Zakupy na Vinted - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-07-11, 12:56   #4831
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość

Co myślicie o gratisach, czymś więcej niż cukierek czy próbka kosmetyku? Ostatnio dostałam jako gratis spodnie z metką, rozmiarowo OK, ale nie mój styl. Nie mam za bardzo komu wydać, a wyrzucić sobie nie wyobrażam.
Nie znoszę gratisów, nawet próbek kosmetyków i cukierków, a co dopiero ciuchów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-11, 14:16   #4832
patkam471
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez sylwiamiko98 Pokaż wiadomość
Cześć
Wymieniacie albo kupujecie ciuchy na Vinted ?
Jestem ciekawa czy też tak macie, znam wiele osób które ,, nigdy nie kupią ciuchów w Second Hand,, ale z Vinted korzystają, dla mnie to podobne zakupy.Można więcej zobaczyć na spokojnie, wybrać to co nas interesuje.
Miałam taki epizod, szczególnie w pandemii. Bardzo fajna sprawa, bo za małe pieniądze można mieć często nowe rzeczy, które nadają się na każdą okazję: imprezę, do pracy, na randkę... Nie rozumiem ludzi, którzy nie chcą niczego z drugiej ręki.

Edytowane przez patkam471
Czas edycji: 2023-07-18 o 10:25
patkam471 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-12, 07:39   #4833
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
nie powiem ile razy już miałam taką sytuację (tak, jestem tą wredną potencjalną kupującą, która czepia się o wymiary ) że napisałam do sprzedającej o konkretny wymiar typu długość. Sprzedająca odpowiada, że zmierzy popołudniu po pracy i poda. Po takich deklaracjach nie mam żadnych wymiarów. Nie wiem, już lepiej byłoby nic nie napisać niz takie puste deklaracje
Poluje na limitowany kolor szminki i jak znajde na vinted w dobrej cienie to piszę do sprzedającej z prośbą o zdjęcia sztyftu żeby sprawdzić czy faktycznie jest nowa. Już miałam dwa razy sytuacje z różnymi sprzedającymi, że po 3 razy prosiłam o zdjęcia i "wyślę jak wrócę z urlopu", "wyślę jak wroce do domu" i do tej pory cisza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-12, 08:24   #4834
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Też jestem na duże nie.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Też nie lubię, zwlaszcza jakies "lumpy"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-12, 08:53   #4835
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Też nie lubię, zwlaszcza jakies "lumpy"
No jako gratisy raczej rarytasów się nie daje^^.
Acz mi się zdarzyło, że parę razy zapytałam kogoś czy mu dołożyć coś do paczki (coś podobnego, ale powiedzmy, w stanie dobrym, dostałabym grosze przy ewentualnej sprzedaży) i z reguły te osoby sobie coś wybierały.
Kiedyś dostałam jako gratis, do zwykłej, prostej sukienki, fascynator.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-12, 10:43   #4836
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Zakupy na Vinted

ja jako gratisy do droższych rzeczy daję próbki perfum. mam nadzieję, że kupujące nie obrażają się o to
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-12, 12:57   #4837
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Indecence Pokaż wiadomość
ja jako gratisy do droższych rzeczy daję próbki perfum. mam nadzieję, że kupujące nie obrażają się o to
Ostatnio dostalam walsnie miniature perfum do zakupu sukienki
Niestety kompletnie nie moj zapach, choc doceniam taki gest
Poza tym czasem ktos dorzuci probki jakis kosmetykow. Poki to nie jest problemowe, czyli nie grozi wylaniem, upapraniem rzeczy, bo dobrze zabezpieczone to nie widze problemu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-07-12 o 12:58
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-12, 13:07   #4838
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
No jako gratisy raczej rarytasów się nie daje^^.

Acz mi się zdarzyło, że parę razy zapytałam kogoś czy mu dołożyć coś do paczki (coś podobnego, ale powiedzmy, w stanie dobrym, dostałabym grosze przy ewentualnej sprzedaży) i z reguły te osoby sobie coś wybierały.

Kiedyś dostałam jako gratis, do zwykłej, prostej sukienki, fascynator.
Co to jest fascynator?? Brzmi egzotycznie

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-12, 13:40   #4839
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Co to jest fascynator?? Brzmi egzotycznie

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Ozdoba do włosów.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-12, 13:53   #4840
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ozdoba do włosów.


Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-12, 20:35   #4841
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ozdoba do włosów.
Raczej ozdoba na głowę.

W każdym razie dla mnie okazała się (ozdoba) bezużyteczna. Do tego to raczej nie była nowa rzecz, a coś, co ma kontakt z włosami, a nie bardzo można uprać, to dla mnie bardziej osobista rzecz niż majtki.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-13, 20:01   #4842
Mila_ja
Przyczajenie
 
Avatar Mila_ja
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 6
Dot.: Zakupy na Vinted

Cześć!
Tak, czasami kupuję odzież używaną na Vampstory. Zgadzam się, że zakupy na takich platformach pozwalają nam spokojnie przejrzeć dostępne opcje i wybrać to, co nas interesuje. Wiele osób ma opory co do tradycyjnych second handów, ale Vinted daje możliwość odkrycia ciekawych ubrań. To świetny sposób na znalezienie unikalnych i przystępnych cenowo rzeczy.

Edytowane przez Mila_ja
Czas edycji: 2023-07-15 o 08:45
Mila_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-14, 06:55   #4843
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted

ktoś sprzedał mi za małe buty - przedmiot za 10 zł i to są klapki. W ogłoszeniu było wskazane, że rozmiar 36, a na bucie jest rozmiar 35, czuję sie winna bo nie poprosiłam o zdjęcia z rozmiarem z buta
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-14, 07:06   #4844
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ktoś sprzedał mi za małe buty - przedmiot za 10 zł i to są klapki. W ogłoszeniu było wskazane, że rozmiar 36, a na bucie jest rozmiar 35, czuję sie winna bo nie poprosiłam o zdjęcia z rozmiarem z buta
Zgłoś problem

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-14, 07:46   #4845
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Zgłoś problem

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
chciałabym, ale wiąże się to z odesłaniem przedmiotu, co przecież kosztuje...
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-14, 11:27   #4846
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
ktoś sprzedał mi za małe buty - przedmiot za 10 zł i to są klapki. W ogłoszeniu było wskazane, że rozmiar 36, a na bucie jest rozmiar 35, czuję sie winna bo nie poprosiłam o zdjęcia z rozmiarem z buta
Nie zastanawiaj się, tylko zgłaszaj problem!

Ostatnio (po raz trzeci!) kupiłam sukienkę, która miała według opisu rozmiar 34, a dostałam z metką 32 w środku. Nie było o tym informacji ani na zdjęciach, ani w opisie. Zgłosiłam problem i napisałam do sprzedającej, że nie za to płaciłam.
Oczywiście - napisała, że mam zwrócić sukienkę. Odpisałam, że to ja poniosę koszt wysyłki, a odsyłam przez JEJ błąd, więc żądam zwrotu kosztów odesłania.
Jeśli zwrot zrobisz przez Vinted, to Vinted generuje etykietę i potrąca koszt odesłania z tego, co zapłaciłaś za buty.
Np. zapłaciłaś z wysyłką 20zł, odsyłasz przez Vinted za np.4,5zł - Vinted zwraca Ci 15,50zł.

Ja ustaliłam ze sprzedającą, że ten koszt odesłania ma mi przelać na konto, gdy otrzyma zwróconą sukienkę. Sprawa zakończyła się pomyślnie.

Życzę i tobie pomyślnego załatwienia tej sprawy.

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Poluje na limitowany kolor szminki i jak znajde na vinted w dobrej cienie to piszę do sprzedającej z prośbą o zdjęcia sztyftu żeby sprawdzić czy faktycznie jest nowa. Już miałam dwa razy sytuacje z różnymi sprzedającymi, że po 3 razy prosiłam o zdjęcia i "wyślę jak wrócę z urlopu", "wyślę jak wroce do domu" i do tej pory cisza...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Standardowy "mamtowdupizm".
Też piszę i jeśli łaskawie odpiszą, to obiecują rozmiary, zdjęcia, a potem cisza.
Ostatnio do kilku takich napisałam:
Jak rozumiem, ubranie już nie jest na sprzedaż.
do innych:
dziękuję za podjęcie decyzji, żeby nie kupić tego ubrania z pani oferty

O dziwo, kilka osób to ruszyło i dostałam w końcu rozmiary i zdjęcia - tłumaczenia różne - brak czasu, dziecko się pochorowało, zapomniałam.

Aktualnie czekam od 5 dni aż dostanę zdjęcia kapelusza, które pani miała wysłać "jutro".
Jeśli je w końcu dostanę, to z satysfakcją napiszę, że już kupiłam i otrzymałam identyczny kapelusz od sprzedającej, która wysyła zdjęcia jak obiecuje

Dodam tylko, że jeszcze mi się nie zdarzyła taka sytuacja gdy pytam o coś osoby z Czech i Węgier. Odpisują najczęściej tego samego dnia, chętnie wysyłają wymiary i zdjęcia, a cała komunikacja odbywa się w bardzo miłej atmosferze.
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-14, 15:39   #4847
Morticia_Addams
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_Addams
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 163
Dot.: Zakupy na Vinted

Ostatnie znalezisko. Stanik BEZSZWOWY Sloggi, sprzedawany jak stan "bardzo dobry", a sprzedająca wystawia stanik z obciętymi i brzydko zszytymi ramiączkami...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg bra01.jpeg (76,0 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg bra02.jpeg (73,0 KB, 97 załadowań)
Morticia_Addams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-23, 20:50   #4848
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Z cyklu "nachalne sprzedające": w ciągu jednego dnia, po dodaniu do ulubionych danej rzeczy, miałam dwa przypadki, że sprzedające raz napisały, a po paru godzinach (czy też na następny dzień) po raz drugi. Jedna zaproponowała rabat 3 zł (z 65 zł na 62 zł) .

I kwestia odróżniania co jest skórzane, a co tylko skórę udaje - też neverending story. Pytam sprzedającą z Węgier o skład spódnicy opisanej jako "skórzana", babka odpowiada, że skóra, przechodzę na angielski i pytam czy aby na pewno genuine leather, a nie false leather. Odpowiedź, że skóra prawdziwa. Gdy wyjaśniłam, że dopytuję, ponieważ ludzie często nie rozróżniają, sprzedająca stwierdziła, że gdy wróci do domu, to zajrzy do metki, tak na wszelki wypadek (ale to skóra prawdziwa, pani!). Po paru godzinach dostaję zdjęcie metki wewnętrznej z komentarzem, że wychodzi na to, że skóra. Na metce na samym dole: 100% polyester. No to piszę, że chyba jednak nie skóra, bo poliester jest napisane. Sprzedająca: "nic takiego nie jest napisane!" Dopiero gdy zaznaczyłam na zdjęciu ten opis, kobieta przyznała mi rację. Gdybym nie była taka "natrętna" w pytaniach, to dostałabym spódnicę, która mogłaby jeszcze w drodze z Węgier do mnie zacząć się łuszczyć.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 07:38   #4849
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Z cyklu "nachalne sprzedające": w ciągu jednego dnia, po dodaniu do ulubionych danej rzeczy, miałam dwa przypadki, że sprzedające raz napisały, a po paru godzinach (czy też na następny dzień) po raz drugi. Jedna zaproponowała rabat 3 zł (z 65 zł na 62 zł) .

I kwestia odróżniania co jest skórzane, a co tylko skórę udaje - też neverending story. Pytam sprzedającą z Węgier o skład spódnicy opisanej jako "skórzana", babka odpowiada, że skóra, przechodzę na angielski i pytam czy aby na pewno genuine leather, a nie false leather. Odpowiedź, że skóra prawdziwa. Gdy wyjaśniłam, że dopytuję, ponieważ ludzie często nie rozróżniają, sprzedająca stwierdziła, że gdy wróci do domu, to zajrzy do metki, tak na wszelki wypadek (ale to skóra prawdziwa, pani!). Po paru godzinach dostaję zdjęcie metki wewnętrznej z komentarzem, że wychodzi na to, że skóra. Na metce na samym dole: 100% polyester. No to piszę, że chyba jednak nie skóra, bo poliester jest napisane. Sprzedająca: "nic takiego nie jest napisane!" Dopiero gdy zaznaczyłam na zdjęciu ten opis, kobieta przyznała mi rację. Gdybym nie była taka "natrętna" w pytaniach, to dostałabym spódnicę, która mogłaby jeszcze w drodze z Węgier do mnie zacząć się łuszczyć.
Ale ten poliester nie tyczył się podszewki? Pierwsze słyszę, żeby skórę ekologiczną oznaczać w ten sposób.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-07-24, 07:42   #4850
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ale ten poliester nie tyczył się podszewki? Pierwsze słyszę, żeby skórę ekologiczną oznaczać w ten sposób.
sztuczna skóra to nie jest z reguły poliuretan?
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 07:58   #4851
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
sztuczna skóra to nie jest z reguły poliuretan?
ale to nie jest to samo co poliester
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 08:03   #4852
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
ale to nie jest to samo co poliester
wiem.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-24, 09:14   #4853
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
wiem.
w sensie nie wiem, może i tak się oznacza, ja się nie spotkałam
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-26, 08:33   #4854
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ale ten poliester nie tyczył się podszewki? Pierwsze słyszę, żeby skórę ekologiczną oznaczać w ten sposób.
Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
sztuczna skóra to nie jest z reguły poliuretan?
Dziewczyny, macie rację, najczęściej faktycznie jest to poliuretan, ale bywa też i poliester, wtedy rzecz jest bardzo miękka, jak szmatka.

W opisywanym przeze mnie przypadku, mimo przejrzenia wszystkich metek wewnętrznych (sprzedająca była ewidentnie niezorientowana, ale poprosiłam ją o zdjęcie każdej metki) spódnica nie okazała się skórzana. Opisu sprzedająca nie zmieniła.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-26, 11:57   #4855
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Zakupy na Vinted

dziewczyny, doradźcie, na który naszyjnik zdecydować? Jest to srebro pozłacane, firmy Kruk.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9a655bdda4a8da48ec380500d56a8be5.jpg (35,4 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg be1827c40e2188969a3e01f6f2436282.jpg (32,6 KB, 70 załadowań)
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-26, 12:09   #4856
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Zakupy na Vinted

Miałam już kilka razy pytać ale zapominałam Czy osoby wystawiające ubrania za kilkadziesiąt groszy faktycznie za tyle sprzedają? Więcej warte jest samo pakowanie i fatyga do punktu nadania.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-26, 12:18   #4857
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Miałam już kilka razy pytać ale zapominałam Czy osoby wystawiające ubrania za kilkadziesiąt groszy faktycznie za tyle sprzedają? Więcej warte jest samo pakowanie i fatyga do punktu nadania.
ja wystawiałam po 1 zł. Wtedy zdarzały się zestawy tworzone przez kupujące. Dla mnie sie opłacało, bo pozbywałam się ciuchów niezniszczonych i opakować do pakowania. Drukowałam etykiety na starych kartkach i zużywałam stare koszulki po dokumentach.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-27, 11:32   #4858
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Miałam już kilka razy pytać ale zapominałam Czy osoby wystawiające ubrania za kilkadziesiąt groszy faktycznie za tyle sprzedają? Więcej warte jest samo pakowanie i fatyga do punktu nadania.
Jak wystawiam coś za 1-2 euro i ktoś jest chętny, to dlaczego miałabym za tyle nie sprzedać? W ten sposób pozbyłam się większości mojej dawnej kolekcji kolczyków, których i tak już nie noszę, a szkoda mi było je wywalić.
Pakowanie nic mnie nie kosztuje, może poza taśmą, używam opakowań, w których sama dostałam zakupy.
Spaceru na pocztę nie traktuję w kategoriach kosztu, gdybym była jakąś wielce zapracowaną osobą, dla której każdy kwadrans życia ma swój cennik, bo mogłaby w tym czasie zarobić x kasy, to nie bawiłabym się w wystawianie na vinted za takie małe kwoty. Moją motywacją jest to, żeby rzeczy dostały kolejne "życie" a nie lądowaly na stercie śmieci.

Jedyne co mnie denerwuje, to osoby które jeszcze się targują przy takich symbolicznych cenach. Nie mam dla takich ludzi w ogóle zrozumienia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-27, 16:19   #4859
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
dziewczyny, doradźcie, na który naszyjnik zdecydować? Jest to srebro pozłacane, firmy Kruk.

Kocham liście ale tu do mnie przemawia ten okrągły


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-27, 18:39   #4860
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
dziewczyny, doradźcie, na który naszyjnik zdecydować? Jest to srebro pozłacane, firmy Kruk.
Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Kocham liście ale tu do mnie przemawia ten okrągły
Do mnie piórko
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:09.