Wiosennomafijne pogaduchy :-)) - Strona 424 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-07, 19:56   #12691
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: Wiosennomafijne pogaduchy :-))

Och Dorotka Nie wiem co powiedzieć
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 20:21   #12692
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Wiosennomafijne pogaduchy :-))

Witam Mafijki

Taką mam wielką ochotę tu posiedziec a nie moge bo juz zaczynaja mi oczka powoli sie zamykac. ach ta praca w ogole to mysle o zmianie pracy
juz dzis powiedzialam w pracy ze nie bede kleic bo mnie rece bola to poszlam zwijac no ale od tej ******* dezynfekcji to raz ze rece mam masakrycznie przesuszone dwa to normalnie sa jak papier scierny ze z kremem to sie nie rozstaje trzy ze mnie tak dzis skora na kostkach piecze ze koszmar jak bym podraznione miala w pracy jak pokazalam kolezance to ona do mnie z tekstem ze ja na to chyba jakies uczulenie musze miec bo nie dosc ze czerwone to jeszcze jakies kropki powylazily no i najgorsze ze pazurki mi sie oslabily. jeszcze nigdy mi sie tak nie rozdwajaly. na jednym palcu mam juz tak ze tak sie rozdwajal tak rozdwajal ze praktycznie doszlo do skory a teraz jeszcze zauwazylam ze na kolejnym sie tak robi BEZ SENSU!!!!!!

Madzioszka Madzia Mejk Elsi Karola
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 20:30   #12693
ruda7816
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: MONKownia
Wiadomości: 7 197
Dot.: Wiosennomafijne pogaduchy :-))

Zapomnialas o mnie

No wspolczuje roboty. Ciezka jest. Niestety takie są skutki, moja mama robi w sterylizacji ,to wiem coś o tym,jakie ma dlonie, i jak cieżkie kosze z narzędziami musi sterylizowac .
Coż,takie życie, nie oszczędza czlowieka.
Ja w krowkach nie wytrzymałam ,ale Tobie zycze byś przetrwala w tej pracy.
__________________
.
ruda7816 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 20:50   #12694
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Wiosennomafijne pogaduchy :-))

Ciezko bedzie tam przetrwac, oj ciezko Mam nadzieje ze jutro tych kroplowek nie bede kleic tylko znowu zwijac bo inaczej to nie wyrobie A jak sie tylko nadarzy okazja to spadam z tamtad. siedze tam tylko dlatego ze potrzebuje kase na wyjazd. gdyby nie to to juz by mnie tam nie bylo

Rudzia przepraszam wybacz to wszystko przez to ze juz prawie spie
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014


Edytowane przez beat@
Czas edycji: 2007-03-07 o 21:15
beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 21:12   #12695
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Wiosennomafijne pogaduchy :-))

Becia To mi wyglada na jakas alergie
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 21:19   #12696
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Wiosennomafijne pogaduchy :-))

Majeczko mi wlasnie tez dlatego juz powysylalam kilka podan i czas sie z tych kroplowek ewakuowac bo jak tak dalej bedzie to az sie bac zaczynam. po powrocie tak nie czulam ale za to teraz czuje jak mnie pieka rece zaraz znowu posmaruje kremem albo mascia z witamina A

a poki co lece spac bo padam ze zmeczenia

Kolorowych dla wszystkich
Wpadne jutro
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 09:15   #12697
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 480
Dot.: Wiosennomafijne pogaduchy :-))

Uuu.. Dorka trzymam kciuki za prezentacje!

A przy kolezance... moze po prostu na razie sie tym nie martw, najpierw zobaczcie, jakie ona ma nastawienie... Moze po protu potrzebowac bedzie Waszej zyczliwosci - tzn. zeby inni byli blisko niej, ale niekoniecznie komentowali i sie zbytnio narzucali...

Beatko Zmieniaj prace szybko
Wiesz, moja kolezanka robi tak, ze idzie spac w gumowych rekawiczkach nalozonych na grubo posmarowane kremem rece, moze Ty tez tak sprobuj? Choc pewnie bedzie Ci to na poczatku przeszkadzalo, to moze sie sybko przyzwyczaisz.
Sylwia*** jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 19:38   #12698
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Wiosennomafijne pogaduchy :-))

a co tu dzis tak pusto, no co wy Mafie opuszczacie ;>
mnie dziś prawie caly dzien boli glowa. nie wiem od czego, czy to ze zmeczenia czy moze od tych klei co nimi w pracy kleimy. to wszystko plynne jak woda a opary jednak robia swoje
na szczescie jeszcze tylko jutro wiec aby do 14 potem godzinka autobusem do domku i przed 16 bede w domq, zjem obiadek, ykapie sie i jak sie poloze do lozeczka tak wstane chyba dopiero w sobote rano hihihi

Sylwia, no koniecznie trzeba zmienic pracke. Myslalam juz wlasnie o tym sposobie co piszesz i chyba jutro po pracy tak zrobie. Myslalam zeby dzis ale zapewne bedzie mi niewygodnie a chcialabym sie choc troszke wyspac.

w ogole po niedzieli mam na 2 zmiane dopiero to lece do lekarza. musze wziasc skierowanie na przeswietlenie kolana i skierowanie do ortopedy. ostatnio w pracy mialam tak malo stabilne to kolano a wlasciwie wcale ze o malo co nie upadlam. gdybym szybko ciezaru ciala nie przeniosla na lewa noge i gdyby obok nie stalo krzeslo i kolezanka to rozlozylabym sie na podlodze jak dluga wkurzajace to jest strasznie, nigdy nie wiem kiedy mnie to chwyci
bede szla do ortpedy ktory ma swoja klinike w poznaniu i co jakis czas przyjmuje u mnie w miescie. weszlam na stronke tej kliniki i przeczytalam sobie temat Chondromalacja rzepki

tutaj mozna o tym przeczytac

jak tak o tym czytalam to wszystko by do mnie i tego mojego nieszczesnego kolana pasowalo ale okaze sie co powie lekarz, bo rzeczywiscie jest tak jak tam pisze, ze jest rzadko rozpoznawana prawdziwa przyczyna. juz kilka razy bylam u lekarza i nigdy mi nic nie wykryli, zawsze wszystko jest wporzadku, a jednak nie jest bo zauwazylam ze jest coraz gorzej. no tylko ze bylam na tyle genialna, ze nie pomyslalam aby do ortopedy pojsc z tym tak wiec pozostaje mi czekac i miec nadzieje , ze jesli jednak to jest to, to moze wystarczy tylko jakies leczenie i obejdzie sie bez artroskopii
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:46   #12699
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Wiosennomafijne pogaduchy :-))

Z przyczyn technicznych spowodowanych między innymi zbyt dużą ilością postów w wątkach i zbyt dużym bałaganem w nich panującym - jestem zmuszona ten wątek zamknąć

Już od jakiegoś czasu nie udzielacie się w tym wątku - dlatego nie zakładam do razu wątku z kontynuacją - nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żebyście same taki wątek założyły, jeśli tylko chcecie kontynuować temat.

W tytule wątku wystarczy dodać "Część II"
Jeśli chcecie, żeby link do nowego wątku znalazł się w ostatnim poście tego - proszę wysłać mi lub Cheer PW - na pewno go tutaj wkleimy

__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.