Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-29, 14:31   #3991
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Ściągacie pierscionki do spania? Koleżanka mnie ostatnio nastraszyła, ze poodpadaly jej kamienie z pierscionka zaręczynowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 14:32   #3992
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ściągacie pierscionki do spania? Koleżanka mnie ostatnio nastraszyła, ze poodpadaly jej kamienie z pierscionka zaręczynowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nie ściągam. Mam go 9 lat i nic nie odpadło, ale mój nie ma wystających kamieni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 14:33   #3993
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ściągacie pierscionki do spania? Koleżanka mnie ostatnio nastraszyła, ze poodpadaly jej kamienie z pierscionka zaręczynowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, sciagam do kapieli i spania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 14:33   #3994
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Na dużym łóżku małżeńskim macie jedną dużą kołdrę, czy dwie mniejsze?
Team 2 mniejsze niestety chociaz bardziej podoba mi sie taka duza (ladniej mozna poscielic bo tak chowam pod narzuta)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 14:42   #3995
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Team 2 mniejsze niestety chociaz bardziej podoba mi sie taka duza (ladniej mozna poscielic bo tak chowam pod narzuta)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też 2. A nawet 3 bo w nocy córka tacha się do nas ze swoją kołdrą.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 14:44   #3996
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Na dużym łóżku małżeńskim macie jedną dużą kołdrę, czy dwie mniejsze?

Jedna dużą
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 14:45   #3997
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ściągacie pierscionki do spania? Koleżanka mnie ostatnio nastraszyła, ze poodpadaly jej kamienie z pierscionka zaręczynowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze, nawet do mycia rąk.
Bardzo dbam o taką biżuterię i bałabym się, że kamienie zbyt szybko się zabrudzą. Co innego z obrączką
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-29, 14:56   #3998
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ściągacie pierscionki do spania? Koleżanka mnie ostatnio nastraszyła, ze poodpadaly jej kamienie z pierscionka zaręczynowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aktualnie nie noszę żadnego, ale wcześniej jak miałam to nie ściągałam nigdy. Tak jak nie ściągam kolczyków, ani naszyjnika.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 15:12   #3999
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ściągacie pierscionki do spania? Koleżanka mnie ostatnio nastraszyła, ze poodpadaly jej kamienie z pierscionka zaręczynowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
przez spanie w pierścionku? no mało prawdopodobne.
jeśli jej poodpadały to na pewno nie od tego, że w nim spała. przecież jak śpisz, to co najwyżej uderzasz tymi rękami o poduszkę czy kołdrę. jakby to miało obluzować kamienie?

ale co do pytania to ja ściągam - pierścionki, kolczyki, zegarki, większe wisiorki. nie umiem spać w biżuterii.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 15:27   #4000
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ściągacie pierscionki do spania? Koleżanka mnie ostatnio nastraszyła, ze poodpadaly jej kamienie z pierscionka zaręczynowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nic mi nie odpadło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 15:36   #4001
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
już chyba lepiej byłoby kupić jakiś fajny miód naturalny albo jakieś naturalne syropy (z pędów sosny, mniszka lekarskiego, z kwiatu czarnego bzu itd)
O to to. To juz wydaje się być fajne. Bo z tymi lekarstami czy suplementami diety dla staruszkow to jak ktos kiedys porownal z tamponami, prezerwatywami czy byle jakim suplementem. Nie chciałabym dostać nic takiego ale miody, syropy naturalne, herbaty itp z miłą chęcią bym przygarnela. Szkoda ze mnie nikt takich prezentów nie robi

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Myślę nad prezentem urodzinowym dla mamy. Co myślicie o ekspresie kapsułkowym? Warto?
Kapsułki wychodza drogo (pomijajac ze to sporo śmieci) i nie każdy lubi. Moze jakias fajną kawiarke plus spieniacz?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

[1=835313362e9486e3c9442f0 8647b1f88dd16e422_65652de 798c50;89054013]Tylko dwie Próbowaliśmy spać pod jedną, ale ja muszę być owinięta jak naleśnik, albo używać kołdry jako dodatkowego "człowieczka" do przytulania. Plus uskuteczniam w nocy dużo cykli - okrywanie się-zakrywanie- tylko dół -tylko góra - stopy na zewnątrz, gdzie druga osoba śpi jak zabita praktycznie nie zmieniając pozycji, więc było dość... problematyczne











Kukurydziany zbrylający Benek też mi bardzo pasował, silikonowy to była dla mnie tragedia. Plus można go utylizować w toalecie.[/QUOTE]To jak ja i też mamy dwie. Innej opcji nie ma dla nas mama tż stwierdziła, że to jak stare małżeństwo. No cóż, mogę z tym żyć

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Ja nie polecam, kupiłam sama i stoi w szafce bo ta kawa mi za bardzo nie smakuje.Mnie jak chodziłam po ścianach z powodu bólu zęba pomagał Ketonal bez recepty albo dexak do rozpuszczenia. Uratowały mi życie wtedy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi na ból zęba i po wyrwaniu najlepiej pomagał ketonal sprint w proszku.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ściągacie pierscionki do spania? Koleżanka mnie ostatnio nastraszyła, ze poodpadaly jej kamienie z pierscionka zaręczynowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ściągam

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-29, 15:53   #4002
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Na dużym łóżku małżeńskim macie jedną dużą kołdrę, czy dwie mniejsze?
Dwie, koniecznie. Pod jedną spaliśmy raz, TŻ mi całą zagarnął i zostałam bez niczego. Poza tym mam problemy ze snem i nie zasnę jak np. ktoś mnie dotyka więc tym bardziej nie jestem w stanie się dzielić kołdrą.
Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Dwie rzeczy.

Kilka dni temu złamała mi się ósemka. Od tego czasu co jakiś czas odczuwam ból, ale nie ból samego zęba. Ząb czasami pulsuje w środku, ale bezboleśnie. Raczej boli mnie ucho, głowa, szyja, podniebienie, dziąsła. No tak jakby wszystkie miejsca zbliżone do tej ósemki. Myślę, że ból pojawia się właśnie od zęba, bo złożyło się to z tym złamaniem oraz pojawia się po jedzeniu/gryzieniu. Słusznie? Czy to może mnie boleć coś innego? Miał ktoś podobnie przy ósemce?

Druga rzecz jest taka, czy możecie polecić jakieś naprawdę silne tabletki przeciwbólowe, które będę używać, zanim dostanę się do dentysty? Wczoraj w nocy myślałam, że oszaleję. Od 22 do 1 w nocy wzięłam 6 tabletek Ibum 200mg.
Czy takie przeciwbólowe są na receptę czy mogę sama kupić w aptece?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może Cię tak boleć, szczególnie jak jakiś nerw jest podrażniony. Mój TŻ po chirurgicznym usunięciu zęba dostał Ketonal, tylko jakbyś go brała to od razu dawkę 100mg (bez recepty jest 50mg, ale wystarczy wziąć dwie). Tylko jakbyś musiała brać dłużej to warto coś osłonowego na żołądek bo nie jest to delikatny lek.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Za każdym razem, kiedy widzę jakąś super metamorfozę na stronie salonu, gładkie lśniące włosy itd, to się zastanawiam jak te włosy wyglądają później w domu, po samodzielnym myciu, układaniu itd.
Pewnie jak u mnie, czyli elegancki bob zamienia się we fryzurę Dory z dziecięcej bajki. Żeby uzyskać efekt zbliżony do salonu muszę nałożyć tonę odżywek i jedwabiu, wysuszyć na szczotce i wyprostować bo inaczej puszę się jak pudel.
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
jedną.


Żwirek dla kota - czy silikonowy jest spoko? Mam od zawsze bentonitowy zbrylający, ale już wkurzają mnie te bołdy w kuwecie.
Silikonowy to chyba najgorszy rodzaj. Śmierdzi prawie od razu, bo wchłania mocz. Testowałam różne, ale moja kota np. drewnianego w ogóle nie uznaje. Jak jej taki wsypię to mogę być pewna że nasika poza kuwetą. Najlepiej sprawdza się nam jednak bentonitowy, ale długo szukałam takiego który nie robi błota. Teraz kupuję tylko taki w pomarańczowym opakowaniu, marka własna Auchan.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 16:16   #4003
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Dla mnie ona smakuje jak z najtańszego automatu (i nie ma znaczenia, jakie to kapsułki). My mamy ekspres kolbowy ze spieniaczem z Lidla. Normalnie kosztuje 450 zł, ale rok temu w grudniu kupiliśmy go za niecałe 400 zł i do tego wzięliśmy młynek elektryczny. Ekspres działa bez zarzutu, robi 6 rodzajów kaw i dobrze spienia mleko. Kawę kupujemy ziarnistą Bellarom Arabica crema lub Cafe d'Or crema. Nie są drogie, a dobrze smakują. Dla porównania szwagierka ma jakiś ekspres za 3000, kupuje kawę Dallmayr i ostatnio powiedziała mi, że moja kawa jest smaczniejsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak z czyszczeniem takiego ekspresu? Jak często tzreba to robić? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem czy warto dla 1-2 kaw dziennie jeśli czyszczenie byłoby problematyczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 16:23   #4004
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Jak z czyszczeniem takiego ekspresu? Jak często tzreba to robić? Zastanawiam się nad kupnem, ale nie wiem czy warto dla 1-2 kaw dziennie jeśli czyszczenie byłoby problematyczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie robię z niego 1-2 kawy dziennie. Czyszczenie to tylko chwila: myję kolbę, podstawkę (nie za każdym razem) i pojemnik na mleko, potem wlewam do pojemnika trochę samej wody i włączam czyszczenie dyszy, trwa to 30 sec. Nie trzeba tego robić za każdym razem, bo ten pojemnik może z mlekiem zaczekać w lodówce do następnego dnia, ale ja mam bzika na punkcie czystości, więc codziennie czyszczę go w ten sposób. Co do czyszczenia pojemnika na wodę, to raz w tygodniu normalnie go myję. Taki ekspres trzeba też czasami odkamieniać, ja robiłam to raz przez cały rok używania (ale wlewam do niego tylko przefiltrowaną wodę). Ani razu nie żałowałam jego kupna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 16:24   #4005
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ściągacie pierscionki do spania? Koleżanka mnie ostatnio nastraszyła, ze poodpadaly jej kamienie z pierscionka zaręczynowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Różnie. Zazwyczaj ściągam, bo jak nakremuję na noc dłonie, to już potem ich nie zakładam, żeby dłonie "odpoczęły".
Jednak nie wiem jak spanie w pierścionkach miałoby sprawić, że kamienie odpadają? Musiałby być chyba bardzo wystający i haczący kamień.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 16:31   #4006
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ja właśnie robię z niego 1-2 kawy dziennie. Czyszczenie to tylko chwila: myję kolbę, podstawkę (nie za każdym razem) i pojemnik na mleko, potem wlewam do pojemnika trochę samej wody i włączam czyszczenie dyszy, trwa to 30 sec. Nie trzeba tego robić za każdym razem, bo ten pojemnik może z mlekiem zaczekać w lodówce do następnego dnia, ale ja mam bzika na punkcie czystości, więc codziennie czyszczę go w ten sposób. Co do czyszczenia pojemnika na wodę, to raz w tygodniu normalnie go myję. Taki ekspres trzeba też czasami odkamieniać, ja robiłam to raz przez cały rok używania (ale wlewam do niego tylko przefiltrowaną wodę). Ani razu nie żałowałam jego kupna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję bardzo, brzmi przekonująco. Bałam się, że często trzeba czyścić go specjalnymi proszkami a potem płukać (mam doświadczenie w pracy baristy i nie wiem czy taki domowy ekspres jest tak samo upierdliwy w obsłudze jak te profesjonalne w kawiarniach ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 16:34   #4007
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ściągacie pierscionki do spania? Koleżanka mnie ostatnio nastraszyła, ze poodpadaly jej kamienie z pierscionka zaręczynowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 16:35   #4008
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Aplikacja kwarantanna
Miał ktoś może taką sytuację, że po negatywnym teście i ściągnięciu tej obowiązkowej kwarantanny od czasu testu do wyniku na IKP, została mu kwarantanna na aplikacji? Nie wiem, czy mogę olać aplikację i ją odinstalować, czy muszę dobijać się przez jakieś infolinie Myślałam, że potrzeba trochę czasu aż się zaktualizuje, ale bez przesady
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 16:59   #4009
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ściągacie pierscionki do spania? Koleżanka mnie ostatnio nastraszyła, ze poodpadaly jej kamienie z pierscionka zaręczynowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko do kąpieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-29, 17:01   #4010
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Na dużym łóżku małżeńskim macie jedną dużą kołdrę, czy dwie mniejsze?
Jedną dużą, ale musimy kupić jeszcze większą, bo kot kładzie się jakoś dziwnie w nogach i zsuwa mi kołdrę z nóg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 17:07   #4011
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez smieszka250 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo, brzmi przekonująco. Bałam się, że często trzeba czyścić go specjalnymi proszkami a potem płukać (mam doświadczenie w pracy baristy i nie wiem czy taki domowy ekspres jest tak samo upierdliwy w obsłudze jak te profesjonalne w kawiarniach ).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, zdecydowanie nie jest tak upierdliwy (też byłam baristką)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 17:11   #4012
AgaLk
Raczkowanie
 
Avatar AgaLk
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 232
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
jedną.


Żwirek dla kota - czy silikonowy jest spoko? Mam od zawsze bentonitowy zbrylający, ale już wkurzają mnie te bołdy w kuwecie.
Każdy żwirek ma swoje plusy i minusy.

Silikonowy długo kupowałam. Niemniej wychodzi on dość drogo, u mnie przy dwóch kotach musiałam go często wymieniać. Mega irytowało jak żwirek znajdował się poza kuweta i stawało się na niego gola stopa.
Później testowałam drewniane. Te w formie małych płatków były spoko, niemniej mega się nosiły po mieszkaniu. Aktualnie kupuje drewniany w formie pelletu.
Te drewniane na pewno są bardziej ekonomiczne i wygodne w stosowaniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgaLk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 17:17   #4013
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja np przypominam sobie chociażby Biotebal
Jeśli nie byłoby reklam, to skąd miałabyś się dowiedzieć, że taki produkt w ogóle istnieje?
Edit. A mało ludzi kupuje np szampony do włosów czy inne kosmetyki? Dopiero od jakiegoś czasu mówi się, że te piękne włosy na reklamie to pic na wodę.
Mi akurat po biotebalu przestały wypadać włosy. Kupiłam bo obejrzałam reklamę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 17:21   #4014
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ściągacie pierscionki do spania? Koleżanka mnie ostatnio nastraszyła, ze poodpadaly jej kamienie z pierscionka zaręczynowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, bo rece mi puchną
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 17:26   #4015
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Ściągacie pierscionki do spania? Koleżanka mnie ostatnio nastraszyła, ze poodpadaly jej kamienie z pierscionka zaręczynowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierścionek zaręczynowy w domu ściągam, bo nosiłam na tym palcu co miała być obrączka i przy zamawianiu obrączek jubiler mówił, że korona brylantu porysuje mi obrączkę i nawet rowek może wyżłobić. Wcześniej pierścionek nosiłam cały czas i ściągałam tylko do kąpieli i w kuchni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2021-12-29 o 17:29
Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 17:46   #4016
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Na dużym łóżku małżeńskim macie jedną dużą kołdrę, czy dwie mniejsze?
Dwie 160x200

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Długi czas mieliśmy jedna, ale od ponad roku mamy dwie i to była najlepsza decyzja ever całe życie zarzekalam się, że nigdy w życiu, a teraz jak musimy spać pod jedną to jest to dla nas męka.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Ja sobie wtedy szukam jakiegoś kocyka, chyba że jest bardzo gorąco w sypialni (mam na myśli podczas wyjazdu) to wystarcza jedna. Mąż spi odkryty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jaki z tego wniosek? Trzeba kupować profesjonalne fryzjerskie kosmetyki, które zapewnią Ci gładką, błyszczącą taflę w domu
Ja nie lubię gładkiej tafli. Lubię puszyste włosy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

[1=835313362e9486e3c9442f0 8647b1f88dd16e422_65652de 798c50;89054255]Aplikacja kwarantanna
Miał ktoś może taką sytuację, że po negatywnym teście i ściągnięciu tej obowiązkowej kwarantanny od czasu testu do wyniku na IKP, została mu kwarantanna na aplikacji? Nie wiem, czy mogę olać aplikację i ją odinstalować, czy muszę dobijać się przez jakieś infolinie Myślałam, że potrzeba trochę czasu aż się zaktualizuje, ale bez przesady [/QUOTE]Olej aplikację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 18:23   #4017
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Na dużym łóżku małżeńskim macie jedną dużą kołdrę, czy dwie mniejsze?
Jedną dużą (200x220), ale dlatego, że łóżko małżeńskie za małe. Następne będzie szerokie na 200cm + dwie kołdry. Zauważyłam, że (w hotelach) najwygodniej mi się śpi właśnie w takiej konfiguracji, bo mogę się czasem odsunąć i nie robi się "dziura" za plecami.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;89053756]Bo to zazwyczaj widać, kiedy opis jest sponsorowany.
Poza tym nie da się wszędzie w necie wcisnac takich opinii.
Dużo też dają negatywy.
No i nie kupuje drogich kosmetyków, więc jak mi coś nie podpisuje, to trudno.
Za to w życiu nie kupię żadnego sprzętu bez przeszukania całego internetu wzdłuż i wszerz.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Tak +/- w temacie... W niektórych sklepach "fryzjerskich" droższe kosmetyki (odżywki) czasem sprzedawane są w małych pojemnikach, takich na kilka użyć. Tj. nie fabrycznych, a przekładanych. Spoko opcja, bo można przetestować odżywkę bez wywalania 100pln od razu.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 18:27   #4018
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Na dużym łóżku małżeńskim macie jedną dużą kołdrę, czy dwie mniejsze?
Dwie mniejsze, oboje sie owijamy jak krokieciki.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 18:31   #4019
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Czy jeśli nie złożę w pracy wniosku o nienaliczanie ulgi dla klasy średniej, to będę miała liczone wynagrodzenie z zastosowaniem prawa do ulgi automatycznie? Chociaż chyba bardziej opłaca mi się złożyć, bo aktualnie ulgą mi się należy, ale od maja będę na macierzyńskim i już mi trochę zabraknie do ulgi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez Keket
Czas edycji: 2021-12-29 o 18:59
Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 18:40   #4020
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 63

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Myślę nad prezentem urodzinowym dla mamy. Co myślicie o ekspresie kapsułkowym? Warto?
Ja wolalabym jakis prosty model ale taki ktory mieli kawe, kapsulki malo smaczne i wychodzi w sumie drogo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-12 16:38:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.