Straszny wątek cz. 2. - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-13, 04:00   #2491
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;87994995]po takim śnie zamów mszę w jej intencji, może żeby otrzymała dary Ducha Świętego?[/QUOTE]
to zbyt duży diabeł i zbyt dużo ludzi ja przeklina, praktycznie KAŻDY kto miał z nią do czynienia, tutaj tylko egzorcysta by pomógł/bo psycholog to sam by się zamknął w szpitalu
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 07:58   #2492
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

[1=567c01f80e5b49e5d4c91cc aaf1ccfb850a64aae_5f88d48 edcf1b;87995105]To dobrze, że wszystko popuściło... czy podpadłaś czymś cioci? Może rzuciła na Ciebie urok czy coś w tym stylu [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
może to oznaczać,że ciocia umie robić czary mary, ale nie koniecznie,że życzy Ci źle, tak myślę
W takie rzeczy to ja nie wierzę
A ciotka jest złotym człowiekiem i mamy doskonałe relacje.
Myślę, że po prostu mój mózg szukał pomocy w tej niemożności i dlatego mi się "objawiła"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 16:26   #2493
567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 439
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

.

Edytowane przez 567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b
Czas edycji: 2020-10-14 o 18:33
567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 18:43   #2494
viva
Zadomowienie
 
Avatar viva
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 953
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Pokaż wiadomość
tak, przeżywam 2-3dni po takim śnie i znów zapominam...nie wiem o co chodzi. fakt: trauma, która może co jakiś czas sie odzywa we śnie?

Moim zdaniem tak właśnie jest. Potrafią mi się nagle śnić jakieś złe rzeczy z przeszłości, mimo iż wydawało mi się, że już je przepracowałam. Nie przeżywam wtedy takich snów, nie rozdrapuję starych ran, tylko uznaję to za oczyszczanie się mojej psychiki/podświadomości z resztek traumy
__________________
Najpiękniejsza we wsi.
viva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 00:12   #2495
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;88204060]Nie chcę robić tutaj offtopu, ale to jest naprawdę szersze pojęcie...Ja interesuję się astrologią od wielu lat, ale staram sie byc w tym ostrożna.

Takie "prognozy" i te horoskopy, o których czyta się w gazetach są oparte a analizy ruchów planet, to są tzw. "tranzyty". Ja opieram się na tym, tarot to coś czego nie tykam. Jeszcze numerologia jest całkiem fajna, ale nie tarot.

Ja dopiero teraz dojrzewam do robienia komuś pełnej analizy horoskopu urodzeniowego i astrologii prognostycznej. Ale jestem w tym ostrożna - my tez musimy uważac z ludźmi

W każdym razie mogę wam powiedzieć chociaż tyle, że astrolodzy od kilku lat ostrzegali, że w roku 2020 będziemy się mierzyć z czymś w rodzaju pandemii. I sprawdziło się..

Nie chce tutaj wprowadzać zamieszania i tworzyć pobocznego tematu. Może powinnam założyć do tego osobny wątek.

Jutro wreszcie dobitnie wyjaśnię o co mi chodziło z Wattsem i paroma innymi...[/QUOTE]Kurcze az jestem ciekawa co by mi powiedzial moj horoskop numerologiczny Mimo ze tez to traktuje jak ciekawostke jak dziewczyny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 10:12   #2496
567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 439
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

.

Edytowane przez 567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b
Czas edycji: 2020-10-14 o 18:40
567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-24, 23:23   #2497
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Odnośnie efektu Mandeli - oglądaliście dzisiaj w telewizji Noce i dnie? Jak pamiętacie śmierć Niechcica? W filmie dzisiaj było, że umarł w łóżku po dłuższej chorobie, a ja pamiętam, że umarł na polu. Może mi się pomyliło z innymi filmem? Ale raczej nie widziałam podobnego.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-24, 23:37   #2498
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Odnośnie efektu Mandeli - oglądaliście dzisiaj w telewizji Noce i dnie? Jak pamiętacie śmierć Niechcica? W filmie dzisiaj było, że umarł w łóżku po dłuższej chorobie, a ja pamiętam, że umarł na polu. Może mi się pomyliło z innymi filmem? Ale raczej nie widziałam podobnego.
Pomyliłaś z Boryną z "Chłopów"

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-25, 09:07   #2499
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Nie wiem, czy to można zaliczyć pod coś paranormalnego, ale kiedyś rozmawiałem z moją mamą i miałem uczucie déjà vu w sensie przeczucie, że to wszystko już miało miejsce o czym rozmawiamy itp. może rzeczywiście dziwny zbieg okoliczności, ale takie uczucie mam czasami, gdy np. jestem na jakieś wycieczce w mieście w którym jestem dopiero pierwszy raz.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-25, 09:51   #2500
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

6 listopada umarł mój dziadek, zmarł w domu. Przyznam szczerze, że od tamtej pory czuję się nieswojo, widzę kątem oka jakieś ruchy czy dźwięki, których inni nie widzą, słyszą.
Dodatkowo przyszedł do mnie w śnie i mówił, że gdy był w szpitalu to bardzo źle się do niego i innych pacjentów pielęgniarki odnosiły (kilka dni po śnie dowiedziałam się, że również ginęło tam jedzenie chorych, grzebanie było w ich paczkach przygotowywanych przez rodziny )
Miałyście kiedyś podobną sytuację? Przyznam, że byłam dosyć blisko z dziadkiem, dodatkowo od zawsze wierzę w życie po, jestem wrażliwsza ma takie rzeczy.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-25, 10:20   #2501
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
6 listopada umarł mój dziadek, zmarł w domu. Przyznam szczerze, że od tamtej pory czuję się nieswojo, widzę kątem oka jakieś ruchy czy dźwięki, których inni nie widzą, słyszą.
Dodatkowo przyszedł do mnie w śnie i mówił, że gdy był w szpitalu to bardzo źle się do niego i innych pacjentów pielęgniarki odnosiły (kilka dni po śnie dowiedziałam się, że również ginęło tam jedzenie chorych, grzebanie było w ich paczkach przygotowywanych przez rodziny )
Miałyście kiedyś podobną sytuację? Przyznam, że byłam dosyć blisko z dziadkiem, dodatkowo od zawsze wierzę w życie po, jestem wrażliwsza ma takie rzeczy.
Do mnie też dziadek przyszedł we śnie. Powiedzieć, że już wszystko dobrze. Na ludzkie jak jest po drugiej stronie nic nie chciał powiedzieć.
Ostatnio słyszałam, że babcie i dziadkowie przychodzą zazwyczaj do swoich ulubionych wnuków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-25, 10:52   #2502
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Do mnie też dziadek przyszedł we śnie. Powiedzieć, że już wszystko dobrze. Na ludzkie jak jest po drugiej stronie nic nie chciał powiedzieć.
Ostatnio słyszałam, że babcie i dziadkowie przychodzą zazwyczaj do swoich ulubionych wnuków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wierzę w takie rzeczy, zwłaszcza, że za życia od zawsze byłam jego ulubioną wnuczką.
Ogólnie nie boję się jakby przyszedł, czy jakiś szmerów, po prostu czuję się niepewnie, wiadomo o co chodzi.
Bardziej mnie przeraża co się teraz dzieje z chorymi w szpitalu. Dziadek umarł w domu, ale wcześniej leżał na oddziale rehabilitacyjnym, bo był po udarze. Przez 6 tygodni wzięli go na ćwiczenia tylko 4 razy. Mamie udało się kilka razy wejść, gdy ją znajomy lekarz wpuścił na oddział, to załamywała ręce, leżał brudny, głodny, ogolony tylko wokół ust, płakać się chce. I wierzę, że dziadek we śnie mówił mi, że go pielęgniarki wyzywały, bo opieka na tym konkretnym oddziale jest tragiczna, nie bez powodu szpital ten konkretny nazywany jest umieralnią.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-25, 13:48   #2503
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Mi z kolei znajoma opowiadała, że za nastolatki siedzi sobie w pokoju i słyszy pukanie do drzwi otwiera a tam nikogo nie ma. Może nie minęło 30 minut a jej mama przychodzi i mówi, że dziadek zmarł.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-25, 13:59   #2504
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Mi z kolei znajoma opowiadała, że za nastolatki siedzi sobie w pokoju i słyszy pukanie do drzwi otwiera a tam nikogo nie ma. Może nie minęło 30 minut a jej mama przychodzi i mówi, że dziadek zmarł.
O w takie coś nie wierzę, można czuć wewnętrznie, że ktoś umarł, ja tak czułam, ale w pukanie, stukanie zaraz po śmierci jakoś nie. Ale mogę się mylić, bo kto wie jak do końca jest
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-25, 14:15   #2505
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Mi z kolei znajoma opowiadała, że za nastolatki siedzi sobie w pokoju i słyszy pukanie do drzwi otwiera a tam nikogo nie ma. Może nie minęło 30 minut a jej mama przychodzi i mówi, że dziadek zmarł.
Opisywałam bardzo podobną historię. Kilka stron temu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-25, 18:52   #2506
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Opisywałam bardzo podobną historię. Kilka stron temu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aż mnie ciarki przeszły. Może rzeczywiście coś w tym jest.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-27, 15:51   #2507
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
O w takie coś nie wierzę, można czuć wewnętrznie, że ktoś umarł, ja tak czułam, ale w pukanie, stukanie zaraz po śmierci jakoś nie. Ale mogę się mylić, bo kto wie jak do końca jest
Mój ojciec tak ma. Rok temu zmarła mi babcia. Dzień wcześniej przyśniła się tacie. Po prostu we śnie weszła do pokoju i z taką pochmurną miną stała. Następnego dnia wieczorem dostałam telefon, że babcia nie żyje. Dzwonię od razu do ojca i o tym mówię, a on, że mu kilka chwil temu roleta spadła. I pierwsze co pomyślał to to, że teściowa zmarła.

Miał jeszcze inne tego typu akcje. Że właśnie coś w okno stuknęło mocno. Jak otworzył, to niczego nie zauważył, a za jakiś czas informacja, że ktoś zmarł.

Sama miałam coś podobnego 2 razy. Po śmierci babci właśnie, następnego dnia siedziałam z bratem w ciszy. W pewnym momencie słyszymy jak w kuchni coś miękkiego spadło na podłogę. Spojrzeliśmy po sobie, wzrokiem pytając 'Słyszałeś to co ja?' Weszłam do kuchni, a tam na podłodze leżała duża rolka ręcznika kuchennego, który stał stabilnie na blacie i nigdy nie spada, nie było takiej opcji A druga sytuacja to czułam perfumy babci. To już było po pogrzebie kilka dni. Przeszłam korytarzem i poczułam mocny zapach. Tylko przez ułamek sekundy.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-27, 18:18   #2508
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Mój ojciec tak ma. Rok temu zmarła mi babcia. Dzień wcześniej przyśniła się tacie. Po prostu we śnie weszła do pokoju i z taką pochmurną miną stała. Następnego dnia wieczorem dostałam telefon, że babcia nie żyje. Dzwonię od razu do ojca i o tym mówię, a on, że mu kilka chwil temu roleta spadła. I pierwsze co pomyślał to to, że teściowa zmarła.
O ile zakład, że twój tata miał podobny sen nie raz? I że czasem mu rzeczy spadały?

Różnica jest taka, że tą jedną sytuację zapamiętał, bo teściowa rzeczywiście na drugi dzień zmarła.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-28, 07:30   #2509
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Mi z kolei znajoma opowiadała, że za nastolatki siedzi sobie w pokoju i słyszy pukanie do drzwi otwiera a tam nikogo nie ma. Może nie minęło 30 minut a jej mama przychodzi i mówi, że dziadek zmarł.
U mnie było podobnie. Moi rodzice mieszkali z mamą ojca, która była w zaawansowanym stadium Alzheimera. Nie było z nią kontaktu, leżała bez kontaktu od wielu miesięcy, miała opiekę ale było coraz gorzej z funkcjonowaniem organizmu. I pewnego wieczoru właśnie usłyszeli jakby ktoś w przedpokoju (mieszkają w 2 pokojowym mieszkaniu w bloku w mieście, na ostatnim piętrze) upuścił z rąk na podłogę, na płasko ciężką paczkę, tak to określili. Poszli do babci i już nie żyła. Zaznaczam że rodzice nie są zbyt wierzący, nie chodzą do kościoła, wszelkie tematy spirytystyczny duchowe są im bardzo dalekie, ale tu byli jednogłośni.

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-16, 23:39   #2510
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Co o tym myślicie? - https://innemedium.pl/wiadomosc/czym...-telewizyjna-w
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 00:25   #2511
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Mój ojciec tak ma. Rok temu zmarła mi babcia. Dzień wcześniej przyśniła się tacie. Po prostu we śnie weszła do pokoju i z taką pochmurną miną stała. Następnego dnia wieczorem dostałam telefon, że babcia nie żyje. Dzwonię od razu do ojca i o tym mówię, a on, że mu kilka chwil temu roleta spadła. I pierwsze co pomyślał to to, że teściowa zmarła.

Miał jeszcze inne tego typu akcje. Że właśnie coś w okno stuknęło mocno. Jak otworzył, to niczego nie zauważył, a za jakiś czas informacja, że ktoś zmarł.

Sama miałam coś podobnego 2 razy. Po śmierci babci właśnie, następnego dnia siedziałam z bratem w ciszy. W pewnym momencie słyszymy jak w kuchni coś miękkiego spadło na podłogę. Spojrzeliśmy po sobie, wzrokiem pytając 'Słyszałeś to co ja?' Weszłam do kuchni, a tam na podłodze leżała duża rolka ręcznika kuchennego, który stał stabilnie na blacie i nigdy nie spada, nie było takiej opcji A druga sytuacja to czułam perfumy babci. To już było po pogrzebie kilka dni. Przeszłam korytarzem i poczułam mocny zapach. Tylko przez ułamek sekundy.
Ja generalnie nie wierzę w jakieś dziwne zjawiska, poza tym, że dusze istnieją (ale nie boję się ich, bo jako osoba mocno wierząca mam silną ochronę przed wszystkim przez chociażby spowiedź i komunię, człowiek musiałby sam dobrowolnie otwierać się na zło, żeby cokolwiek mu się stało), nie obawiam się cmentarzy, pogrzebow ani tym bardziej śmierci, zmarłych też nie. Miałam podobne sytuacje jak Ty jako dziecko i pamiętam, że nigdy nie budziły one mojego strachu, raczej myśli czy ten aktualny "świeżo" zmarły może czegoś potrzebować, co teraz z nim jest i dlaczego jeszcze tutaj, a nie tam, czy coś go blokuje. Tylko takie miałam rozkminy.
Może nigdy nie byłam normalna, ale szczerze, I don't care, ważne że ja zawsze czułam się dobrze ze sobą, w 100% dobrze psychicznie i ciężko było mnie złamać, zdołować, od dziecka przez to co sobie zbudowałam we wnętrzu, cały szereg wartości i przekonań.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 16:10   #2512
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
O ile zakład, że twój tata miał podobny sen nie raz? I że czasem mu rzeczy spadały?

Różnica jest taka, że tą jedną sytuację zapamiętał, bo teściowa rzeczywiście na drugi dzień zmarła.
Dokładnie. Mi się raz śniła prababcia mówiąca mi, że nie zostało jej już wiele czasu. Od tego momentu mija już czwarty rok i za moment stuknie jej setka
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 16:19   #2513
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Midziak Pokaż wiadomość
Dokładnie. Mi się raz śniła prababcia mówiąca mi, że nie zostało jej już wiele czasu. Od tego momentu mija już czwarty rok i za moment stuknie jej setka
Może to zależy co dla kogo znaczy niewiele czasu? Może dla niej 10 lat to niewiele?
A tak serio to mi wiele razy śniła się moja schorowana babcia, ale w żaden sposób nie zgrało się to z jej odejściem. Jednak inna osoba z dość zadziwiającą precyzją "przewidziała" śmierć jej i innego członka rodziny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 17:19:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.