Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-29, 05:54   #3541
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ech..mój za dnia też złoty dzieciak, ale nocą sobie odbija. A ja nie umiem funkcjonalność normalnie, jak jestem niewyspana, jestem wtedy rozdrażniona i odbija się to na mężu lub dzieciakach.. dziś najstarsza zaczyna przygodę z przedszkolem, na razie adaptacja ze mną, ale już placze, że nie chce, że się boi i że w żłobku będzie jej lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 06:30   #3542
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U mnie też noc dziwna... Mały wstał 3 razy... Nie wiem..rol temu chyba rąk było... Albo jeszcze dawniej...
W kratkę z Helenita.. Fajnie.

Dziś chustopogadanki to dzień lajtowo zleci

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 06:43   #3543
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Szok, mój żarłok wzgardził cyckiem po kąpieli i poszedł spać, a jak próbowałam go dostawić to ryk. I tak ostatnio jadł o 18:30. No dla mnie to szok, cycki świrują normalnie.
Moja też podejrzanie wcześnie usnęła a potem impreza o 3 i zalałam mlekiem prześcieradło co już się od dawna nie zdarzyło

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Karmienie numer 100...pobudki co godzine od kilku nocy..chyba oszaleje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj noc masakra, non stop pobudki.. pediatra na szczepieniu po zajrzeniu mu w buzię powiedziała, że zęby będą lada chwila, no więc to może powód.za to wczorajszy urlopowy dzień mega udany, Stasiek super grzeczny. Udało nam się poplażować (trochę poleżał z nami, trochę pospał), jechać na obiad, iść na spacer. Dzieciak nawet nie zapłakał. No kochany jest. A że spaniem, no to cóż.... Nie można mieć wszystkiego..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Ech..mój za dnia też złoty dzieciak, ale nocą sobie odbija. A ja nie umiem funkcjonalność normalnie, jak jestem niewyspana, jestem wtedy rozdrażniona i odbija się to na mężu lub dzieciakach.. dziś najstarsza zaczyna przygodę z przedszkolem, na razie adaptacja ze mną, ale już placze, że nie chce, że się boi i że w żłobku będzie jej lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję Wam tego wstawania, u nas przeważnie są 2 pobudki w nocy

Ania zobaczysz że przekona się do przedszkola i szybko z kimś zaprzyjaźni

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 06:53   #3544
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas znów noc przespana od 22 do 7 bez pobudki. Młoda strasznie zmęczona na tych wakacjach przez to że całe dnie spędzamy na dworze. Wieczorem nawet nie trzeba jej usypiać. Gdyby jeszcze grzecznie leżała w wózku to już w ogóle bajka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 06:58   #3545
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj noc masakra, non stop pobudki.. pediatra na szczepieniu po zajrzeniu mu w buzię powiedziała, że zęby będą lada chwila, no więc to może powód.za to wczorajszy urlopowy dzień mega udany, Stasiek super grzeczny. Udało nam się poplażować (trochę poleżał z nami, trochę pospał), jechać na obiad, iść na spacer. Dzieciak nawet nie zapłakał. No kochany jest. A że spaniem, no to cóż.... Nie można mieć wszystkiego..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No no, kochana, faktycznie, zęby mogą iść już od 4 miesiąca to fakt, ale za to szybciej będziesz miała za sobą polecam bardzo Dentinox N na dziąsła, to jest maść ziołowa i mojemu Dominikowi baaaardzo pomagała
Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Ech..mój za dnia też złoty dzieciak, ale nocą sobie odbija. A ja nie umiem funkcjonalność normalnie, jak jestem niewyspana, jestem wtedy rozdrażniona i odbija się to na mężu lub dzieciakach.. dziś najstarsza zaczyna przygodę z przedszkolem, na razie adaptacja ze mną, ale już placze, że nie chce, że się boi i że w żłobku będzie jej lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej współczuję tego zmęczenia
A o przedszkole się nie martw, teraz jest płacz ale za kilka dni będzie lepiej, później się zaadaptuje, a później sama nie będzie chciała stamtąd wychodzić
Ja się już nie mogę doczekać az młody wróci do przedszkola, jak na zbawienie, codziennie słyszę " mamusiu ja chcę do przedszkola". I i Ciebie tez tak będzie, zobaczysz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 07:05   #3546
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Masz ty się z tą pracą

Dziweczyny, które są na naszym wątku od samego początku - pamiętacie haneczka która założyła pierwsza część? Ona później straciła ciążę, w 7 TC bodajże. weszłam z ciekawości na kwietniowki 2020 no i jest znów w ciąży powiem wam że się ucieszyłam bardzo, bo mimo że ja dołączyłam do wątku już po jej stracie ale prześledziłam od samego początku. Konkluzja jest taka że jednak się jakoś ze sobą zżywamy przechodząc wspólnie ciąże i potem pierwsze chwile z maluchami.
Apropo maluchów - moja mała się ostatnio ze wszystkiego cieszy. Usmiechniesz się do niej - cieszy się, pokażesz jezyk - cieszy sie, idzie na spacer - cieszy się , nawet jak kupę zrobi to się cieszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kazik miał wczoraj ubaw z wyciągania kóz z noska. Śmiał się prawie w głos. Chociaż u niego śmianie się w głos jest podobne do kaszlu xD

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 07:14   #3547
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Kazik miał wczoraj ubaw z wyciągania kóz z noska. Śmiał się prawie w głos. Chociaż u niego śmianie się w głos jest podobne do kaszlu xD

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
U mojej tak samo Ale dotychczas tylko raz udało mo się tak ją rozbawic, żeby się zaśmiała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-29, 07:17   #3548
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzień dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 07:19   #3549
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Czy jak dziecko wkłada paluchy do buzi i się krzywi to może być już kwestia zębów czy po prostu przypadek/tak ma?
Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Oglądam ten serial Pracujące mamy. Fajny, tylko te dzieci wszystkie takie grzeczne, siedzą sobie w Bujakach, wózkach i ani nie stekna hehe
Dokładnie! W Let Down to samo! Chodzą na jakieś spotkania a te dzieci leżą bez dźwięku w nosidłach, no u mnie nie do pomyślenia akurat
Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Karmienie numer 100...pobudki co godzine od kilku nocy..chyba oszaleje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas w kratkę, wczoraj się co chwilę budziła a dzisiaj znowu normalnie, 2 pobudki
Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Ech..mój za dnia też złoty dzieciak, ale nocą sobie odbija. A ja nie umiem funkcjonalność normalnie, jak jestem niewyspana, jestem wtedy rozdrażniona i odbija się to na mężu lub dzieciakach.. dziś najstarsza zaczyna przygodę z przedszkolem, na razie adaptacja ze mną, ale już placze, że nie chce, że się boi i że w żłobku będzie jej lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jestem nie do życia po takiej nocy i nie mam cierpliwości

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 07:33   #3550
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Smerfetka

Moja starsza przez 3 lata nie dała się nikomu tknac. U mamy musiała iść ze mna do wc.
Pocieszające! Wczoraj wyszłam do dentysty to były krzyki.
Dalej mi się zęby sypia, zbankrutuje normalnie.

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Kutfa młoda miała drzemkę 18.30-19.00 i cholibka wie kiedy teraz zaśnie. A ja matka pracująca ostro w tym tygodniu. Wczoraj zasnęłam o 3, w sumie to dziś i pobudka po 6. No comment... I ciągle przez sen myślałam o pracy, stresowałam się. Dziś musiałam się płaszczyć przed kilkoma gminnymi księgowymi by mi na cito dosłały dokumenty które ktoś chyba zeżarł w biurze, ale jakimś cudem poszły mi na rękę. Do piątku muszę domknąć dwa projekty i mam nóż na gardle. No nie tak sobie wyobrażałam lekkie dorabianie na macierzyńskim Dziś też muszę parę godzin popracować więc niech już młodzież zaśnie plisssss... Jeszcze tż poszedł sobie na Abelarda Gizę, więc do ogarnięcia jeszcze starsza.

A synusiowi dziś kupiłam korki na treningi. Rozmiar 42! Majgad co za kajaki!
Współczuję! Ja też nie śpię, bo ściągam albo karmie albo słucham krzykow. Był cały wieczór usypiania. Suszarka niedziala już nawet na niego, młody taki rozkrzyczany, a co go odkładam to oczy jak 5 zł. O 22 go w końcu zostawiłam w łóżeczku i sam w końcu zasnął, ale głowa mnie tak dziś boli od rana. Znowu mam zastój w cycku

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Masz ty się z tą pracą

Dziweczyny, które są na naszym wątku od samego początku - pamiętacie haneczka która założyła pierwsza część? Ona później straciła ciążę, w 7 TC bodajże. weszłam z ciekawości na kwietniowki 2020 no i jest znów w ciąży powiem wam że się ucieszyłam bardzo, bo mimo że ja dołączyłam do wątku już po jej stracie ale prześledziłam od samego początku. Konkluzja jest taka że jednak się jakoś ze sobą zżywamy przechodząc wspólnie ciąże i potem pierwsze chwile z maluchami.
Apropo maluchów - moja mała się ostatnio ze wszystkiego cieszy. Usmiechniesz się do niej - cieszy się, pokażesz jezyk - cieszy sie, idzie na spacer - cieszy się , nawet jak kupę zrobi to się cieszy



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooooo to super, ja pamiętam!
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 07:35   #3551
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja to wszystko wiem dziewczyny, od 7 lat pracuje w przedszkolu ale jak to moja mała córeczka ma zostać z tymi okropnymi paniami(moimi kolezankami z pracy) i wstrętnymi dzieciakami. Ona sama, a mama tyle kilometrów dalej:P no i kiedy to się stało, że te cudne niemowlę już zaczyna swoją edukację, przecież dopiero się urodziła chyba mam już odpieluszkowe zapalenie mózgu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 08:00   #3552
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Ja to wszystko wiem dziewczyny, od 7 lat pracuje w przedszkolu ale jak to moja mała córeczka ma zostać z tymi okropnymi paniami(moimi kolezankami z pracy) i wstrętnymi dzieciakami. Ona sama, a mama tyle kilometrów dalej:P no i kiedy to się stało, że te cudne niemowlę już zaczyna swoją edukację, przecież dopiero się urodziła chyba mam już odpieluszkowe zapalenie mózgu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam inaczej, jak młody szedł do żłobka/ przedszkola to ani pół łzy nie uronilam, nie miałam myśli że on biedaczek tam a ja tu, wręcz przeciwnie, byłam zajarana jak gwizdek że mam więcej czasu natomiast bardzo się wzruszam jak widzę postępy jakie robi moje dziecko. Ostatnio jak mieli imprezkę w przedszkolu i dostałam zdjęcia to się zryczalam że hej, że mój synek taki duzy, że już tyke umie
Ale Ania, masz też fajnie bo panie z przedszkola to twoje koleżanki i wiesz jakie są w pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 09:10   #3553
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja jestem ciekawa, jak będę się zachowywać podczas oddawania małego do żłobka..ciągle się waham, czy tam w ogóle pójdzie, ale sprawdzałam wczoraj i jest coraz bliżej w kolejce.

Co do śmiechu na głos to wczoraj jak robiliśmy sobie nad jeziorem we trójkę selfie to mały zaczął się tak chichotać na głos, mega! Kilka razy śmiał się na głos wcześniej ale to trzeba było go mocno rozśmieszać. A wczoraj tak sam z siebie. A my gotowi się posikać z wrażenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 09:47   #3554
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
U mnie też noc dziwna... Mały wstał 3 razy... Nie wiem..rol temu chyba rąk było... Albo jeszcze dawniej...
W kratkę z Helenita.. Fajnie.

Dziś chustopogadanki to dzień lajtowo zleci

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ta kołyska ma 40-45 szerokości więc jak Kazik się obróci na bok to już przy szczebelkach jest

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 10:06   #3555
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
ja mam inaczej, jak młody szedł do żłobka/ przedszkola to ani pół łzy nie uronilam, nie miałam myśli że on biedaczek tam a ja tu, wręcz przeciwnie, byłam zajarana jak gwizdek że mam więcej czasu natomiast bardzo się wzruszam jak widzę postępy jakie robi moje dziecko. Ostatnio jak mieli imprezkę w przedszkolu i dostałam zdjęcia to się zryczalam że hej, że mój synek taki duzy, że już tyke umie
Ale Ania, masz też fajnie bo panie z przedszkola to twoje koleżanki i wiesz jakie są w pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego ja nie zmieniam przedszkola, bo znam tam dziewczyny. Chociaż dwie są nowe, bo dwie poszły na zdrowotny i akurat jedna wchodzi do Bartka grupy, no ale wydaje się sympatyczna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 10:19   #3556
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Kazik ogarnął przewrót na brzuch. Robi to non stop, ale już w drugą str nie umie i sie denerwuje

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 10:24   #3557
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Kazik ogarnął przewrót na brzuch. Robi to non stop, ale już w drugą str nie umie i sie denerwuje

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
To super, brawa dla Kazika! Moja dalej nic w tym temacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 10:43   #3558
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
To super, brawa dla Kazika! Moja dalej nic w tym temacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja też, tzn mam wrażenie że coś zaczyna ale ogólnie bardzo szybko się wkurza na brzuchu na macie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 11:04   #3559
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Moja też, tzn mam wrażenie że coś zaczyna ale ogólnie bardzo szybko się wkurza na brzuchu na macie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Chyba robi to dobrze, bo nóżkami sie przekręca

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Moja też, tzn mam wrażenie że coś zaczyna ale ogólnie bardzo szybko się wkurza na brzuchu na macie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
A niby to za wcześnie, no zobaczę

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 11:06   #3560
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Moja też, tzn mam wrażenie że coś zaczyna ale ogólnie bardzo szybko się wkurza na brzuchu na macie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Moja też leniuszek, więc kładę ją na brzuszek kilka razy dziennie, ale na 15-20 minut, nie dłużej. Zaczęła przekładać miednicę z boku na bok, ale reszty ciała nie umie przekręcić.


TŻ został z młodą w ogródku przy domku, a ja z mamą opalam się na plaży. Błogie 3 godziny odpoczynku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Elsabel
Czas edycji: 2019-08-29 o 11:12
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 11:26   #3561
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

My po szczepieniu.. Lzy leciały jak grochy
Maja wazy 6650 i ma 61 cm
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 11:45   #3562
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzień dobry! U nas ostatnio jakieś senne dni. Nie wiem, te ćwiczenia ja tak męczą czy co...
Znowu płakała przy masażu karku/potylicy. Boje się że coś źle robię. Zapiszę się do kolejnej fizjo...ehh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 11:45   #3563
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja odkładam to szczepienie po chrzcinach. Gorączki i inne nopy mi nie potrzebne w to gorąco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 12:05   #3564
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Moja wczoraj raz się na brzuch przekręciła. Mocno jej kibicujemy ciągle, ale więcej już nie dała rady, ale niewiele brakuje.

Rano leciałam do pracy ale mądrze ustawiłam alarm bez dźwięku na szczęście Ada wstała i obudziła. Ale strzeliła taką kupę że całe szczęście że kupiłam ochraniacz na nasz materac. Już się pierze
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 12:23   #3565
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas upały, 32 w cieniu, rozplywam się...

Jutro planuję dłuższe wyjście na 2-3 karmienia i od rana walczę z laktatorem żeby choć jedną porcję mojego mleka miał. Porażka, na raz 30 ml wyciągnę...

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
My po szczepieniu.. Lzy leciały jak grochy
Maja wazy 6650 i ma 61 cm
Kawał Mai!
Mój już że smyka nosi rozm 68, grubas jeden
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 13:09   #3566
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja jestem ciekawa, jak będę się zachowywać podczas oddawania małego do żłobka..ciągle się waham, czy tam w ogóle pójdzie, ale sprawdzałam wczoraj i jest coraz bliżej w kolejce.

Co do śmiechu na głos to wczoraj jak robiliśmy sobie nad jeziorem we trójkę selfie to mały zaczął się tak chichotać na głos, mega! Kilka razy śmiał się na głos wcześniej ale to trzeba było go mocno rozśmieszać. A wczoraj tak sam z siebie. A my gotowi się posikać z wrażenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja odtanczylan taniec szczescia jak został w żłobie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 14:31   #3567
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Nie było tak źle. Nie chciała wychodzić chociaż ciągle się za mną oglądała. Na szczęście jest w grupie ze swoim ulubionym kumplem ze żłobka, to może jakoś damy radę Magda, a Twój synek chodził z Tobą do przedszkola?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 14:42   #3568
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
U nas upały, 32 w cieniu, rozplywam się...

Jutro planuję dłuższe wyjście na 2-3 karmienia i od rana walczę z laktatorem żeby choć jedną porcję mojego mleka miał. Porażka, na raz 30 ml wyciągnę...

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------



Kawał Mai!
Mój już że smyka nosi rozm 68, grubas jeden
Ja teraz jak odciagalam, to tak samo, max 30 ml.
A dziś przychodzą sąsiedzi, a mały ciągle na cycku. Nie wiem jak my zdążymy na 17

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 16:17   #3569
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Czy jak dziecko wkłada paluchy do buzi i się krzywi to może być już kwestia zębów czy po prostu przypadek/tak ma?a
Taki etap

U mojej starszej w ogóle zęby pojawiały się praktycznie bezobjawowo
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-29, 16:31   #3570
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Nie było tak źle. Nie chciała wychodzić chociaż ciągle się za mną oglądała. Na szczęście jest w grupie ze swoim ulubionym kumplem ze żłobka, to może jakoś damy radę Magda, a Twój synek chodził z Tobą do przedszkola?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, on był w sali piętro wyżej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.