Mamusie październik 2021 cz. 3. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-14, 12:11   #961
A_Lios92
Zadomowienie
 
Avatar A_Lios92
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Mnie chyba też jeszcze się nie rozpuściły Ale nic mi nie przeszkadza więc mogą sobie być. Ja w zeszłym roku kupiłam nowy płaszcz od "naoko" Spodobał mi się wzór musiałam mieć. W tym roku nie planuje kupować kurtki. Chyba, że przejściową Od nich to my zwykle robimy muffiny bananowe, z borówkami i z serkiem. Są super. Muszę też kupić gofrownice nową. U nas przy rozszerzaniu diety to był hit.
A ta buteleczka o której piszecie to ten kolektor pokarmu?
Mój mąż doszedł do wniosku, że muszę przejść na dietę lekkostrawną bo nasze dziecko robi stanowczo za dużo kup...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahah, to ja właśnie myślałam, że chyba zacznę jeść ciężkostrawne rzeczy, żeby trochę uspokoić układ trawienny małej 😂
No ale co zrobić jak podobno mleko naturalne ma samo w sobie działanie przeczyszczające. Gdzieś czytałam, że około 6 tygodnia powinno się trochę to ustabilizować
A_Lios92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 12:17   #962
niem
Raczkowanie
 
Avatar niem
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 384
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Dziewczyny a ile dni w połogu mialyscie krwawienie? bo u mnie chyba koniec i się glowie czy nie za wcześnie. Myślę też po ilu dniach można zacząć normalnie siadać po nacięciu krocza a szwy mam rozpuszczalne.

Jak używacie Alantanu to kremu czy maści?

I może wiecie ile dni czeka się na decyzję o przyznaniu 500+?
niem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 12:22   #963
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Ja już po. Dzisiaj byłam asertywna. Jednak po moim argumentach jej nastawienie też się zmieniło. Plan na który obie się zgodziłyśmy wygląda tak:
- Marianna ma 4100. Do terminu jeszcze 6 dni więc pewnie urośnie. Dlatego przyszyła mi na usg kartę, że ona zaleca cc ( ze względu na wagę i historie rodzinną).
- ustaliłyśmy, że czekam do terminu/lub rozpoczęcia akcji. I jednak lekarze zdecydują na miejscu co ze mną.
- szyjka długa i nic nie wygląda jakby akcja miała się zacząć.
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Ponad 4 kg to ciągle nie jest jeszcze powód do wysłania do szpitala tak prawdę mówiąc. Ja mam termin teoretycznie 2 dni przed Tobą i na ostatniej wizycie wg usg już było 4100 g Wody, przepływy, łożysko no to już wiadomo inna sprawa, także nie daj się!



Ja się też właśnie zastanawiam o chodzi z tym skierowaniem, w pierwszej ciąży mi tylko powiedzieli kiedy mam iść, teraz tak samo. Nawet się spytałam lekarki czy mnie tam nikt nie pogoni to powiedziała że absolutnie.



Ja z synem wyszłam szybko na spacer a to byl luty, urodził się 5.02 a na spacerze byliśmy gdzieś po tygodniu. Teraz pewnie też się nie będziemy hamować chyba żeby jakieś dzikie wichury były.



Ooo to wy jeszcze szybciej



Ja tą magiczna butelkę uwielbiałam, zwłaszcza właśnie jak mi cycki chciało rozsadzić raz na jakiś czas, zdecydowanie lepiej na mnie działała niż laktator.

Położna mi kazała stymulować brodawki, efekt jest taki, że leci siara a skurczy dalej nie ma A tyleee ogarnęłam od rana, gar rosołu się skończył gotować, mama przyniosła jakieś popieczone mięcho, mąż jeszcze mi sweterki odebrał rano z paczkomatu. Dzisiaj został na zdalnej żeby nie jechać w razie czego z pracy więc pewnie zupełnie nic się nie wydarzy. Kręce biodrami ile mam siły żeby trochę ta uparciuche w dół spuscic ale już mnie wszystko boli
Śmiałam się, że muszę wytrzymać dzisiaj do 11 bo o 11 w sklepie mamyginekolog była dostawa czapek z merynosa a już je rok temu chciałam i się nie zalapalam więc teraz chciałam upolować. Udało się więc już naprawdę nie mam na co czekać

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Dzisiaj byłam asertywna☺ łozysko, wody,przepływy wszystko w normie.
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Rozpuszczalne ale mi się nie rozpuścił więc jak do jutra nie wyjdzie to mi go wyciągnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oki. Rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 12:23   #964
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez kawowa_lkj Pokaż wiadomość
Tak, magiczna butelka to ten kolektor.
Nie daj sobie wmówić tej diety, mleko produkuje się z krwi, a nie w jelitach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no ja to wiem i chłop też. Robi sobie jaja, bo starsza nie była takim producentem kupy... Starsza robiła raz na dwa dni, a młodsza przed, podczas i po jedzeniu
Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Jest sens, ta butelka można z powodzeniem odciągać mleko jakbyś potrzebowała np na wyjście swoje czy żeby zamrozić awaryjnie Powiedz mu, że sam może przejść na dietę lekkostrawną Ja pamiętam do dziś to święte oburzenie jak babcia zobaczyła, że ja jem normalne PRZYPRAWIONE jedzenie. Tatara zaraz po porodzie to mi chyba do dzisiaj nie wybaczyli

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Ale jak już z cycków nie leci to to nadal działa? Bo myślałam o tym ale nie wiem czy to działa czy nie. Mnie tylko trochę leci z cycków. Nawału też brak.
Cytat:
Napisane przez A_Lios92 Pokaż wiadomość
Hahah, to ja właśnie myślałam, że chyba zacznę jeść ciężkostrawne rzeczy, żeby trochę uspokoić układ trawienny małej
No ale co zrobić jak podobno mleko naturalne ma samo w sobie działanie przeczyszczające. Gdzieś czytałam, że około 6 tygodnia powinno się trochę to ustabilizować
No jakoś w drugim miesiącu pojawiają się normalne kupki, bo teraz są nadal przejściowe... mam nadzieję, że zmniejszy się ich częstotliwość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 12:26   #965
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Ja już po. Dzisiaj byłam asertywna. Jednak po moim argumentach jej nastawienie też się zmieniło. Plan na który obie się zgodziłyśmy wygląda tak:
- Marianna ma 4100. Do terminu jeszcze 6 dni więc pewnie urośnie. Dlatego przyszyła mi na usg kartę, że ona zaleca cc ( ze względu na wagę i historie rodzinną).
- ustaliłyśmy, że czekam do terminu/lub rozpoczęcia akcji. I jednak lekarze zdecydują na miejscu co ze mną.
- szyjka długa i nic nie wygląda jakby akcja miała się zacząć. Dzisiaj byłam asertywna łozysko, wody,przepływy wszystko w normie. Oki. Rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo idziemy bardzo łeb w łeb, termin prawie identyko, waga to samo
Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Nie no ja to wiem i chłop też. Robi sobie jaja, bo starsza nie była takim producentem kupy... Starsza robiła raz na dwa dni, a młodsza przed, podczas i po jedzeniu Ale jak już z cycków nie leci to to nadal działa? Bo myślałam o tym ale nie wiem czy to działa czy nie. Mnie tylko trochę leci z cycków. Nawału też brak. No jakoś w drugim miesiącu pojawiają się normalne kupki, bo teraz są nadal przejściowe... mam nadzieję, że zmniejszy się ich częstotliwość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Działa, zasysasz i normalnie pompujesz ręką, działa jak laktator

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 12:32   #966
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez niem Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile dni w połogu mialyscie krwawienie? bo u mnie chyba koniec i się glowie czy nie za wcześnie. Myślę też po ilu dniach można zacząć normalnie siadać po nacięciu krocza a szwy mam rozpuszczalne.

Jak używacie Alantanu to kremu czy maści?

I może wiecie ile dni czeka się na decyzję o przyznaniu 500+?
Alantan używam maść.
500+ decyzja była dosłownie po kilku dniach. Dość szybko.
Po kilku dniach krwawienie mi się stanowczo zmniejszyło. Teraz nadal leci ale nie dużo i bardziej jak w 4-5 dniu okresu. Ile u ciebie minęło od porodu? Z tym siadaniem to zależy jak idzie gojenie. Ja szybko zaczęłam siadać normalnie po tym porodzie,ale nie też mam Stanowczo mniejsze nacięcie.
Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Ja już po. Dzisiaj byłam asertywna. Jednak po moim argumentach jej nastawienie też się zmieniło. Plan na który obie się zgodziłyśmy wygląda tak:
- Marianna ma 4100. Do terminu jeszcze 6 dni więc pewnie urośnie. Dlatego przyszyła mi na usg kartę, że ona zaleca cc ( ze względu na wagę i historie rodzinną).
- ustaliłyśmy, że czekam do terminu/lub rozpoczęcia akcji. I jednak lekarze zdecydują na miejscu co ze mną.
- szyjka długa i nic nie wygląda jakby akcja miała się zacząć. Dzisiaj byłam asertywna☺ łozysko, wody,przepływy wszystko w normie. Oki. Rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to sensownie. Ważne, że ty jesteś zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 12:39   #967
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Brawo idziemy bardzo łeb w łeb, termin prawie identyko, waga to samo Działa, zasysasz i normalnie pompujesz ręką, działa jak laktator

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Tak. Pewnie będziemy razem witać nasze maleństwa. 🥰Z usg u genetyka termin mi wyszedł 18.10. Więc po cichu liczę, że zacznie się niedługo.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Alantan używam maść.
500+ decyzja była dosłownie po kilku dniach. Dość szybko.
Po kilku dniach krwawienie mi się stanowczo zmniejszyło. Teraz nadal leci ale nie dużo i bardziej jak w 4-5 dniu okresu. Ile u ciebie minęło od porodu? Z tym siadaniem to zależy jak idzie gojenie. Ja szybko zaczęłam siadać normalnie po tym porodzie,ale nie też mam Stanowczo mniejsze nacięcie. No to sensownie. Ważne, że ty jesteś zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem. Bo dała jej szanse na rozpoczecie.


Chociaż waga mnie przeraziła. 4100. Czy to realne taką wage wypchać🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-14, 12:46   #968
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez niem Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile dni w połogu mialyscie krwawienie? bo u mnie chyba koniec i się glowie czy nie za wcześnie. Myślę też po ilu dniach można zacząć normalnie siadać po nacięciu krocza a szwy mam rozpuszczalne.

Jak używacie Alantanu to kremu czy maści?

I może wiecie ile dni czeka się na decyzję o przyznaniu 500+?
Wczoraj mąż składał w urzędzie a dziś mamy decyzję online na początku roku jak składałam to około tygodnia dwóch.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Ja już po. Dzisiaj byłam asertywna. Jednak po moim argumentach jej nastawienie też się zmieniło. Plan na który obie się zgodziłyśmy wygląda tak:
- Marianna ma 4100. Do terminu jeszcze 6 dni więc pewnie urośnie. Dlatego przyszyła mi na usg kartę, że ona zaleca cc ( ze względu na wagę i historie rodzinną).
- ustaliłyśmy, że czekam do terminu/lub rozpoczęcia akcji. I jednak lekarze zdecydują na miejscu co ze mną.
- szyjka długa i nic nie wygląda jakby akcja miała się zacząć. Dzisiaj byłam asertywna☺ łozysko, wody,przepływy wszystko w normie. Oki. Rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I bardzo dobrze zrobiłaś taki plan jest jak najbardziej w porządku. Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej Marianna zechciała wyjść.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Alantan używam maść.
500+ decyzja była dosłownie po kilku dniach. Dość szybko.
Po kilku dniach krwawienie mi się stanowczo zmniejszyło. Teraz nadal leci ale nie dużo i bardziej jak w 4-5 dniu okresu. Ile u ciebie minęło od porodu? Z tym siadaniem to zależy jak idzie gojenie. Ja szybko zaczęłam siadać normalnie po tym porodzie,ale nie też mam Stanowczo mniejsze nacięcie. No to sensownie. Ważne, że ty jesteś zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie krwawienie jest dosłownie na wkładkę zawsze po CC mam tak krótko.

Franek jest nie odkladalny ehh a średni syn jest zazdrosny nie okazuje tego i kocha brata ale widać że bardzo to przeżywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 12:51   #969
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Justynka i super gratuluję najważniejsze że jesteś spokojniejsza i kompromis osiągnięty

Bonnie moja też kup produkuje tyle że szok mam wrażenie że na cycka reaguje kupa - tylko ja przystawię i kupa. Naje się - kupa. Potem pręży się - kupa ciężko mi zliczyć ile idzie dziennie bo głównie mąż przebiera ale no mam wrażenie że co chwilę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 12:57   #970
kawowa_lkj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 542
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez bonnie_j Pokaż wiadomość
Nie no ja to wiem i chłop też. Robi sobie jaja, bo starsza nie była takim producentem kupy... Starsza robiła raz na dwa dni, a młodsza przed, podczas i po jedzeniu
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa no to dobrze, że tylko takie żarty. Sporo osób wciąż wierzy w takie rzeczy i potem te biedne matki niepotrzebnie katują sie dietą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Jest sens, ta butelka można z powodzeniem odciągać mleko jakbyś potrzebowała np na wyjście swoje czy żeby zamrozić awaryjnie

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
No od tego mam laktator, kupiłam jakiś super elekryczny, bo nie wiedziałam ile mały będzie w szpitalu, ani czy uda się przejść na kp. To butelkę chyba komuś oddam po prostu, bez sensu rozpakować i nie używać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Cytat:
Napisane przez niem Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile dni w połogu mialyscie krwawienie? bo u mnie chyba koniec i się glowie czy nie za wcześnie. Myślę też po ilu dniach można zacząć normalnie siadać po nacięciu krocza a szwy mam rozpuszczalne.

Jak używacie Alantanu to kremu czy maści?

I może wiecie ile dni czeka się na decyzję o przyznaniu 500+?
Może zapytaj polożną? Ja po sn miałam długo, z miesiąc. Po cc jakies 2 tyg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kawowa_lkj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 13:01   #971
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Justyna super ze jesteś zadowlona z kompromisu
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-14, 13:31   #972
Carillon
Zadomowienie
 
Avatar Carillon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 126
GG do Carillon
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Ja już po. Dzisiaj byłam asertywna. Jednak po moim argumentach jej nastawienie też się zmieniło. Plan na który obie się zgodziłyśmy wygląda tak:
- Marianna ma 4100. Do terminu jeszcze 6 dni więc pewnie urośnie. Dlatego przyszyła mi na usg kartę, że ona zaleca cc ( ze względu na wagę i historie rodzinną).
- ustaliłyśmy, że czekam do terminu/lub rozpoczęcia akcji. I jednak lekarze zdecydują na miejscu co ze mną.
- szyjka długa i nic nie wygląda jakby akcja miała się zacząć. Dzisiaj byłam asertywna☺ łozysko, wody,przepływy wszystko w normie. Oki. Rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super przynajmniej wiesz na czym stoisz i masz plan działania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Carillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 13:38   #973
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;88947729]Justyna super ze jesteś zadowlona z kompromisu[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez Carillon Pokaż wiadomość
Super przynajmniej wiesz na czym stoisz i masz plan działania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Justynka i super gratuluję najważniejsze że jesteś spokojniejsza i kompromis osiągnięty

Bonnie moja też kup produkuje tyle że szok mam wrażenie że na cycka reaguje kupa - tylko ja przystawię i kupa. Naje się - kupa. Potem pręży się - kupa ciężko mi zliczyć ile idzie dziennie bo głównie mąż przebiera ale no mam wrażenie że co chwilę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzieki dziewczyny.

Czuję się spokojniejsza. Bo jest realna szansa, że omine patologie. Ja wiem,że różnie może być. Jednak sam zarys planu mnie uspokoił. Czuję, że odzyskałam kontrolę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 13:40   #974
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Ja już po. Dzisiaj byłam asertywna. Jednak po moim argumentach jej nastawienie też się zmieniło. Plan na który obie się zgodziłyśmy wygląda tak:
- Marianna ma 4100. Do terminu jeszcze 6 dni więc pewnie urośnie. Dlatego przyszyła mi na usg kartę, że ona zaleca cc ( ze względu na wagę i historie rodzinną).
- ustaliłyśmy, że czekam do terminu/lub rozpoczęcia akcji. I jednak lekarze zdecydują na miejscu co ze mną.
- szyjka długa i nic nie wygląda jakby akcja miała się zacząć. Dzisiaj byłam asertywna☺ łozysko, wody,przepływy wszystko w normie. Oki. Rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, mysle ze fajny plan Lekarka jest spokojna ze zlecila i potwierdzila w papierach jakby co, a Ty raz nie musisz miec indukcji, czy cc od razu na cito, a jak mala zdecyduje zeby wyjsc to zmierza ja na swiezo i wyjdzie np 3800 i sie okaze ze spokojnie ją urodzisz Kciuki za Was. A swoja droga, skoro szyjka bez zmian to widac bez sensu byc wczoraj jechala na IP...jak widac te wszystkie bolesci to czasem serio porod w toku a czasem nic...
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 13:45   #975
kawowa_lkj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 542
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny.

Czuję się spokojniejsza. Bo jest realna szansa, że omine patologie. Ja wiem,że różnie może być. Jednak sam zarys planu mnie uspokoił. Czuję, że odzyskałam kontrolę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i super, oby też już poszło z górki i zgodnie z Twoim planem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kawowa_lkj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 13:46   #976
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez zubi89 Pokaż wiadomość
Wczoraj mąż składał w urzędzie a dziś mamy decyzję online na początku roku jak składałam to około tygodnia dwóch.



I bardzo dobrze zrobiłaś taki plan jest jak najbardziej w porządku. Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej Marianna zechciała wyjść.



U mnie krwawienie jest dosłownie na wkładkę zawsze po CC mam tak krótko.

Franek jest nie odkladalny ehh a średni syn jest zazdrosny nie okazuje tego i kocha brata ale widać że bardzo to przeżywa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mała też nie daje się odłożyć od 5 rano... Ale w końcu udało się mężowi ją ululac i odłożyć. Za to starsza się strasznie nudzi i wymyśla coraz głupsze rzeczy 🤦
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Justynka i super gratuluję najważniejsze że jesteś spokojniejsza i kompromis osiągnięty

Bonnie moja też kup produkuje tyle że szok mam wrażenie że na cycka reaguje kupa - tylko ja przystawię i kupa. Naje się - kupa. Potem pręży się - kupa ciężko mi zliczyć ile idzie dziennie bo głównie mąż przebiera ale no mam wrażenie że co chwilę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja najczęściej robi kupę jak już zaśnie I cała zabawa na marne, bo podczas przewijania się wybudza
Cytat:
Napisane przez kawowa_lkj Pokaż wiadomość
Aaa no to dobrze, że tylko takie żarty. Sporo osób wciąż wierzy w takie rzeczy i potem te biedne matki niepotrzebnie katują sie dietą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------



No od tego mam laktator, kupiłam jakiś super elekryczny, bo nie wiedziałam ile mały będzie w szpitalu, ani czy uda się przejść na kp. To butelkę chyba komuś oddam po prostu, bez sensu rozpakować i nie używać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Może zapytaj polożną? Ja po sn miałam długo, z miesiąc. Po cc jakies 2 tyg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po pierwszym porodzie jadłam lekkostrawnie, ale nie przez mleko tylko moje wnętrzności. Czułam się zmaltretowana wewnętrznie Teraz było lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 13:49   #977
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez karla906 Pokaż wiadomość
Super, mysle ze fajny plan Lekarka jest spokojna ze zlecila i potwierdzila w papierach jakby co, a Ty raz nie musisz miec indukcji, czy cc od razu na cito, a jak mala zdecyduje zeby wyjsc to zmierza ja na swiezo i wyjdzie np 3800 i sie okaze ze spokojnie ją urodzisz Kciuki za Was. A swoja droga, skoro szyjka bez zmian to widac bez sensu byc wczoraj jechala na IP...jak widac te wszystkie bolesci to czasem serio porod w toku a czasem nic...
Tak. Myśle, że to słusze rozwiazanie. Teraz czuje się serio spokojna i przygotowana na to co się stanie.

Na IP ja zmierzą. Jeśli będą chcieli cc to nie będę się kłócić. Bo mnie jej waga przeraża ale może okaże się mniejsza

Nie wiem jaka jest realna szansa na to. Boli mnie głowa od tego wszystkiego.


Tak wychodzi na to, że wszystkie moje bóle były przepowiadaczami....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 13:49   #978
bonnie_j
Wtajemniczenie
 
Avatar bonnie_j
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 014
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Zabieram się za prasowanie O dziwo udało mi się sporo dzisiaj zrobić... Jeszcze włosy muszę umyć i zrobic jeszcze jedno pranie jak nie więcej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bonnie_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 14:25   #979
karolina4hc1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 30
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Hej, Justynka,dobrze, że już jest jakiś plan. Ja dziś rozmawiałam z moją gin, ona pracuje też w szpitalu, w którym byłam. Powiedziała, że jeśli nie zacznę rodzić do 19.10 to wtedy zaprasza spowrotem do szpitala. Narazie nic się nie dzieje i pewnie i tak mnie czeka ta indukcja. Póki co pije tą herbatę z liści malin, biorę wiesiołka i nawet chłopa wczoraj namówiłam na amory. Może coś zadziała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karolina4hc1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-14, 14:32   #980
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez karolina4hc1 Pokaż wiadomość
Hej, Justynka,dobrze, że już jest jakiś plan. Ja dziś rozmawiałam z moją gin, ona pracuje też w szpitalu, w którym byłam. Powiedziała, że jeśli nie zacznę rodzić do 19.10 to wtedy zaprasza spowrotem do szpitala. Narazie nic się nie dzieje i pewnie i tak mnie czeka ta indukcja. Póki co pije tą herbatę z liści malin, biorę wiesiołka i nawet chłopa wczoraj namówiłam na amory. Może coś zadziała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie plan taki sam. Herbata i olejek. Sex też pomoga. Chociaż mi libido spadło poniżej wszelkiej normy więc z tym trudno....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 16:52   #981
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Powiem wam dziewczyny, że ten koktajl położnej to jakiś pic na wodę Wypiłam o 11, w toalecie byłam dwa razy i to tak dość hmm lajtowo. Nie bardziej niż na co dzień. Jak zaczęłam stymulować brodawki i kręcić biodrami (3 godziny kurła!) to raptem 3 skurcze przyszły. Pierdziele, już mi się nie chce

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 16:58   #982
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Powiem wam dziewczyny, że ten koktajl położnej to jakiś pic na wodę Wypiłam o 11, w toalecie byłam dwa razy i to tak dość hmm lajtowo. Nie bardziej niż na co dzień. Jak zaczęłam stymulować brodawki i kręcić biodrami (3 godziny kurła!) to raptem 3 skurcze przyszły. Pierdziele, już mi się nie chce

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Jednak się zdecydowałaś. Myślę, że taki sam efekt by był po lewatywie albo po jakimś środku przeczyszczającym. Jakoś nie przemawia do mnie ta mikstura.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 17:20   #983
karla906
Wtajemniczenie
 
Avatar karla906
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 254
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Powiem wam dziewczyny, że ten koktajl położnej to jakiś pic na wodę Wypiłam o 11, w toalecie byłam dwa razy i to tak dość hmm lajtowo. Nie bardziej niż na co dzień. Jak zaczęłam stymulować brodawki i kręcić biodrami (3 godziny kurła!) to raptem 3 skurcze przyszły. Pierdziele, już mi się nie chce

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Na Ciebie chyba nic nie działa jedyny klucz który otwiera wrota mają dzieci w macicy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karla906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 17:24   #984
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Plus jest taki, że ten brzuch mi faktycznie poszedł w ból i mam na tyle lekką zgagę, że nie wymiotowałam ani wczoraj ani dzisiaj

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 17:27   #985
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Plus jest taki, że ten brzuch mi faktycznie poszedł w ból i mam na tyle lekką zgagę, że nie wymiotowałam ani wczoraj ani dzisiaj

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
To mi chyba poszedł znowu do góry, bo z pęcherzem spoko od 2 dni. Za to zgaga taka, że aż na wymioty. 🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 17:35   #986
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

To ja miałam taka lewatywę od serca zrobiona że mnie czyściło jeszcze 2 dni po porodzie

Johasia oooooo to jak bez wymiotow i zgagi to jak nowe życie co?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 18:10   #987
justynka87
Wtajemniczenie
 
Avatar justynka87
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 329
GG do justynka87
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Johasia28 Pokaż wiadomość
Powiem wam dziewczyny, że ten koktajl położnej to jakiś pic na wodę Wypiłam o 11, w toalecie byłam dwa razy i to tak dość hmm lajtowo. Nie bardziej niż na co dzień. Jak zaczęłam stymulować brodawki i kręcić biodrami (3 godziny kurła!) to raptem 3 skurcze przyszły. Pierdziele, już mi się nie chce

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Bo to chyba pic na wodę. Mam wrażenie, że te wszystkie " sposoby na wywołanie"to ściema i fotomontaż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
justynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 18:19   #988
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
To ja miałam taka lewatywę od serca zrobiona że mnie czyściło jeszcze 2 dni po porodzie

Johasia oooooo to jak bez wymiotow i zgagi to jak nowe życie co?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Całkiem inna jakość życia, dzisiaj np zjadłam obiad i to z takim smakiem i świadomością że go zaraz nie wyrzygam, no coś fantastycznego. Pamiętam po pierwszym porodzie jak urodziłam i nagle ta zgaga zniknęła, to było niepojęte, że coś może przejść tak ot. [1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88948096]To mi chyba poszedł znowu do góry, bo z pęcherzem spoko od 2 dni. Za to zgaga taka, że aż na wymioty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]No to dokładnie odwrotnie niż u mnie, pęcherz cierpi od dwóch dni katusze, ja mam w ogóle takie uczucie napierania w dole jakby mi się Biodra miały rozjechać. Ale żołądek zdecydowanie ma lżej, to jeszcze nie jest taki całkiem komfort jak bez brzucha bo ta zgaga jest ale jest do opanowania.
Cytat:
Napisane przez justynka87 Pokaż wiadomość
Bo to chyba pic na wodę. Mam wrażenie, że te wszystkie " sposoby na wywołanie"to ściema i fotomontaż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś na pewno działa, ale raczej w momencie kiedy już coś się samo zaczęło dziać - typu szyjka się skraca czy rozwarcie robi. Jakos ciężko mi uwierzyć, że jak jest wszystko pozamykane na 4 spusty to nagle od biegunki, czy ostrego jedzenia się pootwiera

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 19:06   #989
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Mamusie październik 2021 cz. 3.

Dziewczyny, chyba jednak będę październikówką. Mała pośladkowo ułożona, mam przeciwwskazania do obrotu i będę musiała umówić się na CC

Edytowane przez szmyglo
Czas edycji: 2021-10-14 o 19:08
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-14, 19:15   #990
karolina4hc1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 30
Dot.: Mamusie październik 2021 cz. 3.

Ale cóż pozostało, a może jednak coś zadziała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karolina4hc1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-10-01 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.