Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-01, 21:37   #3511
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja też chciałam, ale wykupili Byłam w Selgrosie i nie chciało mi się już nigdzie jeździć, więc wzięłam to Dorato. Ale też drogie nie było No i słusznie. Dla mnie też to nie jest poważne. Wydaje mi się że tak z 75% osób już w momencie zapraszania, czy przyjdzie czy nie, a miesiąc przed to już każdy. Nie rozumiem, czy ludzie robią to złośliwie, czy co? O dzięki. I mówisz że taka super? Masz gdzieś może link do tego jak wygląda?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
https://pl.aliexpress.com/item/32989...chweb201603_53

Widzę, że nawet podkoloryzowałam, bo kosztowała koło 60, a nie 70. Mnie się sprawdza ekstra, ma najmocniejszym trybie myję twarz, na najlżejszym robię mikrodermabrazję korundową. Nie ma specjalnego miejsca do rozprowadzania kremu jak Foreo, ale ja wykorzystuję tylną część i też jest ok.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 22:47   #3512
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
https://pl.aliexpress.com/item/32989...chweb201603_53



Widzę, że nawet podkoloryzowałam, bo kosztowała koło 60, a nie 70. Mnie się sprawdza ekstra, ma najmocniejszym trybie myję twarz, na najlżejszym robię mikrodermabrazję korundową. Nie ma specjalnego miejsca do rozprowadzania kremu jak Foreo, ale ja wykorzystuję tylną część i też jest ok.
Kurczę, za taką cenę aż żal nie spróbować. Jak tylko przyjdzie wypłata to zamawiam

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 08:24   #3513
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny!

Ostatnio miałam mega paskudne dni, więc Was czytałam, ale się nie odzywałam.
Dzisiaj podrukowałam winietki, zaprojektowałam i wydrukowałam zawieszki na alkohol (TŻ chce jakoś pomóć to będzie siedział i wycinał ). Dostałam ostatnio kolejne 480m sznurka do makramy .

Co za powody do odmów . To mi przypomina, jak żona mojego kuzyna prosto w twarz powiedziała kuzynce, że ona nie przyjdzie na jej wesele, bo woli sobie pojechać gdzieś na wczasy (żadnych konkretów). Serio... Jak już ludzie mają takie głupie powody, to niech chociaż udają, że nie...

Zamówiłam dzisiaj ogromną paczkę do rodziców z allegro. Z toperem, dekoracjami, tubami, przystrojeniem na samochód, sztucznymi ogniami i wiele innych. Trochę poszalałam, ale to duży problem z głowy


Wczoraj na „godzinie W” jakiś pan odpalił racę i wtedy sobie uświadomiłam (idealny moment), że nie kupiłam racy na tort dobrze, że o torcie i ciastach nie zapomniałam i wczoraj zamówiliśmy
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 08:30   #3514
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
W mojej rodzinie odmowy są z powodów np:
1. jadę na urlop do Juraty (no podróż życia...)
2. rozstałam się z chłopakiem,
3. nie mam męża, a sama nie pójdę (ciocia emerytka, której rodzeństwo i w ogóle rodzina będzie),
4. idę na wieczór panieński koleżanki (to kuzynka, z którą pracujemy w jednym biurowcu i jesteśmy dosyć blisko związane).

Naprawdę rozumiem, że odpadają osoby starsze, czy rodzice malutkich dzieci, rozumiem też, że dla niektórych gości z zagranicy to jest zbyt duży wydatek, ale osoby wyżej mnie autentycznie osłabiły
ja czekam jeszcze na jedno potwierdzenie, bo niedawno daliśmy zaproszenie przez obsuwę
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Mikoma, cooo? Oczy mi wylazły jak przeczytałam te odmowy. Odmowa nr 4 według mnie wygrywa.


Kupiłam wczoraj sukienkę , wisi na żyrandolu i nie wiem gdzie ją schować. Zerkam na nią co chwilę jak przechodzę obok pokoju. Chciałabym ją ubrać.
Znalazłam na ślubnej grupie dziewczynę, która miała ją na ślubie 3 tygodnie temu, wysłała mi trochę zdjęć z imprezy, powiedziała co pozmieniała itd. Jaram się jak pochodnia, a TŻ mówi, że mam chwilowo ślubne zapalenie mózgu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też swoją kieckę obczajałam na sesjach ślubnych itd i swoją keickę dam do sąsiadki jak odbiorę bo w domu też nie mam miejsca
Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
My "szampana" mamy z sali. Pan przy spisywaniu umowy dodał tylko, że to nie jest francuski szampan.


Kusi mnie, żeby zamówić na Ali ten polecany welon. Tylko nie wiem, jaki kolor. Tiule na sukience są białe, ale podszewka jest szampańska, więc wszystko wygląda na takie ecru. Zdjęcia w internecie jakoś mi nie pomagają. I tak muszę TŻ poprosić, bo ja nie umiem w zakupy u Chińczyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wczoraj kupiłam pasek do kiecki, jak dojdzie i będzie ekstra to zakup życia
Dzień dobry!
Mi doszły już wszystkie materiały do ślubu i wszystkie mają ten sam odcień, uuuf! A dzisiaj będzie chwila prawdy, mają dotrzeć winietki W poniedziałek zostało zamówić tablicę z planem stołów. Z wypożyczalni krzeseł brak kontaktu
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 08:54   #3515
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hejo

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
W mojej rodzinie odmowy są z powodów np:
1. jadę na urlop do Juraty (no podróż życia...)
2. rozstałam się z chłopakiem,
3. nie mam męża, a sama nie pójdę (ciocia emerytka, której rodzeństwo i w ogóle rodzina będzie),
4. idę na wieczór panieński koleżanki (to kuzynka, z którą pracujemy w jednym biurowcu i jesteśmy dosyć blisko związane).

Naprawdę rozumiem, że odpadają osoby starsze, czy rodzice malutkich dzieci, rozumiem też, że dla niektórych gości z zagranicy to jest zbyt duży wydatek, ale osoby wyżej mnie autentycznie osłabiły

Cooo chociaż jak tż siostra miała wesele to jedna kuzynka odmówiła, bo miała wyjazd, a okazało się, ze poszła ma mecz piłki nożnej

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja kupowałam w Selgrosie. Kupiliśmy Dorato Rosso i co ciekawe bardzo dużo osób chwaliło Było coś innego, a potem goście mówili że nawet szampan był w kolorze przewodnim Akurat na to nie zwróciłam uwagi.

Będziemy mieli sesję w takiej opuszczonej szklarni. Mam nadzieję, że obok jest jakiś lasek lub łąka, żeby nie wszystko było w tej szklarni.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

My mieliśmy Michello Angelo (czy jakos tak) z Biedronki i gościom bardzo smakował, aż jeden kolega pytał się co to za szampan, bo nigdy tak dobrego nie pił, a jak tż powiedział, ze to ten, to kolega wielkie oczy i powiedział, ze w takim razie musi go kupić

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Mikoma, cooo? Oczy mi wylazły jak przeczytałam te odmowy. Odmowa nr 4 według mnie wygrywa.


Kupiłam wczoraj sukienkę , wisi na żyrandolu i nie wiem gdzie ją schować. Zerkam na nią co chwilę jak przechodzę obok pokoju. Chciałabym ją ubrać.
Znalazłam na ślubnej grupie dziewczynę, która miała ją na ślubie 3 tygodnie temu, wysłała mi trochę zdjęć z imprezy, powiedziała co pozmieniała itd. Jaram się jak pochodnia, a TŻ mówi, że mam chwilowo ślubne zapalenie mózgu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To która wybrałaś? :burn:

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O ludzie U nas może dobrze że ludzie raczej nie podawali powodów odmów, bo byłaby masakra Jaką masz szczoteczkę? Ja myślę o kupnie Foreo, bo tyle osób chwali i mówi że różnica jest kosmiczna. A teraz można je kupić w o wiele lepszej cenie, niż kiedyś.

24 dni do wyjazdu i już przebieram nóżkami
Umówiliśmy się na sesję 21 sierpnia i myślę nad fryzurą. Z jednej strony chciałabym bardziej na luzie, rozpuszczone, ale ja bardzo ładnie wyglądam w upięciach.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ale macie fajnie z tym wyjazdem

Kurczę właśnie jakoś widzę Cię w rozpuszczonych falach

Melduje się z hotelu, o 12 opuszczamy pokój i potem o 16 pociąg do Wrocławia wypad do Trójmiasta uważam, za bardzo udany, pochodziliśmy, byliśmy na płazy, wczoraj w Sopocie, wykorzystaliśmy ten czas na maksa i powiem Wam, ze to była nasza taka mini podróż poślubna, a za rok uderzymy gdzieś dalej teraz moze w weekend kupie sobie nowy telefon, bo ten doprowadza mnie do szału: mam takie kreski na ekranie, tylni aparat nie działa, musze byc podpięta do powerbanka non stop, albo nie używać telefonu by bateria mi trzymała



Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 09:48   #3516
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O ludzie U nas może dobrze że ludzie raczej nie podawali powodów odmów, bo byłaby masakra Jaką masz szczoteczkę? Ja myślę o kupnie Foreo, bo tyle osób chwali i mówi że różnica jest kosmiczna. A teraz można je kupić w o wiele lepszej cenie, niż kiedyś.

24 dni do wyjazdu i już przebieram nóżkami
Umówiliśmy się na sesję 21 sierpnia i myślę nad fryzurą. Z jednej strony chciałabym bardziej na luzie, rozpuszczone, ale ja bardzo ładnie wyglądam w upięciach.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ja kupilam Foreo bo zlapalam ja tutaj w UK w TK Max, zazwyczaj sa po £49 ale byla na przecenie po swietach za £30 takze zakup zycia.
jestem ardzo zadowolona i uzywam jej codziennie, nigdy nie mialam jakiejs okropnej cery ale najwieksza roznice jaka zauwazylam to to, ze skora na twarzy jest duzo bardziej gladka i promienna.

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ja kupowałam w Selgrosie. Kupiliśmy Dorato Rosso i co ciekawe bardzo dużo osób chwaliło Było coś innego, a potem goście mówili że nawet szampan był w kolorze przewodnim Akurat na to nie zwróciłam uwagi.

Będziemy mieli sesję w takiej opuszczonej szklarni. Mam nadzieję, że obok jest jakiś lasek lub łąka, żeby nie wszystko było w tej szklarni.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Opuszczona szklarnia? brzmi super! ale bedzie fajny klimat na zdjecia, zazdroszcze!

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Dzisiaj ostatni dzien w pracy przed wylotem do Polski w poniedzialek

I wesele za 2 tygodnie.

A jutro wyobrazcie sobie pierwsze wesele w nowej sali! podobno dzis wykanczaja drobiazji i rozwijaja trawniki.
Nie wiem jak oni to skonczyli, wiadomo, ze bez zobaczenia sali na zywo nie wiem do konca na jakim poziomie to jest skonczone i czy wszystko wykonczyli na tip top.
bede tam w czwartek w przyszlym tygodniu wiec dopiero wtedy tak na prawde dobacze swoja sale po raz pierwszy na tydzien przed weselem hehe
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 10:13   #3517
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Wczoraj na „godzinie W” jakiś pan odpalił racę i wtedy sobie uświadomiłam (idealny moment), że nie kupiłam racy na tort dobrze, że o torcie i ciastach nie zapomniałam i wczoraj zamówiliśmy
Rychło w czas Ja miałam race, żeby je odpalić do zdjęć, ale zapomniałam o nich. Tak samo jak o topperze na torcik na słodko stół i o balonie love. Nie mówiąc o pomponach, które robiłam dwa dni i nawet ich nie użyłam
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
ja czekam jeszcze na jedno potwierdzenie, bo niedawno daliśmy zaproszenie przez obsuwę

Ja też swoją kieckę obczajałam na sesjach ślubnych itd i swoją keickę dam do sąsiadki jak odbiorę bo w domu też nie mam miejsca

Ja wczoraj kupiłam pasek do kiecki, jak dojdzie i będzie ekstra to zakup życia
Dzień dobry!
Mi doszły już wszystkie materiały do ślubu i wszystkie mają ten sam odcień, uuuf! A dzisiaj będzie chwila prawdy, mają dotrzeć winietki W poniedziałek zostało zamówić tablicę z planem stołów. Z wypożyczalni krzeseł brak kontaktu
Super Jedno zmartwienie z głowy. [1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;87048129]Hejo




Cooo chociaż jak tż siostra miała wesele to jedna kuzynka odmówiła, bo miała wyjazd, a okazało się, ze poszła ma mecz piłki nożnej




My mieliśmy Michello Angelo (czy jakos tak) z Biedronki i gościom bardzo smakował, aż jeden kolega pytał się co to za szampan, bo nigdy tak dobrego nie pił, a jak tż powiedział, ze to ten, to kolega wielkie oczy i powiedział, ze w takim razie musi go kupić




To która wybrałaś? :burn:




Ale macie fajnie z tym wyjazdem

Kurczę właśnie jakoś widzę Cię w rozpuszczonych falach

Melduje się z hotelu, o 12 opuszczamy pokój i potem o 16 pociąg do Wrocławia wypad do Trójmiasta uważam, za bardzo udany, pochodziliśmy, byliśmy na płazy, wczoraj w Sopocie, wykorzystaliśmy ten czas na maksa i powiem Wam, ze to była nasza taka mini podróż poślubna, a za rok uderzymy gdzieś dalej teraz moze w weekend kupie sobie nowy telefon, bo ten doprowadza mnie do szału: mam takie kreski na ekranie, tylni aparat nie działa, musze byc podpięta do powerbanka non stop, albo nie używać telefonu by bateria mi trzymała



Wysłano przez gołębia [/QUOTE]Super, że wyjazd wam się udał Ja bym bardzo chciała pojechać nad morze tam na te klify do Orłowa
Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Ja kupilam Foreo bo zlapalam ja tutaj w UK w TK Max, zazwyczaj sa po £49 ale byla na przecenie po swietach za £30 takze zakup zycia.
jestem ardzo zadowolona i uzywam jej codziennie, nigdy nie mialam jakiejs okropnej cery ale najwieksza roznice jaka zauwazylam to to, ze skora na twarzy jest duzo bardziej gladka i promienna.

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------



Opuszczona szklarnia? brzmi super! ale bedzie fajny klimat na zdjecia, zazdroszcze!

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Dzisiaj ostatni dzien w pracy przed wylotem do Polski w poniedzialek

I wesele za 2 tygodnie.

A jutro wyobrazcie sobie pierwsze wesele w nowej sali! podobno dzis wykanczaja drobiazji i rozwijaja trawniki.
Nie wiem jak oni to skonczyli, wiadomo, ze bez zobaczenia sali na zywo nie wiem do konca na jakim poziomie to jest skonczone i czy wszystko wykonczyli na tip top.
bede tam w czwartek w przyszlym tygodniu wiec dopiero wtedy tak na prawde dobacze swoja sale po raz pierwszy na tydzien przed weselem hehe
Super, też bym chciała dorwać taką promkę.
Koniecznie zdaj relację jak już zobaczysz salę. Wszystkie tu czekamy jak ostatecznie z tym wyjdzie

Idziemy jutro na wesele i nie mogę się doczekać Kupiłam sobie nawet nieoczekiwanie nową sukienkę na wyprzedaży, za 39 zł przecenioną ze 170

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-02, 10:48   #3518
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Panny Młode 2019 cz. 7

ZAPOMNIAŁAM O TOPPERZE i teraz siedze i dumam czy zamawiać czy zbędne

Teraz już sie zrobiłam tak oszczędna i rozsądna, że nawet krówki zamawiam bez personalizacji, bo mi szkoda kasy

Edytowane przez mikoma
Czas edycji: 2019-08-02 o 10:50
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 11:09   #3519
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Asshley

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Rychło w czas Ja miałam race, żeby je odpalić do zdjęć, ale zapomniałam o nich. Tak samo jak o topperze na torcik na słodko stół i o balonie love. Nie mówiąc o pomponach, które robiłam dwa dni i nawet ich nie użyłam Super Jedno zmartwienie z głowy. Super, że wyjazd wam się udał Ja bym bardzo chciała pojechać nad morze tam na te klify do Orłowa Super, też bym chciała dorwać taką promkę.
Koniecznie zdaj relację jak już zobaczysz salę. Wszystkie tu czekamy jak ostatecznie z tym wyjdzie

Idziemy jutro na wesele i nie mogę się doczekać Kupiłam sobie nawet nieoczekiwanie nową sukienkę na wyprzedaży, za 39 zł przecenioną ze 170

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

W Orłowie nigdy nie byłam, w sumie mało razy byłam nad morzem, cześciej jeździłam w góry
Ulala Grażyno

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
ZAPOMNIAŁAM O TOPPERZE i teraz siedze i dumam czy zamawiać czy zbędne

Teraz już sie zrobiłam tak oszczędna i rozsądna, że nawet krówki zamawiam bez personalizacji, bo mi szkoda kasy

Teraz masz tryb oszczędna Grażka


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 12:01   #3520
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Wczoraj na „godzinie W” jakiś pan odpalił racę i wtedy sobie uświadomiłam (idealny moment), że nie kupiłam racy na tort dobrze, że o torcie i ciastach nie zapomniałam i wczoraj zamówiliśmy
Haha. Ja racy nie kupuję, bo mam złe wspomnienia z pracy . Ale właśnie sobie uświadomiłam, że zapomniałam o pudełkach na ciasto .

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Ja kupilam Foreo bo zlapalam ja tutaj w UK w TK Max, zazwyczaj sa po ÂŁ49 ale byla na przecenie po swietach za ÂŁ30 takze zakup zycia.
jestem ardzo zadowolona i uzywam jej codziennie, nigdy nie mialam jakiejs okropnej cery ale najwieksza roznice jaka zauwazylam to to, ze skora na twarzy jest duzo bardziej gladka i promienna.

Dzisiaj ostatni dzien w pracy przed wylotem do Polski w poniedzialek

I wesele za 2 tygodnie.

A jutro wyobrazcie sobie pierwsze wesele w nowej sali! podobno dzis wykanczaja drobiazji i rozwijaja trawniki.
Nie wiem jak oni to skonczyli, wiadomo, ze bez zobaczenia sali na zywo nie wiem do konca na jakim poziomie to jest skonczone i czy wszystko wykonczyli na tip top.
bede tam w czwartek w przyszlym tygodniu wiec dopiero wtedy tak na prawde dobacze swoja sale po raz pierwszy na tydzien przed weselem hehe
Aż się przejdę do TKMaxxa .
Opowiedz o tej sali, jak ją zobaczysz, bo aż ja mam stres na samą myśl i nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Choć tu w UK potrafią postawić blok w kilka miesięcy .

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Rychło w czas Ja miałam race, żeby je odpalić do zdjęć, ale zapomniałam o nich. Tak samo jak o topperze na torcik na słodko stół i o balonie love. Nie mówiąc o pomponach, które robiłam dwa dni i nawet ich nie użyłam Super Jedno zmartwienie z głowy. Super, że wyjazd wam się udał Ja bym bardzo chciała pojechać nad morze tam na te klify do Orłowa Super, też bym chciała dorwać taką promkę.
Koniecznie zdaj relację jak już zobaczysz salę. Wszystkie tu czekamy jak ostatecznie z tym wyjdzie

Idziemy jutro na wesele i nie mogę się doczekać Kupiłam sobie nawet nieoczekiwanie nową sukienkę na wyprzedaży, za 39 zł przecenioną ze 170

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Pierwsze wesele po Waszym weselu ? To będzie ciekawe przeżycie!
Nowa kiecka zawsze ok .
A ta opuszczona szklarnia brzmi magicznie

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
ZAPOMNIAŁAM O TOPPERZE i teraz siedze i dumam czy zamawiać czy zbędne

Teraz już sie zrobiłam tak oszczędna i rozsądna, że nawet krówki zamawiam bez personalizacji, bo mi szkoda kasy
Haha, to jak chcesz. Ja mogłam mieć z cukierni, ale były brzydkie . Możesz kupić albo zrobić z drucika albo korków. Miałam takie zrobić, ale mi się odechciało. My kupiliśmy ten
z korka
z drutu


Paczki idą do rodziców . Tata obiecał, że załatwi paletę na plan gości, a dzisiaj wysłałam siostrę z super misją. Ma zamówić wizytę u fryzjera, bo jako prezent dla mamy chcemy jej zafundować zagęszczanie i przedłużanie włosów, bo chce, ale się boi.

28 dni!
Równe 3 tygodnie w pracy mi pozostały

Edytowane przez kicimordka
Czas edycji: 2019-08-02 o 12:08
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 12:17   #3521
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Pierwsze wesele mieliśmy 6 dni po naszym u naszego świadka

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-02, 12:27   #3522
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Pierwsze wesele mieliśmy 6 dni po naszym u naszego świadka

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ale szybko! Musiało mi to gdzieś umknąć . Ale pewnie taki relaks, że hej!
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 12:42   #3523
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Rychło w czas Ja miałam race, żeby je odpalić do zdjęć, ale zapomniałam o nich. Tak samo jak o topperze na torcik na słodko stół i o balonie love. Nie mówiąc o pomponach, które robiłam dwa dni i nawet ich nie użyłam Super Jedno zmartwienie z głowy. Super, że wyjazd wam się udał Ja bym bardzo chciała pojechać nad morze tam na te klify do Orłowa Super, też bym chciała dorwać taką promkę.
Koniecznie zdaj relację jak już zobaczysz salę. Wszystkie tu czekamy jak ostatecznie z tym wyjdzie

Idziemy jutro na wesele i nie mogę się doczekać Kupiłam sobie nawet nieoczekiwanie nową sukienkę na wyprzedaży, za 39 zł przecenioną ze 170

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Na pewno dam znac jak sala, ale bede sie denerwowac jadac tam!

udanego wesela jutro

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Haha. Ja racy nie kupuję, bo mam złe wspomnienia z pracy . Ale właśnie sobie uświadomiłam, że zapomniałam o pudełkach na ciasto .


Aż się przejdę do TKMaxxa .
Opowiedz o tej sali, jak ją zobaczysz, bo aż ja mam stres na samą myśl i nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić. Choć tu w UK potrafią postawić blok w kilka miesięcy .


Pierwsze wesele po Waszym weselu ? To będzie ciekawe przeżycie!
Nowa kiecka zawsze ok .
A ta opuszczona szklarnia brzmi magicznie


Haha, to jak chcesz. Ja mogłam mieć z cukierni, ale były brzydkie . Możesz kupić albo zrobić z drucika albo korków. Miałam takie zrobić, ale mi się odechciało. My kupiliśmy ten
z korka
z drutu


Paczki idą do rodziców . Tata obiecał, że załatwi paletę na plan gości, a dzisiaj wysłałam siostrę z super misją. Ma zamówić wizytę u fryzjera, bo jako prezent dla mamy chcemy jej zafundować zagęszczanie i przedłużanie włosów, bo chce, ale się boi.

28 dni!
Równe 3 tygodnie w pracy mi pozostały
Nie zawsze je maja w TK Maxxie ale juz pare razy trafilam
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 13:00   #3524
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Na pewno dam znac jak sala, ale bede sie denerwowac jadac tam!

udanego wesela jutro

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------



Nie zawsze je maja w TK Maxxie ale juz pare razy trafilam
W superdrugu czasami trafi się coś fajnego, to jeszcze tam spojrzę .
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 14:36   #3525
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka, w końcu wybrałam Doris Annais Bridal. Niby zamieściła się do szafy, ale trochę na ścisk. Nie wiem czy nie lepiej zawieźć ją do rodziców i niech leży w moim starym pokoju. I tak teraz nie będą z nią nic robić, dopiero jak kupię buty i poszukam krawcowej to będziemy dalej działać w temacie.
TŻ miał mi zamówić welon na Ali, śmiał się, że same opinie z Polski tam są.

Asshley, kurcze kusisz tą szczoteczką. Ja akurat problemy z cerą mam, może takie oczyszczanie szczoteczką zwiększyłoby efekty leczenia dermatologicznego? Muszę pomyśleć.
Trzymam kciuki, żeby z salą było wszystko ok!!

Jejku, Wy już tak na finiszu z tymi przygotowaniami i jak czytam to widzę ile jeszcze przede mną. Pewnie za 2 miesiące mi wszystko przyspieszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 14:40   #3526
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Patka, w końcu wybrałam Doris Annais Bridal. Niby zamieściła się do szafy, ale trochę na ścisk. Nie wiem czy nie lepiej zawieźć ją do rodziców i niech leży w moim starym pokoju. I tak teraz nie będą z nią nic robić, dopiero jak kupię buty i poszukam krawcowej to będziemy dalej działać w temacie.
TŻ miał mi zamówić welon na Ali, śmiał się, że same opinie z Polski tam są.

Asshley, kurcze kusisz tą szczoteczką. Ja akurat problemy z cerą mam, może takie oczyszczanie szczoteczką zwiększyłoby efekty leczenia dermatologicznego? Muszę pomyśleć.
Trzymam kciuki, żeby z salą było wszystko ok!!

Jejku, Wy już tak na finiszu z tymi przygotowaniami i jak czytam to widzę ile jeszcze przede mną. Pewnie za 2 miesiące mi wszystko przyspieszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlasnie tak w ostatnich tygodniach wszystko przyspiesza chyba ze to tylko ja jestem taka niezorganizowana :p

Do wesela mniej niz 2 tygodnie a mysz jeszcze nie mamy piosenki na pierwszy taniec!
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 15:04   #3527
taka ja
Wtajemniczenie
 
Avatar taka ja
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 238
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

asshley łącze się w bólu, nasz ślub za trzy tygodnie i też nie wiemy co i do jakiej muzyki tańczymy.
Kiedy ślub był bardziej odległy miałam kilka pomysłów, a im bliżej tym gorzej bo coś sobie próbowaliśmy w domu i ciężko to do tych naszych melodii idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
taka ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 16:01   #3528
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
wlasnie tak w ostatnich tygodniach wszystko przyspiesza chyba ze to tylko ja jestem taka niezorganizowana :p

Do wesela mniej niz 2 tygodnie a mysz jeszcze nie mamy piosenki na pierwszy taniec!
A my piosenkę niby mamy od X lat, a zaczynam się zastanawiać, czy może nie coś innego... Nawet nie wiem co .
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 16:02   #3529
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez taka ja Pokaż wiadomość
asshley łącze się w bólu, nasz ślub za trzy tygodnie i też nie wiemy co i do jakiej muzyki tańczymy.
Kiedy ślub był bardziej odległy miałam kilka pomysłów, a im bliżej tym gorzej bo coś sobie próbowaliśmy w domu i ciężko to do tych naszych melodii idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My sie tylko bedziemy tak 'kolysac' wiec moze damy rade jakos, nie chce sie jeszcze dodatkowo stresowac pierwszym tancem a zadne z nas nie ma do tego ani talentu ani zapalu
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-02, 21:50   #3530
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
My sie tylko bedziemy tak 'kolysac' wiec moze damy rade jakos, nie chce sie jeszcze dodatkowo stresowac pierwszym tancem a zadne z nas nie ma do tego ani talentu ani zapalu


My też tak mieliśmy, ale nam sie odmieniło po pierwszej lekcji. Raz, że o dziwo dobrze nam idzie, a dwa, że te lekcje to super sposób na spędzenie razem czasu jakoś inaczej

Jutro odbieraj suknię
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 08:08   #3531
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ania, Dorota aby ten dzień był wyjątkowy i taki jak sobie wymarzyłyście czekamy na relację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 10:52   #3532
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Prawidłowe podejście

Dobry wieczór
Mam ostatnio taki meksyk że głowa mała nie dość że w pracy to jeszcze z organizacją całego tego przedsięwzięcia dzisiaj uświadomilam sobie, że wstążki do winietek, podkładki pod talerz, zawieszki i materiał na ściankę co prawda są bordowe, ale odcienie aż się boję jak mi reszta przyjdzie i wszystko porównam. Obawiam się że szlag mnie trafi brzmi jak pierdoła, sama będę to czytać za miesiąc jak będzie już po wszystkim to nie uwierze że miałam taki problem, ale jednak mnie to teraz męczy
To samo mialam z blekitem ale ostatecznie dobrze wyszlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 11:15   #3533
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dziewczyny, aby ten dzień był jeszcze lepszy niż sobie wymarzyłyście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 16:46   #3534
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Mamy obrączki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 18:59   #3535
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Mam suknię, jest idealna
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 19:20   #3536
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Wielka, Mikoma aż mam dreszcze jak to czytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 21:18   #3537
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Panny Młode 2019 cz. 7

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;87051846]Wielka, Mikoma aż mam dreszcze jak to czytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]



Aż taka WIELKA to nie jestem
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 06:47   #3538
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Aż taka WIELKA to nie jestem
Matko miało być Wiolka

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 08:21   #3539
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry dziewczyny u nas sporo się dzieje, dlatego na mesengerze łatwiej mi Was złapać niż tutaj zostały nam 33 dni do ślubu, mam nadzieję, że wszystko co najważniejsze załatwione zostały same drobiazgi ale też wydaje mi się, że ich sporo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 11:21   #3540
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Mam suknię, jest idealna
Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Mamy obrączki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



My dzisiaj czilujemy po weselu, ale zaraz zbieramy się do teściów. Jutro nasza trzecia rocznica ślubu
Powiem wam nieskromnie, że porównując po miesiącu wesela, to u nas naprawdę nie było się do czego przyczepić i wszystko było dopięte na ostatni guzik. Było kilku wspólnych gości i mówili, że nasz DJ był niezrównany i w życiu się tak nie wybawili Nawet nie wiecie jak miło to słyszeć. Wtedy jakoś łatwiej przełknąć te długie i trudne przygotowania

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.