Gdzie kupić węgiel? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-19, 15:56   #1
Elliott_2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 438

Gdzie kupić węgiel?


Hej. Czy komuś udało się kupić węgiel w ostatnich miesiącach/tygodniach, a jeżeli tak, to gdzie?
Od jakiegoś czasu próbuję na sklep.pgg.pl ale ciągle jest tam informacja "brak towaru" (przy każdym rodzaju węgla) a dodzwonić się do nich jest niemożliwe. Może ktoś kupował bezpośrednio z kopalni i mógłby coś poradzić? Mama ma ogrzewanie na węgiel no i kiepsko się rysuje perspektywa zimy.
Elliott_2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 17:20   #2
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez Elliott_2020 Pokaż wiadomość
Hej. Czy komuś udało się kupić węgiel w ostatnich miesiącach/tygodniach, a jeżeli tak, to gdzie?

Od jakiegoś czasu próbuję na sklep.pgg.pl ale ciągle jest tam informacja "brak towaru" (przy każdym rodzaju węgla) a dodzwonić się do nich jest niemożliwe. Może ktoś kupował bezpośrednio z kopalni i mógłby coś poradzić? Mama ma ogrzewanie na węgiel no i kiepsko się rysuje perspektywa zimy.
Niestety kupić węgiel we wrześniu na stronie PGG czy Tauron to jak wygrać w totka Bezpośrednio na kopalni nie można kupić ekogroszku (jakis czas temu można było kupić zwykły węgiel ale auto często musialo stać tydzień pod kopalnia).Pytanie czy chcesz klasyczny węgiel czy ekogroszek? Ten pierwszy jeszcze czasem udaje się ludziom kupić (zajrzyj na grupy na fb), ten drugi to jedynie w skupach (na Górnym Śląsku ok 3600/3700 za tonę). My kupujemy opal od kwietnia/maja i mamy ledwo połowę tego co potrzebujemy na cały sezon (na PGG udało nam się kupić tylko raz 2 tony). Tak wiec naprawdę życzę powodzenia (niech mama już kupuje jakaś kozę/piecyk kaflowy jeśli ma taką możliwość i do tego drewno, póki jest).

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 17:29   #3
Elliott_2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 438
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Niestety kupić węgiel we wrześniu na stronie PGG czy Tauron to jak wygrać w totka Bezpośrednio na kopalni nie można kupić ekogroszku (jakis czas temu można było kupić zwykły węgiel ale auto często musialo stać tydzień pod kopalnia).Pytanie czy chcesz klasyczny węgiel czy ekogroszek? Ten pierwszy jeszcze czasem udaje się ludziom kupić (zajrzyj na grupy na fb), ten drugi to jedynie w skupach (na Górnym Śląsku ok 3600/3700 za tonę). My kupujemy opal od kwietnia/maja i mamy ledwo połowę tego co potrzebujemy na cały sezon (na PGG udało nam się kupić tylko raz 2 tony). Tak wiec naprawdę życzę powodzenia (niech mama już kupuje jakaś kozę/piecyk kaflowy jeśli ma taką możliwość i do tego drewno, póki jest).

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Dzięki. Jakies konkretne grupy ja fb polecasz w tym celu? Mama od czerwca próbuje się dodzwonić do pgg, ja stronę zaczęłam sprawdzać dopiero jakieś miesiąc temu, jak mi mama o tym powiedziała (wcześniej nawet nie byłam swiadoma ze jest aż tak źle). Mama zawsze kupowała klasyczny węgiel, nie ekogroszek.
Elliott_2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 18:31   #4
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez Elliott_2020 Pokaż wiadomość




Dzięki. Jakies konkretne grupy ja fb polecasz w tym celu? Mama od czerwca próbuje się dodzwonić do pgg, ja stronę zaczęłam sprawdzać dopiero jakieś miesiąc temu, jak mi mama o tym powiedziała (wcześniej nawet nie byłam swiadoma ze jest aż tak źle). Mama zawsze kupowała klasyczny węgiel, nie ekogroszek.
Ja jestem w grupie Tauron i PGG. Spróbuj zadzwonić bezpośrednio na daną kopalnie - Chwałowice, Rydułtowy, Radlin itd(na stronach powinny być bezpośrednie numery)- żeby zapytać czy można kupić zwykły węgiel bezpośrednio w punkcie odbioru na kopalni. Jesteście ze Śląska? Jeśli nie, to musicie też ogarnąć transport. Telefonicznie z PGG nie ma możliwości zakupu- już chyba każdy tak próbował, jedyna opcja to strona która jak wiesz, nie działa

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 18:46   #5
Elliott_2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 438
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Ja jestem w grupie Tauron i PGG. Spróbuj zadzwonić bezpośrednio na daną kopalnie - Chwałowice, Rydułtowy, Radlin itd(na stronach powinny być bezpośrednie numery)- żeby zapytać czy można kupić zwykły węgiel bezpośrednio w punkcie odbioru na kopalni. Jesteście ze Śląska? Jeśli nie, to musicie też ogarnąć transport. Telefonicznie z PGG nie ma możliwości zakupu- już chyba każdy tak próbował, jedyna opcja to strona która jak wiesz, nie działa

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Dzięki. Transport jakoś ogarniemy (mama mieszka pod Krakowem), najważniejsze, to żeby chociaż chociaż trochę dało się kupić. A jak nie to nie wiem, chyba rzeczywiście pozostaje przebiedować mamie zimę z jakąś koza na drewno albo zakup pieców akumulacyjnych na taryfę nocną.
Elliott_2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 19:47   #6
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Przerażona jestem tym co piszecie. Nie znam się na grzaniu węglem, ale to serio trzeba tak już od kwietnia kupować? Gdzie trzymacie tyle ton? A jak się skończy ten węgiel to gdzie kupić kolejne tony?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 20:00   #7
Elliott_2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 438
Dot.: Gdzie kupić węgiel?8

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89354169]Przerażona jestem tym co piszecie. Nie znam się na grzaniu węglem, ale to serio trzeba tak już od kwietnia kupować? Gdzie trzymacie tyle ton? A jak się skończy ten węgiel to gdzie kupić kolejne tony?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Tylko w tym roku są takie jazdy z węglem. Moja mama w poprzednich latach kupowała jakoś jesienią, a jak się skończył to dokupowała w zimie, nie było nigdy problemu. Trzymała w piwnicy, pewnie jak większość ludzi.
Elliott_2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-19, 20:43   #8
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Przeraża mnie nieudolność kolejnych rządów i zwlekanie z budową reaktorów jądrowych.
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 22:01   #9
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

My kupiliśmy groszek na składzie, jak zawsze. Tylko, że za horrendalne pieniądze. Kupienie ze sklepu pgg graniczy z cudem, próbowaliśmy od czerwca i nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 22:04   #10
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Gdzie kupić węgiel?8

Cytat:
Napisane przez Elliott_2020 Pokaż wiadomość
Tylko w tym roku są takie jazdy z węglem. Moja mama w poprzednich latach kupowała jakoś jesienią, a jak się skończył to dokupowała w zimie, nie było nigdy problemu. Trzymała w piwnicy, pewnie jak większość ludzi.
Tak. My ekogroszek co roku też kupowalismy normalnie początkiem jesieni. W tym roku nic nie jest normalne. Kupowalismy ok 3 ton i to spokojnie w kotłowni sobie leżało. Jak się skończyło to podobna historia- zakup i do kotłowni. W tym roku każdy kupuje tyle ile się da bo w pozna jesień / początek zimy może nie być już nic.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89354169]Przerażona jestem tym co piszecie. Nie znam się na grzaniu węglem, ale to serio trzeba tak już od kwietnia kupować? Gdzie trzymacie tyle ton? A jak się skończy ten węgiel to gdzie kupić kolejne tony?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]I to jest pytanie za milion - jak się skończy to zostanie skład po prawie 4 tysie za tonę (tona to +/- miesiąc grzania ).

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 06:44   #11
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez Elliott_2020 Pokaż wiadomość
Hej. Czy komuś udało się kupić węgiel w ostatnich miesiącach/tygodniach, a jeżeli tak, to gdzie?
Od jakiegoś czasu próbuję na sklep.pgg.pl ale ciągle jest tam informacja "brak towaru" (przy każdym rodzaju węgla) a dodzwonić się do nich jest niemożliwe. Może ktoś kupował bezpośrednio z kopalni i mógłby coś poradzić? Mama ma ogrzewanie na węgiel no i kiepsko się rysuje perspektywa zimy.
Nam się udało kupić w lipcu, ale to tez była droga przez mękę w tym sklepie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-20, 11:50   #12
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez Elliott_2020 Pokaż wiadomość
Hej. Czy komuś udało się kupić węgiel w ostatnich miesiącach/tygodniach, a jeżeli tak, to gdzie?
Od jakiegoś czasu próbuję na sklep.pgg.pl ale ciągle jest tam informacja "brak towaru" (przy każdym rodzaju węgla) a dodzwonić się do nich jest niemożliwe. Może ktoś kupował bezpośrednio z kopalni i mógłby coś poradzić? Mama ma ogrzewanie na węgiel no i kiepsko się rysuje perspektywa zimy.
Na stronie pgg możesz zapomnieć. Na składach węgla nie brakuje. Co prawda kosztuje obecnie coś koło 3600 zł za tonę. Zdziwko, że przy obecnym rządzie i polityce rozdawnictwa nagle zaskakują nas ceny
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 12:20   #13
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Z węglem jest trochę prościej niż z ekogroszkiem. Większa szansa upolowania PGG. Tak jak dziewczyny piszą, węgiel jest na składach cena około 3600 (na PGG 1100).
Nas nie było stać na wydanie 20 000 na ekogroszek na około 4 miesiące grzania więc kupiliśmy węgiel na PGG i kruszyliśmy.
Ano wielką czkawką odbiją się socjalne nam teraz....
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 12:24   #14
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
Z węglem jest trochę prościej niż z ekogroszkiem. Większa szansa upolowania PGG. Tak jak dziewczyny piszą, węgiel jest na składach cena około 3600 (na PGG 1100).
Nas nie było stać na wydanie 20 000 na ekogroszek na około 4 miesiące grzania więc kupiliśmy węgiel na PGG i kruszyliśmy.
Ano wielką czkawką odbiją się socjalne nam teraz....

Sami takich wybrali i sami takich chcieli.
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 12:33   #15
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez Marcin89 Pokaż wiadomość
Sami takich wybrali i sami takich chcieli.
Oni wybrali i oni chcieli tylko ja też za to płacę - dosłownie i w przenośni.
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 13:34   #16
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
Oni wybrali i oni chcieli tylko ja też za to płacę - dosłownie i w przenośni.
Dokładnie!
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 15:40   #17
Elliott_2020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 438
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

To jest chore. Gorzej niż kolejki po papier toaletowy w prl-u. A na eksport to jakoś nie brakuje...
Elliott_2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 17:29   #18
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Moim rodzicom się nie udało kupić węgla do domu dziadka i nie wiedzą serio gdzie go można kupić. Obdzwonili wiele miejsc i nic. Gdzie w Łodzi i okolicach jest węgiel ?

Opcji innego ogrzewania jego domu nie ma.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 17:48   #19
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89354169]Gdzie trzymacie tyle ton?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

W kotłowni razem z piecem W pomieszczeniu 5x5 spokojnie zmieścisz 6 ton i regały na jakieś szpargały.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-20, 18:23   #20
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
W kotłowni razem z piecem W pomieszczeniu 5x5 spokojnie zmieścisz 6 ton i regały na jakieś szpargały.
Prawda taka że tona ekogroszku to nie jest jakaś wielka kupa opalu, można powiedzieć że na oko tego jest serio malutko

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Moim rodzicom się nie udało kupić węgla do domu dziadka i nie wiedzą serio gdzie go można kupić. Obdzwonili wiele miejsc i nic. Gdzie w Łodzi i okolicach jest węgiel ?



Opcji innego ogrzewania jego domu nie ma.
Nie ma tam w okolicach żadnych składów węgla? Może wyszukaj okoliczne województwa żeby było się w stanie załatwić transport. No i z kosztami musicie się liczyć tak jak wspominałam wcześniej, koło 4 tys z transportem za tonę.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 18:53   #21
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Prawda taka że tona ekogroszku to nie jest jakaś wielka kupa opalu, można powiedzieć że na oko tego jest serio malutko

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Nie ma tam w okolicach żadnych składów węgla? Może wyszukaj okoliczne województwa żeby było się w stanie załatwić transport. No i z kosztami musicie się liczyć tak jak wspominałam wcześniej, koło 4 tys z transportem za tonę.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Pisałam, że już obdzwonione i nie ma węgla. W tym jest problem.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 19:38   #22
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Pisałam, że już obdzwonione i nie ma węgla. W tym jest problem.
To szukaj w innych województwach. Innej opcji nie ma. Ewentualnie kupić kozę i drewno.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 19:52   #23
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
To szukaj w innych województwach. Innej opcji nie ma. Ewentualnie kupić kozę i drewno.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Skoro ktoś ma piec na węgiel to przecież i spokojnie może palić drewnem?

Ogólnie jestem zdziwiona brakiem dostępności, bo w moich stronach węgiel jest, po prostu zbyt drugi i mało kto kupuje. Oczywiście współczuję.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-20, 19:59   #24
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

[1=26cabbdd88f595c38f9b7f8 139ef1472f28f75bc_65628a8 226dae;89355512]Skoro ktoś ma piec na węgiel to przecież i spokojnie może palić drewnem?

Ogólnie jestem zdziwiona brakiem dostępności, bo w moich stronach węgiel jest, po prostu zbyt drugi i mało kto kupuje. Oczywiście współczuję.[/QUOTE]Niekoniecznie. Jeśli to piec z podajnikiem slimakowym lub tłokowym to można palić tylko drobnym opałem typu ekogroszek. Nie ma tam możliwości palenia węglem typu orzech czy drewnem. Pytanie jaki to rodzaj pieca.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 07:09   #25
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Niekoniecznie. Jeśli to piec z podajnikiem slimakowym lub tłokowym to można palić tylko drobnym opałem typu ekogroszek. Nie ma tam możliwości palenia węglem typu orzech czy drewnem. Pytanie jaki to rodzaj pieca.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Orzechem kruszonym w piecu na ekogroszek da się palić, drewnem też o ile dokupiło się ruszt.
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 07:28   #26
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Rzeczywiście niektóre składy mogą nie mieć węgla, ponieważ mają zakaz kupna polskiego węgla i czekają na węgiel kolumbijski. Na dniach powinien dojść.

Ja ze swojej strony palenie owsem. W miarę wydajny energetycznie, a cena nie poszybowała aż tak do góry.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 13:06   #27
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
Orzechem kruszonym w piecu na ekogroszek da się palić, drewnem też o ile dokupiło się ruszt.
No ale to już wymaga dodatkowych modyfikacji Dalej uważam, że sporo ludzi myśli, że nagle węgiel/eko pojawi się w normalnych cenach i w dużej ilości bo tak im obiecuje Państwo, że węgla nie zabraknie

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 13:17   #28
Silje_
Rozeznanie
 
Avatar Silje_
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 990
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Pisałam, że już obdzwonione i nie ma węgla. W tym jest problem.

A w sklepach internetowych? Na szybko znalazłam w dwóch miejscach, ale nie wklejać linku, żeby nie było, że reklamuję. Ceny około 3500, czyli prawie jak na składzie te 2 tygodnie temu.
Silje_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 21:17   #29
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Cytat:
Napisane przez Elliott_2020 Pokaż wiadomość
To jest chore. Gorzej niż kolejki po papier toaletowy w prl-u. A na eksport to jakoś nie brakuje...
https://www.youtube.com/watch?v=555FwDuncsc
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-22, 09:09   #30
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Gdzie kupić węgiel?

Po kilku miesiacach prob zakupu na stronie pgg, tesciowa w koncu zaplacila posrednikowi, ktory skupuje wegiel na tejze stronie przez jakis program komputerowy i boty.
Wiem, ze to napedzanie tego chorego systemu, ale coz... kupila 3 tony, bo tylko tyle sie udalo. na szczescie miala jeszcze spory zapas z zeszlego roku (kolejne 3 tony) wiec 6 ton powinno jej wystarczyc.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-27 08:09:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.