Fryzjer - Legnica - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-17, 10:04   #31
Madziklca
Przyczajenie
 
Avatar Madziklca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ANGLIA-PETERBOROUGH
Wiadomości: 15
Dot.: A moze Legnica???


Witam Legniczanki!!!Dobry fryzjer w naszym mieście???odp może byz tylko jedna Salon Estera na ulicy Rzeczypospolitej!!!Esti dba o moje włosy od 5 lat!!!i nie zmieniłabym jej na inna fryzjerke.pomimo tego że miszkam za granica,potrafie raz na 3 miesiace wsiąść w samolot tylko dla niej.To świetna stylistka i bardzo dobry fryzjer.Jej usługi nie należa o najtańszych i na spotkanie trzeba sie umawiać ze sporym wyprzedzeniem,ale to świadczy tylko o jakości i ilości zadowolonych klientek!!z całą odpowiedzialnością polecam ten salon i nadaje mu nazwie NAJLEPSZEGO SALONU FRYZJERSKIEGO W LEGNICY!!!!:j upi:
__________________
magda m.
Madziklca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 10:08   #32
Madziklca
Przyczajenie
 
Avatar Madziklca
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ANGLIA-PETERBOROUGH
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)


Witam Legniczanki!!!Dobry fryzjer w naszym mieście???odp może byz tylko jedna Salon Estera na ulicy Rzeczypospolitej!!!Esti dba o moje włosy od 5 lat!!!i nie zmieniłabym jej na inna fryzjerke.pomimo tego że miszkam za granica,potrafie raz na 3 miesiace wsiąść w samolot tylko dla niej.To świetna stylistka i bardzo dobry fryzjer.Jej usługi nie należa o najtańszych i na spotkanie trzeba sie umawiać ze sporym wyprzedzeniem,ale to świadczy tylko o jakości i ilości zadowolonych klientek!!z całą odpowiedzialnością polecam ten salon i nadaje mu nazwie NAJLEPSZEGO SALONU FRYZJERSKIEGO W LEGNICY!!!!:j upi:
__________________
magda m.
Madziklca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 20:51   #33
Madziolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry fryzjer LEGNICA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Pani Iwonka na ul. Izerskiej 24, jes genialna. Chodzę tam od jakiś trzech lat i zawsze jest wszystko ok. (Robie balejaz, podcinam, ścinam itp.) Ma bardzo przystepne ceny, jest młoda i bardzo miła, swietnie doradza. Ze mnie zrobia brunetke (chociaż całe życie byłam tlenioną blondyną) i już tak pozostane
Madziolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 15:35   #34
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

kiedyś chodziłam do p.Agatki koło gusto, ale się przeniosła, a szkoda, bo na prawdę świetnie ścinała i dodatkowo można było sobie miło porozmawiać
później chodziłam do p.Sylwii na dziennikarskiej koło kolorowej i też byłam bardzo zadowolona ze ścinania, ale jak zrobiła mi balejaż i wyszedł żółto pomarańczowy to sie wściekłam i już do niej nie chodzę
w poniedziałek wybieram się do takiego salonu na chojnowskiej do p.Eweliny i zobaczymy co to będzie, bo będę tam po raz pierwszy
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 06:03   #35
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Sylwia robi najlepszy balejaz na świecie,nie znam lepszego fachowca
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 21:41   #36
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

A ja właśnie z pani Sylwii nie jestem za bardzo zadowolona... Miała mi zrobić skunksa tymczasem zrobiła zwykłe pasemka == no cóż, chyba źle mnie zrozumiała...
No, ale obcina nawet ładnie [troche za dużo, no ale... ] i prostuje dobrze ;P

A właśnie dziewczyny moze mi kogoś polecicie bo szukam fryzjerki która zrobi mi naprawde ekstremalną fryzure ^^
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 11:33   #37
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Cytat:
Napisane przez LuvMSI Pokaż wiadomość
A ja właśnie z pani Sylwii nie jestem za bardzo zadowolona... Miała mi zrobić skunksa tymczasem zrobiła zwykłe pasemka == no cóż, chyba źle mnie zrozumiała...
No, ale obcina nawet ładnie [troche za dużo, no ale... ] i prostuje dobrze ;P

A właśnie dziewczyny moze mi kogoś polecicie bo szukam fryzjerki która zrobi mi naprawde ekstremalną fryzure ^^
No właśnie pani Sylwia fajnie ścina, ale jej farbowanie mi nie robi:/

Ja polecam Ci panią Ewelinę, fryzjer xxxx koło galerii ferio. Kobieta jest swietna i myślę, że wyczaruje Ci wszystko, co zechcesz

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-06-02 o 14:35 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami Forum
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 13:08   #38
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Kurcze ja chodziłam do wielu fryzjerów,ale z żadnego nie byłam tak zadowolona jak z Sylwii,głownie robi mi balejaż,mojej mamie,siostrze,koleżankom ,wszystkie zadowolone,może jakieś pracownice inne wam robiły?
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 13:52   #39
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
Kurcze ja chodziłam do wielu fryzjerów,ale z żadnego nie byłam tak zadowolona jak z Sylwii,głownie robi mi balejaż,mojej mamie,siostrze,koleżankom ,wszystkie zadowolone,może jakieś pracownice inne wam robiły?
hym, no rzeczywiście dużą część sreberek nakładały mi dziewczyny, które są u p. Sylwii na praktyce, ale cóż... ^^
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 14:18   #40
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Szczerze mówiąc nie pamiętam kto mi robił o.o wiem że praktykantki na pewno myły mi glowe xD ale kolor pasemek jest super... Tzn. b. jasny taki jak chciałam ale tak jak napisalam wyżej- zamiast skunksa zrobiła mi pare zwykłych pasemek == mogła mnie wysłuchać, no ale nieważne ; ) Lubie do niej chodzić, bo całkiem ładnie ścina i dużo nie bierze


Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
Ja polecam Ci panią Ewelinę, fryzjer , koło galerii ferio. Kobieta jest swietna i myślę, że wyczaruje Ci wszystko, co zechcesz
Dziękuje być może skorzystam ; * a wiesz może ile bym zapłaciła za farbowanie? Nie chce brać za dużo kasy [guubie ==] ale też żebym potem nie musiała tam sprzątać czy coś xD
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 19:28   #41
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Cytat:
Napisane przez LuvMSI Pokaż wiadomość
Dziękuje być może skorzystam ; * a wiesz może ile bym zapłaciła za farbowanie? Nie chce brać za dużo kasy [guubie ==] ale też żebym potem nie musiała tam sprzątać czy coś xD

No więc ile za farbowanie, pasemka czy balejaż bierze to nie wiem sama dopiero się na wakacje umówiłam na rozjaśnianie i właśnie farbowanie, ale mogę popytać i jak się dowiem, to dam cynka ale sprzątanie to Ci raczej nie grozi xD
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 16:30   #42
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Ja także gorąco polecam fryzjerki w careffour - zwłaszcza Magdę Cz. - doskonale strzyże i robi kolor, a także reguluje brwi
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 21:28   #43
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Ojoj już sama nie wiem do którego się wybrać popytam jeszcze znajomych

A wypróbowywał ktoś może salon fryzjerski na ul. jaworzyńskej naprzeciwko pizzerii Da Grassa?[czy jakośtak xD] Byłam tam sie zapisać ale nie mieli w najbliższym czasie wolnych terminów [!] więc zrezygnowalam. No, ale odniosłam wrażenie że jest to raczej profesjonalne studio... Zresztą brak miejsc mówi chyba sam za siebie xD Tak, wiem pytam czy ktoś poleca czy też może odradza?
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 09:58   #44
marticau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer LEGNICA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Dziewczyno co ty za głupoty wypisujesz to chyba ty byłaś strasznie nie mila i wez nie odrażaj tego salonu. A po drugie to nie jest nowo otwarty salon ponieważ ten salon został przeniesiony z innego miejsca na Neptuna!!! Szkoda słów jak jestes taka wspaniałomyślna to ty otwórz sobie salon a ja tobie bede pruła. Ja słyszałam ze ty chodzisz po wszystkich salonach i wszędzie jestes nie zadowolona. Wez uzyj mózgu troche!!!!
marticau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:22   #45
marticau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer LEGNICA!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez nata1987 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY UNIKAJCIE NOWO OTWARTEGO SALONU VIVA SUN UL NEPTUNA 15 !!!!!!!!!!!!! NIESAMOWICIE NIEMILA OBSLUGA!!! BYLAM TAM OSTATNIO RAZ NA SOLARIUM A RAZ OBCIAC WLOSY KOSZMAR!!!!! NIGDY WIECEJ TAM NIE POJDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! UWAZAJCIE NA TEN SALON CHODZCIE DO SPRAWDZONYCH I RENOMOWANYCH STUDIOW URODY!!!!!!!!!!!!!!! az nie moge podchodzic do lustra moje wlosy staly sie okropne za sprawa pani w rudych wlosach!
Wez dziewucho co ty wypisujesz. Weż nie obrażaj tego salonu nie wiesz to nie pisz.
Ja słyszałam ze to ty byłaś nie mila i chodzisz po wszystkich salonach i obmywasz dupę!!! A po dugie ten salon nie jest nowo otwary tylko przeniesiony z innego miejsca) Wez skorzystaj z mózu trochę dziewucho!!!!
marticau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 17:48   #46
ola803
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Sylwi z Dziennikarskiej nie polecam jak robiła mi balejaż strasznie popaliła włosy,teraz muszę czekać aż odrosną

Edytowane przez ola803
Czas edycji: 2009-03-12 o 18:23
ola803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-02, 18:09   #47
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

A ja polecam Salon L'Oreal na Chojnowskiej.
Tanio nie jest, ale drogo też nie, a wyszłam stamtąd zadowolona co rzadko mi sie zdarza od razu widać że profesjonalne studio, kosmetyki na wysokim poziomie i fryzjerki świetne. Babka od razu wiedziala co to emo a nie wielkie oczy i głupie tlumecznie że mi nie będzie pasowac bo "mam za skromną twarzyczke, bo one są mocno pomalowane" [zamiast sie przynać ze nie umie xD ]

Ja Sylwii też raczej nie polecam, źle mi zrobiła pasemka, nie takm gdzie chcialam, kolor nawet ładny, ale włosy mega zniszzone ścina nawet nawet, na 3 moje wizyty 1 wyszłam naprawde zadowolona a raz z ryczałam w domu
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 14:18   #48
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Dziewczyny moja fryzjerka ma urlop a ja musze sciac wlosy "na równo" bo mam pocieniowane i do pasa a chce do ramion przyciąć. Niby żadna mecyja, mama by mi sciela ale jednak wole fachowe cięcie.

Gdzie dobrze scinaja i tanio? Do 30zł jakby co
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 13:05   #49
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

To chyba uczennice Sylwii wam robiły,Sylwia jest znakomitym fachowcem,w styczniu jeszcze miałam czarne włosy a w czerwcu już bardzo jasny blond,a włosy w świetnej kondycji,wogóle nie zniszczone,oczywiście Sylwię polecam jak najbardziej,zarówno jeśli chodzi o ścinanie jak i o farbowanie,chyba żadna legnicka fryzjerka nie robi baleyage'u z taką starannością,wszędzie się spotykam z pójściem na łatwizne,biorą grube pasma żeby zaoszczędzić na farbie i sreberkach a Sylwia robi ntak cieniutkie jak mało kto
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 13:38   #50
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

malenka294, ja tez mialam balejaz, mam fotki i wg mnie bylo super. Z reszta nawet sie dziwilam (bo wczesniej nie robilam nic takiego), ze ona brała tak cienkie pasma i myslalam co to da nic nie bedzie widac itd.. a robila mi to Pani Agnieszka ze Złotoryjskiej.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2008-11-09 o 13:49
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 19:15   #51
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Cytat:
Napisane przez Madziolinka Pokaż wiadomość
Tez jestem z Legnicy. Jak slysze o lorealu to mnie krew zalewa, jak mozna ustawiac sie z klientka na 130 zł za balejaz a na koniec liczyc 200?????!!. Podobnie w realu- byle szybko i nastepny klient. Nie chodzcie do fryzjerow w centrach handlowych oni licza tylko na jak najwieksza liczbe zrobionych glow w ciagu dnia. Ja osobiscie od 1,5 roku chodze na ulice Izerska (na przeciwko ryneczku) do ''studia pieknosci&quot;<--są tam 3 salony pod rzad,moj sie nazywa wlasnie tak. I jestem bardzo zadowolona. Za &quot;full service&quot; czyli balejaz calych dlugich wlosow+sciecie place 120zł i jestem bardzo zadowolona. Pozatym na miejscu mozna zrobic pazury,henne, jest solarium....
stary temat ale ja tez chodze na Izerska 24 w L-cy do frycka i jestem zadowolona
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 17:05   #52
nikol17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

hej dziewczyny! ja bym chciala sie dowiedziec gdzie znajde dobrego fryzjera w lca na studniowke. chodzi mi o wieczorowa fryzure dopasowana do mojej twarzy a takze do sukienki bo to tez wazne bez farbowania i scinania.
nikol17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 20:09   #53
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Cytat:
Napisane przez nikol17 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! ja bym chciala sie dowiedziec gdzie znajde dobrego fryzjera w lca na studniowke. chodzi mi o wieczorowa fryzure dopasowana do mojej twarzy a takze do sukienki bo to tez wazne bez farbowania i scinania.
No ja bym Ci poleciła L'Oreala o ktorym pisałam wyżej. Możeszs przyjśdo salonu i skonsultowac się, a jak Ci sie nie spodoba wyjść. Uważam ze jest tam profesjonalnie i spełnią twoje wymagania
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 18:03   #54
nikol17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

dzieki za odpowiedz bedzie trza jak najszybciej zadzwonic i sie umowic ;/ ;D
nikol17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:58   #55
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Wiesz właściwie to tam nie musisz dzwonic, jakbys byla w centrum i tam wpadła to zawsze jakaś pani Cię obsłuży i wysłucha [tak przynajnije ze mną było] oczywiście z miejsca się umówiłam bo kibieta naprawde mówiła sensownie
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 16:07   #56
ooczarnulkaoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Kurczę widzę, że nikt tu od dawna nie zagląda. Chciałabym się jednak zapytać o fryzjerkę dobrą w koloryzacji bowiem planuję radykalną zmianę w swoim wyglądzie, teraz mam włosy koloru średni brąz, a chciałabym uzyskać miodowy blond. Ostatnio gdy poszłam zapytać pewnej fryzjerki czy da się z moich włosów uzyskać mój wymarzony kolor, pani powiedziała, że absolutnie nie i, że wyjdzie rudy, poza tym mam podobno za grube włosy i po farbowaniu (farbowałam pół roku temu na taki sam kolor jaki mam teraz aby ożywić kolor, ale już mi się 'sprał'). Bardzo mnie ta wiadomość zasmuciła jednak nie straciłam nadziei i mam nadzieję, że może ktoś jednak mi pomoże. Pozdrawiam
ooczarnulkaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 16:12   #57
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Cytat:
Napisane przez ooczarnulkaoo Pokaż wiadomość
Kurczę widzę, że nikt tu od dawna nie zagląda. Chciałabym się jednak zapytać o fryzjerkę dobrą w koloryzacji bowiem planuję radykalną zmianę w swoim wyglądzie, teraz mam włosy koloru średni brąz, a chciałabym uzyskać miodowy blond. Ostatnio gdy poszłam zapytać pewnej fryzjerki czy da się z moich włosów uzyskać mój wymarzony kolor, pani powiedziała, że absolutnie nie i, że wyjdzie rudy, poza tym mam podobno za grube włosy i po farbowaniu (farbowałam pół roku temu na taki sam kolor jaki mam teraz aby ożywić kolor, ale już mi się 'sprał'). Bardzo mnie ta wiadomość zasmuciła jednak nie straciłam nadziei i mam nadzieję, że może ktoś jednak mi pomoże. Pozdrawiam
Nie wiem czy ta informacja pomoze, ale ja robilam balejaz i mialam swoj kolor wlosow ciemny braz, prawie czarny a kolor pasm wlosow mialam takie jakie chcialam czyli jasno rude. wiec pewnie mozna zrobic jasny z ciemnego, i nawet nie mialam suchych wlosow.

Ja dalej polecam fryzjerke do ktorej czasami chodze

fryzjer jest na Zlotoryjskiej, na przeciwko filii Bilbioteki i ulicy Rataja. (nie ma szyldu ze to fryzjer!). Mozesz sie tam Pani zapytac czy Ci wyjdzie, zobaczysz co odpowie.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 16:53   #58
ooczarnulkaoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Dziękuję za szybką odpowiedź
Kurczę wybrałabym się tam gdzie polecasz, ale właśnie brakuje mi coś czasu, a mieszkam na drugim końcu miasta (Piekary). Masz/Macie może jakiś ulubionych fryzjerów, którzy zawsze wyczarują Wam z włosów to o czym marzycie.
I czy mieliście może styczność z salonami fryzjerskimi w Auchanie bądź Carrefourze?
Pozdrawiam
ooczarnulkaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 18:00   #59
GOCHA1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 415
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

ja moge Ci polecic moja fryzjerke z ulicy Izerskiej 24 p. Iwone, mloda fajna dziewczyna, chodze do niej od lat i zawsze mialam najladniejsze wlosy w okolicy
GOCHA1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 12:47   #60
dutka
Przyczajenie
 
Avatar dutka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Legnicy ;)

Czesc dziewczyny
czy znacie jaks fryzjerke z legnicy ktora uczesala by mnie na chrzciny 12 kwietnia to jest Wilekanoc;( ???
dutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 22:21:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.