Cienie BH Cosmetics- matt czy shimmer - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-05, 11:48   #1
Wokatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1

Cienie BH Cosmetics- matt czy shimmer


Witam

Obawiam się, że "dostanę po głowie" za tworzenie wątku ale proszę mi wierzyć przekopałam już chyba cały internet w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje pytanie i .....jestem w punkcie wyjścia :-(. Dlatego zdecydowałam się na zadanie pytania z prośbą o pomoc.
W drodze prezentu imieninowego został mi ofiarowany kupon z Groupona na zakup palety cieni BH Cosmetics. Z możliwych wyborów do decyzji zostały dwa: 88 Colour Matt lub 88 Colour Shimmer.

Ponieważ nie ma możliwości zobaczenia gdzieś palet na żywo (są sprzedawane w Polsce tylko online) nie mogę ocenić czy shimmer są bardzo błyszczące. Zależy mi na palecie cieni do malowania się na co dzień do pracy ale nie musi to byc bury makijaż. Dotychczas uzywałam przeważnie cieni perłowych ale kiepskiej jakości (Ruby Rose) o bardzo marnej pigmentacji więc nie były "dyskotekowe". Tutaj pigmentacja jest mocna (co widać po przykładach makijaży na YouTube).

Jesli ktoś miał kontakt z tymi paletkami (lub innymi kolorystycznie ale tej firmy) będę wdzięczna za radę czy zdecydować się na opcję mat czy shimmer.

Z góry dziekuję za pomoc- zostało mi kilka dni na podjęcie decyzji i wybór palety.

Pozdrawiam

Wokatka
Wokatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 13:04   #2
aniasmok
Rozeznanie
 
Avatar aniasmok
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 556
Dot.: Cienie BH Cosmetics- matt czy shimmer

Cytat:
Napisane przez Wokatka Pokaż wiadomość
Witam

Obawiam się, że "dostanę po głowie" za tworzenie wątku ale proszę mi wierzyć przekopałam już chyba cały internet w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje pytanie i .....jestem w punkcie wyjścia :-(. Dlatego zdecydowałam się na zadanie pytania z prośbą o pomoc.
W drodze prezentu imieninowego został mi ofiarowany kupon z Groupona na zakup palety cieni BH Cosmetics. Z możliwych wyborów do decyzji zostały dwa: 88 Colour Matt lub 88 Colour Shimmer.

Ponieważ nie ma możliwości zobaczenia gdzieś palet na żywo (są sprzedawane w Polsce tylko online) nie mogę ocenić czy shimmer są bardzo błyszczące. Zależy mi na palecie cieni do malowania się na co dzień do pracy ale nie musi to byc bury makijaż. Dotychczas uzywałam przeważnie cieni perłowych ale kiepskiej jakości (Ruby Rose) o bardzo marnej pigmentacji więc nie były "dyskotekowe". Tutaj pigmentacja jest mocna (co widać po przykładach makijaży na YouTube).

Jesli ktoś miał kontakt z tymi paletkami (lub innymi kolorystycznie ale tej firmy) będę wdzięczna za radę czy zdecydować się na opcję mat czy shimmer.

Z góry dziekuję za pomoc- zostało mi kilka dni na podjęcie decyzji i wybór palety.

Pozdrawiam

Wokatka
Cleo80 na swoim blogu pisała o palecie 88 shimmer http://cleo80makeup.blogspot.com/201...r-palette.html
Może pomoże w podjęciu decyzji
__________________
Real life only comes in shades of grey.


"Your life is a gift. Accept it.
No matter how screwed up or painful it seems to be.
Some things are going to work out as if they were destined to happen.
As if they were just meant to be."

aniasmok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 11:13   #3
Morgiana1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 3
Dot.: Cienie BH Cosmetics- matt czy shimmer

Cytat:
Napisane przez Wokatka Pokaż wiadomość
Witam

Obawiam się, że "dostanę po głowie" za tworzenie wątku ale proszę mi wierzyć przekopałam już chyba cały internet w poszukiwaniu odpowiedzi na swoje pytanie i .....jestem w punkcie wyjścia :-(. Dlatego zdecydowałam się na zadanie pytania z prośbą o pomoc.
W drodze prezentu imieninowego został mi ofiarowany kupon z Groupona na zakup palety cieni BH Cosmetics. Z możliwych wyborów do decyzji zostały dwa: 88 Colour Matt lub 88 Colour Shimmer.

Ponieważ nie ma możliwości zobaczenia gdzieś palet na żywo (są sprzedawane w Polsce tylko online) nie mogę ocenić czy shimmer są bardzo błyszczące. Zależy mi na palecie cieni do malowania się na co dzień do pracy ale nie musi to byc bury makijaż. Dotychczas uzywałam przeważnie cieni perłowych ale kiepskiej jakości (Ruby Rose) o bardzo marnej pigmentacji więc nie były "dyskotekowe". Tutaj pigmentacja jest mocna (co widać po przykładach makijaży na YouTube).

Jesli ktoś miał kontakt z tymi paletkami (lub innymi kolorystycznie ale tej firmy) będę wdzięczna za radę czy zdecydować się na opcję mat czy shimmer.

Z góry dziekuję za pomoc- zostało mi kilka dni na podjęcie decyzji i wybór palety.

Pozdrawiam

Wokatka
Ja posiadam palete 88 cieni matt oraz palete 88 cool shimmer obie są dobrej jakości jednak konsystencja nie jest na pewno jak w cieniach sleek. Pigmentacja jst powiedzmy sobie szczerze rozna w zaleznosci od odcienia. Ja wybralabym maty i jednak z tej palety korzystam najczesciej fajnie sie na nich blenduja inne cienie. Jak ktos bardziej zainteresowany to chetnie odpowiem na pytania
Morgiana1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-11 12:13:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.