...czy kremy traca swoje cenne wlasciwosci?!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-24, 11:38   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

...czy kremy traca swoje cenne wlasciwosci?!!


Od jakiegos czasu mieszkam w miescie, w ktorym przez ostatni tydzien bylo ok. 30 stopni C. Wspaniala wiadomosc, ale jesden maly problem, czy w takiej wysokiej temeraturze (dopiero jast kwiecien wiec wszystko przed nami) kosmetyki w lazience nie traca swoich najcenniejszych wlasciwosci, a moze trzymac je w lodowce? Wydaje dosc duzo na kremy (a ktora z nas tego nie robi?) i martwie sie, ze przez brak wentylacji wszystkie moje wysilki ida na marne. Moze ktoras z Was wie co z tym fantem zrobic. Z gory bardzo dziekuje za pomoc.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-27, 22:19   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: ...czy kremy traca swoje cenne wlasciwosci?!!

Nie wydaje mi się, żeby kremy w "tropikach" traciły swoje właściwości. Inaczej panie mieszkające w takim klimacie nie mogłby stosować żadnych kosmetyków. Najważniejsze, żeby nie trzymać kosmetyków na słońcu, a tym bardziej na parapecie, gdzie "smażą" się przez szybę. Koniecznie w cieniu, szczególnie dotyczy to perfum. Lodówka, a dokładnie zamrożenie lub bardzo silne schłodzenie, może nawet zaszkodzić chociażby kremom, które się w takich warunkach rozwarstwią. Najlepszym rozwiązaniem byłaby chłodna piwnica. Myślę, że tempetatury ok. 25 stopni nie są jeszcze groźne dla kremów.
To tylko moja opinia, dobrzebyłoby gdyby wypowiedziała się na ten temat nasza specjalistka od kosmetyków- Basia
Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.