cos silniejszego dla 28 -latki :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-17, 07:54   #1
Agnieszkan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 25

cos silniejszego dla 28 -latki :)


szukam jakiegos kremu zeby zrobic sobie kuracje po zimie moze jakies kwasy albo witamina A ? nigdy nie stosowalam takich kremow zawsze tylko nawilzajace albo ochronne. Poradzcie mi cos bardzo Was prosze.
Cerę mam suchą zmęczoną , bladą [img]icons/icon9.gif[/img]
Z góry bardzo dziękuję.
Agnieszkan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-17, 08:53   #2
mamsonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 192
GG do mamsonka
Re: cos silniejszego dla 28 -latki :)

Ja sobie zafundowałam kurację pozimową kremikami Yves Rocher z Pro-Retinolem - takie fajne zielone kremiki. Na dzień "krem na miasto z pro-retinolem", a na noc "balsam na noc z pro-retinolem", pod te kremiki nakładam jeszcze "perły młodości" AA-oceanic, który bardzo uspokaja moją cerę. Muszę przyznać, że po takiej trwającej miesiąc kuracyjce, moja cera wygląda naprawdę ładnie. Jest jednolita, ma zdrowy kolor, a była strasznie ziemista i wysuszona. Dodam, że mam 31 lat, cerę mieszaną z przewagą suchych partii i alergiczną. Posdrawiam serdecznie [img]icons/icon40.gif[/img]
mamsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-18, 08:35   #3
Benita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 108
GG do Benita
Re: cos silniejszego dla 28 -latki :)

Hej [img]icons/icon7.gif[/img] ja tez jestem 28 - latką, ostatnio używam Eris 25 + dotleniający na oczy i na powieki, a na dzień z tej samej serii przeciwzmarszczkowy, na noc zaopatrzyłam się w polecany na KW St.Ivest kremik multiwitaminowy z retinolem. Wczesniej miałam Thermal S- UV Vichy tez super - bardzo wydajny. A jesli chcesz ożywić cere to dobrze jest stosować maseczki wszelkiego kalibru, ostatnio mam fajną jogurtową Ziaji, no i pilingi. Pozdrawiam
Benita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.