AB GYMNIC - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-05-06, 18:07   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

AB GYMNIC


Dziewczyny, czy któraś z Was używała tego urządzenia? Czy jest skuteczne na cellulit i w ogóle czy obwód bioder rzeczywiście choć trochę się zmniejsza jak obiecują producenci? A co z brzuszkiem?Jakoś nie chce mi się wierzyć, że 10 min jest równoznaczne z 600 brzuszkami. Co o tym myślicie? Pozdrawiam gorąco
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 20:09   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: AB GYMNIC

o tak, tak ja też jestem ciekawa opinii...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 20:47   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: AB GYMNIC

Witam Witam [img]icons/icon7.gif[/img] Jesli chodzi o to urzadzonko, to kupilam je nie w telemarkecie(czy jak to sie teraz wie;P) a w skelpie sportowym za 65 zl. Jesli chodzi o dzialanie to nie moge powiedziec tak do konca bo mam je dopiero od kilku dni, ale powiem Wam ze jak sie to nalozy to czuc skurcze miesni, szczegolnie czuje sie to na mniejszych powierzchniach, gdzie grubosc tkanki tluszczowej nie jest duza. Jak nalozy sie na przyklad na biceps, to cala rea drzy i czuc niesamowicie jak miesnie pracuja. Jesli chodzi o brzuch ni posladki to efekty nie sa tak odczuwalne, ale podejrzewamn ze przy regularnym uzywaniu dziala [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 21:20   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: AB GYMNIC - do Miki2

Miko2 mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko.Ostatnio tyle mówią w telewizji, żeby kupować to urządzenie tylko z silikonową powłoką a nie folią aluminiową. Otóż, moja mama nie przejmując się reklamami i z reguły w ogóle mało oglądając telewizję, zakupiła coś takiego właśnie z tą nieszczęsną folią aluminiową. Mogłabyś mi powiedzieć czy w związku z tym mogę tego używać, czy grożą mi jakieś poparzenia (jak to mówią w telewizji). Przyznam, że trochę napędzili mi strachaPozdrawiam gorąco.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 21:50   #5
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: AB GYMNIC

Mój tata też kupił sobie to cudo. W Selgrosie za 49 zł . A ja w Hicie widziałm za niecałe 40 zł . Mój tata potwierdza to ,że czuć skurcze mięśni , ale ja nie mam przekonania do tak małego i delikatnego urządzonka . Zbyt słaba jest moc tego aparatu aby mógł wyrzeźbić sylwetkę. Poza tym policzcie ile trzeba będzie wydać pieniędzy na baterie (mojemu tacie po dwóch dniach używania aparatu - nie zbyt intensywnie , baterie w aparacie przestały działać ). Wydaje mi się ,że o wiele skuteczniej byłoby poddać się profesjonalnie wykonanym zabiegom elektrostymulacji w dobrym gabinecie kosmetycznym (jest bardzo duży wybór aparatury do tego typu zabiegów) Ceny ok. 50 zł za zabieg , trzeba zrobić ok. 10 zabiegów - ale jednocześnie gimnastykowane są różne partie mięśni. O aparatach do elektrostymulacji piszę właśnie tekst. Będziecie mogły zapoznać się z różnymi typami zabiegów wykonywanych za pomocą nowoczesnych aparatów.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-14, 10:54   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: AB GYMNIC

Witam dziewczyny Wracając do AB GYMINC'a i jego "zdumiewających efektów" osobiście uważam to urządzenie dobre jest do rozgrzania mięśni przed prawdziwymi ćwiczeniami. Ja posiadam można powiedzieć pierwszą wersję AB GYMNIC'a tzn. GYM for Plus (to to urządzenie z kablami, które pokazują na reklamie AB GYMNIC ) i stosuje je jako rozgrzewka przed ćwiczeniami właściwymi. Polecam raczej ten sposób, niewierzę że jakieś urządzonko zrobi za nas całą prace, którą trzeba poświęcić na wyrzeźbienie swoich mięśni. Zresztą w instrukcji obsługi mojego urządzenia sam producent pisze że zdecydowanie lepsze wyniki uzyska się gdy połączy się ćwiczenia z GYM for Plus.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-14, 19:57   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: AB GYMNIC

Dziękuję dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. No, nie spodziewałam się,że to urządzonko wszystko za mnie zrobi ale chyba mimo wszystko trochę się tym pokatujęPozdrawiam Was bardzo gorąco
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.