Jaki krem do skóry mieszanej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-06, 10:18   #1
Konwali_a
Raczkowanie
 
Avatar Konwali_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 38
Question

Jaki krem do skóry mieszanej?


Moja cera ma charakter mieszany, co jakiś czas pojawiają sie drobe krosty - głównie na czole. jakiś czas temu aby je usunąć zakupiłam zestaw Loreala Pur Zonne - używałam go dośc długo - pomógł ale wysuszył skórę. Nie wiedzą co kupić ratowąłam się zwykłaym kremem Nivea - on znów pomógł ale z czasem pojawiły się kolejne krostki i musiałam ponownie zastosowac serię Loreala (pozostała resztka po wcześniejszym stosowaniu). Teraz krem się kończy i zastanawiam sie jaki zakupić aby zarówno nawilżał partie skóry wysuszone ale tez nie przyczyniał sie do nowych krost.
Nie wiem jaki krem wybrać - jest ich cała seria (raz kupiłam krem nawiżający firmy AA ale moja cera go nie przyswoiła).

Czytam na KWC o różnych kremach ale nie wiem co wybrać- myśle o jakims Vichy - bardzo prosze o jakąś radę lub wskazówkę.
__________________
Pozdrawiam

Edytowane przez Konwali_a
Czas edycji: 2005-09-06 o 14:30
Konwali_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 14:51   #2
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Smile Dot.: Jaki krem do skóry mieszanej?

Ja też mam cerę mieszaną, dodatkowo z rozszerzonymi naczynkami na policzkach, nie wiem jak u ciebie, ale polecam na strefę T effaclar K LRP, on delikatnie złuszcza a jednoczes nie nawilża, ja stosuję go mniej więcej trzy razy w tygodniu, normalnie na codzien używam Thermal Fix Mat Vichy, on matuje, więc skóra się nie świeci, na noc pozwalam sobie na jakieś bardziej odżywcze kremy, to już zależy od Ciebie nie muszą one matowac.
Absolutnie odradzam stosowanie kosmetyków do cery tłustej i trądzikowej, one nadmiernie wysuszają skórę, ponieważ dość silnie hamują wydzielanie z gruczołów łojowych.
Jeśli masz na policzkach rumień lub okresowo pojawia sie zaczerwienienie to polecam Rosaliac LPR, ktory ja osobiście nakladam tylko miejscowo.
Mam nadzieję, że pomoglam
Pozdrawiam.
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 15:22   #3
**KaTe**
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
Dot.: Jaki krem do skóry mieszanej?

Ja polecam krem z serii Thalgo, albo normaderm....Pierwszy mozna kupic wylacznie w salonach kosmetycznych, a drugi tylko w aptece....
**KaTe** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 17:30   #4
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Jaki krem do skóry mieszanej?

Hi !Postaraj sie przez pewien czas zrezygnowac z kremow na dzien wazne jest abys stosowala jak najmniej chemii ,jako alternatywe postaraj sie o cos z kosmetykow naturalnych.Osobiscie polecam olejek dr Hauschka ,jednak nawet takie kosmetyki moga uczulac totez radzilabym przed zakupem przetestowac ,pozdr ps kremy nawizajace w nadmiarze powoduja czesto zapychanie porow nalezy je odstawic nawet na 3mc ps2 seria BanDi jest calkiem niezla choc nie taka naturalna
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 17:34   #5
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Jaki krem do skóry mieszanej?

Według mnie Normaderm nie jest najlepszym rozwiązaniem dla cery mieszanej, używalam go przez jakiś czas i owszem wyrownal wszystkie niedoskonalości, cera była ładna, niestety w momencie, gdy przestałam go używac, stan skory się pogorszył, pomijam już fakt wysuszenia skory na policzkach. Jak dla mnie jest to preprat dzialający doraźnie, nie mający jakiegoś trwałego wpływu na stan skory twarzy, a przecież nie o to chodzi. Poza tym za tą cenę można spodziewać się czegoś lepszego.
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.