścią (były pod skosem, nieważne ile wysiłku włożyłam w poprawne zamontowanie szczotki w urządzeniu)
- magnes w dolnej części urządzenia prawie w ogóle nie trzymał ładowarki, wystarczyło lekko przechylić szczotkę i zwyczajnie się z niej ześlizgiwał.

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-01-06 o 18:45
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 10:45   #205
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Ja też mam mieszaną cerę i borykam sie z zaskórnikami. Wiem, że porządne oczyszczanie to podstawa i z tą myślą mam zamiar zakupic mia2. Co do rezultatów to może nie każdy zobaczy takie same rezultaty bo to pewnie zależy od wielu czynników ale mimo to warto dobrze oczyszczać cerę
Ciekawe czy -20% bedzie tylko dla vip? Oby na wszystkie karty
Mam 2 Sephory w okolic, także jak ktorejs z Was bardzo zalezy to przy promocji mogę kupić
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 21:50   #206
yoasia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 22
GG do yoasia85
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Hej!
Wygląda na to, że i ja się nacięłam. Dostałam Clarisonica kupionego z oferty na Grouponie od firmy SlimGroup. Porównałam ze zdjeciami na blogu xbebe i wyglądało na to, że nie jest to fake. Używaliśmy z moim facetem szczotki i 2 końcówek i wszystko działa bez zarzutu. Jednak przypadkiem natkęłam się na jakiś post, który skierował mnie na ten wątek i okazuje się, że chyba mam idealną podróbkę bo mój lot code też jest nieaktywny. Przejrzałam chyba już setki zdjęć I to byłby jedyny feler tej szczotki. I tu moje pytanie, mój mężczyzna podpowiedział mi, że jeśli mam podróbę to wszystkie numery seryjne od tego sprzedawcy będą takie same, zatem czy ktoś kupował na grouponie od slim group i mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć czy ma taki sam kod? załączam fotki.

A tak poza tym to chyba już po sprawie i jeśli okaże się, że mamy podróbkę to i tak jej nie zwrócimy bo była już używana;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1304[1].jpg (105,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1305[1].jpg (95,0 KB, 45 załadowań)
yoasia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 22:40   #207
yamaya
Przyczajenie
 
Avatar yamaya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 24
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Jak sprawdza się lot code, bo jakoś nie mogę znaleść ??
yamaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 22:48   #208
yoasia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 22
GG do yoasia85
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

to ten nadruk u dołu szczotki, a sprawdza się wpisując na clarisonic com i na samym dole strony jest zakladka Product Registration, później trzeba się zalogować na stronie i podać własnie ten kod...
yoasia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 14:27   #209
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Dziewczyny, gdzieś mi mignęło, że ktoś polecał sprzedawcę e-kosmetykipl, to sprawdzone źródło?

Bo też rozważam zakup Mia, ale póki co moja prośba o real photo i numer odbiła się echem.
__________________
Godmod grotesque burlesque drag
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 14:45   #210
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Clarisonic - zestaw oczyszczający do twarzy

Cytat:
Napisane przez misiaq Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzieś mi mignęło, że ktoś polecał sprzedawcę e-kosmetykipl, to sprawdzone źródło?

Bo też rozważam zakup Mia, ale póki co moja prośba o real photo i numer odbiła się echem.
Moja też.. gdzieś w połowie wątku natrafiłam na post,w którym któraś wizażanka sprawdzała kody z e-kosmetyki i były ok. Widocznie na razie nie mają sprowadzonych szczoteczek.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-30 07:40:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.