Straszny wątek cz. 2. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-09, 12:58   #1531
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

U nas ostatnio ni z tego, ni z owego zaczął się taczać hantelek, leżący na podłodze. Mieszkamy w starym bloku, podłoga niezbyt prosta, no ale hantel nieco bardziej kanciasty niż na zdjęciu; poza tym dotąd nigdy się tak nie taczał. I tak sobie przetoczył się niemal przez całą szerokość drzwi na balkon, sam z siebie (strasząc przy okazji kota). Chłop zaczął coś sobie wkręcać, natomiast mnie to zaciekawiło. Obstawiam, że któryś z sąsiadów walnął drzwiami przy zamykaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg I25-1.jpg (90,5 KB, 24 załadowań)
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 15:06   #1532
karolinkamartusia
Przyczajenie
 
Avatar karolinkamartusia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: iPad 😜
Wiadomości: 9
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Jestem tu nowa ale wątek podczytuje od dawna bo jest bardzo smakowity
Dorzucam pare historii
1. Moj tato zmarł 5 lat temu,zupełnie niespodziewanie.tzn był zdrowy,wyszedł rano do pracy i za dwie godziny był telefon ze Tato nie żyje.prawdopodobnie zawał albo zator.dla wszystkich totalny szok.rok wcześniej Tato dostał odemnie psa,kundelka ze schroniska ,którego zawsze wyprowadzał i był z nim zżyty.dzien czy dwa po śmierci Taty kiedy załatwialiśmy formalności pogrzebowe,siedziałyśmy wieczorem z Mama w domu.pies zaczął sie dziwnie zachowywać.najpierw szczekał w ciemnym przedpokoju ,potem usiadł i zaczął sie intensywnie wpatrywać w sufit śledząc wzrokiem jakby cos sie poruszało wzdłuż sufitu,następnie usiadł w kacie i zaczął sie autentycznie trząść ze strachu .nigdy wcześniej ani pózniej nie widziałam zeby pies sie dosłownie trząsł.jestem przekonana ze zobaczył mojego Tatę w jakiejś formie ,nie wiem czy jako ducha czy jakis byt ktory przyszedł sie pożegnać.
Dwa czy trzy dni przed jego śmiercią śniła mi sie obrzydliwa lalka ,cos jak Chucky ,leżąca w kostnicy.pamietam ten sen do dzis.
Ogolnie zawsze na kłopoty śnią mi sie małe dzieci.zwiastuje to zawsze cos przykrego.
Co do leżenia zmarłego przez niedziele-cos w tym jest.moj Tato zmarł w środę,pogrzeb był w poniedziałek.za jakies dwa miesiące zmarła moja ciotka,niespełna 50 letnia kobieta.
2.wMadrycie ,podczas pobytu u mojego partnera i ojca mojej córeczki,mieszkaliśmy w części domu gdzie wcześniej mieszkał jego zmarły wujek .w sypialni lampa pod sufitem sama sie ruszała,ktos pukał do drzwi i nikogo nie było za nimi,ogolnie czuło sie jakby czyjaś obecność.nie było to fajne
3. W tym roku byliśmy w Czechach ,w górach ,na wakacjach.ja moja corka i Mama.wynajelismy dwupoziomowy apartament w ośrodku leżącym w samym lesie prawie.szczerze mówiąc troche sie czułam tam nieswojo ,pomimo ze ośrodek nowka sztuka,żadne tam ruiny.mial 4 piętra i winda zjeżdżało sie sam dół ,na basen i strefę spa.pare razy byłam tam zupełnie sama i cały czas miałam wrażenie ze ktos mi sie przygląda mimo ze było pusto.mojej mamie której sie rzadko co śni ,śniły sie raz cała noc wampiry ,tak sie przeraziła ze pózniej o tym cały dzien mówiła.raz rowniez weszłam do windy ,drzwi sie zasuwały do końca po czym nagle znów sie same otworzyły ,tak jakby ktos z zewnątrz nacisnął przycisk zeby wejść.na korytarzu zaś kiedy wyjrzałam było zupełnie pusto.w sypialni corki zgasła lampa ,której ani ja ani mama nie wylaczlysmy na pewno.
Na razie tyle
__________________
Mama małej Hiszpanko-Francuzki
karolinkamartusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 16:20   #1533
Mad_cat
Raczkowanie
 
Avatar Mad_cat
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 51
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

A propos gór przypomniałam sobie jedną dziwną sytuację, która miała miejsce w te wakacje. Razem z 4 znajomych (w sumie 3 małżeństwa) zaplanowaliśmy krótki wypad w góry pod namiot. W nocy rozpętała się spota ulewa która mnie obudziła. Jak tak sobie leżałam modląc się żeby to przeszło - burza w środku nocy w górach to nic przyjemnego, wiadomo - zauważyłam że mój Tż też nie śpi. I tak sobie zaczeliśmy rozmawiać i okazało się, że jego wcale nie obudziła burza ale wrażenie że ktoś chodzi blisko naszego namiotu. Zbyłam go wtedy tylko śmiechem bo po pierwsze nie byliśmy tam sami ale razem ze znajomymi (więc to mógł być każdy) po drugie z tż jest takie troche strachałko i każdy podmuch wiatru mógł go przestraszyć (chociaż wtedy zapierał się, że to na pewno był człowiek, ale też tłumaczył sobie że może to któryś z naszych czegoś szukał). W końcu nadszedł poranek, jemy wszyscy śniadanie, rozmawiamy o tym, że straszna burza w nocy na co jedna z par, że oni to się obudzili dopiero nad ranem i nawet nie wiedzieli że padał deszcz i w tym momencie druga koleżanka do nas: to w takim razie który z was chodził między namiotami? już miałam wychodzić do was bo to było aż irytujące.
__________________
I can be social. Today I meowed at my cat and he meowed back.
Mad_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 18:06   #1534
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

To akurat można bardzo łatwo wytłumaczyć - nie wszyscy ludzie są uczciwi.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 18:13   #1535
karolinkamartusia
Przyczajenie
 
Avatar karolinkamartusia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: iPad 😜
Wiadomości: 9
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mad_cat Pokaż wiadomość
w tym momencie druga koleżanka do nas: to w takim razie który z was chodził między namiotami? już miałam wychodzić do was bo to było aż irytujące.
: no niezłe...chyba bym tam padła na zawał ..
__________________
Mama małej Hiszpanko-Francuzki
karolinkamartusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 18:19   #1536
Mad_cat
Raczkowanie
 
Avatar Mad_cat
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 51
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Jasne, z tym tylko ze jesteśmy wszyscy bliskimi przyjaciółmi osobami dorosłymi, którzy w takie rzeczy a już na pewno jeśli mówimy o jakimś straszeniu się po nocy się nie bawią. po tym stwierdzeniu koleżanki, że słyszała, że ktoś chodził między naszymi namiotami i potwierdzeniu przez mojego tż, że też to słyszał jedynie wymieniliśmy niepokojąca spojrzeniami i nie wróciliśmy do tematu. Sama mam teorie że to mogło być jakieś zwierze i pewnie tak też było natomiast na tamten moment zlał mnie zimny pot i miałam przez chwilę szczerą nadzieję, że jednak ktoś zaraz powie "a faktycznie spacerowałem obok waszego namiotu".
__________________
I can be social. Today I meowed at my cat and he meowed back.

Edytowane przez Mad_cat
Czas edycji: 2016-09-11 o 18:20
Mad_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 20:12   #1537
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Nabawiłam się dziś stracha. Przechodziłam obok domu w którym kiedyś podczas zimy umarła samotnie mieszkająca staruszka.Chałupka jest w strasznym stanie. Zobaczyłam w oknie postać opierającą się ręką o ścianę. po chwili przyjrzałam się dokładniej i zobaczyłam, że to dwie belki coś podpierały. Ufff
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-11, 21:54   #1538
karolinkamartusia
Przyczajenie
 
Avatar karolinkamartusia
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: iPad 😜
Wiadomości: 9
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Jeszcze mi sie przypomniało,ze z moim tz (Hiszpan zakochany w polskich krajobrazach )uwielbieniem darzymy chodzenie po cmentarzach pare akcji po nocach, w górach zreszta ,mamy za sobą.raz wracaliśmy z miasta do ośrodka położonego w lesie ,trzeba było przejść dość spory kawałek ,gdzie wokół oprócz lasu i strumieni ani żywej duszy.w dzien ma to swój urok natomiast w nocy ..dochodziło sie tam do skrzyżowania dróg,prosto był ośrodek ,na prawo cmentarz .w pewnym momencie zaczął gadać ze widzi czarna postać stojąca przy drzewie i ze za nami cos szura.dostalam ataku histerii ,chciałam biec przed siebie ,w ogóle przestałam myślec zaczal mnie uspokajać ze mu sie przywidziało ,a w ośrodku stwierdził ze sam sie wystraszył ale do dzis nie wiem czy mówił serio.
Raz rozmawialiśmy wieczorem w tym ośrodku, w sali na dole.do tej sali prowadził korytarz ze światłem na czujnik ruchu.bylismy tam sami.po czym światło w tym korytarzu zgasło i znów sie zapaliło a nikt nie wszedł.
Z innych przesądów ,to nie lubię w domu wieszać żadnych portretów .moja babcia zawsze twierdziła ze jesli taki spadnie ze ściany ,wieszczy smierć tej osoby.wole nie sprawdzać
__________________
Mama małej Hiszpanko-Francuzki
karolinkamartusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 03:04   #1539
201612191042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Spotkanie z duchem

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
Studiowalam w Krakowie i bardzo lubiłam chodzic na spacer na Cmentarz Rakowicki. Pewnego razu spacerowalam sobie alejka ze współczesnymi grobami. I jak gdyby nic odwróciła się i patrzę idzie sobie jakiś starszy człowiek. Myślę sobie pewnie dziadek odwiedza groby. Za kilka sekund odwrocilam się i dziadka nie bylo. Na pewno nie wszedł między groby, ani nie szedl alejka za mna, po prostu znikł.
Mam bardzo podobną historię. Byłam kiedyś z tż-em w obozie w Oświęcimiu. Spacerując po dużej prawie pustej przestrzeni minęliśmy kobietę. W pobliżu nie było innych osób ani żadnych budynków. Chwilę później rozglądając się obróciliśmy się za siebie, a ta kobieta wyparowała. Nie wiem jak to wytłumaczyć.
201612191042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 05:01   #1540
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Byłam w obozie zagłady na wycieczce. W Majdanku.Czuje się tam śmierć, pośpiech, cierpienie, zło i WIELKI TŁUM LUDZI.
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-12, 08:57   #1541
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

To prawda. Dodatkowo czuje się ogromny ciężar i duszność, nawet na dworze. Dawno temu wstawiałam tutaj zdjęcia z Majdanka, niepokojące mnie bardzo, możesz sobie zerknąć.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-12, 09:03   #1542
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Ja tak samo czułam w sztolniach w Górach Sowich. I miałam straszne schizy ale to już opisywałam
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 19:18   #1543
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 07:33   #1544
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 296
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wyjęłaś mi to z klawiatury

W Oświęcimiu też czułam taką aurę cierpienia. Na pewno tam nie wrócę. Natomiast w Wilczym Szańcu nic. Ot, bunkry.
Zaciekawiłyście mnie tymi sztolniami, trzeba zobaczyć
__________________
Miłość...wziąć ją w dłonie i przenieść przez całe życie...
W radości i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 09:29   #1545
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

akurat we wmawianie nie wierzę, jest takie miejsce Grabarka- święta góra dla prawosławnych. Zaczęłam ryczeć wzruszać się jak tam byłam, było to na wycieczce szkolnej. Lipa jak cholera, ale to było silniejsze ode mnie, nie wiem dlaczego.
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 10:30   #1546
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
akurat we wmawianie nie wierzę, jest takie miejsce Grabarka- święta góra dla prawosławnych. Zaczęłam ryczeć wzruszać się jak tam byłam, było to na wycieczce szkolnej. Lipa jak cholera, ale to było silniejsze ode mnie, nie wiem dlaczego.
Moje rejony Ja nic takiego tam nie odczuwam, ale każdy jest inny, może jesteś bardziej uduchowiona.

Byłam w Oświęcimiu. Nie chcę nigdy więcej tam wracać.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 10:44   #1547
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Moje rejony Ja nic takiego tam nie odczuwam, ale każdy jest inny, może jesteś bardziej uduchowiona.

Byłam w Oświęcimiu. Nie chcę nigdy więcej tam wracać.
Też nie odczułam niczego szczególnego na Grabarce.

Co do Oświęcimia - "tylko" dlatego, że to miejsce o tak potwornej historii, czy masz jakieś doświadczenia hmmm bardziej w klimacie tego wątku?
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 11:10   #1548
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Ja z Oświęcimiem? Nie, raz tylko tam byłam, ale tak to na mnie zadziałało, że całą noc nie spałam, a później cały tydzień jeszcze myślałam o tym. Nie, poza tym nic. Koszmarem było patrzeć na górę okularów, włosów i protez.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 18:38   #1549
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Też mnie intrygują te sztolnie, nawet przeglądałam ostatnio plan zwiedzania, ale przez to co tu przeczytałam i sam fakt, że to jednak gdzieś pod ziemią, w ciemnych korytarzach... byłby dla mnie przerażający.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 20:18   #1550
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Możecie napisać coś więcej o tych sztolniach? Zaciekawiło mnie to bardzo.

Ja natomiast w Oświęcimiu nie czułam niczego nadzwyczajnego, jedynie pełne niezrozumienie, że człowiek coś takiego robił drugiemu człowiekowi.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-15, 10:40   #1551
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Też mnie intrygują te sztolnie, nawet przeglądałam ostatnio plan zwiedzania, ale przez to co tu przeczytałam i sam fakt, że to jednak gdzieś pod ziemią, w ciemnych korytarzach... byłby dla mnie przerażający.
Przeciez idziesz tam z przewodnikiem i latarkami po za tym jakieś oświetlenie jest na pewno nie zginiesz
Nie ma czego panikowac
Ale jak zwiedzać to wszystkie - Włodarz, Osówka, Walim i Molke każda ma swoją historię

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Loisto Pokaż wiadomość
Możecie napisać coś więcej o tych sztolniach? Zaciekawiło mnie to bardzo.

Ja natomiast w Oświęcimiu nie czułam niczego nadzwyczajnego, jedynie pełne niezrozumienie, że człowiek coś takiego robił drugiemu człowiekowi.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Poczytaj w necie o sztolniach w Górach Sowich kilkadziesiąt lub kilkanaście (nie jestem już pewna) tysięcy ludzi tam zgięło w męczarniach Warto jechać i posłuchać tych historii co tam się działo. Od samego słuchania w podziemiach o tym skóra się jeżyła ( i to nie od temperatury tam ) i przychodziły różne mysli i uruchamiała się wyobraźnia
__________________


Edytowane przez agnieszka_2612
Czas edycji: 2016-09-15 o 10:42
agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 20:16   #1552
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mad_cat Pokaż wiadomość
Ale dawno tu nie zaglądałam
Przypomniałam sobie o tym wątku po tym jak wystraszył mnie wczoraj mój pies. Mieszkam tż w dość starym a przede wszystkim wielkim domu (3 piętrowy z niezliczoną ilością pokoi). Oprócz nas - zajmujemy środkowe piętro - mieszka jeszcze dwóch kolegów którzy zajmują piętro niżej. Sam dom jest dość nieprzyjemny a w dodatku nasz salon w którym niedorobilśmy się jeszcze żaluzji ma okna na dom (znajdujący się raptem kilka metrów od naszego na tej samej działce, oddzielony płotem) w którym od 15 lat nikt nie mieszka - wynajmujący go Pan umarł w tym domu i długo czekał aż go kto w tym stanie znajdzie. Nie ma to żadnego wpływu na nasze życie ale fakt faktem czasami ucząc się wieczorem - a mam biurko tuż przy balkonie - zerkam na dom obok, często zreszta lampa z naszego pokoju rzuca światło na okno domu sąsiedniego tak, że można dostrzec jego oświetlone wnętrze co już przyprawia o ciarki. I własnie wczoraj sobie o tym wszystkim przypomniałam - było ok. 2 jak siedziałam i uczyłam się w salonie(tż spał z naszymi zwierzętami w sypialni obok). W pewnym momencie przyleciał do mnie pies i schował się pod biurko. Myśle sobie: bawi się z kotem pewnie i zerkam pod biurko a mój piesek siedzi i sie cały trzęsie. Trzęsł się tak bardzo ze wziełam go tule do siebie, chce go dać z powrotem do łózka a on nie chce mi wyjść z pokoju. W końcu po chwili zabawy sam chyba zapomniał i poszedł spać. Zapewne miał zły sen - nie próbuje sobie tego tłumaczyć inaczej ale wczoraj jak na świeżo tak się nad tym zastanowiłam przypomniało mi się, ze bardzo często moje zwierzęta wychodząc na balkon potrafią godzinami wpatrywać się w ten dom obok
Przerażające
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 21:16   #1553
AmandaBraun
Raczkowanie
 
Avatar AmandaBraun
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Wczoraj pilnowalam 3 letniego synka mojej przyjaciolki i troche wlos mi sie zjeżyl na glowie jak uslyszalam,ze komuś tlumaczy,ze rodzice pojechali do sklepu, czym pojechali, za ile wroca. Tak jakby odpowiadal na pytania. Zapytalam z kim rozmawia, powiedzial,ze z taka czarna pania, która tu czasem jest.Sama niezle wystarszona zaczelam mu tlumaczyc,ze nikogo tu nie ma i pewnie sobie przypomnial jakas postac z bajki. Potem jeszcze kilka razy przybiegal do mnie,ze sie boi bo czarna pani go wystraszyla Byc moze to tylko dziecieca fantazja, naogladal sie czegos, a moze dzieci rzeczywiscie widza wiecej
Podobno dzieci widzą więcej
AmandaBraun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 21:23   #1554
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Ja w Ośmięcimiu niczego nie czułam. Mimo, że siedziałam tam trzy dni i spałam w zasadzie na terenie obozu.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 11:16   #1555
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;65680596]Ja w Ośmięcimiu niczego nie czułam. Mimo, że siedziałam tam trzy dni i spałam w zasadzie na terenie obozu.[/QUOTE]

Opowiedz coś więcej, jak to tam spałaś?
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 16:06   #1556
ThinkingAboutUs
Rozeznanie
 
Avatar ThinkingAboutUs
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 532
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Nie wierzę w takie historie, ale...
Moja babcia zmarła ponad 10 lat temu, a ja wciąż doskonale pamiętam tamte dni. Była w złym stanie dość długo, leżała, straciła wzrok, jednak wciąż z nami rozmawiała. Ostatniego jej wtorku zapytała taty jaki dziś dzień, po czym odparła "że ona już tam była i odejdzie w piątek". Była niespokojna, tata próbował ją pocieszyć, opowiadał o dziadku, który zmarł przed nią, o spotkaniu dawnych krewnych, ona jednak się bała i stwierdziła, że "to zupełnie nie jest tak, jak sobie wyobrażamy, tam ich nie ma". W rzeczony piątek odwiedziłam ją popołudniem, wtedy już niestety nie rozpoznała mnie, nie porozmawiałyśmy, jednak zapamiętałam dobrze jej zapach. Ten wrócił do mnie później wieczorem z ogromną siłą, kiedy zasiadłam ze swoim tżtem w kinie na wieczornym seansie. Po powrocie do domu dowiedziałam się, że babcia odeszła, właśnie około godziny kiedy mi się w kinie zaczynał film. Później czułam go kilkukrotnie, śniła mi się często. Od około 6 lat już spokój.
ThinkingAboutUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 18:28   #1557
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
To prawda. Dodatkowo czuje się ogromny ciężar i duszność, nawet na dworze. Dawno temu wstawiałam tutaj zdjęcia z Majdanka, niepokojące mnie bardzo, możesz sobie zerknąć.
Z reguly nie wierzę w żadne duchy ale co do miejsc typu Oświęcim to biorę ogromną poprawkę. Tam zginęły miliony ludzi straszną, złą śmiercią. I nie ma siły- w takich miejscach musi być kumulacja negatywnej energii: strach, smutek, przerażenie, żal, złość. To wszystko chyba wsiąka w tego typu miejsca.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 19:26   #1558
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Opowiedz coś więcej, jak to tam spałaś?
Byłam tam na warsztatach. Nocleg był na górze budynku, w którym na dole są kasy. Teren obozu, ale przed bramą. Aczkolwiek tam na górze spali podobno więźniowie zanim ich umieszczono w budynkach za bramą.


A tak w ogóle ludzie często chodzą po dawnych cmentarzach i nawet o tym nie wiedzą, bo przestano na nich chować np. 200 lat temu i obecnie na nich jest np. parking. A ekshumację raz uskuteczniano, a raz nie.

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2016-09-25 o 19:30
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 19:56   #1559
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;65701756]


A tak w ogóle ludzie często chodzą po dawnych cmentarzach i nawet o tym nie wiedzą, bo przestano na nich chować np. 200 lat temu i obecnie na nich jest np. parking. A ekshumację raz uskuteczniano, a raz nie.[/QUOTE]

Tak, to prawda. Ja chodziłam do dwóch szkół, które stały na dawnych cmentarzach - jedna na kirkucie, druga na grekokatolickim
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-25, 20:31   #1560
martynka9007
Rozeznanie
 
Avatar martynka9007
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 755
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez ThinkingAboutUs Pokaż wiadomość
Nie wierzę w takie historie, ale...
Moja babcia zmarła ponad 10 lat temu, a ja wciąż doskonale pamiętam tamte dni. Była w złym stanie dość długo, leżała, straciła wzrok, jednak wciąż z nami rozmawiała. Ostatniego jej wtorku zapytała taty jaki dziś dzień, po czym odparła "że ona już tam była i odejdzie w piątek". Była niespokojna, tata próbował ją pocieszyć, opowiadał o dziadku, który zmarł przed nią, o spotkaniu dawnych krewnych, ona jednak się bała i stwierdziła, że "to zupełnie nie jest tak, jak sobie wyobrażamy, tam ich nie ma". W rzeczony piątek odwiedziłam ją popołudniem, wtedy już niestety nie rozpoznała mnie, nie porozmawiałyśmy, jednak zapamiętałam dobrze jej zapach. Ten wrócił do mnie później wieczorem z ogromną siłą, kiedy zasiadłam ze swoim tżtem w kinie na wieczornym seansie. Po powrocie do domu dowiedziałam się, że babcia odeszła, właśnie około godziny kiedy mi się w kinie zaczynał film. Później czułam go kilkukrotnie, śniła mi się często. Od około 6 lat już spokój.
A myślałam że jestem sama ze swoimi węchowymi przygodami. Też po śmierci babci śniła mi się często. W snach ostrzegała mnie przed różnymi rzeczami, jak jej nie posłuchałam albo nie zrozumiałam to przytrafiały mi się przykre rzeczy. Któregoś dnia, chyba rok po jej śmierci czułam jej zapach, nie wiedziałam o co chodzi, a ona "przyszła" na mamy imieniny o ktorych zapomniałam.
__________________
Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce...To można
martynka9007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 17:19:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:35.