Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-14, 12:07   #3571
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
I właśnie, czy taki olej strasznie tłuści czy to ten z tych co się lekko wchłaniają? Jakoś nie wyobrażam sobie siebie natłuszczonej w upalny dzień. I czy oprócz filtrów cyferkowych typu 30 czy 50 ma też PA+++?
Ja przyzwyczaiłam już skórę do olei, poza tym na filtr zawsze czekam te pół godziny aż sie wchłonie i dopiero na to puder. Także myślę że z takim olejem większego problemu nie będzie.
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:10   #3572
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Skóra skórą, ale czy ciuchów mi nie zatłuści? Ja z filtrami jakoś sobie radzę, nie brudzą mi i nie ma potem jakiejś śliskiej skóry. Ale te oleje zamiast nich mnie kuszą. Szczególnie dlatego, że filtry z tubki bielą, mniej czy bardziej ale bielą. Tak sino bielą. A olej pewnie nie?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:11   #3573
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Nie jestes jedyna. Jak temp jest powyzej 25 stopni to nic mi sie nie chce nawet jesc Oczywiscie lubie jak swieci slonce, ale bez przesady. Nie moglabym zyc w kraju gdzie lato trwa caly rok, a temp sa w okolicach 30 - 40 stopni.
W sierpniu wybywam do Danii, jak czytam o tamtejszym klimacie to się rozplywam ze szczęścia No jedyny minus to- latem jasno do północy, a w zimę to wieczna noc. Ale za średnie temperatury-wybaczam!

Husky- mówisz pewnie o całym ciele? Bo nie wiem, ja bym sie chyba nie wypłaciła na ten olej z pestek malin jakbym miala całe ciało nim smarować, raczej stawiam na twarz w tym przypadku
__________________
Mój hipstagram


Edytowane przez ruskieklopsy
Czas edycji: 2015-06-14 o 12:12
ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:15   #3574
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
I właśnie, czy taki olej strasznie tłuści czy to ten z tych co się lekko wchłaniają? Jakoś nie wyobrażam sobie siebie natłuszczonej w upalny dzień. I czy oprócz filtrów cyferkowych typu 30 czy 50 ma też PA+++?
Wchłania się szybko. Tak, ma właściwości pochłaniania promieni UVA też.

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
Czyli słusznym pomysłem będzie przerzucenie się na taki olej z pestek z malin na co dzień ale np. od jesieni/zimy, coby skórę 'przyzwyczaić'?
Yesss Idealnie byłoby połączyć malinę z serum z witaminą C, tym od BU na przykład. Witamina C wzmaga ochronę przeciwsłoneczną, i wbrew opinii powszechnej, można (a nawet powinno się) te produkty nakładać na dzień, latem też. Do tego ekstrakt z alg, albo tonik algowy i jest bosko.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:16   #3575
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
To nie jest prawda, potrafią chronić tak samo dobrze, a na dodatek długofalowo.
Naturalne metody dopingują skórę do samodzielnej mobilizacji ochronnej. Na dłuższą metę, stosowanie ich ma większy sens, niż nakładanie chemicznych kremów, bo skóra się sama w sobie wzmacnia i umie bronić. W okolicznościach nieplażowych, naturalne metody, albo gotowe kremy bez filtrów syntetycznych sprawdzą się u większości. Na plażowaniu ostrym zawsze warto dołożyć filtr chemiczny, a osoby bardzo blade nie uratują się od opłakanych skutków nawet chemicznym kremem, bo żaden filtr nie uchroni, jeśli skóra naturalnie produkuje mało melaniny.
Poszukalam conieco o SPF naturalnych filtrow i olej malinowy ma od 28 do 50 a marchewkowy od 38 do 40. Skad mam wiedziec czy jesli naloze olej malinowy to czy bede miec SPF 28 czy SPF 50? Ja naleze do osob bardzo bladych i 50 spokojnie mnie uchroni przed poparzeniem.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:17   #3576
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Wchłania się szybko. Tak, ma właściwości pochłaniania promieni UVA też.
Przekonałaś mnie. Biere. Wypróbuję na pewno. Już dość miałam tego bielenia ;/ A olej może jeszcze nawilży czy cuś i będę śliczniutka <3
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:18   #3577
Neva_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 49
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Dziewczyny, a wiecie może, co się stało z 82Inez? Zniknęła bez słowa czy było jakieś 'oświadczenie', które przegapiłam? Ma jakąś dłuższą przerwę czy całkiem pożegnała się z YT?
Neva_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 12:18   #3578
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Wchłania się szybko. Tak, ma właściwości pochłaniania promieni UVA też.



Yesss Idealnie byłoby połączyć malinę z serum z witaminą C, tym od BU na przykład. Witamina C wzmaga ochronę przeciwsłoneczną, i wbrew opinii powszechnej, można (a nawet powinno się) te produkty nakładać na dzień, latem też. Do tego ekstrakt z alg, albo tonik algowy i jest bosko.
Do serum też się przymierzam, ale jeszcze zagubiona w tym temacie jestem. Najbardziej mnie przekonało domowe serum z syropu dla dzieci ;_; Na razie ten temat odkładam w czasie, przyrzekłam sobie i nie kupuję nic+ zuzywam wszystkie, choć ich niewiele, kosmetyki które mam- projekt denko ultimate!
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:19   #3579
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość

Husky- mówisz pewnie o całym ciele? Bo nie wiem, ja bym sie chyba nie wypłaciła na ten olej z pestek malin jakbym miala całe ciało nim smarować, raczej stawiam na twarz w tym przypadku
Głownie ręce i dekolt. Moje nogi i tak się nie opalają ani nic. Jakby słońce ich nie rusza. Ale w sumie poza twarzą, dekoltem i rękoma to rzadko pokazuję coś więcej (tak, na plaży byłam kilka lat temu by się kąpać, wolę spacery niż plażing).


Jeszcze pytanie: a jak z trzymaniem w cieple. Bo np. idę cały dzień na miasto. Fajnie mieć przy sobie zapas oleju by nałożyć po kilku godzinach czy coś.

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2015-06-14 o 12:21
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:22   #3580
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Skóra skórą, ale czy ciuchów mi nie zatłuści? Ja z filtrami jakoś sobie radzę, nie brudzą mi i nie ma potem jakiejś śliskiej skóry. Ale te oleje zamiast nich mnie kuszą. Szczególnie dlatego, że filtry z tubki bielą, mniej czy bardziej ale bielą. Tak sino bielą. A olej pewnie nie?
Malinka akurat ma wysoki SPF i wysoką cenę za małą pojemność, ale np. masło shea (â˜☠â˜☠â˜☠iście tłuste ) i olej kokosowy albo masło kakaowe, występują w dużych opakowaniach i też mają właściwości ochronne. Możesz popróbować w dzień, kiedy jest lżejsze słońce, czy Ci pasuje taka zabawa.
Ja rzuciłam kremy z filtrem niemal całkowicie (stosuję tylko gorącym latem, i to nie codziennie, jako dodatek), odkąd przebadałam, jak ich składniki wpływają na poziom moich hormonów tarczycowych. A męczę się z nią bardzo.

Edytowane przez MostlyAhhhs
Czas edycji: 2015-06-14 o 12:52
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:26   #3581
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Malinka akurat ma wysoki SPF i wysoką cenę za małą pojemność,
Jeżeli te 50 ml starczyłoby mi na 2 miesiące to te 30 zł nie robi na mnie wrażenia. Ale jeśli na znacznie krócej to smuteczek Ale mogę wypróbować chociażby do twarzy i na dekolt. Ja się chemii jakoś bardzo nie boję. Ignorantka ze mnie ale przynajmniej żyję w jakimś tam spokoju. Więc na resztę ciała najwyżej pójdzie jakieś tańsze kremidło.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 12:26   #3582
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Ale dziewczyny, ja nie twierdzę że BP ma rację (mimo że bardzo ją lubię), tylko ją zacytowałam w odniesieniu do filmiku faceta Mayi the bee Sama noszę filtry
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:27   #3583
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Poszukalam conieco o SPF naturalnych filtrow i olej malinowy ma od 28 do 50 a marchewkowy od 38 do 40. Skad mam wiedziec czy jesli naloze olej malinowy to czy bede miec SPF 28 czy SPF 50? Ja naleze do osob bardzo bladych i 50 spokojnie mnie uchroni przed poparzeniem.
To zapewne zależy od tego, jak produkt jest przechowywany, czy podatny na utlenianie. Na pewno jest to idealna rzecz na co dzień - zamiast nakładać Vichy pod makijaż do biura czy spacer po sklepach, walnąć malinkę
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:30   #3584
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Malinka akurat ma wysoki SPF i wysoką cenę za małą pojemność, ale np. masło shea (☠☠☠iście tłuste ) i olej kokosowy albo masło kakaowe, występują w dużych opakowaniach i też mają właściwości ochronne. Możesz popróbować w dzień, kiedy jest lżejsze słońce, czy Ci pasuje taka zabawa.
Ja rzuciłam kremy z filtrem niemal całkowicie (stosuję tylko gorącym latem, i to nie codziennie, jako dodatek), odkąd przebadałam, jak ich składniki wpływają na poziom hormonów tarczycowych.
Z tego co wyszukalam w internecie to maslo shea albo olej kokosowy maja SPF max 10. Przeciez to żadna ochrona.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:31   #3585
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Z tego co wyszukalam w internecie to maslo shea albo olej kokosowy maja SPF max 10. Przeciez to żadna ochrona.
i ja bym ich na twarz nie uzyla
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:32   #3586
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
Jeżeli te 50 ml starczyłoby mi na 2 miesiące to te 30 zł nie robi na mnie wrażenia. Ale jeśli na znacznie krócej to smuteczek Ale mogę wypróbować chociażby do twarzy i na dekolt. Ja się chemii jakoś bardzo nie boję. Ignorantka ze mnie ale przynajmniej żyję w jakimś tam spokoju. Więc na resztę ciała najwyżej pójdzie jakieś tańsze kremidło.
Uważaj z testami teraz, w te upały. Do naturalnych towarów trzeba skórę spokojnie przyzwyczaić (musi wiedzieć, że ma działać sama, bez pomocy ze strony barier), bo nigdy nic nie wiadomo (jak z każdym kosmetykiem, zresztą). Chyba, że nie spędzasz dużo czasu na zewnątrz, to idealnie. Ja nie jestem przeciwniczką filtrów jako takich, ale smarowania się codziennie rano tym, w polskim listopadzie, kiedy tylko do pracy i z powrotem - to już bardzo
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:35   #3587
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
To zapewne zależy od tego, jak produkt jest przechowywany, czy podatny na utlenianie. Na pewno jest to idealna rzecz na co dzień - zamiast nakładać Vichy pod makijaż do biura czy spacer po sklepach, walnąć malinkę
Ok, ale ja dalej nie wiem ile by konkretny olej mnie chronił. Poza tym z tego co sie orientuje to kremu z filtrem trzeba nałożyć 1ml. Przeciez jak naloze 1ml oleju na skore, a na to potem jeszcze makijaz to caly makijaz spłynie mi na tym smalcu.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:36   #3588
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Ja się filtruję w sumie tylko wiosną i latem by się nie opalić. Nie jestem z tych co boją się zmarszczek i filtrują się na potęgę cały rok. Ja po prostu nie chcę być w cętki - tu białe od ramiączek, tam białe od czegoś innego. Dlatego wolę pozostać równomiernie beżowa.
Cukier dostałaby zawału

Edytowane przez 201607111004
Czas edycji: 2015-06-14 o 12:40
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:37   #3589
beznadziejniak
Łotewa
 
Avatar beznadziejniak
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 989
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

https://www.youtube.com/channel/UC8O...zmU72LN2n9NITA Dziewczyna ma tą samą chorobę co Bogu ale ma całkowicie inny charakter. Wrzucam link może ktoś ją polubi chociaż w mój target nie trafia.
__________________
If I had a world of my own everything would be nonsense...
..Nothing would be what it is because everything would be what it isn't...
beznadziejniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 12:42   #3590
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Z tego co wyszukalam w internecie to maslo shea albo olej kokosowy maja SPF max 10. Przeciez to żadna ochrona.
Rozmawiałyśmy o czymś na ciało. SPF 10 pochłania 85% promieniowania, wcale nie mało. Na pochmurny dzień się nada, ale na twarz to bym nie miała śmiałości

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ok, ale ja dalej nie wiem ile by konkretny olej mnie chronił. Poza tym z tego co sie orientuje to kremu z filtrem trzeba nałożyć 1ml. Przeciez jak naloze 1ml oleju na skore, a na to potem jeszcze makijaz to caly makijaz spłynie mi na tym smalcu.
Wiemy tyle, ile ktoś zbadał, czy to o kremie, czy oleju. Ta metoda nie będzie dla każdego, nie musisz chodzić ze "smalcem na twarzy", jak nie chcesz. Ja tam lubię smalec pod każdą postacią!
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:44   #3591
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość


Juszes

MsMelevis już mi odpisała, ale dziękuje

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Wszystko fajnie tylko ze Pawlikowska nie rozróżnia filtrow chemicznych i filtrow fizycznych, a mowi ogolnie o filtrach tylko na podstawie chemicznych. Tak chemiczne wnikaja w skore, ale obecnie juz chyba sie ich nawet nie stosuje. Filrty fizyczne wcale nie wnikaja w głąb naskorka, a jedynie odbijaja promienie.

stosuje się - Vichy Capital Soleil jest np. połączeniem obu. Sorki, ze się wcięłam - ale migneło mi to zdanie i chciałam podać za przykład ten krem, bo sama go stosowałam. doczytam sobie Waszą dyskusję potem, bo temat mnie bardzo interesuje, sama używam spf 50 cały rok. Korzystam z filtrów mieszanych, bo jest tyle sprzecznych informacji o filtrach naturalnych vs chemicznych, że juz odechciało mi się czytać kto ma rację. Zerknę potem na Waszą rozmowę, moze się czegoś dowiem nowego
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:57   #3592
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Rozmawiałyśmy o czymś na ciało. SPF 10 pochłania 85% promieniowania, wcale nie mało. Na pochmurny dzień się nada, ale na twarz to bym nie miała śmiałości

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------



Wiemy tyle, ile ktoś zbadał, czy to o kremie, czy oleju. Ta metoda nie będzie dla każdego, nie musisz chodzić ze "smalcem na twarzy", jak nie chcesz. Ja tam lubię smalec pod każdą postacią!
Na pochmurny dzien to on raczej nie bedzie potrzebny bo ludzie wtedy raczej ciala nie pokazuja. SPF 10 to jest jednak niska ochrona dla osob z typowo "polska karnacja" nawet w warunkach nieplażowych.
A w warunkach plazowych dodawanie do filtrow naturalnych filtrow chemicznych czy fizycznych jest i tak bez sensu poniwaz moc ochrony filtra sie nie kumuluje. Wiec jesli na olej np z SPF 10 nalozymy SPF 30 to ochrona i tak bedzie wynosic SPF 30. A jak nalozymy sam krem z ochrona SPF 30 to ochrona rowniez bedzie wynosic SPF 30.

A nakladanie oleju pod makijaz nie jest to idealna rzecz na codzien poniewaz na oleju makijaz bedzie nietrwaly, a w polaczeniu jeszcze z upalem to dlugo sie tym makijazem nie nacieszymy.


---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

MsMelevis już mi odpisała, ale dziękuje


stosuje się - Vichy Capital Soleil jest np. połączeniem obu. Sorki, ze się wcięłam - ale migneło mi to zdanie i chciałam podać za przykład ten krem, bo sama go stosowałam. doczytam sobie Waszą dyskusję potem, bo temat mnie bardzo interesuje, sama używam spf 50 cały rok. Korzystam z filtrów mieszanych, bo jest tyle sprzecznych informacji o filtrach naturalnych vs chemicznych, że juz odechciało mi się czytać kto ma rację. Zerknę potem na Waszą rozmowę, moze się czegoś dowiem nowego
Ale to nie jest filtr chemiczny tylo chemiczo-fizyczny Ja po prostu skąd kojarze ze chyba samych chemicznych juz sie nie robi, ale na 100% pewna nie jestem.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 12:59   #3593
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
A w warunkach plazowych dodawanie do filtrow naturalnych filtrow chemicznych czy fizycznych jest i tak bez sensu poniwaz moc ochrony filtra sie nie kumuluje. Wiec jesli na olej np z SPF 10 nalozymy SPF 30 to ochrona i tak bedzie wynosic SPF 30. A jak nalozymy sam krem z ochrona SPF 30 to ochrona rowniez bedzie wynosic SPF 30.

A nakladanie oleju pod makijaz nie jest to idealna rzecz na codzien poniewaz na oleju makijaz bedzie nietrwaly, a w polaczeniu jeszcze z upalem to dlugo sie tym makijazem nie nacieszymy. [/COLOR]
Ejże, wiele kobiet stosuje oleje zamiast kremów, i maluje się i nic mi nie spływa. Mnie spływa z kremem za to

Co do łączenia filtrów - racja, że SPF się nie sumuje, ale działanie filtrów naturalnych jest inne niż fizycznych. Naturalne mają właściwości antyoksydacyjne na przykład, dlatego będą wzmagały ochronę każdego produktu nałożonego na nie. Skóra sama w sobie będzie silniejsza, bez względu na fizyczny SPF, który potem wklepujemy, a który działa barierowo.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 13:03   #3594
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez beznadziejniak Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/channel/UC8O...zmU72LN2n9NITA Dziewczyna ma tą samą chorobę co Bogu ale ma całkowicie inny charakter. Wrzucam link może ktoś ją polubi chociaż w mój target nie trafia.
kojarzę dziewczynę, reklamowała swój kanal w jakiejś grupie na fejsie
niekoniecznie do mnie przemawiają jej filmy, ale ona sama wydaje sie spoko.
Czy ona nie była kiedys czasem w jakims dailyvlogu bogu?
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 13:11   #3595
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

W rekompensacie za offtopowanie, trochę towarów na temat:


Ale ona ma piękne oczyska.

Najukochańsza:


Szusz mająca ochotę na wlogowanie:
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 13:16   #3596
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Szusz mająca ochotę na wlogowanie:
CZEMUUU vlog ma tytul sama w domu a szusz stoi w h&mie XDD
__________________
Mój hipstagram

ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 13:23   #3597
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII


Bogusia i dodatki do kuchni.
Wstawianie swieczek i lampionów do kuchni jakos do mnie nie przemawia ;-;
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 13:25   #3598
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Ejże, wiele kobiet stosuje oleje zamiast kremów, i maluje się i nic mi nie spływa. Mnie spływa z kremem za to

Co do łączenia filtrów - racja, że SPF się nie sumuje, ale działanie filtrów naturalnych jest inne niż fizycznych. Naturalne mają właściwości antyoksydacyjne na przykład, dlatego będą wzmagały ochronę każdego produktu nałożonego na nie. Skóra sama w sobie będzie silniejsza, bez względu na fizyczny SPF, który potem wklepujemy, a który działa barierowo.
Sa kremy tluste i nietłuste, za to wszystkie oleje sa tluste Po prostu moim zdaniem zeby nawet na suchej skorze olej nie byl tlusty to trzeba nalozyc na nia malo oleju. Watpie zeby taka ilosc ochronila skore przed UV.

Ok, maja dzialanie antyoksydacyjne. Wzmagaja skutecznosc kremow naloznonych na nie, czyli same nie sa w stanie ochronic skory tylko musza miec krem z filtrem.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 13:40   #3599
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

już mam mętlik w głowie z tymi filtrami i sama nie wiem co robić...
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 13:42   #3600
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Wchłania się szybko. Tak, ma właściwości pochłaniania promieni UVA też.



Yesss Idealnie byłoby połączyć malinę z serum z witaminą C, tym od BU na przykład. Witamina C wzmaga ochronę przeciwsłoneczną, i wbrew opinii powszechnej, można (a nawet powinno się) te produkty nakładać na dzień, latem też. Do tego ekstrakt z alg, albo tonik algowy i jest bosko.
To ja mam taki zestaw....tylko się upewnię czy dobrze robię....najpierw nakładam serum z witaminą C....czekam 15 minut.....potem olej i jak się wchłonię....make up?? Czy jakoś inaczej??
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-23 14:28:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.