****sTyl BaRbIe**** - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-19, 12:03   #3091
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez agussssia Pokaż wiadomość
a tu eva i nicole
Cześć z tych co pokazałaś ma polamowane oczy i przyciemnione brwi Zresztą ja też maluje oczy na plażę Widok króliczków bez make-upa też by podniecał facetów, no bo jednak opalenizna, włosy i ciuchy też dużo robią. Eva wygląda bez make-upa nieciekawie, ale i tak ma piekne rysy twarzy i ogólnie jest piękna, choć róznica bez i z makijażem jest oczywiście duża.

Tak jak patrzę to wiekszość ma make-up, ale po prostu delikatniejszy.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:28   #3092
izzkak
Raczkowanie
 
Avatar izzkak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

pierwsza Nicol -według mnie nadal ładna

druga Tyra Banks - juz trochę gorzej

trzecia Jessica Simpson- tragedia

i czwarta- Beyonce - nie mam zdania

i na koncu też Nicol
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1216147868.jpg (48,2 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nsmak.jpg (66,9 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: png tyrabanksbezmakijazuuusj5.png (94,8 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: png jessicasimpsondnoiu4.png (109,2 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: png beyoncebezmakijazukj8.png (118,2 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ns1305.jpg (44,4 KB, 86 załadowań)
izzkak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:35   #3093
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez izzkak Pokaż wiadomość
pierwsza Nicol -według mnie nadal ładna

druga Tyra Banks - juz trochę gorzej

trzecia Jessica Simpson- tragedia

i czwarta- Beyonce - nie mam zdania

i na koncu też Nicol
Oprócz Nicole wszystkie bez make-upa wyglądają nieciekawie, ale każdy ma z 2 strony "gorszy dzień". Oglądałam reality show z Jessicą Simpson "nowożeńcy" i cały czas chodziła bez make-up'a i w bluzach pod domu i wyglądała naprawdę baaardzo ładnie.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:37   #3094
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Ale tymi zdjeciami można się pocieszyć, ze KAŻDY wygląda czasem tragicznie I ze warto dbać o siebie i robić sobie ładny makijaż
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:39   #3095
izzkak
Raczkowanie
 
Avatar izzkak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

no możliwe, ale ja bym chciała zobaczyć takie prawdziwe fotki dody bez makijażu bo te z plaży i z baru co są w necie to są stare.
izzkak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:42   #3096
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez izzkak Pokaż wiadomość
no możliwe, ale ja bym chciała zobaczyć takie prawdziwe fotki dody bez makijażu bo te z plaży i z baru co są w necie to są stare.
Pamiętam jak w barze była czasem bez make-upa - wygladał ślicznie i delikatnie, choć kompletnie inaczej. Zawsze mnie śmieszyło to, ze maluje się do snu hehe Zawsze spała ze strasznie mocno wytuszowanymi rzesami.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 12:49   #3097
izzkak
Raczkowanie
 
Avatar izzkak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

no właśnie ona wszędzie jest w makijażu dlatego jestem ciekawa
izzkak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 13:11   #3098
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez izzkak Pokaż wiadomość
widzialam Nicol .S. bez makijażu i wygląda dobrze. Kendra ma dużo pryszczy i Paris Hilton też. Dobrze bez makijażu wygląda też Kim Kardashian często oglądam program o jej rodzinie i tam ją nie raz widać bez.
Odnośnie Nicole. Widziałam ją jak śpiewała na jakimś pokazie na Fashion TV. Byłam w szoku, jest niziutka i ma bardzo krótkie nóżki. Jak nas oszukują na tych teledyskach Pussycat Dolls, gdzie ma nogi do nieba, aż nie do wiary. A to naprawdę przeciętnej urody i figury osoba. Stracilam wiare w te "pięknosci" z gazet i ekranu MTV.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 14:34   #3099
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

kendra i bridget
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kendraa.jpg (10,6 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kendra3.jpg (68,2 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg keeendra.jpg (19,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg briget2.jpg (23,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bridget-marquardt.jpg (21,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg briget.jpg (34,8 KB, 27 załadowań)
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 14:50   #3100
Pellonpekko
Raczkowanie
 
Avatar Pellonpekko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Widocznie masz odmienny od szeroko przyjętego w społeczeństwie ideał piekna Zadbane kobiety są jak najbardziej piękne No, ale każdy ma powiedzmy "inny gust", więc wejdź moze na wątek, który bardziej odpowiada Twojemu wyglądowi
Zadbane kobiety są jak najbardziej piękne. Ale spalanie włosów chemicznym blondem i noszenie paskudnego pedofilskiego różu na podkoszulku do pięknych rzeczy nie należy.

Sto procent pustaka w pustaku. Wystarczy zresztą pooglądać króliczki playboya na MTV.
Pellonpekko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 15:20   #3101
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Pellonpekko Pokaż wiadomość
Sto procent pustaka w pustaku. Wystarczy zresztą pooglądać króliczki playboya na MTV.
Nie wiem, czy pustak, bo kobiety nie znam, ale faktycznie wyglada niezbyt pięknie. W tym przypadku opalenizna szpeci, lepiej wyglądałaby blada.
Wszystkie programy na MTV są żenujące, więc akurat tych króliczków nie ma się co specjalnie czepiać
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 15:58   #3102
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Róż nie musi się podobać (ja np. nie przepadam za zielonym zwłaszcza jeśli chodzi o ubrania) ale po co przypisywać mu jakąś ideologię, kolor jak każdy inny
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 16:07   #3103
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Pellonpekko Pokaż wiadomość


Sto procent pustaka w pustaku. Wystarczy zresztą pooglądać króliczki playboya na MTV.
ja tam ją lubie
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 16:09   #3104
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Róż nie musi się podobać (ja np. nie przepadam za zielonym zwłaszcza jeśli chodzi o ubrania) ale po co przypisywać mu jakąś ideologię, kolor jak każdy inny
ja też nie lubie zielonego na ubraniach..
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 16:33   #3105
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Pellonpekko Pokaż wiadomość
Zadbane kobiety są jak najbardziej piękne. Ale spalanie włosów chemicznym blondem i noszenie paskudnego pedofilskiego różu na podkoszulku do pięknych rzeczy nie należy.



Sto procent pustaka w pustaku. Wystarczy zresztą pooglądać króliczki playboya na MTV.
Dziewczyny wygląda na to, ze "pedofilki" z nas, bo lubimy róż hehe
Nie ma to jak ktoś pisze o czymś, o czym nie ma pojęcia, i na dodatek nie wie kto, to pedofil... Bez komentarza ...eh ...

Nie zauważyłam by Eva Longoria czy Heidi Klum - moje ideały miały spalone włosy
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 16:47   #3106
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

ha ha xD jestem pedofilem i zaraz kogoś tu zgwałce ]

kurcze szukam jakiejśc torby do szkoły z hello kitty albo snopiego na all ale mało jest
co myślicie ?

torba nr 1 xD

http://www.allegro.pl/item418499626_...ra_trwala.html

torba nr 2 xD

http://www.allegro.pl/item418500469_...ra_trwala.html

torba nr 3 xD

http://www.allegro.pl/item414072607_..._3_kolory.html

ostatnia jest taka słodka .. ale jakoś mnie nie przekonuje
szkoda ze z hello kitty nie ma innego koloru
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 16:58   #3107
Pellonpekko
Raczkowanie
 
Avatar Pellonpekko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Nie wiem czy wam wiadomo, że 90% mężczyzn uważa, że róż u kobiety, szczególnie w bieliznie, wcale nie jest słodki, tylko przywołuje im na myśl, że kobieta ta może mieć jakieś niezbyt zdrowe odchylenia.

Smacznego i przyjemnego noszenia pedofilskiego różu życzę ^^
Pellonpekko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 17:41   #3108
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

http://www.butik.net.pl/product-pol-...orba-LOVE.html a zastanawiam sie nad tą
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 17:58   #3109
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Pellonpekko Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wam wiadomo, że 90% mężczyzn uważa, że róż u kobiety, szczególnie w bieliznie, wcale nie jest słodki, tylko przywołuje im na myśl, że kobieta ta może mieć jakieś niezbyt zdrowe odchylenia.
A przepraszam, skąd Ty takie rzeczy wiesz?
Wydaje mi się, że "lekko" przesadzasz. Widziałam Twoje wypowiedzi w wątku o AG i innych takich, non stop wszystkich krytykujesz.
Mi też sie nie podoba styl Shandy Pandy, uważam, że jest tandetna, nie smażę się na solarium, bo szkoda mi zdrowia mojej skóry na to i nie podoba mi się mocna opalenizna, fryzura na borsuka i styl superseksi aż do bólu w wykonaniu made in Poland. Ale czasem lubię włożyć jakiś "słodki" ciuszek, lubię mieć blond włosy przejechane prostownicą, miałam nawet różową bieliznę i chyba nikomu przez myśl nie przeszło, że to pedofilią zalatuje.

Zazdrosc to już wyświechtany argument na tym forum...ale w Twoim przypadku sam się cisnie na klawiaturę.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 17:58   #3110
izzkak
Raczkowanie
 
Avatar izzkak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

jak uważasz że pedofilski to po co włazisz na to forum a po drugie to chyba to słowo pedofil może sie tyczyć do Ciebie skoro uważasz że taki jest róż bo z tego co ja wiem to chłopakom róż u dziewczyny się podoba.
izzkak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 17:59   #3111
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Pellonpekko Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wam wiadomo, że 90% mężczyzn uważa, że róż u kobiety, szczególnie w bieliznie, wcale nie jest słodki, tylko przywołuje im na myśl, że kobieta ta może mieć jakieś niezbyt zdrowe odchylenia.

Smacznego i przyjemnego noszenia pedofilskiego różu życzę ^^
ha ha ha
bez komenta
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 18:09   #3112
Pellonpekko
Raczkowanie
 
Avatar Pellonpekko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
A przepraszam, skąd Ty takie rzeczy wiesz?
Wydaje mi się, że "lekko" przesadzasz. Widziałam Twoje wypowiedzi w wątku o AG i innych takich, non stop wszystkich krytykujesz.
Mi też sie nie podoba styl Shandy Pandy, uważam, że jest tandetna, nie smażę się na solarium, bo szkoda mi zdrowia mojej skóry na to i nie podoba mi się mocna opalenizna, fryzura na borsuka i styl superseksi aż do bólu w wykonaniu made in Poland. Ale czasem lubię włożyć jakiś "słodki" ciuszek, lubię mieć blond włosy przejechane prostownicą, miałam nawet różową bieliznę i chyba nikomu przez myśl nie przeszło, że to pedofilią zalatuje.

Zazdrosc to już wyświechtany argument na tym forum...ale w Twoim przypadku sam się cisnie na klawiaturę.
Wierz mi, że zazdrość jest ostatnim motywem, który mną kieruje Co do opinii mężczyzn - z badań oraz z własnych doświadczeń. Mówię oczywiście o prawdziwych facetach a nie ciotach z włosami na żelu i obcisłej koszuli w paski.

A krytyka na forum jest wskazana.

Co do różowej bielizny - polecam któryś z ostatnich numerów bodajże Cosmopolitanu - jakiś tam większy niż 60 procent odsetek panów uważa, że taka bielizna jest najmniej podniecającą i najbardziej odpychającą bielizną, jaką kobieta może założyć do sypialni.

Cytat:
Napisane przez izzkak Pokaż wiadomość
z tego co ja wiem to chłopakom róż u dziewczyny się podoba.
Proszę o przykłady chłopaka zafascynowanego słodkim, pastelowym różem u kobiety innego niż gej lub ciota. Mój chłopak by mnie chyba zwyzywał, gdybym kupiła sobie różową bieliznę - cóż, on jest normalny. Jest FACETEM.
Pellonpekko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 18:12   #3113
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Pedofilia – rodzaj parafii seksualnej stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z osobami nie posiadającymi trzeciorzędowych cech płciowych (z dziećmi)
Statystycznie występuje wielokrotnie częściej u mężczyzn niż u kobiet (ok. 90% przypadków stanowią heteroseksualni mężczyźni)
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 18:13   #3114
agussssia
Rozeznanie
 
Avatar agussssia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 980
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

kto jest normalny ten jest..
ja znam kolesi którym podoba sie róż u dziewczyny
__________________
Bo chciałabym ufać Ci tak, by w twoich rękach zostawić mój świat..

agussssia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 18:17   #3115
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Pellonpekko Pokaż wiadomość
Wierz mi, że zazdrość jest ostatnim motywem, który mną kieruje Co do opinii mężczyzn - z badań oraz z własnych doświadczeń. Mówię oczywiście o prawdziwych facetach a nie ciotach z włosami na żelu i obcisłej koszuli w paski.

A krytyka na forum jest wskazana.

Co do różowej bielizny - polecam któryś z ostatnich numerów bodajże Cosmopolitanu - jakiś tam większy niż 60 procent odsetek panów uważa, że taka bielizna jest najmniej podniecającą i najbardziej odpychającą bielizną, jaką kobieta może założyć do sypialni.



Proszę o przykłady chłopaka zafascynowanego słodkim, pastelowym różem u kobiety innego niż gej lub ciota. Mój chłopak by mnie chyba zwyzywał, gdybym kupiła sobie różową bieliznę - cóż, on jest normalny. Jest FACETEM.
No wiesz, ja tez nie przepadam za typem faceta, ktorego opisujesz z żelem we włosach i obcisłej koszuli, dla mnie taki styl jest aseksualny i obrzydliwy.
Nie wiem tylko, czy facet, który by zwyzywał dziewczyne za zakup różowej bielizny jest taki normalny. Nie twierdzę, że facetów kręci bielizna z pieskiem Snoopym, ale na Boga. Mamy tylko nosić taką bieliznę, która podnieca facetów!?
A ja mam na sobie majtki z Trend Station, różowe we wzorki tostera, mikrofalówki, czajnika i szejkera Nie mówię, że TŻ zdziera je ze mnie zębami, ale jakoś tez mnie nie wyzywa.

Sond z Cosmopolitana nie uważam w żadnym stopniu za reprezentatywne.
Jasne, że kobieta powyżej 12 roku życia ubrana cała na różowo wygląda infantylnie, ale Ty wyznajesz skrajnie ortodoksyjne poglądy. W dodatku krzywdzące.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 18:22   #3116
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Pellonpekko Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wam wiadomo, że 90% mężczyzn uważa, że róż u kobiety, szczególnie w bieliznie, wcale nie jest słodki, tylko przywołuje im na myśl, że kobieta ta może mieć jakieś niezbyt zdrowe odchylenia.

Smacznego i przyjemnego noszenia pedofilskiego różu życzę ^^
hahaha ta teoria jak i rowniez inne sa po porostu zalosne i niesamowicie smieszne
naprawde rozbawilas mnie...i gratuluje prawdziwego faceta, ktory wyzwalby swoja kobiete za rozowa bielizne haha
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 18:24   #3117
Pellonpekko
Raczkowanie
 
Avatar Pellonpekko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
No wiesz, ja tez nie przepadam za typem faceta, ktorego opisujesz z żelem we włosach i obcisłej koszuli, dla mnie taki styl jest aseksualny i obrzydliwy.
Nie wiem tylko, czy facet, który by zwyzywał dziewczyne za zakup różowej bielizny jest taki normalny. Nie twierdzę, że facetów kręci bielizna z pieskiem Snoopym, ale na Boga. Mamy tylko nosić taką bieliznę, która podnieca facetów!?
A ja mam na sobie majtki z Trend Station, różowe we wzorki tostera, mikrofalówki, czajnika i szejkera Nie mówię, że TŻ zdziera je ze mnie zębami, ale jakoś tez mnie nie wyzywa.

Sond z Cosmopolitana nie uważam w żadnym stopniu za reprezentatywne.
Jasne, że kobieta powyżej 12 roku życia ubrana cała na różowo wygląda infantylnie, ale Ty wyznajesz skrajnie ortodoksyjne poglądy. W dodatku krzywdzące.
To, że wyznaję poglądy krzywdzące, akurat mnie mało obchodzi. Mam cięty język i nie widzę powodu, by to zmieniać. A forum jest po to, by wdawać się wzajemnie w polemikę.

Nie mówiłam dosłownie o "zwyzywaniu". Po prostu wiem, co mój facet myśli o takiej bieliźnie i kiedyś mi powiedział, że najgorszy koszmar, jaki mógłby zobaczyć w łóżku na swojej kobiecie, to różowa koronkowa bielizna. Nie dziwię mu się. Mnie samą także to obrzydza.

Pytasz, czy mamy nosić tylko taką bieliznę, która podnieca facetów - oczywiście, że nie. Na codzień do warzywniaka nie wkładam ozdobnych fig i jedwabnych pończoch, jednakże w sypialni chcę, by przyjemność była obupólna. A skoro i ja i mój facet lubimy czarną i czerwoną bieliznę, to nie widzę powodu, by doprowadzać go (i siebie) do ****icy różowymi stringami.

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
..i gratuluje prawdziwego faceta, ktory wyzwalby swoja kobiete za rozowa bielizne haha
Oczywiście dziecko nie zajarzyło, że to była przenośnia? Przecież to wiadome, że nie dostałabym od niego w łeb patelnią i nie została zwyzywana od ***. "Po prostu raczej byłby mocno zniesmaczony. Ja także.

Edytowane przez Meariel
Czas edycji: 2008-08-20 o 17:11
Pellonpekko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 18:30   #3118
evil minded
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 317
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Dobra Pellonpekko, ale zasadniczo to po co snujesz takie wywody na 104 stronie wątku o stylu Barbie? Uwierz, na tym wątku odbyło się wiele zadym i kłótni i niewiele z tego wyszło.
Może lepiej założysz osobny wątek, w którym skrytykujesz wszystko, co Ci się nie podoba. Obiecuję, że przeczytam.
Ale nie psuj dziewczynom wątku tylko dlatego, że wg Ciebie ich styl jest tandetny. One naprawdę mają tego dość. I raczej niewiele je interesuje, jaką bieliznę lubi Twój facet, a jakiej nie.
evil minded jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 18:31   #3119
Pellonpekko
Raczkowanie
 
Avatar Pellonpekko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez evil minded Pokaż wiadomość
Dobra Pellonpekko, ale zasadniczo to po co snujesz takie wywody na 104 stronie wątku o stylu Barbie? Uwierz, na tym wątku odbyło się wiele zadym i kłótni i niewiele z tego wyszło.
Może lepiej założysz osobny wątek, w którym skrytykujesz wszystko, co Ci się nie podoba. Obiecuję, że przeczytam.
Ale nie psuj dziewczynom wątku tylko dlatego, że wg Ciebie ich styl jest tandetny. One naprawdę mają tego dość.
Czyli rozumiem, ze ten wątek to takie kółko wzajemnej adoracji? Powie jedna drugiej jak pięknie i słodko wygląda?

Co do bielizny - ach, miłe i słodkie dogryzienie za brak lubości opalonych krągłych solarek. Słodka jak Prince Polo ironia podlana lekkim sosem zwietrzałego sarkazmu. Pychotka.

Jakże zbeszczeszczona została idea dawnego greckiego forum.
Pellonpekko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-19, 18:31   #3120
Latina90
Raczkowanie
 
Avatar Latina90
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 222
Dot.: ****sTyl BaRbIe****

Cytat:
Napisane przez Pellonpekko Pokaż wiadomość
To, że wyznaję poglądy krzywdzące, akurat mnie mało obchodzi. Mam cięty język i nie widzę powodu, by to zmieniać. A forum jest po to, by wdawać się wzajemnie w polemikę.


Oczywiście dziecko nie zajarzyło, że to była przenośnia? Przecież to wiadome, że nie dostałabym od niego w łeb patelnią i nie została zwyzywana od kurew. "Po prostu raczej byłby mocno zniesmaczony. Ja także.

To bardzo niedobrze, że mało Cie to obchodzi. Forum jest od dyskutowania, ale kulturalnego, a mam wrażenie że Ty za niedługo przekroczysz tę cienką linie.


I proszę, nie używaj na forum wulgaryzmów.
__________________
No regrets. Show must go on. Don't look back. Ever.
Latina90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.