Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-22, 11:30   #181
MagaMis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez KokinoNero Pokaż wiadomość
Dzięki za wyjaśnienia . Z ciekawości pytam, bo jak nie raz widziałam tutaj na wizażu, jakieś ptretensje do modek za banowanie, to wyobrażam sobie, co się będzie działo na discord jak jakiejś grupce nie spodoba się zbanowanie jednej czy drugiej osoby. Będzie wojna .
Po okresie miesiąca miodowego zaczną się większe pretensje i wojenki niż tutaj. Bardzo lubiłam kulturalne podejście niektórych modek do użytkowniczek i przywiązanie do dbania o kulturę wypowiedzi i języka. Stwierdzam, że na discordzie tego nie ma, a samym koleżankom-nowym-modkom zdarza się użyć słowa na k. To dla mnie niedopuszczalne i świadczy najlepiej o tym w jaką stronę nowe miejsce pójdzie.

Bardzo mi przykro, ale nie będę się udzielała na discordzie. Miałam nadzieję, że po tym jak usunęłam konto dosłownie miesiąc temu, bo nic się tu nie działo, to będzie to nowe tak samo kulturalne miejsce jak forum wizaż.

Może gdyby moderowały dziewczyny tak bardzo tu teraz opluwane, to miałoby to szansę powodzenia. W tej chwili to jeden wielki chaos i wirtualna libacja.

Dziękuję ci Mijanou za twoją pracę, za cierpliwość i jak znosisz wieczne upokorzenia innych dziewczyn, które robią to tylko dla poklasku tłumu i naganiania użytkowniczek na discorda. One same teraz wiwatują, a za chwilę będą się okładać maczugami i banować. Rewolucje mają to do siebie, że zawsze w końcu zaczną pożerać własne dzieci.

Wiem, że to co napisałam jest tutaj bardzo niepopularne, ale nie miałabym w ogóle szansy tego wypowiedzieć w nowym miejscu aby obecne tam użytkowniczki mnie nie zjadły. Równocześnie chcę aby te słowa dotarły do Miji, bo wiem, że nie wybiera się na discorda.

Dziękuję również innym dziewczynom, które współtworzyły to miejsce, choć od jakiegoś czasu i tak się kulało już ono tylko siłą rozpędu. Było cudownie to razem z wami współtworzyć.
MagaMis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-22, 11:45   #182
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Nie ma za co dziękować, naprawdę.
W każdej społeczności bywają tarcia i zawsze są osoby, które cię lubią i takie,które nie lubią. Ludzka rzecz. Tym bardziej, że nikt (w tym modki) nie jest wolny od błędów. Ja z pewnością nie.

Życzę, by dziewczyny dobrze się miały w nowym miejscu. Osobiście nie wybieram się na discord, bo potrzebny mi dłuuuuugi reset od wizażu i wszystkich innych for internetowych.

Nowej Moderacji życzę spokojnej pracy, dużo cierpliwości i wytrwałości.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-22, 12:12   #183
KokinoNero
Raczkowanie
 
Avatar KokinoNero
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 215
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez MagaMis Pokaż wiadomość
Po okresie miesiąca miodowego zaczną się większe pretensje i wojenki niż tutaj. Bardzo lubiłam kulturalne podejście niektórych modek do użytkowniczek i przywiązanie do dbania o kulturę wypowiedzi i języka. Stwierdzam, że na discordzie tego nie ma, a samym koleżankom-nowym-modkom zdarza się użyć słowa na k. To dla mnie niedopuszczalne i świadczy najlepiej o tym w jaką stronę nowe miejsce pójdzie.

Bardzo mi przykro, ale nie będę się udzielała na discordzie. Miałam nadzieję, że po tym jak usunęłam konto dosłownie miesiąc temu, bo nic się tu nie działo, to będzie to nowe tak samo kulturalne miejsce jak forum wizaż.

Może gdyby moderowały dziewczyny tak bardzo tu teraz opluwane, to miałoby to szansę powodzenia. W tej chwili to jeden wielki chaos i wirtualna libacja.

Dziękuję ci Mijanou za twoją pracę, za cierpliwość i jak znosisz wieczne upokorzenia innych dziewczyn, które robią to tylko dla poklasku tłumu i naganiania użytkowniczek na discorda. One same teraz wiwatują, a za chwilę będą się okładać maczugami i banować. Rewolucje mają to do siebie, że zawsze w końcu zaczną pożerać własne dzieci.

Wiem, że to co napisałam jest tutaj bardzo niepopularne, ale nie miałabym w ogóle szansy tego wypowiedzieć w nowym miejscu aby obecne tam użytkowniczki mnie nie zjadły. Równocześnie chcę aby te słowa dotarły do Miji, bo wiem, że nie wybiera się na discorda.

Dziękuję również innym dziewczynom, które współtworzyły to miejsce, choć od jakiegoś czasu i tak się kulało już ono tylko siłą rozpędu. Było cudownie to razem z wami współtworzyć.
Też mam takie przeczucia. Mam nadzieję, że są mylne, ale czas pokaże.
KokinoNero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-22, 12:13   #184
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Z tego co pamiętam to trafiłam na forum przeglądając jakieś tematy kosmetyczne/beauty, ale jeżeli idzie o udzielenie się na wątku to coś kojarzę, że udzieliłam się w kwestii jakichś relacji typu chłopak-dziewczyna-kochanka i obrobiłam dziewczynę, a większość ludzi mnie zjechała


Lata spędzone na wizażu będę pamiętała z sentymentem, ale mam świadomość, że jedyne co stałe w życiu to zmiany. Nie wybieram się na inne forum, jestem na wielu grupkach podróżniczych na fb, prowadzę instagrama i to mi wystarcza.



P.S. Wizaż to naprawdę kawałek życia, bo pamiętam, że obejmując podforum "Kobieta 30+" sama byłam w takim wieku, dziś natomiast musiałoby już się nazywać "40+"
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-22, 12:22   #185
Interceptor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 100
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89718477]Do dobrego tonu nalezy to by dac komus czysta karte w nowym miejscu.
Moim zdaniem to bylo bardzo fair posuniecie.[/QUOTE]

Moim zdaniem to właśnie nie fair narozrabiać w jednym miejscu, nie wziąć za to odpowiedzialności i jak gdyby nigdy nic iść siać zamęt w innym miejscu. Co zmieni nowe miejsce? To nadal ten sam niereformowalny człowiek.
Interceptor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-22, 13:01   #186
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

O czemu.magamis bana dostała? Przecież to takie super, że.konta założone tego samego dnia piszą głupoty o discordzie
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-22, 13:15   #187
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Dostała jako klon (chyba, bo nie ja ją banowałam). Zgodnie z regulaminem i niezależnie od tego, co napisała.
Dura lex, sed lex.

Róbcie swoje na discordzie. Nie ma się co przejmować, bo zawsze będą zadowoleni i niezadowoleni. Tak samo jak tu
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-22, 13:50   #188
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

[1=4b27789c826749bd4d16893 be0ab05cdfb4777a2_659f2fa 2a88b4;89718997]O czemu.magamis bana dostała? Przecież to takie super, że.konta założone tego samego dnia piszą głupoty o discordzie [/QUOTE]

Bo tak naprawdę to była helen89
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-22, 14:11   #189
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Bo tak naprawdę to była helen89
A tak naprawdę to jeszcze ktoś inny
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-22, 15:06   #190
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Limona,
myślę, że nie miało to znaczenia. Gdyby forum generowało jakiekolwiek zyski to kolejni właściciele inwestowaliby w nie, proponowali szereg zmian, innowacji (nawet z wymianą moderacji włacznie). Nic takiego nie nastąpiło.

Odpływ użytkowników następował systematycznie od czasu, gdy wizaż przejmowały kolejne korporacje, których jedynym pomysłem było ładowanie na forum reklam (starsze użytkowniczki pamiętają jakie to było nachalne i kłopotliwe). To wtedy nastąpił pierwszy wielki odpływ bo kazdego to denerwowało, te wyjące reklamy. I cofnięto je tylko dlatego, że ówczesne modki się postawiły (żeby nie było: żadnych zasług sobie tu nie przypisuję bo wtedy nie byłam modką). Do tego zaczęto grzebać przy KWC (znów starsze wizażanki pamiętają jak było z wiarygodnością i jakością recenzji wtedy a jak jest teraz).

Nolens volens, jesteśmy częścią korpo i mamy przynosić zysk. A tymczasem nie tylko zysku nie przynosiliśmy ale angażowaliśmy wsparcie techniczne, które nieustannie musiało reanimować zdychające oprogramowanie, więc generowaliśmy koszty. I o ile Edipress (poprzedni właściciel) tolerował te koszty, to Burda tego robić nie zamierza. Liczy, że użytkownicy zostaną ze względu na KWC i klub recenzentki, co świadczy o tym, że kompletnie nie wiedzą co mają zabierając użytkowniczkom miejsce, gdzie mogły rozmawiać licząc, że teraz wszystkie sie rzucą na KWC i na targetowe arytkuły na głównej. Tymczasem efekt jest zupełnie odwrotny.

Tak to w rzeczywistości wyglada. Dlatego kilka stron temu napisałam, że decyzja korpo nie ma nic wspólnego ani z działaniami moderacji, ani z działaniami użytkowników. Jak mówi przysłowie: nie ma karesu bez interesu.
Oczywiście, że jst bardzo wiele powodów i masowe bany jednego dnia nie są pewnie nawet w top 10 głównych powodów.

Ale nie da się ukryć, że forum wtedy dużo straciło z perspektywy użytkownika.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez KokinoNero Pokaż wiadomość
Dzięki za wyjaśnienia . Z ciekawości pytam, bo jak nie raz widziałam tutaj na wizażu, jakieś ptretensje do modek za banowanie, to wyobrażam sobie, co się będzie działo na discord jak jakiejś grupce nie spodoba się zbanowanie jednej czy drugiej osoby. Będzie wojna .
Oczywiście, że będzie.

Ogólnie to niestety zawsze będą wojny i zawsze kogoś dana moderacja lubi mniej, a kogoś bardziej.

Jesteśmy tylko ludźmi, nieważne jak obiektywni próbujemy być.

Ale niestety kogoś w roli moderatora postawić trzeba, bo inaczej się nie da.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-22, 23:03   #191
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że jst bardzo wiele powodów i masowe bany jednego dnia nie są pewnie nawet w top 10 głównych powodów.



Ale nie da się ukryć, że forum wtedy dużo straciło z perspektywy użytkownika.
Ja również wtedy mocno się zniechęciłam, w sumie już praktycznie się nie udzielam od tamtej pory. Z resztą nawet nie było zbytnio w czym, nowych, dysputogennych wątków jak na lekarstwo. To jak wyciągnąć kilka kart spod wieży. Niby nic, a jednak konstrukcja się wali. Karta po karcie. A postronni widzą, że na tym rumowisku nie ma co zakładać, bo po co.

Zbieram się w sobie do tego Discorda. Muszę to przetrawić, bo mimo, że od dawna nie piszę, to jednak okazało się, że jestem tu mocno zakotwiczona. Autentycznie czuję żałobę po tym miejscu. Fajne to były czasy.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-23, 04:52   #192
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Mi też jest autentycznie żal tego miejsca, choć pewnie mam krótszy staż wizażowy niż wiele innych wizażanek.
Miałyśmy swoje lepsze i gorsze dni, ale jednak to miejsce było czymś stałym i niezmiennym. Miejscem, w którym mogłyśmy pogadać, zasięgnąć rady, pościerać poglądy czy nawet się pokłócić i pogodzić. To przecież 20 lat historii tego portalu.

Trzymam kciuki za to, by miejsce to znalazło swoją kontynuację na discordzie. Ja się tam średnio odnajduję w sensie technicznym, ale zrobię sobie dłuższy odpoczynek i pewnie kiedyś dołączę.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 08:31   #193
PurePurr
Raczkowanie
 
Avatar PurePurr
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 342
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Pierwszy raz na wizaż zaglądałam jeszcze jakoś w okolicach 2012, mimo wszystko strasznie szkoda zamykania forum bo to chyba ostatnie tak prężnie działające miejsce w polskim internecie. A social media to juz nie to samo
PurePurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 16:40   #194
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość

Naprawdę życzę Wam żebyście na Discordzie się odnalazły i znalazły swoje miejsce. Ja już kończę swoją przygodę z forami.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------


Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość

Życzę, by dziewczyny dobrze się miały w nowym miejscu. Osobiście nie wybieram się na discord, bo potrzebny mi dłuuuuugi reset od wizażu i wszystkich innych for internetowych.

Nowej Moderacji życzę spokojnej pracy, dużo cierpliwości i wytrwałości.
A ja właśnie widzialam Twój nick na discordzie w Powitaniach.
To Ty czy ktoś i takim samym?
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 17:33   #195
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
A ja właśnie widzialam Twój nick na discordzie w Powitaniach.
To Ty czy ktoś i takim samym?
O wow, czyli nie dość że powrót trolli, to jeszcze podszywanie się pod innych użytkowników?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 17:39   #196
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 03:55
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 18:05   #197
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Żadnych trolli nie disco nie ma. Wrócił edan, po 4 dniach go wywaliłyśmy :| kto to rozpowiada...
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 18:23   #198
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
A ja właśnie widzialam Twój nick na discordzie w Powitaniach.
To Ty czy ktoś i takim samym?
Spoko, to mój nick. Wlazłam na discord by stwierdzić, że jednak to nie dla mnie pod względem technicznym (jestem atechniczna). Ale nick zarejestrowałam i jak odsapnę i zrobię reset to posaram się ogarnąć tego discorda. Na razie skomplikowanie tej aplikacji mnie zniechęciło do prób.

BTW
Zawsze chciałam napisać powieść. Mam plan w głowie, więc może teraz to ten czas?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2023-11-23 o 18:28
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 18:38   #199
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Spoko, to mój nick. Wlazłam na discord by stwierdzić, że jednak to nie dla mnie pod względem technicznym (jestem atechniczna). Ale nick zarejestrowałam i jak odsapnę i zrobię reset to posaram się ogarnąć tego discorda. Na razie skomplikowanie tej aplikacji mnie zniechęciło do prób.

BTW
Zawsze chciałam napisać powieść. Mam plan w głowie, więc może teraz to ten czas?
Taaaak, to ten czas! 🤩
To ja od razu uprzedzę, że jeśli kiedykolwiek trafię na discorda albo zarejestruję się na innym konkurencyjnym forum, to pod zupełnie innym nickiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-23, 18:38   #200
38e5d60520cef994f7366b50504203a5681031b5_659dde026471c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 71
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
O wow, czyli nie dość że powrót trolli, to jeszcze podszywanie się pod innych użytkowników?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak widać nikt pod nikogo się nie podszywa.

Nie chcesz używać Discorda, ok. ale dlaczego go dyskredytujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
38e5d60520cef994f7366b50504203a5681031b5_659dde026471c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 18:42   #201
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 03:55
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 18:44   #202
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Taaaak, to ten czas! 🤩
To ja od razu uprzedzę, że jeśli kiedykolwiek trafię na discorda albo zarejestruję się na innym konkurencyjnym forum, to pod zupełnie innym nickiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale dlaczego pod innym nickiem? To znaczy- masz prawo, ale dlaczego?

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89719591]Treść usunięta[/QUOTE]

Nie samym wizażem żyje człowiek.
Raczej gatunek fantasy.
No i też nie czuję się wyklęta.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 18:46   #203
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 03:54
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 18:50   #204
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89719594]Treść usunięta[/QUOTE]

Halino,
za kilka lat ludzie nawet nie będą pamiętali, że wizaż istniał. Burda robi wszystko w tym kierunku.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 18:53   #205
KokinoNero
Raczkowanie
 
Avatar KokinoNero
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 215
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Pamiętać go będą babcie wizażanki i będą wspominać z łezką w oku:
"A za naszych wizażowych czasów to było!!!"
KokinoNero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 18:54   #206
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 03:54
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 19:03   #207
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No ale dlaczego pod innym nickiem? To znaczy- masz prawo, ale dlaczego?

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------



Nie samym wizażem żyje człowiek.
Raczej gatunek fantasy.
No i też nie czuję się wyklęta.
Bo chciałabym po prostu nowy nick, inny niż ten z forum o chomikach gdy miałam 10 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 19:48   #208
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Taaaak, to ten czas! 🤩
To ja od razu uprzedzę, że jeśli kiedykolwiek trafię na discorda albo zarejestruję się na innym konkurencyjnym forum, to pod zupełnie innym nickiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak tylko napisze na do zobaczenia, że bardzo podobała mi się Twója wyważona mentalność i solidny intelekt i miło będzie jak kiedyś wpadniesz wirtualnie pogadać. Pod jakimkolwiek nickiem. Życzę Ci szczęścia, powodzenia w planach i oczywiście dużo pogodowego słoneczka
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 20:21   #209
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;89719627]To tak tylko napisze na do zobaczenia, że bardzo podobała mi się Twója wyważona mentalność i solidny intelekt i miło będzie jak kiedyś wpadniesz wirtualnie pogadać. Pod jakimkolwiek nickiem. Życzę Ci szczęścia, powodzenia w planach i oczywiście dużo pogodowego słoneczka [/QUOTE]O wow 🥺
Poważnie się wzruszyłam
Dziękuję!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-23, 20:24   #210
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ja i Wizaż - jak to się zaczęło. Wspominki i czy istnieje życie potem ?

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89719591]Treść usunięta[/QUOTE]
Niedofinansowanej moderacji
csi wysledzilo że jest doktorat o wizażu, więc jest co poczytać

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2023-11-23 o 20:27
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-21 19:00:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.