PROPOLISAN na problemy skórne !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-12, 17:06   #1
noisygirl
Raczkowanie
 
Avatar noisygirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 263

PROPOLISAN na problemy skórne !!!


Heya Wizazanki
POstanowilam pochwalic sie moim ostatnim odkryciem, na problemy skorne jakim jest PROPOLISAN - puder leczniczy firmy Apipol Farma , dostepny w aptekach (ok.12 zl za 30 g).
Moja cera pozostawia duzo do zyczenia ,a dzieki temu cudenku nawet jak cos mi wyskoczy to smaruje cienka warsta tego pudru na noc i nastepnego dnia nie ma sladu bo syfku... Kiedys duzo sie nasluchalam o zbawiennym dzialaniu miodu w roznych postaciach m.in czopkach, pudrach i innych.
Okazalo sie ze na moja cere ten puderek dziala swietnie...pachnie jak pachnie, nie kazdemu ten zapach sie spodoba, ale dla mnie jest on calkiem przyjemny...
Serdecznie polecam wszystkim Wizazankom z problemami skornymi, a nie uczulonym na produkty pochodzenia pszczelego...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg propolisan_puder.jpg (19,6 KB, 28 załadowań)
noisygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 17:31   #2
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: PROPOLISAN na problemy skórne !!!

o tak, super. w pełni sie zgadzam. ja jeszcze używam do wysuszania miejscowych niespodzianek, albo do zdezynfekowania takiego propolisu w płynie, znaczy na spirytusie- dobre też na różne zajady opryszczki itp. nie wiem jaką ten płyn ma nazwę handlową; ja używam robionego ręcznie z propolisu prosto od pszczółek . a w ogóle to bardzo polecam maseczki na bazie miodu pszczelego (trzeba jednak bardzo uważać przy kupnie- miodu!, bo często się zdarza rozcieńczany wodą z cukrem): wystarczy nawet samym miodem posmarować twarz- rewelacyjnie łagodzi wszelkie podrażnienia i przyspiesza gojenie się. ja lubie jeszcze dodać do miodu trochę cynamonu i dopero nakładać na twarz (masując)- taki peeling przy okazji; pięknie pachnie i świetnie oczyszcza.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 17:51   #3
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Question Dot.: PROPOLISAN na problemy skórne !!!

Ale taki miodzik to chyba pory zatyka...
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 18:35   #4
noisygirl
Raczkowanie
 
Avatar noisygirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 263
Dot.: PROPOLISAN na problemy skórne !!!

on jest w pudrze...nakladasz cienka warstwe 1-3 razy dziennie...mi porow nie zatyka, a powstrzymuje powstawanie pryszczy :P
noisygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 20:44   #5
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: PROPOLISAN na problemy skórne !!!

[QUOTE=Kajol]o tak, super. w pełni sie zgadzam. ja jeszcze używam do wysuszania miejscowych niespodzianek, albo do zdezynfekowania takiego propolisu w płynie, znaczy na spirytusie- dobre też na różne zajady opryszczki itp. nie wiem jaką ten płyn ma nazwę handlową;
Apipol Farma to robi nazwa Propolisal
HErbapol Wroclaw pod nazwa Propolan
Jedynym minusem jest zolte zabarwienie skory...ano wiem, bo stosuje to na ugryzienia komarow, kt nad jeziorem jest plaga.
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.