Paradise Hotel - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-19, 10:36   #1441
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Dawid jeszcze wróci, pisali na Insta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przecież tam nawet kilka razy mówili, chyba nawet Krystian do Basi, że jak odpadniesz to na pewno wrócisz
Więc po co właściwie są te rajskie, skoro uczestnicy powracają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 12:49   #1442
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Oglądacie? Ja prdl ten Dawid jest jakiś zaburzony!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem co to było, ale nie było normalne.. od początku mi się nie podobał, a po tej akcji totalnie skreślony typ. Dobrze, że Krzysiek stanął za Olką i Dawid został wyeliminowany. Lepiej być nie mogło!


Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Dawid jeszcze wróci, pisali na Insta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oni lubią przywracać uczestników w HP, ale chociaż chwilę będzie spokoju i nie będziemy musiały patrzeć na zaburzonego gościa.

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Przecież tam nawet kilka razy mówili, chyba nawet Krystian do Basi, że jak odpadniesz to na pewno wrócisz
Więc po co właściwie są te rajskie, skoro uczestnicy powracają?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tego nie rozumiem. LI chyba nigdy nikt nie wraca..


Podoba mi się Marcin z wyglądu. Ma w sobie to coś. Na pewno na ulicy zwróciłabym na Niego uwagę. Dla mnie jest tam najbardziej atrakcyjny. Maurycy znowu jest taki wygładzony, no nie mogę patrzeć na Niego. Te Jego ruchy, to jak mówi. Jakoś mnie to irytuje wyjątkowo.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 13:03   #1443
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Nie wiem co to było, ale nie było normalne.. od początku mi się nie podobał, a po tej akcji totalnie skreślony typ. Dobrze, że Krzysiek stanął za Olką i Dawid został wyeliminowany. Lepiej być nie mogło!




Oni lubią przywracać uczestników w HP, ale chociaż chwilę będzie spokoju i nie będziemy musiały patrzeć na zaburzonego gościa.



Też tego nie rozumiem. LI chyba nigdy nikt nie wraca..


Podoba mi się Marcin z wyglądu. Ma w sobie to coś. Na pewno na ulicy zwróciłabym na Niego uwagę. Dla mnie jest tam najbardziej atrakcyjny. Maurycy znowu jest taki wygładzony, no nie mogę patrzeć na Niego. Te Jego ruchy, to jak mówi. Jakoś mnie to irytuje wyjątkowo.
W LI w ostatnim sezonie przywrócili mundka, ale to był tylko jeden raz.

Maurycy dla mnie wyglada jak 15latek i mi tam nie pasuje.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 13:29   #1444
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Paradise Hotel

Mnie się najbardziej podoba Krzysztof, na wykopie mówią na niego Moto Moto (od hipopotama z Madagaskaru.
Maurycy, zwłaszcza na fotkach, wygląda jak żywa lalka - ma bardzo wąskie wszystko, klatkę, biodra, ręce, twarz też taka dłuuuga, małe oczka blisko siebie, a do tego często świeci mu się skóra, całość jak u plastikowego Kena. To taki mój anty-typ, chyba wolałabym już jakiegoś miśka.

Ja z jednej strony cieszę się, że odpadł Przemek tej edycji (pamietacie Przemkorożca ze Ślubu od pierwszego wejrzenia? , z drugiej miałam nadzieję, ze Krzysiek spełni obietnicę i NAMIESZA. Liczyłam na eliminację Krystiana albo Simowa, a tu jak zwykle wygrał konformizm.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 14:37   #1445
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Mnie się najbardziej podoba Krzysztof, na wykopie mówią na niego Moto Moto (od hipopotama z Madagaskaru.
Maurycy, zwłaszcza na fotkach, wygląda jak żywa lalka - ma bardzo wąskie wszystko, klatkę, biodra, ręce, twarz też taka dłuuuga, małe oczka blisko siebie, a do tego często świeci mu się skóra, całość jak u plastikowego Kena. To taki mój anty-typ, chyba wolałabym już jakiegoś miśka.

Ja z jednej strony cieszę się, że odpadł Przemek tej edycji (pamietacie Przemkorożca ze Ślubu od pierwszego wejrzenia? , z drugiej miałam nadzieję, ze Krzysiek spełni obietnicę i NAMIESZA. Liczyłam na eliminację Krystiana albo Simowa, a tu jak zwykle wygrał konformizm.
Od razu o nim pomyślałam, jak pokazali, że Dawid naciąga na siebie ten kombinezon
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-19, 18:35   #1446
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Paradise Hotel

Natalia według mnie na rajskich wygląda znacznie gorzej niż zazwyczaj. jak ją pokazuję normalnie to jak dla mnie ładniejsza z dziewczyn, a przychodzi rajskie to coś z makijażem pokombinuje minę strzeli i już mi się nie podoba, a podczas wyroczni to w ogóle masakra.
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 20:45   #1447
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Ta nowa laska bardzo mi przypomina Ilonę Janyst. Zarówno z wyglądu, jak i po sposobie mówienia.
W ogóle, to nawet Pan Lektor zauważył, że Olka i Luiza to plotkary

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-22, 21:28   #1448
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ta nowa laska bardzo mi przypomina Ilonę Janyst. Zarówno z wyglądu, jak i po sposobie mówienia.
mnie też

oglądałam kawałek live Luizy i u niej w domu to chyba połowa uczestników siedzi
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 21:50   #1449
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
mnie też

oglądałam kawałek live Luizy i u niej w domu to chyba połowa uczestników siedzi
Ciekawe czy sobie coś wynajęła czy rodzice zwolnili chatę, bo na początku programu mówiła, że mieszka z rodzicami i jest jej tak wygodnie
Ona ma jakiś drażniący ton głosu, tak jakby krzyczała ciągle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 22:06   #1450
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Ciekawe czy sobie coś wynajęła czy rodzice zwolnili chatę, bo na początku programu mówiła, że mieszka z rodzicami i jest jej tak wygodnie
Ona ma jakiś drażniący ton głosu, tak jakby krzyczała ciągle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
z tego co mówiła to dalej z rodzicami

jutro nowy uczestnik wejdzie?
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 22:13   #1451
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Nudna ta edycja bardzo, nie ma żadnych szczerych relacji moim zdaniem, wszystkim tylko zależy, żeby paczką dość do finału. Ta blondyna to nawet nie jest i nie była zainteresowana żadnym chłopakiem Krystian i Basia wkurzają trochę tym, że tak podkreślają, że chcą być tylko sobą. Krystian mnie wkurza, że sabotuje konkurencje - najpierw nie chciał tej nowej, co pierwsza odpadła, uczyć tańczyć, teraz podał te cechy charakteru, żeby kolejna nowa go nie wybrała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-23, 06:06   #1452
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

A Baśka łamie tabu mówiąc, że kobietom też się chce i także muszą czasem iść ochłonąć 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 08:15   #1453
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Nudna ta edycja bardzo, nie ma żadnych szczerych relacji moim zdaniem, wszystkim tylko zależy, żeby paczką dość do finału. Ta blondyna to nawet nie jest i nie była zainteresowana żadnym chłopakiem Krystian i Basia wkurzają trochę tym, że tak podkreślają, że chcą być tylko sobą. Krystian mnie wkurza, że sabotuje konkurencje - najpierw nie chciał tej nowej, co pierwsza odpadła, uczyć tańczyć, teraz podał te cechy charakteru, żeby kolejna nowa go nie wybrała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mnie to wkurza, że celowo się nie starają w zadaniach. Chyba pomylili programy, to nie Agent I nie wiem dlaczego Krystian i Basia tak się boją ewentualnej, chwilowej zmiany pary skoro ich uczucie jest tak mocne.
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 10:43   #1454
kviatkova
Raczkowanie
 
Avatar kviatkova
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 141
Dot.: Paradise Hotel

No ma już pewną przystań to po co dalej w to brnąć? Jest pewniak to po co ryzykować?
kviatkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 17:41   #1455
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Paradise Hotel

Widać, ze maurycemu spodobała się bardzo nowa skoro nie chciał wrócić do Luizy. A mógł trochę na mieszać.

Nowa by pasowała wizualnie do krzyska
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 22:46   #1456
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Nudny ten sezon... Uczestnicy też jacyś zamuleni, mam wrażenie, że ciągle tam leżą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 23:00   #1457
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Noo, nuda okropna, nic się nie dzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-23, 23:23   #1458
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Nowy pewnie wybierze Natalię, ale tu są tak silne/trzymające się uparcie siebie pary, że nawet Brad Pitt żadnej by nie rozbił
Jakoś wątpię, że Marcin jest w typie Natalki, ona chyba trochę gra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Nowy wydaje się mieć wkurzający charakter, nie lubię takich ludzi, taki filozof od siedmiu boleści.
No i w ogóle przedstawił się jako młody inwestor, ciekawe, w co on tak inwestuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 09:03   #1459
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Nowy pewnie wybierze Natalię, ale tu są tak silne/trzymające się uparcie siebie pary, że nawet Brad Pitt żadnej by nie rozbił
Jakoś wątpię, że Marcin jest w typie Natalki, ona chyba trochę gra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Nowy wydaje się mieć wkurzający charakter, nie lubię takich ludzi, taki filozof od siedmiu boleści.
No i w ogóle przedstawił się jako młody inwestor, ciekawe, w co on tak inwestuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W komentarzach na insta wyczytałam, że ten nowy brał udział w którejś edycji Top Model. Ale ja nie kojarzę, oglądałam chyba tylko pierwszą edycję a później to już raz na jakiś czas spojrzałam.

Wczoraj padłam jak lektor skomentował strój Basi nie przytoczę dokładnie, ale trafnie obśmiał, że Basia ubiera się zazwyczaj w stylu Faszyn from Raszyn, żeby odstraszyć potencjalnych kandydatów

A ta Luiza jest taka niedojrzała, no dzieciok. Jak Krzysiek powiedział o Baśce i Włochu, że nie ma uczucia czy coś a Luzia zawyła: Naaaaaaapraaaaaaawdęęęęęę ęęęęęęęęę, cooooooooo Tyyyyy gaaaaaaaadaaaaaaaaaszszsz z, to wymiękłam. Ekscytacja jakby wygrała na loterii. No ale małolaty się właśnie takimi rzeczami ekscytują w taki sposób - ploty, ploteczki
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-24, 10:00   #1460
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Nowy pewnie wybierze Natalię, ale tu są tak silne/trzymające się uparcie siebie pary, że nawet Brad Pitt żadnej by nie rozbił
Jakoś wątpię, że Marcin jest w typie Natalki, ona chyba trochę gra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:23 ---------- Poprzedni post napisano o 00:21 ----------

Nowy wydaje się mieć wkurzający charakter, nie lubię takich ludzi, taki filozof od siedmiu boleści.
No i w ogóle przedstawił się jako młody inwestor, ciekawe, w co on tak inwestuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
taki jak Dawid. o Dawidku miałam takie pierwsze wrażenie i okazał się cepem, ten na mnie zrobił podobne pierwsze wrażenie
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 10:56   #1461
BasiaSosenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 3
Dot.: Paradise Hotel

Jakaś smutna ta edycja. W poprzedniej to się choć trochę działo - był i Kamil i ta cała jego "mafia". Trochę śmiesznie, trochę strasznie, a tu jakoś nudno - może ten nowy od "listka" trochę namiesza, bo tam się powinno coś dziać oprócz Luizy latającej z kijkiem o poranku
BasiaSosenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 11:44   #1462
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
W komentarzach na insta wyczytałam, że ten nowy brał udział w którejś edycji Top Model. Ale ja nie kojarzę, oglądałam chyba tylko pierwszą edycję a później to już raz na jakiś czas spojrzałam.

Wczoraj padłam jak lektor skomentował strój Basi nie przytoczę dokładnie, ale trafnie obśmiał, że Basia ubiera się zazwyczaj w stylu Faszyn from Raszyn, żeby odstraszyć potencjalnych kandydatów

A ta Luiza jest taka niedojrzała, no dzieciok. Jak Krzysiek powiedział o Baśce i Włochu, że nie ma uczucia czy coś a Luzia zawyła: Naaaaaaapraaaaaaawdęęęęęę ęęęęęęęęę, cooooooooo Tyyyyy gaaaaaaaadaaaaaaaaaszszsz z, to wymiękłam. Ekscytacja jakby wygrała na loterii. No ale małolaty się właśnie takimi rzeczami ekscytują w taki sposób - ploty, ploteczki
Nie, lektor powiedział, że Baśka w końcu się odstrzeliła, bo jeśli chodzi o przywitania nowych chłopaków, to zawsze przywdziewa stylówkę faszyn from Raszyn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 14:04   #1463
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Nie, lektor powiedział, że Baśka w końcu się odstrzeliła, bo jeśli chodzi o przywitania nowych chłopaków, to zawsze przywdziewa stylówkę faszyn from Raszyn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może spodobał jej się ten nowy, ona chyba z tych, co mocno patrzą na wygląd, więc chciała się pokazać z jak najlepszej strony. Nawet nie powiedziała, że nie jest nim zainteresowana, tylko coś w stylu, że jest aż za ładny. A tu zonk, bo on chyba nią nie jest zainteresowany wcale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Myślę, że jeszcze Bogusia może być w typie tego nowego, ale ona pewnie Szymona nie zostawi.
Jak już o Bogusi mowa to bardzo nie podoba mi się ta jej ksywka Bibi, straszna dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 14:16   #1464
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Paradise Hotel

Ten sezon jest wedlug mnie strasznie nudny, sami uczestnicy widac, ze sie nudza, ciagle leza, pewnie nawet nie za bardzo maja o czym gadac...
I denerwuje mnie Mgada, czemu ona wogole sie nie stara zeby z kims stworzyc jakakolwiek relacje? Luiza chociaz z tym Sebastainem cos probowala, a Magda nic. Jak tak dalej pojdzie pomysle, ze z Luiza beda chcialy sie sparowac...
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 15:09   #1465
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Ten sezon jest wedlug mnie strasznie nudny, sami uczestnicy widac, ze sie nudza, ciagle leza, pewnie nawet nie za bardzo maja o czym gadac...
I denerwuje mnie Mgada, czemu ona wogole sie nie stara zeby z kims stworzyc jakakolwiek relacje? Luiza chociaz z tym Sebastainem cos probowala, a Magda nic. Jak tak dalej pojdzie pomysle, ze z Luiza beda chcialy sie sparowac...

Jaka Magda?
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 15:24   #1466
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Jaka Magda?
o to samo chcialam spytac
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 15:33   #1467
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Paradise Hotel

Kurde chyba cos pokrecilam, ta laska co ciagle z Luiza gada, jak ona ma na imie? Blondyna z ustami wielkimi

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Juz wiem, Ola! Pomylilo mi sie z Madzia z poprzedniego sezonu ;d
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-24, 17:00   #1468
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Może spodobał jej się ten nowy, ona chyba z tych, co mocno patrzą na wygląd, więc chciała się pokazać z jak najlepszej strony. Nawet nie powiedziała, że nie jest nim zainteresowana, tylko coś w stylu, że jest aż za ładny. A tu zonk, bo on chyba nią nie jest zainteresowany wcale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Myślę, że jeszcze Bogusia może być w typie tego nowego, ale ona pewnie Szymona nie zostawi.
Jak już o Bogusi mowa to bardzo nie podoba mi się ta jej ksywka Bibi, straszna dla mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ona tak się odstrzeliła (wg lektora) zanim zobaczyła tego nowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 07:04   #1469
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Paradise Hotel

Myślałam, że Pan Lektor już niczym mnie nie zaskoczy, ale to "Jestem LekTor - szyna, która leczy" mnie rozwaliło 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-25, 14:32   #1470
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Paradise Hotel

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Myślałam, że Pan Lektor już niczym mnie nie zaskoczy, ale to "Jestem LekTor - szyna, która leczy" mnie rozwaliło 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie tez !!!!! 🤣🤣🤣🤣

Ten nowy jaki dziwny. O mamo... nie lubie takich ludzi. Podobal mi sie dopoki sie nie zaczal odzywac. Skylar ? Yyyy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-17 10:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.