Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-03, 13:28   #4201
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
A w projekcie wszystkie okna z salonu beda na wschód?
My celowo wybraliśmy dzialke by bylo od zachodu salon z tarasem gdyz ciepłych/goracych mieaie y w oolsce jest max 3 a oozniej to sie szuka słońca a dwa to mam wysunięty okap dachu i teraz pergole plus w salonie i sypialni klimatyzacja i duzo ciepłej jest na górze bo od dachu niż w salonie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie nie - salon i taras bedzie od zachodu tylko tak pytam bo nie wiem czego bać sie bardziej lata czy zimy ?! a chce mieć duzo przeszkleń w salonie .
Ja lubie słońce i wole mieć go więcej a w razie w będę kombinować z roletami itd
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 13:51   #4202
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Właśnie nie - salon i taras bedzie od zachodu tylko tak pytam bo nie wiem czego bać sie bardziej lata czy zimy ?! a chce mieć duzo przeszkleń w salonie .
Ja lubie słońce i wole mieć go więcej a w razie w będę kombinować z roletami itd
Hmm to moje pierwsze lato w tym domu i narazie nie narzekam. Ale ja w nowym domu zrobila bym klime. Mamy tez wszedzie rolety zewnętrzne i w sypialni na dachowym wewnetrzna. A planujecie rekuperacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 13:58   #4203
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Hmm to moje pierwsze lato w tym domu i narazie nie narzekam. Ale ja w nowym domu zrobila bym klime. Mamy tez wszedzie rolety zewnętrzne i w sypialni na dachowym wewnetrzna. A planujecie rekuperacje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak rekuperacje na pewno .... a potem sie okaże co trzeba bedzie klime , rolety itd ..
A wy macie rekuperacje ?
Salon ma być z wysokim sufitem i duże okna .... i troche sie boje ze bedzie w lecie gorąco a w zimie zimno !!! Ale odkąd zobaczyłam projekt to nie chce nic innego wiec raczej salon w stronę słońca !!!
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 14:10   #4204
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Tak rekuperacje na pewno .... a potem sie okaże co trzeba bedzie klime , rolety itd ..
A wy macie rekuperacje ?
Salon ma być z wysokim sufitem i duże okna .... i troche sie boje ze bedzie w lecie gorąco a w zimie zimno !!! Ale odkąd zobaczyłam projekt to nie chce nic innego wiec raczej salon w stronę słońca !!!
Nie my nie robiliśmy reku.
Juz i tak końcowa kwota przyprawia o zawrót głowy ale nie żałuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 14:17   #4205
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Nie my nie robiliśmy reku.
Juz i tak końcowa kwota przyprawia o zawrót głowy ale nie żałuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak końcowej kwoty tez sie boje ..... dom a gdzie ogród i w ogole !!!
Zazdroszczę ze juz mieszkasz, my dopiero zaczynamy. Zdecydowalismy ze chcemy wrócić do Polski za jakiś czas i zastanawialiśmy sie czy chcemy duże mieszkanie czy dom i porywamy sie na dom ....ale wiem ze nie bedzie łatwo !!
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 14:23   #4206
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

My dzis wszystko w biegu...

Rano bylismy na usg w szpitalu z Leo i mielismy na 10:35 bylismy chwilke wczesniej, podeszlam do rejestracji i zanioslam skierowanie, dostalismy numerek i czekamy... 10:40 weszla pani, ktora miala na 10:30 wiec juz 10 minut opoznienia. Juz stoje pod drzwiami, a tu wjezdza 7 wozkow z noworodkami bez kolejki... Nosz kur... Pol godziny czekalam dodatkowo i Leo zaczal ryczec. Wchodze do gabinetu po 40 min, a doktorka mi mowi, ze nie ma skierowania wiec nie ma nas na liscie... Moje cisnienie wtedy osiagnelo apogeum i wpadlam spowrotem na ta rejestracje, ze zostawilam skierowanie i gdzie ono jest bo nas nie chca przyjac. Chyba babeczki widzialy moja mine i wkurrwa bo stwierdzily, ze sobie wydrukuja jeszcze raz bo to z tego samego szpitala. Leo oczywiscie syreny nie wylaczyl wiec wszystko odbywalo sie w akompaniamencie wrzasku.

Godzine w plecy bylismy. A teraz rehabilitavji wracamy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 14:27   #4207
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Tak końcowej kwoty tez sie boje ..... dom a gdzie ogród i w ogole !!!
Zazdroszczę ze juz mieszkasz, my dopiero zaczynamy. Zdecydowalismy ze chcemy wrócić do Polski za jakiś czas i zastanawialiśmy sie czy chcemy duże mieszkanie czy dom i porywamy sie na dom ....ale wiem ze nie bedzie łatwo !!
Glownie moj tz chciał dom mi bylo obojetne czy mieszkanie czy dom ale jednak w cenie mieszkania od dewelopera mam dom z ogorodem ale my nie mamy ani wielkiej działki by sie nie wkurzac co sobote kto to ogarnie a dom tez raczej nie jakis gigantyczny bym nie musiala sprzatac caly piątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-03, 14:28   #4208
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

od jakiegoś czasu ćmi mnie delikatnie w dole brzucha, jak na okres. To mogą być jeszcze jakieś sprawy połogowe czy spodziewać się najgorszego (@)?
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 15:35   #4209
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Jak ktoras uzywa to w Lidlu do soboty wszystkie pieluszki lupilu tansze o 30%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 16:36   #4210
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Glownie moj tz chciał dom mi bylo obojetne czy mieszkanie czy dom ale jednak w cenie mieszkania od dewelopera mam dom z ogorodem ale my nie mamy ani wielkiej działki by sie nie wkurzac co sobote kto to ogarnie a dom tez raczej nie jakis gigantyczny bym nie musiala sprzatac caly piątek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ceny mieszkań tez sa wielkie a tu przynajmniej jest kawałek ogródka zeby kawkę wypić
Dom tez nie bedzie wielki , nie nie mam zamiaru całymi dniami ze szmata latać, tylko raczej z ogrodem bedzie problem bo ja sie w ogole nie znam na kwiatkach i krzewach i w ogole ogrodnictwie wiec trzeba to bedzie tak zrobić zeby samo rosło

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
od jakiegoś czasu ćmi mnie delikatnie w dole brzucha, jak na okres. To mogą być jeszcze jakieś sprawy połogowe czy spodziewać się najgorszego (@)?
Hmmm chyba najgorszego ....jest tylko jeden sposób zeby pozbyć sie okresu na kolejnych 9 miesięcy ....
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 16:41   #4211
ofelka 123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 953
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Tak ceny mieszkań tez sa wielkie a tu przynajmniej jest kawałek ogródka zeby kawkę wypić
Dom tez nie bedzie wielki , nie nie mam zamiaru całymi dniami ze szmata latać, tylko raczej z ogrodem bedzie problem bo ja sie w ogole nie znam na kwiatkach i krzewach i w ogole ogrodnictwie wiec trzeba to bedzie tak zrobić zeby samo rosło



Hmmm chyba najgorszego ....jest tylko jeden sposób zeby pozbyć sie okresu na kolejnych 9 miesięcy ....
A ja tez sie nie znam i planuje glownie trawe miec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ofelka 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-03, 16:55   #4212
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dziś upał! u nas słodziakowe wdzianko z pepco IMG_20190603_175356_compress77.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 17:11   #4213
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Jak ktoras uzywa to w Lidlu do soboty wszystkie pieluszki lupilu tansze o 30%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie wróciłam z samotnego wyjścia do Lidla
Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Dziś upał! u nas słodziakowe wdzianko z pepco Załącznik 7678531

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słodziak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 17:38   #4214
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Jutro pierwszy dzien zostaje sama w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Swoją drogą powiedzcie że normalnie kąpiecie się w wannie w czasie połogu? Położna mówiła, że raczej powinien być tylko prysznic, bo cały czas ryzyko krwotoku jest, a ja marzę o wannie

Edytowane przez coco00
Czas edycji: 2019-06-03 o 17:42
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 18:00   #4215
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość



Hmmm chyba najgorszego ....jest tylko jeden sposób zeby pozbyć sie okresu na kolejnych 9 miesięcy ....
Do odwaznych swiat nalezy


Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Jutro pierwszy dzien zostaje sama w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Swoją drogą powiedzcie że normalnie kąpiecie się w wannie w czasie połogu? Położna mówiła, że raczej powinien być tylko prysznic, bo cały czas ryzyko krwotoku jest, a ja marzę o wannie
Nie mam wanny problem solved


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 18:12   #4216
mzgz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 647
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Jutro pierwszy dzien zostaje sama w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Swoją drogą powiedzcie że normalnie kąpiecie się w wannie w czasie połogu? Położna mówiła, że raczej powinien być tylko prysznic, bo cały czas ryzyko krwotoku jest, a ja marzę o wannie
Ja się kąpałam ... i woda nie była w granicach 37 raczej bliżej 40 stopni
mzgz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 19:54   #4217
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Hi
Zazdroszczę pogody ! U nas niby słońce ale wieje - ten kraj mnie osłabia ... co ja robię tu ...

Po wieczorze gdzie nie chciał spać jak zjadł o 21:30 to obudził sie uwaga uwaga o 3:45!!! Cant believe !!! Pierwsza taka prZerwa nocna !! Oby tak dalej



A powiedz mi apropo tarasu od wschodu , czy salon tez masz od wschodu ? nie brakuje ci słońca w zimie..??
Pytam bo wlasnie wybraliśmy projekt domu a działka nie jest usytuowana dokładnie tak jak bym chciała. Bo ja chce słońce (bo mi go tu brakuje ) ale rzeczywiście w Polsce w lecie ludzie szukają cienia bo jest za gorąco ! Ale jak jest w zimie ?



Tez tego nie cierpię , do tego jak sie mały drze to córka tez sie drze zeby go przedrzeźniać ... wczoraj to juz mi w uszach dzwoniło !!


Nie moge sie doczekać ... wlasnie mi sie przypomniało ze jak córka miała tak 4-5 miesięcy to był super czas. Dzień wyglądał tak drzemka , jedzenie , zabawa na macie , w huśtawce albo patrzenie w ścianę i od nowa drzemka , jedzenie .... i tak dzień mijał a ja książki czytałam
U mnie tez nie ma uśmiechów znad cyca. Jak zje to zamiast sie ładnie uśmiechać i podziękować to sie drze ze juz nie chce
Tak salon tez mamy od wschodu. Mamy drzwi tarasowe od wschodu i okno od poludnia. W zimie w nim jeszcze czasu nie spedzalismy bo byl w remoncie. Niestety nie mielismy innej opcji, jesli chodzi o taras bo mając go od wschodu poki co mamy widok na łąki i pola, a od zachodu mamy nieciekawy widok sąsiadów i w sumie wszyscy sąsiedzi po tej stronie drogi mają tarasy na wschodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ja kupilam jakas aeromoov i dopiero dzis wlozylam.

Uf to dobrze, ze nie tylko ja ubieram cienko dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To czekam na opinie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Gdybyscie słyszały jaką z*kę dostałam od pediatry za ten pępek! Jak poszliśmy na wizytę patrożanową, to kazała smarować gencjaną, a że mi było szkoda ubrań, to smarowaliśmy spirytem. Zrównala mnie za to z ziemię, ale miała racje w sumie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzeba bylo sie nie przyznawac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez mzgz Pokaż wiadomość
Właśnie nie - salon i taras bedzie od zachodu tylko tak pytam bo nie wiem czego bać sie bardziej lata czy zimy ?! a chce mieć duzo przeszkleń w salonie .
Ja lubie słońce i wole mieć go więcej a w razie w będę kombinować z roletami itd
Oj to wybierz taras od zachodu☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
My dzis wszystko w biegu...

Rano bylismy na usg w szpitalu z Leo i mielismy na 10:35 bylismy chwilke wczesniej, podeszlam do rejestracji i zanioslam skierowanie, dostalismy numerek i czekamy... 10:40 weszla pani, ktora miala na 10:30 wiec juz 10 minut opoznienia. Juz stoje pod drzwiami, a tu wjezdza 7 wozkow z noworodkami bez kolejki... Nosz kur... Pol godziny czekalam dodatkowo i Leo zaczal ryczec. Wchodze do gabinetu po 40 min, a doktorka mi mowi, ze nie ma skierowania wiec nie ma nas na liscie... Moje cisnienie wtedy osiagnelo apogeum i wpadlam spowrotem na ta rejestracje, ze zostawilam skierowanie i gdzie ono jest bo nas nie chca przyjac. Chyba babeczki widzialy moja mine i wkurrwa bo stwierdzily, ze sobie wydrukuja jeszcze raz bo to z tego samego szpitala. Leo oczywiscie syreny nie wylaczyl wiec wszystko odbywalo sie w akompaniamencie wrzasku.

Godzine w plecy bylismy. A teraz rehabilitavji wracamy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak czytam czytam aż sobie wyobrazilam tą sytuacje i nie dziwie sie wkur...owi
Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
od jakiegoś czasu ćmi mnie delikatnie w dole brzucha, jak na okres. To mogą być jeszcze jakieś sprawy połogowe czy spodziewać się najgorszego (@)?
Serio? A jak mnie tak ćmiło i miałam krwawienie jak na @ teraz parę dni temu (i nadal cosik leci) to mówicie, że mogłabym mieć już @??? Nie...
Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Jak ktoras uzywa to w Lidlu do soboty wszystkie pieluszki lupilu tansze o 30%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow super wiadomość☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 19:56   #4218
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość

[/COLOR]To czekam na opinie

Warto kupic.

Jak jechlismy na usg to nie mialam wkladki, po powrocie musilam przebrac Leo bo mial plecy mokre.

Jak jechalismy na rehbilitacje to nie byl w ogole spocony czy nawet cieplejszy na plecach z ta wkladka.

Sceptycznie podchodzilm do tych wkladek ale jestem pod wrazeniem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 19:57   #4219
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Trzeba nawiedzic tego Lidla bo my w sumie teraz tylko na lupilu jedziemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-03, 19:57   #4220
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
Dziś upał! u nas słodziakowe wdzianko z pepco Załącznik 7678531

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Slodziak 🤩

Na dziewczynki takie piekne ubranka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 20:06   #4221
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
No właśnie miałam się tutaj pytać jaką polecacie czy jakiejś konkretnej firmy ;-)? Na co zwracać uwage przy zakupie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez ofelka 123 Pokaż wiadomość
Bardzo długo się u was te pepki trzymały ale dobrze że odpadły.
Myszka co to za cudo wkladka?
Coccinella jak będziesz skakac to przynajmniej będziesz miec miękkie ladowanie może była zbyt zmęczona i miała za dużo wrażeń.
Aaaa widziałam dziecko w wieku naszych w czapce masakra kuz chciałam matce ta czapkę włożyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy aeromove, faktycznie plecki nie są spocone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 20:58   #4222
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Niby nic no Leo ma właśnie ranki za uszami i ppod pachami, sama nie wiem czy to ta alergia czy może właśnie takie wrażliwe miejsca że się skóra ociera. Pójdę do lekarza to się dowiem. Też nie wiem co z tym robić na razie denzyfekuje ale nie wiem czy to smarować. Niby to od suchej skóry ale ja bym sobie rany kremem nie posmarowala <no nie wiem>

My byliśmy wczoraj u moich rodziców i na spacerku nad jeziorem. Leo był taki grzeczny, leżał sobie na plecach uśmiechał się, gadulił po swojemu aż z wrażenia mało spał w dzień. Dziś jedziemy do mojego brata. Tż ma parę dni wolnego to trzeba korzystać

Ja to ma wrażenie że wszystko co już nie jest zalecane wcale nie jest takie złe w końcu kiedyś się sprawdzalo i teraz pewnie jak cis nie idzie w dobrym kierunku też się sprawdza. Tak samo w szkole rodzenia sudokrem nie bo tlenek cynku wysusza a jednak na mocne idparzenia daje rade..

Zdrówka wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak suche to smaruj np. Maścią Alantan. Alantan nawet przez tatuazystow jest polecany. Ja na wszystko smaruje. Moze pomoc a krzywdy nie zrobi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ej laski bo regula ubieramy o jedna warstwe wiecej nie dziala przy takiej temp 25 i wiecej?

Bo ja Leo dzis ubralam w body z krotkim rekawem i spodenki.... A dzieci male tak poubierane, ze sie zastanawiam czy ze mna cos nie tak...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u nas dzisiaj 31 i mała cały dzień w bo dziwki na ramiączkach.

Co do czapki sama ostatnio ubrałam. Jak było jakieś 20 stopni. Nie miała jej ale sie rozpłakała więc ubrałam czapkę i zasnęła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 20:58   #4223
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Hej wieczorem. Po wizycie u gin super, wszystko zagojone, nie mam tego rozstepu mięśni i mam zielone światło ma wszelkie możliwe ćwiczenia wiec koniec opieprzania się 😎 U internisty mniej super ale nie można mieć wszystkiego.

Młoda przespała cała moja nieobecnosc, chwile dosłownie popłakała ale uspokoiła się u tz w chuście. W przerwie wydoila całe odciągnięte 130ml 👌🏻 Wróciłam, weszłam pod prysznic, a wychodząc jak usłyszałam ze kweka to od razu kałuża mleka na podłodze 🙈

Dzięki za info o lidlu, my tez tylko lupilu wiec poczynię zapasy 😎
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 21:06   #4224
myszka_11
Zadomowienie
 
Avatar myszka_11
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 510
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Jutro pierwszy dzien zostaje sama w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Swoją drogą powiedzcie że normalnie kąpiecie się w wannie w czasie połogu? Położna mówiła, że raczej powinien być tylko prysznic, bo cały czas ryzyko krwotoku jest, a ja marzę o wannie
Mi mówili żeby się nie kąpać w wannie przez 6 tygodni więc się tego trzymam mimo że też marzę o goracej kąpieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myszka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 21:38   #4225
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja się nie kąpałam w wannie 6 tygodni, za to jak już zrobiłam taką porządną, gorącą kąpiel znowu zaczęłam plamić. Więc wychodzi na to, że kąpiel cośtam podziałała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 22:18   #4226
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Tak salon tez mamy od wschodu. Mamy drzwi tarasowe od wschodu i okno od poludnia. W zimie w nim jeszcze czasu nie spedzalismy bo byl w remoncie. Niestety nie mielismy innej opcji, jesli chodzi o taras bo mając go od wschodu poki co mamy widok na łąki i pola, a od zachodu mamy nieciekawy widok sąsiadów i w sumie wszyscy sąsiedzi po tej stronie drogi mają tarasy na wschodzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

To czekam na opinie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Trzeba bylo sie nie przyznawac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Oj to wybierz taras od zachodu☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Tak czytam czytam aż sobie wyobrazilam tą sytuacje i nie dziwie sie wkur...owi Serio? A jak mnie tak ćmiło i miałam krwawienie jak na @ teraz parę dni temu (i nadal cosik leci) to mówicie, że mogłabym mieć już @??? Nie...Wow super wiadomość☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym się nie przyznała, ale widziała, że pępek nie jest upaćkany fioletem ☺
U gina też wszystko ok. Przepisała mi jakies tabsy anty, ale nie wiem czy będę je brać czy nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 03:49   #4227
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Tak się zastanawiam ile tych pampów Lupilu kupić Dwójek mam około 200sztuk jak długo się dwójek używa? Trójek niech tż weźmie ze 3-4 paczki

Witam się z nad cyca mam nadzieje, że malutka zje i pojdzie jeszcze kimnac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 04:47   #4228
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Michacha ja biorę anty od tygodnia jak byłam u gina prywatnie się jeszcze skonsultować to mi robił usg i mówił że już są jakieś pęcherzyki i jak zacznę karmić rzadziej co 4-5h to może mi płodność wrócić a leo pierwsza drze mkw nocna ma już taka właśnie więc trzeba działać

No ja już nie śpie.. Leo obudził się o 4.45 zasnął by pewnie jeszcze po cycu ale musiałam go przewinac bo się osikal i już doopa się rozbudzil. Walczy w łóżku z sowa przypieta do szczebelek. Może po następnym karmieniu zaśnie

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 04:47 ---------- Poprzedni post napisano o 04:46 ----------

Cocci ja dwojek miałam tylko jedna paczkę i potem od razu 3

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 04:54   #4229
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam ile tych pampów Lupilu kupić Dwójek mam około 200sztuk jak długo się dwójek używa? Trójek niech tż weźmie ze 3-4 paczki

Witam się z nad cyca mam nadzieje, że malutka zje i pojdzie jeszcze kimnac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciężko stwierdzić, my już jedziemy na 3 od chyba 3 tygodni Tylko maly ma pewnie już ponad 6 kilo, więc nie ma co porównywać...Ogólnie nie lubię robić jakichś mega dużych zapasów i dobrze się stało, bo w życiu bym nie pomyślała, że tak szybko przeskoczę na większy rozmiar.

Maly zasnął o 22 wczoraj i obudził się dopiero o 5 Teraz śpi dalej
Zapowiada się znów mega upał, lato w pełni
Mam w planach dzisiaj zrobić sobie hybrydy, czas wziąć się za siebie wreszcie jutro fryzjer. Może będą ze mnie ludzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-04, 05:23   #4230
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Tez usłyszałam wczoraj u gin ze jajniki pracują, cokolwiek to znaczy. I proponowała anty, na razie nie chciałam... nie wiem jak temat ugryźć, nie chce tabsow ale ciąży jeszcze bardziej nie chce.

M. wazy już jakieś 5kg (zaraz siostrę przerośnie w tym tempie), używamy jedynek 😁 wykańczam paczkę i przechodzimy na 2. Myśle ze trójek warto zrobić większy zapas, one maja zakres do 9 kg chyba?
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.