Problemy pierwszego świata + ot, część 6. - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-16, 10:26   #2791
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;89119560]Pewnie myślą, że jak już przyjdziesz do nich, poświęcisz czas i energię, to zapłacisz tyle ile trzeba i nie będziesz wydziwiać, bo ci już będzie szkoda czasu na szukanie innego miejsca.


Ja ostatnio obdzwaniałam sklepy bo szukałam jednej specyficznej rzeczy i chciałam znać orientacyjną cenę. W dwóch usłyszałam że "co pani, tak przez telefon, to trzeba przyjechać, porozmawiać". A w jednym wręcz "Nie szkoda pani czasu na dzwonienie?" Gdzie to nie była jakaś wymyślna rzecz, w innych sklepach normalnie słyszałam cenę albo widełki zależne od rodzaju.[/QUOTE]

Normalnie jakbyś się na podrzędnym szrocie umawiała oglądać 20-letnie BMW sprowadzone z Niemiec
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:29   #2792
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ingrid, prosiłyście o odesłanie do posta, ja tego posta widziałam, podałam i... pretensja?
Ale to był stary post, jakieś 400 postów wcześniej, nieodnoszący się do aktualnej sytuacji.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:36   #2793
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ale to był stary post, jakieś 400 postów wcześniej, nieodnoszący się do aktualnej sytuacji.
I to oznacza, że się zdeaktualizował? Szczególnie że to ciągle te same osoby biorą udział w takiej "dyskusji", więc raczej wątpliwe, że post umknął.



Ogólnie moim PPŚ jest to, że tyle jestem na forum, a na takiego Edana to chyba nie trafiłam albo mało co, na użytkowników, którzy Wam go przypominają też raczej nie. A to taka sławna persona, że wyłazi co drugi wątek.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:39   #2794
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
I to oznacza, że się zdeaktualizował? Szczególnie że to ciągle te same osoby biorą udział w takiej "dyskusji", więc raczej wątpliwe, że post umknął.



Ogólnie moim PPŚ jest to, że tyle jestem na forum, a na takiego Edana to chyba nie trafiłam albo mało co, na użytkowników, którzy Wam go przypominają też raczej nie. A to taka sławna persona, że wyłazi co drugi wątek.
Nie rozśmieszaj mnie. O edanie nie słyszałaś a jesteś moderatorką? 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:40   #2795
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
I to oznacza, że się zdeaktualizował? Szczególnie że to ciągle te same osoby biorą udział w takiej "dyskusji", więc raczej wątpliwe, że post umknął.



Ogólnie moim PPŚ jest to, że tyle jestem na forum, a na takiego Edana to chyba nie trafiłam albo mało co, na użytkowników, którzy Wam go przypominają też raczej nie. A to taka sławna persona, że wyłazi co drugi wątek.
Chodziło o post, który moderatorki usunęły razem z innymi, odnoszący się do dyskusji, którą też usunęły.
Trzeba być ślepym, żeby nie rozpoznać edana. Zwłaszcza, że łazi po wielu wątkach, w których szerzy swoje mądrości. Poza tym podobno klony zbanowanych użytkowników dostają automatycznego bana. Podobno.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:42   #2796
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Nie rozśmieszaj mnie. O edanie nie słyszałaś a jesteś moderatorką? 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ingrid, daj sobie siana. Marna prowokacja.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:47   #2797
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ingrid, prosiłyście o odesłanie do posta, ja tego posta widziałam, podałam i... pretensja? Ja sobie różne tematy czytam, ale nie zawsze mam czas czy ochotę się odzywać. Mam swoje zainteresowania i mówienie do ściany nie jest jednym z nich.



Ja również zgadzam się z Pauliną- to jest przedszkole- ale Princess słusznie zauważyła, że kompletnie nie zgadzamy się co do źródła tego stanu rzeczy.
Marigold, dla mnie na forum jestes raczej neutralna, nie przypominam sobie spin na jakieś moderacyjne tematy poza standardowymi (od jakiegoś czasu) dyskusjami na temat jakości moderacji wizażu.
Nie zgadzamy się co do źródła, więc skoro przed chwilą była dyskusja o tekstach spod dyskoteki to może skorzystam z okazji i spytam co sądzisz na temat posta nr 2912 w wątku szczepionkowym? Jaki to jest poziom dyskusji? Jeszcze dyskoteka czy już monopolowy?
Pytam zupelnie serio.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-16, 10:50   #2798
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
I to oznacza, że się zdeaktualizował? Szczególnie że to ciągle te same osoby biorą udział w takiej "dyskusji", więc raczej wątpliwe, że post umknął.
Przyczyną zamknięcia wątku jest zachowanie, które zostało wyjaśnione w poście moderatorki, który też został usunięty, stąd należy powoływać się na post zamieszczony X czasu wcześniej, który uznajesz niby za dot. tego samego tematu (wehikuł czasu), czego nie da się zweryfikować, bo ów aktualny post został usunięty?

Logiczne.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:54   #2799
VivelaPologne
Raczkowanie
 
Avatar VivelaPologne
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Galaxy
Wiadomości: 257
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Odniosę się do tej "dramy" jako osoba, która nigdy nie brała czynnego udziału w dyskusjach między użytkowniczkami a moderatorkami.

Konto na Wizażu mam od 2016, a samo forum zaczęłam czytać jeszcze wcześniej. Zawsze kręciły się tu różne trolle, ale Edan przebijał wszystko. Był naprawdę do bólu chamski, irytujący i obrażał użytkowniczki, które z kulturą chciały z nim dyskutować. Moderatorki nie reagowały na to przez bardzo długi czas i uważam, że po tej akcji powinny być wymienione. Przez Edana Wizaż zaczął się robić trochę jak - nie przymierzając - słynna Kafeteria, na której moderatorzy są chyba tylko dla ozdoby.

Sądzę, że w świetle kolejnych multikont Edana i jego wpisów to bardzo dobrze, że niektóre osoby zaczęły zwracać uwagę Mijanou i Trzepotce. One same tworzą z tego forum patologiczną piaskownicę. Zamykanie wątków "za karę" jest po prostu śmieszne.

Drogie moderatorki, bądźcie odważne i zwyczajnie przyznajcie się, że sprawa z Edanem Wam nie wyszła. Uciszanie użytkowników to droga donikąd.
__________________
Los się śmieje z naszych planów
VivelaPologne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 10:56   #2800
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

To, co myślę o moderacji, to napisałam już w jednym wątku, swoją drogą zamkniętym, więc się powtarzać nie zamierzam. Natomiast co do edana, to nie rozumiem po prostu, po co wdajecie się z nim w dyskusję. Nic tak nie boli tego typu ludzi jak brak uwagi.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:01   #2801
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ingrid, daj sobie siana. Marna prowokacja.
A co to za teksty spod dyskoteki, halko.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-16, 11:01   #2802
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Marigold, dla mnie na forum jestes raczej neutralna, nie przypominam sobie spin na jakieś moderacyjne tematy poza standardowymi (od jakiegoś czasu) dyskusjami na temat jakości moderacji wizażu.
Nie zgadzamy się co do źródła, więc skoro przed chwilą była dyskusja o tekstach spod dyskoteki to może skorzystam z okazji i spytam co sądzisz na temat posta nr 2912 w wątku szczepionkowym? Jaki to jest poziom dyskusji? Jeszcze dyskoteka czy już monopolowy?
Pytam zupelnie serio.

Paulina, nie znam tego wątku, nie wchodzę tam nawet, więc nie wiem, o czym piszesz.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:02   #2803
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Paulina, nie znam tego wątku, nie wchodzę tam nawet, więc nie wiem, o czym piszesz.
Dlatego został Ci podany numer posta, żebyś mogła się dowiedzieć
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:04   #2804
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Paulina, nie znam tego wątku, nie wchodzę tam nawet, więc nie wiem, o czym piszesz.
To wejdz i przeczytaj.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:11   #2805
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Marigold, nie ośmieszaj się. Moderacja usuwała z wątku zdziwieniowego m.in. posty, które były zwykłymi pytaniami. Rozumiesz? PYTANIAMI o to, żeby moderacja wyjaśniła, z jakiego powodu usuwa posty nienaginające netykiety. To już był cyrk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:16   #2806
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

No usuwała moderacja to usuwała, wszak reakcja moda to nie jest koncert życzeń

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:20   #2807
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Marigold, tu w większości siedzą inteligentne dorosłe kobiety i naprawdę radzę się zastanowić skąd nagle jest ten bunt przeciwko moderacji, który usiłujecie kasować, wyciszać, nie wiem co tam jeszcze. Ludzie tu są latami i nagle co? zbiorowa halucynacja?
Źródło jest znane, tylko ktoś musi to w końcu przyznać.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:24   #2808
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Ale obciach. Jestem bardzo ciekawa czy moderacja będzie miała jaja i przyzna się do błędu, czy pójdzie w zaparte kompromitując się jeszcze bardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:26   #2809
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Jedyny powod, jaki jestem w stanie w jakims sensie zrozumiec, to poczucie wladzy i kontroli nad szarymi uzytkownikami
ja rozumiem chęć wpisu do cv czy rozpoczęcia w ten sposób kariery etatowego moderatora. ale to wtedy rok wolontariatu i nara... doświadczenie jest, wpis do cv jest, można iść na płatne stanowisko.

moderowanie jako sposób rozrywki tez mnie nie przekonuje - zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak to rzekomo użytkownicy w kółko atakują tutaj biedną moderację. raczej do średnia rozrywka (chyba że kogoś masochizm interesuje)

realizowanie się społecznie? to już byla lepszy byłby jakiś wolontariat w schronisku czy domu dziecka
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-16, 11:29   #2810
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
realizowanie się społecznie? to już byla lepszy byłby jakiś wolontariat w schronisku czy domu dziecka
Wszyscy się zgodzili, że to co tu się odstawia to przedszkole, wiele już nie brakuje
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:30   #2811
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez VivelaPologne Pokaż wiadomość
Odniosę się do tej "dramy" jako osoba, która nigdy nie brała czynnego udziału w dyskusjach między użytkowniczkami a moderatorkami.

Konto na Wizażu mam od 2016, a samo forum zaczęłam czytać jeszcze wcześniej. Zawsze kręciły się tu różne trolle, ale Edan przebijał wszystko. Był naprawdę do bólu chamski, irytujący i obrażał użytkowniczki, które z kulturą chciały z nim dyskutować. Moderatorki nie reagowały na to przez bardzo długi czas i uważam, że po tej akcji powinny być wymienione. Przez Edana Wizaż zaczął się robić trochę jak - nie przymierzając - słynna Kafeteria, na której moderatorzy są chyba tylko dla ozdoby.

Sądzę, że w świetle kolejnych multikont Edana i jego wpisów to bardzo dobrze, że niektóre osoby zaczęły zwracać uwagę Mijanou i Trzepotce. One same tworzą z tego forum patologiczną piaskownicę. Zamykanie wątków "za karę" jest po prostu śmieszne.

Drogie moderatorki, bądźcie odważne i zwyczajnie przyznajcie się, że sprawa z Edanem Wam nie wyszła. Uciszanie użytkowników to droga donikąd.
Też nie brałam udziału nigdy w tych dyskusjach z moderacja, raz wzięłam i dostalam ostrzeżenie i usunieto mój post, który w sumie nic obrazajacego nie wnosil

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:31   #2812
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;89118994]Nie było żadnych prześmiewczych postów o moderacji - zaczęło się od tego, że padło zdziwko jak moderatorki spijały sobie z dzióbków z trollem Edanem. I polecialooo z usuwaniem wszystkiego jak leci, nawet merytorycznych postów z prośbami o wyjaśnienie co się dzieje.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ja przegapiłam i w ogóle nie rozumiem o co chodzi.

Zwykle trzymam stronę moderacji jeśli chodzi o edana, ale skoro pousuwały posty (które były takie prześmiewcze), to mocny strzał w kolano, bo nie jestem w stanie tego zweryfikować - automatycznie nasuwa się wniosek, że moderatorki przesadziły i nie mają racji.

I to mój PPŚ, bo mam teraz FOMO.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:31   #2813
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
I to oznacza, że się zdeaktualizował? Szczególnie że to ciągle te same osoby biorą udział w takiej "dyskusji", więc raczej wątpliwe, że post umknął.
tak, to dokładnie to oznacza
i błagam... skończcie już z tym odwiecznym argumentem "jest nas mało, możecie zapamiętać". nikt na tym forum nie ma obowiązku pamiętać co jakaś moderatorka napisała tydzień wcześniej. nigdzie z tej waszej świętej netykiety to nie wynika

nie jesteście tutaj w centrum uwagi. oczekiwanie, że każdy będzie pamiętał każdy post moderatora jest wybitnie śmieszne i tak egocentryczne, że ciężko uwierzyć, że serio wierzysz w to co piszesz
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:33   #2814
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja przegapiłam i w ogóle nie rozumiem o co chodzi.

Zwykle trzymam stronę moderacji jeśli chodzi o edana, ale skoro pousuwały posty (które były takie prześmiewcze), to mocny strzał w kolano, bo nie jestem w stanie tego zweryfikować - automatycznie nasuwa się wniosek, że moderatorki przesadziły i nie mają racji.

I to mój PPŚ, bo mam teraz FOMO.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja troche tez W ogole przez duza roznice stref czasowych zawsze przegapiam najciekawsze dramy na wizazu - bo w momencie kiedy one sie rozgrywaja to ja spie. Troche smuteczek
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:33   #2815
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
nie ma postów nie ma problemu i dowodów, że coś się tam w ogóle wydarzyło
No tylko jest zamknięty wątek i info od moderacji, że dyskusja o czapkach wymknęła się spod kontroli. xDDD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:35   #2816
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No tylko jest zamknięty wątek i info od moderacji, że dyskusja o czapkach wymknęła się spod kontroli. xDDD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedne czapki

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:35   #2817
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Przyczyną zamknięcia wątku jest zachowanie, które zostało wyjaśnione w poście moderatorki, który też został usunięty, stąd należy powoływać się na post zamieszczony X czasu wcześniej, który uznajesz niby za dot. tego samego tematu (wehikuł czasu), czego nie da się zweryfikować, bo ów aktualny post został usunięty?

Logiczne.
a to swoją drogą... Trzepotka przecież wkroczyła wczoraj na białym koniu i napisała post, że kartkuje i usuwa, bo bla bla bla. był taki post wczoraj, czytałam go.
dlaczego on w ogóle został usunięty?

wczorajsze działania moderacji nie mają sensu. najpierw wkroczyła moderatorka z kartkami i postem, że 'ostrzegała tydzień temu', pousuwała posty łącznie ze swoim, a potem na pytanie wizażanek gdzie ten post w którym moderacja nakazała zakończenie tematu, przywołują post sprzed tygodnia.
ktoś się tam chyba sam zaplątał w tym cenzurowaniu i cenzurował i swoje posty
co jest naprawdę przednie
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:36   #2818
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 139
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nie tyle urlop, co po prostu regularna wymiana moderacji np. raz na pol roku, tak jak juz ktos pisal.
Cytat:
Napisane przez MarekKele Pokaż wiadomość
Kto będzie wybierał co pół roku nową moderację?
Gdzie znajdą się chętni na wykonywanie darmowej roboty co pół roku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:38   #2819
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

W sumie jestem zszokowana, że moderuje się za darmo. To nie jest jakieś pierwsze lepsze forum. Właściciele zgarniają na tym kupę kasy z reklam. Od kiedy za pracę nie daje się wynagrodzenia? Od kiedy ktoś komuś pomaga się wzbogacać za darmo? Nie kumam tego w ogóle. ;0
Przyjdzie ktoś za mnie pracować? Gwarantuje satysfakcje.
Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2022-02-16 o 11:39
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 11:38   #2820
MarekKele
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 168
Dot.: Problemy pierwszego świata + ot, część 6.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Gdzie znajdą się chętni na wykonywanie darmowej roboty co pół roku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od wczoraj widzę spore grono chętnych na przejęcie stołka tylko jeszcze bez wypowiedzenia tego wprost
MarekKele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-27 07:02:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.