Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-08-23, 14:20   #3361
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89653942]
Dior coś pomajstrował w paletkach cieni i różach. Talk zamienili mąką kartoflaną czy czymś tam, pomieszali w konserwantach i podobno odbiło się to na nasyceniu kolorów i trwałości samych produktów. Tak mówią babki w recenzajach na youtubie.[/QUOTE]
Skrobia kukurydzianą
Uzywalam starych i nowych w tych samych nazwach i kolory niektore deczko sie roznia, pigmetacja nowych nie jest zla, zalezy od palety, ale np. jakbym miala wybierac miedzy nowymi a starymi Soft Cashmere, to wzielabym nowe.
Z kolei nowe palety tuddzieć limitowane sa bardzo ok, np Bal Masque - sztos, moim zdaniem ladneijszy i lepszy od Soft Cashemere
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 17:37   #3362
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O właśnie!
Też się kiedyś wściekałam, że kod nie wchodzi, a byłam niezalogowana.

Btw - ta mała paletka Pat, co kupiłam ostatnio, jest bardzo fajna i jestem wreszcie zadowolona.
W sumie to ostatnio jak się na coś napalę, to w większości jest rozczarowanie, a jak kupuję coś z dużą dozą niepewności , to jest całkiem okej.

Myślicie, że w Sephorze będzie Starlette? Bo też poluję
Tak ma być Starlette na początku września
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 17:47   #3363
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

A dobra, skusilam sie na ten nowy roz Chanel, poodbal mi sie na filmikach i zdjeciach, mysle ze bede zadowolona.
Nowa palete Nataszy wczoraj klikalam jak sie pojawila z kodem na 20%, ponoc jutro ma byc, ale widze, ze jeszcze nie wyslali, wiec moze byc obsuwa.
Testowalam nowy lip Lacquer plynny Diora, bylam ciekawa ile wytrzyma, bo pisali o 12 h. To oczywiscie fikcja, no chyba ze sie nie bedzie nic jadlo caly dzien W kazdym razie mnie wytrzymala do obiadu. A w sumie mam ja dalej ale na gornej wardze i lekko po calosci troche pigmentu. Picie wytrzyma, na rece sie nie przeniosla jak dotykalam ustami skory, ogolnie mi sie podoba i wykonczenie blyszczace.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-08-23 o 18:04
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 20:43   #3364
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez na poczatku chcialam VS w Dogu brac, ale potem zobaczylam, ze mozna w outlecie kosmetycznym za 260 zeta go capnac i tak zrobilam
O kurczę jaka fajna cena.
Nie znam niestety takich outletów
A teraz to już w ogóle nigdzie tych cieni nie widzę
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

No wlasnie tez ostatecznie doszlam do takiego wniosku.
Myslalam najpierw o nowych rozswietlaczach, ale raz ze nie potrzebuje takiego duzego, dwa najjasniejszy (bialy) ma brokatu jak Fenty bomb, wiec podziekuje, a inne za ciemne/za rozowe. No i mam zeszloroczna Camelie, ktora jak dla mnie jest ideolo

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------



To samo sobie pomyslalam Dlatego najpierw sie napalilam ze zdjec a po przeczytaniu stwierdzialm,z e jak identyczne to podziekuje
O tak, Camelia jest super - taka subtelna.
Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Tak ma być Starlette na początku września
Super
Obym tylko się załapała
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A dobra, skusilam sie na ten nowy roz Chanel, poodbal mi sie na filmikach i zdjeciach, mysle ze bede zadowolona.
Nowa palete Nataszy wczoraj klikalam jak sie pojawila z kodem na 20%, ponoc jutro ma byc, ale widze, ze jeszcze nie wyslali, wiec moze byc obsuwa.
Testowalam nowy lip Lacquer plynny Diora, bylam ciekawa ile wytrzyma, bo pisali o 12 h. To oczywiscie fikcja, no chyba ze sie nie bedzie nic jadlo caly dzien W kazdym razie mnie wytrzymala do obiadu. A w sumie mam ja dalej ale na gornej wardze i lekko po calosci troche pigmentu. Picie wytrzyma, na rece sie nie przeniosla jak dotykalam ustami skory, ogolnie mi sie podoba i wykonczenie blyszczace.
Jaki róż?

Moja Natasha już dziś u mnie.
W sumie dopiero przyjechałam do domu i nie mam już zbyt dobrego światła, ale wrzucam zdjęcia obok Glam.
Glam jest na pewno ciemniejsza i wydaje się cieplejsza, ale doświadczenie uczy, że to co w panie, a to, co wychodzi na powiekach, to całkiem co innego. Np. dużo chłodnych w opakowaniu cieni z Hudy mocno się na mnie ociepla, a np. jedna paleta Viseart jest dużo chłodniejsza na skórze. Z cieniami Natashy mam różnie - niektóre się ocieplają, inne odwrotnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg B5B44B33-5227-426D-923A-60959DC13B00.jpg (90,5 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9C614C29-9EE4-4A10-849A-1C54F19C76A9.jpg (167,2 KB, 44 załadowań)
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 20:59   #3365
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89653957]Coś Ty, na pewno będzie zachwyt. Czuję to
[/QUOTE]
Jak taka wyczekana, to musi być zachwyt
Koniecznie daj znać

I jak będziesz mieć chwilę, to poproszę o wrażenia co do Chantecaille, bo jeśli dobrze zrozumiałam, to kupiłaś coś z tej kolekcji Mustang. Ja dla samych opakowań kupiłabym chętnie wszystko z tej serii, bo kocham konie, ale ceny są lekko kosmiczne, więc jednak zawartość pod kątem używalności też muszę brać pod uwagę
Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Cichooo, dziś mam jeszcze szansę kliknąć, bo wróciła�� I znowu pół dnia myślenia czy ja jej serio potrzebuję��

A kod, który mi wczoraj podrzuciłaś jest faktycznie tylko dla Goldów. Tak mi S. napisała.3 te same?����Jest jeszcze


Dziewczyny, co zwykle S. daje w tych boxach? Warto brać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I co - kupiłaś?

Szkoda, że kod tylko dla Goldów.

A boxy to są różne - jedne fajne, inne takie sobie.
Zwykle gdzieś na stronie można dokopać się do zawartości, ale czasem jest box-niespodzianka i wtedy to loteria
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 21:25   #3366
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O kurczę jaka fajna cena.
Nie znam niestety takich outletów
A teraz to już w ogóle nigdzie tych cieni nie widzę

O tak, Camelia jest super - taka subtelna.

Super
Obym tylko się załapała

Jaki róż?

Moja Natasha już dziś u mnie.
W sumie dopiero przyjechałam do domu i nie mam już zbyt dobrego światła, ale wrzucam zdjęcia obok Glam.
Glam jest na pewno ciemniejsza i wydaje się cieplejsza, ale doświadczenie uczy, że to co w panie, a to, co wychodzi na powiekach, to całkiem co innego. Np. dużo chłodnych w opakowaniu cieni z Hudy mocno się na mnie ociepla, a np. jedna paleta Viseart jest dużo chłodniejsza na skórze. Z cieniami Natashy mam różnie - niektóre się ocieplają, inne odwrotnie.
Szybko doszła, moja w drodze, może po pracy już odbiorę. No wygląda na chłodną.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 21:36   #3367
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Znowou wspominacie o mojej nieodżałowanej Camelii...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-23, 21:50   #3368
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Jaki róż?
Z jesiennej kolekcji, jest na stronie Chanel.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 22:35   #3369
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Szybko doszła, moja w drodze, może po pracy już odbiorę. No wygląda na chłodną.
Pomazałam ręce jedną i drugą paletą i w sumie na skórze poziom „ciepłości” wydaje się podobny.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Z jesiennej kolekcji, jest na stronie Chanel.
Mnie się podoba 798.
Ty który wzięłaś?
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 23:16   #3370
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak taka wyczekana, to musi być zachwyt
Koniecznie daj znać

I jak będziesz mieć chwilę, to poproszę o wrażenia co do Chantecaille, bo jeśli dobrze zrozumiałam, to kupiłaś coś z tej kolekcji Mustang. Ja dla samych opakowań kupiłabym chętnie wszystko z tej serii, bo kocham konie, ale ceny są lekko kosmiczne, więc jednak zawartość pod kątem używalności też muszę brać pod uwagę

I co - kupiłaś?

Szkoda, że kod tylko dla Goldów.

A boxy to są różne - jedne fajne, inne takie sobie.
Zwykle gdzieś na stronie można dokopać się do zawartości, ale czasem jest box-niespodzianka i wtedy to loteria
Nie Stwierdziłam, że poczekam na weekendowy kod. Jeśli się sprzeda, biorę to na klatę, moja wina🤣 Bo po porównaniu do Glam widzę, że mhmm, moje kolorki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 10:20   #3371
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Przyszła moja paletka ze szkolnym boxem, ale co mnie zaskoczyło to to, że Sephora do wybranych przeze mnie próbek dorzuciła jeszcze kilka miniaturek Chanel. To jakiś nowy standard, czy wypadek przy pracy?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-24, 10:28   #3372
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Zrobilam dzisiaj oko I Need a Nude i taki chlodny taupe mi wyszedl, przyjemny dla oka.
Ogolnie ladne kolory, jak ktos takie lubi, jak dla mnie chlodno-neutralna, miejscami ciepla przez koralowe odcienie.
Ale minus taki, ze te matowe ocienie taupe sa tak podobne do siebie na oku, ze w sumie zlewaja sie w jedno. Te dwa maty ciemne tez sie zlewaja. Plusem jest, ze przejscia wychodza fajne, minusem ze mniej kombinacji, ale i tak sporo mozna nia pkombinowac.
I mysle, ze Starlette bedzie dobrym uzupelniem tej palety, bo kolorsytycznie ta sama parafia
Za to zabezpieczenie w pudelku w sumei zerowe, lekko latala po nim, cud, ze nic sie nei rozwalilo.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mnie się podoba 798.
Ty który wzięłaś?
797, bo wygladal na najelepiej na twarzy na filmikach, odejmowal lat i nadawal takiej dziewczecosci.
A ten mauve mimo ze kolor w panie ladny to na policzku u wielu robil brudna plame, albo blotniscie szaro wychdzil, na co sie skarzyly niektore laski. Pomijajac ze dla mnie bylby i tak za ciemny.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 10:45   #3373
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Nie Stwierdziłam, że poczekam na weekendowy kod. Jeśli się sprzeda, biorę to na klatę, moja wina🤣 Bo po porównaniu do Glam widzę, że mhmm, moje kolorki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli jak do weekendu będzie dostępna - znaczy jest Ci przeznaczona

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zrobilam dzisiaj oko I Need a Nude i taki chlodny taupe mi wyszedl, przyjemny dla oka.
Ogolnie ladne kolory, jak ktos takie lubi, jak dla mnie chlodno-neutralna, miejscami ciepla przez koralowe odcienie.
Ale minus taki, ze te matowe ocienie taupe sa tak podobne do siebie na oku, ze w sumie zlewaja sie w jedno. Te dwa maty ciemne tez sie zlewaja. Plusem jest, ze przejscia wychodza fajne, minusem ze mniej kombinacji, ale i tak sporo mozna nia pkombinowac.
I mysle, ze Starlette bedzie dobrym uzupelniem tej palety, bo kolorsytycznie ta sama parafia
Za to zabezpieczenie w pudelku w sumei zerowe, lekko latala po nim, cud, ze nic sie nei rozwalilo.
Mam podobne wrażenia z pierwszego mejkapu nową paletą.
Odcienie są moim zdaniem raczej neutralne, raczej się nie ochładzają ani nie ocieplają na powiece.
Mnie najbardziej przypadły do gustu maty, bo są w mojej kolorystyce, ale jaśniejsze niż w Glam.
Natomiast faktycznie może występować efekt zlewania się cieni, co zresztą też w Glam było charakterystycznym zjawiskiem (wg mnie ).

Oczywiście paleta nie była specjalnie dobrze zabezpieczona, ale na szczęście doszła w całości.


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
797, bo wygladal na najelepiej na twarzy na filmikach, odejmowal lat i nadawal takiej dziewczecosci.
A ten mauve mimo ze kolor w panie ladny to na policzku u wielu robil brudna plame, albo blotniscie szaro wychdzil, na co sie skarzyly niektore laski. Pomijajac ze dla mnie bylby i tak za ciemny.
Ja muszę najpierw jakieś słocze zobaczyć/pooglądać filmiki, bo póki co widziałam tylko na stronie Chanel zdjęcie produktu, które jest mało miarodajne.
Mnie wstępnie 798 zainteresował, ale jak coś z formułą i odcieniem nie tak, to bez testów raczej nie kupię, a z kolei nie wiem czy i kiedy będę mieć na takowe okazję .

A wracając do Violet Satine od Toma - widziałaś je gdzieś?
Może w tym outlecie są jeszcze?
W ogóle to outlet internetowy?
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 11:24   #3374
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dziewczyny orientujecie się czemu Selfridges przestał wysyłać do Unii? Sprawdziłam w zamówieniach swoich i nie o brexit chodzi, bo zamawiałam coś po nim też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 11:37   #3375
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O kurczę jaka fajna cena.
Nie znam niestety takich outletów
A teraz to już w ogóle nigdzie tych cieni nie widzę
Zobacz, czy nie ma u Ciebie w okolicy sklepu The Cosmetics Company Store. To outlet koncernu Estee Lauder więc jest sporo rzeczy do wyboru: MAC, TF, Clinique, GlamGlow, Jo Malone, Bobbi Brown i inne Są kosmetyki do makijażu, pielęgnacja i perfumy.
Byłam jakiś czas temu i żałuję, że nie kupiłam perfum EL Bronze Goddess.

Aż mam ochotę teraz tam podjechać

Czytam wasze rozmowy o cieniach, ale nie dam się skusić
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 11:37   #3376
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się czemu Selfridges przestał wysyłać do Unii? Sprawdziłam w zamówieniach swoich i nie o brexit chodzi, bo zamawiałam coś po nim też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To jest efekt Brexitu. Zmiany weszły dopiero z 2 lata później. Generalnie można wysyłać do Unii, ale każdy z krajów ma różne import taxy, często nawet po zdjęciu 20% VAT klient końcowo płaci więcej niż jakby kupował na miejscu z podatkiem. Za dużo z tym zamieszania i cześć firm po prostu zrezygnowała z wysyłek do Europy. Efektem Brexitu jest rowniez zatrzymanie wysyłek do USA, wiec wiesz

Patrze na ta nowa Natasze i wydaje mi się jednak ciepla. Maty wygladaja dużo cieplej niż w Glam.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ava_
Czas edycji: 2023-08-24 o 11:39
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 11:53   #3377
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
To jest efekt Brexitu. Zmiany weszły dopiero z 2 lata później. Generalnie można wysyłać do Unii, ale każdy z krajów ma różne import taxy, często nawet po zdjęciu 20% VAT klient końcowo płaci więcej niż jakby kupował na miejscu z podatkiem. Za dużo z tym zamieszania i cześć firm po prostu zrezygnowała z wysyłek do Europy. Efektem Brexitu jest rowniez zatrzymanie wysyłek do USA, wiec wiesz

Patrze na ta nowa Natasze i wydaje mi się jednak ciepla. Maty wygladaja dużo cieplej niż w Glam.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko, że oni nie wysyłają tylko kosmetyków i jedzenia. Tak przynajmniej maja na stronie napisane.

Też mi sie ta nowa Natasha wydawała ciut ciepła. Dlatego stwierdziłam, że poczekam na więcej opinii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 12:42   #3378
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Czyli jak do weekendu będzie dostępna - znaczy jest Ci przeznaczona


Mam podobne wrażenia z pierwszego mejkapu nową paletą.
Odcienie są moim zdaniem raczej neutralne, raczej się nie ochładzają ani nie ocieplają na powiece.
Mnie najbardziej przypadły do gustu maty, bo są w mojej kolorystyce, ale jaśniejsze niż w Glam.
Natomiast faktycznie może występować efekt zlewania się cieni, co zresztą też w Glam było charakterystycznym zjawiskiem (wg mnie ).

Oczywiście paleta nie była specjalnie dobrze zabezpieczona, ale na szczęście doszła w całości.



Ja muszę najpierw jakieś słocze zobaczyć/pooglądać filmiki, bo póki co widziałam tylko na stronie Chanel zdjęcie produktu, które jest mało miarodajne.
Mnie wstępnie 798 zainteresował, ale jak coś z formułą i odcieniem nie tak, to bez testów raczej nie kupię, a z kolei nie wiem czy i kiedy będę mieć na takowe okazję .

A wracając do Violet Satine od Toma - widziałaś je gdzieś?
Może w tym outlecie są jeszcze?
W ogóle to outlet internetowy?
Chyba tak Ale tylko z fajnym kodem🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 13:26   #3379
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Zobacz, czy nie ma u Ciebie w okolicy sklepu The Cosmetics Company Store. To outlet koncernu Estee Lauder więc jest sporo rzeczy do wyboru: MAC, TF, Clinique, GlamGlow, Jo Malone, Bobbi Brown i inne Są kosmetyki do makijażu, pielęgnacja i perfumy.
Byłam jakiś czas temu i żałuję, że nie kupiłam perfum EL Bronze Goddess.

Aż mam ochotę teraz tam podjechać

Czytam wasze rozmowy o cieniach, ale nie dam się skusić
Bardzo dziękuję za informację
Nie słyszałam o takich outletach.

Niestety nie mam w swojej okolicy, ale może mimo wszystko zrobię rozeznanie, kto z moich znajomych mógłby mieć


Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość

Patrze na ta nowa Natasze i wydaje mi się jednak ciepla. Maty wygladaja dużo cieplej niż w Glam.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za mało miałam czasu na pełne poznanie wszystkich cieni, ale tak na szybko - słocze na ręce wychodzą dużo cieplej niż na powiekach, ale po jednym mejkapie uważam, że nie ma tragedii jeśli chodzi o tę "ciepłotę"


Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też mi sie ta nowa Natasha wydawała ciut ciepła. Dlatego stwierdziłam, że poczekam na więcej opinii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na zdjęciu palet, które wyżej umieściłam, kolory wychodzą ciemniej i cieplej niż w rzeczywistości - to pewnie kwestia kiepskiego światła.


Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Chyba tak Ale tylko z fajnym kodem🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koniecznie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-24, 13:44   #3380
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Mam podobne wrażenia z pierwszego mejkapu nową paletą.
Odcienie są moim zdaniem raczej neutralne, raczej się nie ochładzają ani nie ocieplają na powiece.
Mnie najbardziej przypadły do gustu maty, bo są w mojej kolorystyce, ale jaśniejsze niż w Glam.
Natomiast faktycznie może występować efekt zlewania się cieni, co zresztą też w Glam było charakterystycznym zjawiskiem (wg mnie ).

Oczywiście paleta nie była specjalnie dobrze zabezpieczona, ale na szczęście doszła w całości.
Dodam jeszcze, ze im dluzej nosze dzisiejszy makijaz, tym jakos mniejszy entuzjazm. Nie wiem, albo juz przejadlam sie tymi wszystkimi kosmetykami, albo co. Ale np z Patem nowym tak nie mam, im dluzej uzywam tym wiekszy wow, pomijajac ze uczula mi jedna powieke i musze przewy robic w malowaniu nia

Co do pakowania, nie ogarniam tego, ja oni to pakuja. Bywalo w przeszlosci, ze dawali bable, a teraz jakas cieniutka warstwa papieru i tyle
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja muszę najpierw jakieś słocze zobaczyć/pooglądać filmiki, bo póki co widziałam tylko na stronie Chanel zdjęcie produktu, które jest mało miarodajne.
Mnie wstępnie 798 zainteresował, ale jak coś z formułą i odcieniem nie tak, to bez testów raczej nie kupię, a z kolei nie wiem czy i kiedy będę mieć na takowe okazję .
No to raczej tylko butik Wawa, bo tylko tam dostepne.
U mnie taki kolor jak wzielam, sie zawsze sprawdza, wiec nie bedzie raczej niespodzianki.
Formula ponoc barzo ok, mozna stopniowac go spokojnie. Choc na samym poczatku jak zaczely sie pojawiac zajawki o tych rozach w Azji to ponoc bieda, ale okazalo sie to nieprawda.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A wracając do Violet Satine od Toma - widziałaś je gdzieś?
Może w tym outlecie są jeszcze?
W ogóle to outlet internetowy?
Nie wiem gdzie moga byc jeszcze, bo ja bralam ostatnie u siebie na Slasku w outlecie Estee Lauder.
To jest stacjonarny outlet.
Ewentualnie moze w galerii Katowickiej w Douglasie? Bo widzialam tam testery nie tak dawno.

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Zobacz, czy nie ma u Ciebie w okolicy sklepu The Cosmetics Company Store. To outlet koncernu Estee Lauder więc jest sporo rzeczy do wyboru: MAC, TF, Clinique, GlamGlow, Jo Malone, Bobbi Brown i inne Są kosmetyki do makijażu, pielęgnacja i perfumy.
Byłam jakiś czas temu i żałuję, że nie kupiłam perfum EL Bronze Goddess.
O, tak sie wlasnie chyba nazywa ten u mnie stacjonarnie outlet EL
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-08-24 o 13:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 13:59   #3381
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, ze im dluzej nosze dzisiejszy makijaz, tym jakos mniejszy entuzjazm. Nie wiem, albo juz przejadlam sie tymi wszystkimi kosmetykami, albo co. Ale np z Patem nowym tak nie mam, im dluzej uzywam tym wiekszy wow, pomijajac ze uczula mi jedna powieke i musze przewy robic w malowaniu nia
Bo to tak jest, jak na jakąś rzecz jest szał - wtedy człowiek podświadomie oczekuje nie wiadomo czego i z automatu jest lekkie rozczarowanie, jak rzecz jest po prostu okej .


Mnie też póki co paleta Natashy niczego nie urwała, ale wg mnie jest bardzo użyteczna na co dzień i to jak dla mnie jest duży plus


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Co do pakowania, nie ogarniam tego, ja oni to pakuja. Bywalo w przeszlosci, ze dawali bable, a teraz jakas cieniutka warstwa papieru i tyle
Kiedyś pakowali byle jak - dwa razy dostałam potłuczoną paletę Hudy. Potem musieli mieć wysyp reklamacji, bo zaczęli pakować w folię bąbelkową, a teraz - jak widać - znowu mają wywalone


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to raczej tylko butik Wawa, bo tylko tam dostepne.
U mnie taki kolor jak wzielam, sie zawsze sprawdza, wiec nie bedzie raczej niespodzianki.
Formula ponoc barzo ok, mozna stopniowac go spokojnie. Choc na samym poczatku jak zaczely sie pojawiac zajawki o tych rozach w Azji to ponoc bieda, ale okazalo sie to nieprawda.
Właśnie wiem, że raczej tylko tam będzie można obadać na żywo (byłam tam chyba ze dwa razy), ale jako że co najmniej raz na 2 miesiące bywam w W-wie, to może przy okazji uda mi się zajrzeć do butiku.



Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie moga byc jeszcze, bo ja bralam ostatnie u siebie na Slasku w outlecie Estee Lauder.
To jest stacjonarny outlet.
Ewentualnie moze w galerii Katowickiej w Douglasie? Bo widzialam tam testery nie tak dawno.


O, tak sie wlasnie chyba nazywa ten u mnie stacjonarnie outlet EL
Już obczaiłam i nawet złożyłam zamówienie - mimo, że salony stacjonarne, to wysyłają na adres
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 14:08   #3382
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się czemu Selfridges przestał wysyłać do Unii? Sprawdziłam w zamówieniach swoich i nie o brexit chodzi, bo zamawiałam coś po nim też.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brexit brexit, ja zaraz po brexicie chcialam cos zamowic i lipa. Dopiero teraz mi sie udalo zamowic, bo wczesniej co nie wrzucilam do koszyka to mialam w nim info, że "brak mozliwosci wysylki do PL"
Ale to jest kompletnie nieoplacalne, bo dowalaja takie clo, ze wychodzi drozej niz w sklepie stacjo. Nawet jesli wezmie sie pakiet darmowje wysylki na rok. Takze bede korzystac tylko wtedy, jesli naprawde nie bede miala innej mozliwosci a bede cos bardzo chciala.
Poki co sa Farfety i inne.
Zreszta oni chyba nie wszystko wysylaja nawet do pl teraz, bo niektorych rzeczy dalej nie da sie kliknac.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 15:01   #3383
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za informację
Nie słyszałam o takich outletach.

Niestety nie mam w swojej okolicy, ale może mimo wszystko zrobię rozeznanie, kto z moich znajomych mógłby mieć



Za mało miałam czasu na pełne poznanie wszystkich cieni, ale tak na szybko - słocze na ręce wychodzą dużo cieplej niż na powiekach, ale po jednym mejkapie uważam, że nie ma tragedii jeśli chodzi o tę "ciepłotę"



Na zdjęciu palet, które wyżej umieściłam, kolory wychodzą ciemniej i cieplej niż w rzeczywistości - to pewnie kwestia kiepskiego światła.



Koniecznie
No to czekam na wasze dalsze testy Nataszy.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Brexit brexit, ja zaraz po brexicie chcialam cos zamowic i lipa. Dopiero teraz mi sie udalo zamowic, bo wczesniej co nie wrzucilam do koszyka to mialam w nim info, że "brak mozliwosci wysylki do PL"
Ale to jest kompletnie nieoplacalne, bo dowalaja takie clo, ze wychodzi drozej niz w sklepie stacjo. Nawet jesli wezmie sie pakiet darmowje wysylki na rok. Takze bede korzystac tylko wtedy, jesli naprawde nie bede miala innej mozliwosci a bede cos bardzo chciala.
Poki co sa Farfety i inne.
Zreszta oni chyba nie wszystko wysylaja nawet do pl teraz, bo niektorych rzeczy dalej nie da sie kliknac.
Tak. Już Ava mi wyżej napisała, że część praw weszła sporo po brexit i dlatego jeszcze coś mi się udało zamówić mimo, ze teoretycznie już sie odłączyli. Mi niestety makeup nie wchodzi do zamówienia. Chce domówić błyszczyk z Isamaya i tylko tam jest. Jeśli chodzi o farfetch to podobno dział beauty mają tylko do końca sierpnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 15:06   #3384
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
No to czekam na wasze dalsze testy Nataszy.Tak. Już Ava mi wyżej napisała, że część praw weszła sporo po brexit i dlatego jeszcze coś mi się udało zamówić mimo, ze teoretycznie już sie odłączyli. Mi niestety makeup nie wchodzi do zamówienia. Chce domówić błyszczyk z Isamaya i tylko tam jest. Jeśli chodzi o farfetch to podobno dział beauty mają tylko do końca sierpnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dam znać


Szkoda
Zamawiałam tam ostatnio brązer Gucci - szybka wysyłka, bez dodatkowych kosztów, w normalnej cenie.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 15:21   #3385
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bo to tak jest, jak na jakąś rzecz jest szał - wtedy człowiek podświadomie oczekuje nie wiadomo czego i z automatu jest lekkie rozczarowanie, jak rzecz jest po prostu okej .


Mnie też póki co paleta Natashy niczego nie urwała, ale wg mnie jest bardzo użyteczna na co dzień i to jak dla mnie jest duży plus



Kiedyś pakowali byle jak - dwa razy dostałam potłuczoną paletę Hudy. Potem musieli mieć wysyp reklamacji, bo zaczęli pakować w folię bąbelkową, a teraz - jak widać - znowu mają wywalone
A nie, nie, ja nie mam tak ze jak szal na cos, to oczekiwania wieksze, ale po prostu patrzac na to jak na zywo na oku, a jak wygladaja cienie w palecie to jednak myslalam ze bedzie efekt naprawde super.

O, no wlasnie, uzyteczna na co dzien i tyle, ale zeby urwala cos albo cycki opadly to nieee

Oni pakuja porzadniej, jak wysyp reklamacji wlasnie jest, a tak to byle jak.



Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Już obczaiłam i nawet złożyłam zamówienie - mimo, że salony stacjonarne, to wysyłają na adres
O, to super, mam nadzieje, ze cene tez mailas taka przyjemna, jak moja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 15:44   #3386
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Bo to tak jest, jak na jakąś rzecz jest szał - wtedy człowiek podświadomie oczekuje nie wiadomo czego i z automatu jest lekkie rozczarowanie, jak rzecz jest po prostu okej .


Mnie też póki co paleta Natashy niczego nie urwała, ale wg mnie jest bardzo użyteczna na co dzień i to jak dla mnie jest duży plus



Kiedyś pakowali byle jak - dwa razy dostałam potłuczoną paletę Hudy. Potem musieli mieć wysyp reklamacji, bo zaczęli pakować w folię bąbelkową, a teraz - jak widać - znowu mają wywalone



Właśnie wiem, że raczej tylko tam będzie można obadać na żywo (byłam tam chyba ze dwa razy), ale jako że co najmniej raz na 2 miesiące bywam w W-wie, to może przy okazji uda mi się zajrzeć do butiku.




Już obczaiłam i nawet złożyłam zamówienie - mimo, że salony stacjonarne, to wysyłają na adres
Zamawiałaś przez fb/ insta czy telefonicznie? Pytam, bo zakupoholiczce namiar zawsze się przyda🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 15:56   #3387
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Tak. Już Ava mi wyżej napisała, że część praw weszła sporo po brexit i dlatego jeszcze coś mi się udało zamówić mimo, ze teoretycznie już sie odłączyli. Mi niestety makeup nie wchodzi do zamówienia. Chce domówić błyszczyk z Isamaya i tylko tam jest. Jeśli chodzi o farfetch to podobno dział beauty mają tylko do końca sierpnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pisalam wyzej, ze nie wszytsko wchodzi, trzeba sprawdzac wlasnie.
Ale no cena z clem i wysylka jest wysoka i tak
O, ciekawe czemu. Chociaz jeszcze nic nie zdazylam na farfecie zamowic
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 16:50   #3388
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Moja ND dziś dotarła, już mam na oczach. Fajne sa te cienie z drobinkami, użyłam sheen i delilah i ładnie się błyszczą ale nie robią grubej warstwy na oku, zobaczymy jak będą się nosić. Vague mnie zaskoczył bo na fotkach i filmach wyglądał na ciepły a u mnie na oku chłodny ale to dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 20:11   #3389
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A nie, nie, ja nie mam tak ze jak szal na cos, to oczekiwania wieksze, ale po prostu patrzac na to jak na zywo na oku, a jak wygladaja cienie w palecie to jednak myslalam ze bedzie efekt naprawde super.

O, no wlasnie, uzyteczna na co dzien i tyle, ale zeby urwala cos albo cycki opadly to nieee

Oni pakuja porzadniej, jak wysyp reklamacji wlasnie jest, a tak to byle jak.




O, to super, mam nadzieje, ze cene tez mailas taka przyjemna, jak moja
Mi cycki opadły, ale nie z powodu palety

Tak - 265 zł, a jak na Tomka to nie tak źle
Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Zamawiałaś przez fb/ insta czy telefonicznie? Pytam, bo zakupoholiczce namiar zawsze się przyda🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po prostu zadzwoniłam i zapytałam czy realizują zamówienia telefoniczne i okazało się, że wystarczy napisać SMS lub na innym komunikatorze podając co się chce plus swoje dane i już. Wysyłają bez żadnych dodatkowych kosztów za pobraniem. Wolałam od razu zrobić przelew, ale niestety tylko pobranie wchodziło w grę.
Coraz więcej sklepów stacjonarnych wysyła w ten sposób.
Dla mnie super
Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Moja ND dziś dotarła, już mam na oczach. Fajne sa te cienie z drobinkami, użyłam sheen i delilah i ładnie się błyszczą ale nie robią grubej warstwy na oku, zobaczymy jak będą się nosić. Vague mnie zaskoczył bo na fotkach i filmach wyglądał na ciepły a u mnie na oku chłodny ale to dobrze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fajnie, że u Ciebie chłodniej wypada.
To jednak jest bardzo indywidualna sprawa i przez to nawet słocze i makijażowe filmiki mogą być mylące.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-24, 20:11   #3390
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dam znać


Szkoda
Zamawiałam tam ostatnio brązer Gucci - szybka wysyłka, bez dodatkowych kosztów, w normalnej cenie.
Też kilka razy od nich zamawiałam. I też bylam zadowolona. Wysyłka z Holandii chyba była.
Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Zamawiałaś przez fb/ insta czy telefonicznie? Pytam, bo zakupoholiczce namiar zawsze się przyda🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mailowo. Wysyłałam listę, pan mi wysyła szczegółowe wyliczenia jaki tax do konkretnej rzeczy, ile wysyłka, prowizja i jaki przelicznik na złotówki.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pisalam wyzej, ze nie wszytsko wchodzi, trzeba sprawdzac wlasnie.
Ale no cena z clem i wysylka jest wysoka i tak
O, ciekawe czemu. Chociaz jeszcze nic nie zdazylam na farfecie zamowic
Niestety to co chce nie wchodzi . Próbowałam z kilkoma markami. Napisałam też do nich na insta. I potwierdzili, że nie wysyłają... no cóż trzeba jakoś przyjąć to na klatę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.