Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-12, 13:11   #2041
niunia17
Raczkowanie
 
Avatar niunia17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Woj. lubelskie
Wiadomości: 134
Dot.: Kolczyk w pępku :)

1. Każdy inaczej reaguje na ból. Mój ból można porównać do szczepienia (podkreślam że jestem bardzo wrażliwa na ból)
2. Goił się nie całe 4 miesiące (całkowite zagojenie)
3. Dlaczego nie możesz? Przecież to nie była Twoja wina tylko tej kobiety


Pępek najlepiej przemywać wodą utlenioną ale nie dłużej niż tydzień (schodzi skóra) i rumiankiem. Polecam też maść Trybiotyc. Jest super do każdego rodzaju ran nietylko na pępek.
__________________
Gdy przytłacza Cię ciężar dnia dzisiejszego, pamiętaj że jutro też zbudzi się dzień



http://www.suwaczek.pl/cache/db1aab3b25.png

niunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 17:22   #2042
sharloca
Raczkowanie
 
Avatar sharloca
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: łorsoł
Wiadomości: 81
GG do sharloca
Lightbulb kiedy najwczesniej zmienic kolczyk w pepku

pepek przkulam 2 miesiace temu, czasem wysleci cos jeszcze spod spodu, gora juz sie ladnie zagoila. Pytanie: czy moge juz zmienic kolczyk? Bardzo mi na tym zalezy juz nie moge patrzec na niego...nie podoba mis ie juz
__________________


"Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej."

:
sharloca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 17:31   #2043
monos-ka
Raczkowanie
 
Avatar monos-ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
GG do monos-ka
Dot.: kiedy najwczesniej zmienic kolczyk w pepku

jesli moge podpowiedziec, to ja zmienilam kolczyk na stale po pol roku (wczesniej chyba tylko od czasu do czasu tak "na wieczor" jakis inny zalozylam) niestety to miejsce trudno sie goi :/ (podobno wlasnie po roku) i powiem szczerze - mialam dosc gruby pret, teraz pare miesiecy nosze duzo cienszy (niestety wymiarow podac nie umiem), i za cholere nie wloze juz tamtego ja mysle, ze jak dostalas kolczyk ze stali chirurgicznej, to powinnas go przetrzymac jak najdluzej dla wlasnego dobra - jest to kolczyk "leczniczy".
proponuje moze na wieczor zaszalec z czyms innym, ale na stale pozostac jednak z 'chirurgicznym'
__________________
pozdrawiam
Monika
monos-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 19:04   #2044
sharloca
Raczkowanie
 
Avatar sharloca
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: łorsoł
Wiadomości: 81
GG do sharloca
Dot.: kiedy najwczesniej zmienic kolczyk w pepku

o dziekuje Ci bardzo, o taka odpowiedz mi chodzilo

cmok!
__________________


"Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej."

:
sharloca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 19:05   #2045
strus2001
Raczkowanie
 
Avatar strus2001
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 202
GG do strus2001
Smile Dot.: kiedy najwczesniej zmienic kolczyk w pepku

Hej. Z tego co mi powiedziano jak sprawialam sobie kolczyk, najwczesniej po pol roku. I ja tak wlasnie zrobilam bo generalnie mialam problemy z gojaca sie ranka i dopiero jak zalatwilam sobie Octenisept. W sprawie przeklowania pepka polecam strone: www.kolczyki.pl, ja tam znalazlam wszystkie potrzebne informacje. Pozdrawiam
strus2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 19:43   #2046
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Dot.: kiedy najwczesniej zmienic kolczyk w pepku

kolczyk mozesz zmienic jak masz juz wszystko zagojone ,nie koniecznie to musi byc pół roku sprawdz czy tam w około dziurki nic nie ma ,jak jest czyste to mozesz zmienic spokojnie
monos-ka a kto Ci powiedzial ze kolczyk ze stali chirurgicznej to kolczyk ,,leczniczy,,
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-12, 19:57   #2047
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Dot.: Kolczyk w pępku :)

patigoli przełucie pępka to tak jak zastrzyk w dupsko mniej wiecej takie odczucie -więcej strachu niz bólu przedewszystkim nie mozna napręzac pępka bo wtedy więcej boli skóra jest twarda
takze powodzenia przekłuwaj i nie bój się
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-12, 20:17   #2048
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Kolczyk w pępku :)

hm.. ostatnio zastanawiałam sie nad przebiciem pempka ale narazie nie mam w planie tego.. oh bedzie ciezko przekonac rodziców ...
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 00:19   #2049
monos-ka
Raczkowanie
 
Avatar monos-ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
GG do monos-ka
Dot.: kiedy najwczesniej zmienic kolczyk w pepku

kolczyk ze stali chirurgicznej popularnie zwany jest 'leczniczym', bo przyspiesza gojenie rany - goi sie ona szybciej niz przy srebrze, czy innych materialach, dlatego jest to pierwszy kolczyk zakladany przy przekluciu.
i nie uwazam, ze masz racje, ze nalezy kolczyk wyjac po "obejrzeniu" czy wszystko jest "czyste" - z pozoru rana juz po kilku tygodniach wydaje sie zagojona, ale po niestosowaniu sie do tego typu podstawowych zalecen, wszystko zaczyna 'pieknie' ropiec :/
taka prawda
Cytat:
Napisane przez silvja
kolczyk mozesz zmienic jak masz juz wszystko zagojone ,nie koniecznie to musi byc pół roku sprawdz czy tam w około dziurki nic nie ma ,jak jest czyste to mozesz zmienic spokojnie
monos-ka a kto Ci powiedzial ze kolczyk ze stali chirurgicznej to kolczyk ,,leczniczy,,
__________________
pozdrawiam
Monika
monos-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 00:22   #2050
monos-ka
Raczkowanie
 
Avatar monos-ka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 142
GG do monos-ka
Dot.: kiedy najwczesniej zmienic kolczyk w pepku

proponuje ci takze smarowanie Tribotikiem, ewentualnie Neomecyną, to przyspiesza gojenie i nawet teraz kiedy czasem ranka mi ropieje (tak, tak, chociaz kolczyk mam poltora roku, jak o cos zaczepie, to bywa, ze ropieje) sama tak robie - to bardzo pomaga
__________________
pozdrawiam
Monika
monos-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 06:50   #2051
fifulcia
Raczkowanie
 
Avatar fifulcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Moje Niebo
Wiadomości: 97
Red face Dot.: kiedy najwczesniej zmienic kolczyk w pepku

Ja mam kolczyk od roku, zmienilam go juz po okolo połtora miesiaca... :p ale wszystko było ok smarowałam ranke tribiotikiem i okłady z rumianku i było super cały czas sie ładnie goiło a w kolczykach ze stali chirurgicznej chodze nawet do teraz :P wiekszosc kolczykow nawet tych srebrnych ma teraz same te pręty ze stali ch. pozdrawiam
__________________
Najpiękniejsze chwile w życiu często przychodzą niezapowiedziane...

http://www.slubnezakupy.pl/s05102013020105.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/xi7i6fc.png
fifulcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-13, 15:31   #2052
monia40
Przyczajenie
 
Avatar monia40
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: legnica
Wiadomości: 17
Dot.: Kolczyk w pępku :)

mam pytnka!!czy przed przebiciem kolczyka kosmetyczka zaznacza wam miejsce przebicia?I czy przed przebiciem powiedzieć kosmetyczce żeby wzieła więcej skórki??(bo boje sie ze mi weźmie cięńką skórki??)
monia40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 15:58   #2053
FrAnKy_PuNky
Raczkowanie
 
Avatar FrAnKy_PuNky
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: PoZnAń
Wiadomości: 79
Dot.: Kolczyk w pępku :)

monia 40 to ona powinna wiedzieć ile ma wziąść... a nie zebyś TY jej to musiała mówić! w końcu jeśli sie bierze za piercing powinna mieć o tym pojecie....
ja robiłamw studiu a nie u kosmetyczki... i w sumie niepamietam czy koleś mi zaznaczał czy nie
__________________
...Już tylko Ciebie mam...
....
I to mnie tutaj trzyma....
FrAnKy_PuNky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 16:53   #2054
niunia17
Raczkowanie
 
Avatar niunia17
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Woj. lubelskie
Wiadomości: 134
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja przekówałam pępek w studiu i miałam zaznaczane miejsce przebicia.
__________________
Gdy przytłacza Cię ciężar dnia dzisiejszego, pamiętaj że jutro też zbudzi się dzień



http://www.suwaczek.pl/cache/db1aab3b25.png

niunia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 18:55   #2055
mary_j
Przyczajenie
 
Avatar mary_j
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez PATIGOLI
Hejka dziewczyny! Mam do was kilka pytań związanych z przekłuciem pępka.
Po pierwsze: czy to boli? Po drugie: czy długo goi si.e po przekłuciu? Po trzecie: Miałam przekłute uszy i niemogłam nosić kolczyków, facetka zrobiła krzywo dziurki , to dlatego czy niemoge nosic kolczyków w rzadnych miejscach? :conf used: Niemam jeszcze 18 lat ale mama sie zgodziła i powiedziała że zemną pójdzie. Czy trzeba czyms przemywać dziurkę i jak oni przekłuwają pępek?... Sorry że was tak zawalam pytankami ale boję się ewentualnego ryzyka....

Mam nadzieję że odpowiecie przynajmniej na 2 moje pytanka.....
Z góry wielkie thanks!!!! Jesteście THE BEST!!!!!!!
"Osoba przekluwajaca":P powinna po zabiegu napisac Ci jakich masci masz uzywac, ile razy dziennie, itp. Mi polecono wode ulteniona, ktora przemywalam pepek, pozniej przemywalam rywanolem (czy jakos tak, to tez jest plyn, zolty) potem oczyszczalam wokol dziurki delikatnie patyczkiem kosmetycznym, a na koniec zalecono mi masc (niestety nazwy juz nie pamietam chyba cos na T). To oczywicie iles razy dziennie rowniez nie pamietam ile, wg zalecen kosmetyczki. Zagoilo sie szybko i ladnie. Co do przeklucia... ja bylam u kosmetyczki, pani poinformowala mnie co bedzie robila po kolei ile sie goi ze poda mi masci itp ktoymi bede dbala o kolczyk i takie tam informacje. pozniej wypelnialam pewien "formularz" (trzeba bylo zaznaczac czy pale czy mam alergie uczulenie i takie tam). Pozniej wybralam kolczyk i sie polozylam. Pani posmarowala mi wokol pepka jakas mascia znieczulajaca, poczekala moment, zaznaczyla mazakiem miejsce przeklucia pokazala ze narzedzia nie byly wczesniej uzywane, ze sa zamkniete. Oczywiscie na reszte nie patrzylam;p ale wiem ze wziela szczypce zlapala kawalek skory, podniosla i igla przekula pepek. Nastepnie zalozyla kolczyk, wypisala masci i kazala przyjsc na kontrole za tydzien. Zabieg kosztowal mnie 100 zł i jestem bardzo zadowolona. Co do bolu to kazdy odczuwa to indywidualnie, to zalezy od organizmu. Mnie samo przeklucie bolalo, czas gojenia nie byl najgorszy, no ale jak juz pisalam, kazdy do przezywa inacze. Sie rozpisalam, mam nadzieje ze pomoglam...
mary_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:56   #2056
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Samodzielnego przekłuwania pępka nie nazwałabym ani odwagą, ani sposobem dla dzielnych i wytrwałych. To głupota, przez którą można sobie spaprać wygląd.
musze przyznac racje to fakt, bylam mloda i glupiutka kazdy chyba przechodzil w zyciu okres zbuntowanej nastolatki
__________________
cieszę się życiem...
pEtArdA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 10:55   #2057
Dorcia16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Kolczyk w pępku :)

hmm 4 stycznia 2006tr o godz 18 koleżanka przekuła mi pępek zwykłą igłą od strzykawki ale najpierw przemyłysmy igłe i brzuch spirytusem troszke bolało ale bardziej śmieszyło po jakichś 10 min było po wszystkim napierw musiałam troche z igłą posiedzieć żeby dziurka nie uciekła a potem wsadziłyśmy łezke zwykły kolczyk do ucha i musiałam powiększyć dziurke wiec bawiłam sie kolczykiem z jakiś tydzień a potem wsadziłam normalny kolczyk do pępka oczywiście,ciągle przemywałam wodą utlenioną, goiło sie bardzo dobrze po jakichś trzech miesiącach zagoiło mi sie i coraz bardziej dochodziłam do wniosku że pępek bez kolczyka jest ładzniejszy ale nadal nosiłam kolczyk wakacje byłu coraz bliżej a był koniec kwietnia mama nie wiedziała o kolczyku i coraz bardziej obawiałam sie ze go zobaczy więc jeszcze zwlekałam z wyjęciem na początku maja juz byłam pewna ze pępek bez kolczyka jest ładniejszy więc wyjełam kolczyk i jestem zadowolona nie żałuje ze wyjełam. Jedynie teraz mam ślad nie wiem czy mi kiedyś zniknie ale oby znikną bo mama do dziś nie wie ze miałam kolczyk. Według mnie nie jest ważne czy sie robi w gabinecie u kosmetyczki czy samemu jak ma sie zagoić do sie zagoi. Najważniejsze zeby go ciągle nie dotykać rękoma zanim sie ich nie umyje lub wogole w czasie gojenia nie dotykać tylko przemywać.
Dorcia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 17:07   #2058
Sloneczko19_
Raczkowanie
 
Avatar Sloneczko19_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: B-stok :)
Wiadomości: 387
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Moze ktos z was zna jakies studio percingu w Bialymstoku?
Sloneczko19_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 22:15   #2059
SnOoPyXD
Przyczajenie
 
Avatar SnOoPyXD
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: GdAńSk
Wiadomości: 1
GG do SnOoPyXD
Wink Dot.: Kolczyk w pępku :)

hej ja przebijałam se pępek w lipcu niedawno i od razu w pierwszy dzioeń nic mnie nie bolało nie leciała mi ropa a przekłucie prawie nie bolało bardziej bolało jak złapała tymi szczypcami i w zasadzie nawet nie wiedzialam w którym momencie wbiła mi igłe warto jkest zrobic sobie kolczyk w pepku ale kazdy inaczej go przyjmuje niektórym kolczyk moze sie nie przyjąć u mnmie narazie jest ok ale mam go niecałe dwa tygodnie hehewiec jeszcze troche sie goił bedzie
__________________
.::DoLoREs::.:
SnOoPyXD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 22:43   #2060
Sloneczko19_
Raczkowanie
 
Avatar Sloneczko19_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: B-stok :)
Wiadomości: 387
Dot.: Moj pepuszek...

Lepiej nie ryzykuj,bo moze sie to zle skonczyc. Odloz to na pozniej, w tym czasie moglabys zebrac troche kasy i udac sie np. do kosmetyczki badz do studia piercingu
Sloneczko19_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 08:09   #2061
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Thumbs down Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ty polecasz ? a ja odradzam ! oczywiście ładnie to wygląda ale bez przesady , pomyślcie o tym jak będziecie w ciąży ?? i co . skórka albo rozerwie się na dwie części albo będziecie mieć sznudeczek , wielkości jajka !! wiem coś o tym mam kuzynkę która właśnie jest w szpitalu i usuwają jej tą rozciągniętą skórę !! ODRADZAM !!
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 08:13   #2062
Domisinia
BAN stały
 
Avatar Domisinia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 171
GG do Domisinia
Thumbs down Dot.: Moj pepuszek...

nie polecam kolczyka , moja kuzynka zaszła w ciążę i teraz ta skóra z pępka rozerwała jej się na 2 !! ;O i leży w szpitalu i jutro jej to usówają , nie przekłówaj sama idż do "promocja kosmetyczna" tak robią ludzie za darmo ... wszystko !! tipsy , przedłóżają włosy , dogęszczają , przekłwają pępki ... wszystko !! bo słóżysz im jako modelka !! ludzie się na Tobie uczą i tyle ale odradzam kolczyka w pępku !!
Domisinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 08:40   #2063
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Kolczyk w pępku :)

kiedy jest się w ciąży kolczyk się poprostu wyjmuje przy dużym brzusiu bo skura jest zbyt napieta no coz a po porodzi raczej wraca do poprzedniego stnu tak samo zreszta jak brzuch bo nie widzalam kobiet tachajacych brzuch po ciazy na taczce albo takich z wielkimi dziurami po ciązy. Kiedy kolczyk zostaje wyciągniety i nie jest co jakis czas w dziurke wkladany to ta się zarasta pozostaje jednak slad w miejsci przebicia takie malutkie wgłębienie-to wszystko
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 08:43   #2064
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Domisinia
Ty polecasz ? a ja odradzam ! oczywiście ładnie to wygląda ale bez przesady , pomyślcie o tym jak będziecie w ciąży ?? i co . skórka albo rozerwie się na dwie części albo będziecie mieć sznudeczek , wielkości jajka !! wiem coś o tym mam kuzynkę która właśnie jest w szpitalu i usuwają jej tą rozciągniętą skórę !! ODRADZAM !!
nie koniecznie, sama urodzilam dziecko i nic komplenie nic mi sie nie zmienilo ,a brzucha pozazdroscila by mi nie jedna dziewczyna kuzynka powinna bardziej dbac o skora na brzuchu jak w ciazy byla i watpie by to kolczyk cos zmienil , po prostu zaniedbala i dopuscila ze sie skora zrobila obwisla kazdy ma swoj rozum, a straszenie ciaza i jakimis obwislymi jajkami to parodia
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 08:46   #2065
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja myśle że ona musiała mieć poprostu strasznieeeee ciężki kolczyk
__________________
Nawet najdłuższa noc nie trwa wiecznie...
Przyszłość jaśnieje blaskiem świtu...
Kateczka_05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 08:48   #2066
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05
Ja myśle że ona musiała mieć poprostu strasznieeeee ciężki kolczyk
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 12:21   #2067
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez moee
, a straszenie ciaza i jakimis obwislymi jajkami to parodia

Noo obwisłe jajka to by byla tragedia dla kobiety!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 15:26   #2068
migdalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 155
Dot.: Moj pepuszek...

kolezanka przebila sobie sama, troche sie jej papralo ale teraz jest ok
mi osobiscie sie taki kolczyk nie podoba, poza tym balabym sie takiej sytuacji o jakiej napisala Domisinia
migdalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 15:30   #2069
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: Moj pepuszek...

Jeżeli sama sobie przebijesz pepęk latwo moze wdać się zakażenie. Przy takich zabiegach wszytko musi byc sterylne! Jezeli kupiłabys welfron w aptece, kolczyk bedzie odkażony i sterylny, zaznaczysz kropkami gdzie ma byc przekute i wykonasz to poprawni to nic nie powinno sie stac. Musisz pamietac przedewszytkich i sterylnosci, higienie i pozniejszym pielegnowaniu przekutego miejsca
Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 16:13   #2070
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Moj pepuszek...

Moja kolezanka sama sobie przekuwala pepek i mowi,ze ja nic nie bolalo...na poczatku bylo ok a po jakims czasie zaczelo sie paprac i wyjela go.Duzo zalezy od higieny i z czego wykonany jest kolczyk,wydaje mi sie ze te ze stali cgirurgicznej sa najlepsze bo mi ladnie sie zagoilo choc tez przekuwala mi kolezankatakze jak cos to niech zrobi Ci to jakas kumpela ktora zna sie na rzeczy.
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.