Urodzone w 1989 :) - Strona 417 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-29, 19:25   #12481
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ehhh lazilam dzis z dziewczynami po sklepach, kupowalysmy prezent na 18.. w koncu kupilysmy rurki i bluzke, faajne, sama moze jutro sobie kupie takie same spodnie potem byl u mnie tz z wynikami matur, dobrze mu poszlo
Agosek (w szoku bylam kiedy kliknelam na Twoje swiadectwo!) GRATULUJE! :CMOK:

blaque bardzo ladna sukienka, nie jest typowa (mozesz ja ubrac na kazda inna okazje). mysle ze czerwone dodatki beda pasowac, jakies ladne peep-toe i torebka.. ale bizuterie dobralabym srebrna reszta zakupow tez super, najbardziej podoba mi sie bluzka w kropki

mathlida nie przejmuj sie.. wyspisz sie a jutro bedzie juz lepiej, na pewno wszystko sie wyjasni i odwroci.. na dobra strone. trzymaj sie kochana
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 20:42   #12482
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Przeglądałam stare wątki i wpadłam na fajne rzeczy:
Po pierwsze jak Agosek nazwała mnie Mathildą Świątobliwą (jak napisałam że do kościoła się zbieram )

Po drugie: gdzie jest znowu Norek i Ślimaczek????

Po trzecie: przeglądałam posty po naszym spotkaniu w krakowie i to jak się cieszyłam ze spotkania z B. i jak B. pisał tu na naszym forum

Stare dzieje.... było i już nie wróci. (masochistka)
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 21:16   #12483
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

mathilda Nigdy nic nie wiadomo, nie możesz tracić nadzieji, może bartek jeszcze zmądrzeje, przemyśli wszystko jeszcze raz, uświadomi sobie jaką jesteś super dziewczyną i będzie chciał wrócić A jeśli nie to jego strata, ale mam nadzieję, że się wszystko po Twojej myśli ułoży

Agosek Oczywiście gratuluję

Shatje Też tęsknimy, i czekamy aż do nas wrócisz, a narazie to tam korzystaj z uroków życia

Miałam jechać nad morze z koleżankami, ale zaczęłam przeglądać oferty zagraniczne, i właśnie Grecja wychodzi w podobnym koszcie jak polskie morze Więc może uda mi się namówić rodziców, i którąś koleżankę Chciałabym bardzo Tylko się zastanawiam czemu te wycieczki takie tanie

Też się ostatnio zastanawiałam gdzie Ślimaczek?
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 21:25   #12484
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Dajcie jakiś namiar na takie tanie wycieczki He.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 21:47   #12485
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Dajcie jakiś namiar na takie tanie wycieczki He.
http://tramptravel.com.pl/search_48.html Grecja
http://www.tecza.pl/ Grecja
http://lato.gandalftravel.com/index....&idk=15&idi=55 Czarnogóra

Ale różne inne wycieczki też tam są Ja myślałam nad Hiszpanią, ale Grecja tańsza o wiele, a pewnie równie fajna Ale narazie się w ogóle lepiej napalać nie będę
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 09:37   #12486
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Agosek non lo capito... Jak to, Ty, maturę, w tym roku, jak.. Posżłaś wcześniej do szkoły, tak?
BożeszTyMójŚwięty my też za rok.. Aaaaaa!

A pzoa tym, hehe za szybkie jesteście laski dla mnie, to znaczy na początku czytalam ten wątek codziennie, teraz wymiękam XD. Codziennie po kilkadziesiat nowym postów, to nie dla mnie XD.

Jak tam realizacja wakacyjnych planów? Bo u mnie znakomicie, za tydzień będzie książeczka sanepid-u, za 2 tygodznie zaczynam pracę jako hostessa , dzielnie biegam codziennie po 3,5 km i robię A6W (próbował ktoś z was? .
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 10:28   #12487
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Mathilda:Może Bartek zrozumie co traci i wróci,a może go to wszystko przytłaczało i musisz dać mu troche czasu.Kochana przytulam najmocniej jak potrafie<przytul>

Ja próbowałam A6W i efekty byly,ale ja za szybko sie poddałam (po 16 dniu) teraz zaczynam znów od początku


Wczoraj byłam z TŻ-tem na spacerku
I się objadłam chipsami,batonami,a później chińskimi zupkami Knorra,które uwielbiam
Ale bede gruuubaaaa...



A dzisiaj z TŻ-tem mamy rocznice
Jak się ciesze bo ten rok był najcudowniejszym z moim życiu (dotychczasowym)
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 12:13   #12488
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Kasia dziękuję Faktycznie tanio, jak by się postarać to nawet taniej by wyszło, niż nad nasze morze...

Agacior podziwiam. Szczególnie pod względem pracy.
Dlaczego ja kończę 18 dopiero za 3 tygodnie? Łu...

Marta gratuluję
A zupki chińskie polecam Vifona, najtańsze a wg. mnie najlepsze

Kupiłam se w lumpie 2 nowe bluzki
I jak tu oszcządzać?
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 12:28   #12489
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Widać, że fajnie się bawiliście
Mówiłam już, że bardzo ładna z Ciebie dziewczyna?
Jak ja to mówię-są gusta i guściki Ale dziękuje
Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość

KBM
:Ojj jaka fajna to musiała być podróż i masz śliczny uśmiech zazdroszcze ja tez chce zobaczyc Poznań.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Agosek Pokaż wiadomość
Super zdjęcia-widzę, że wsród tych plackow tylko jedna rodzynka... wróć... rodzynek
Ano jest-wiem śmiesznie to wygląda z zewnątrz

Ines, Agosku- moja cera jest ładna tylko z daleka
A na wczorajszym spotkaniu z Fusją było bardzo fajnie
Pozdrawia Was.
Siedziałam sobie z nią kilka godzin, przy takim stoliczku, słońce śweciło, a rozmawiają patrzylam sie na nią i teraz mam zjaraną przez słońce lewą część twarzy Wyglądam jak oszołom
W ogóle miałam takiego gadanego, ze współczuje Fuksji
A czas mijał naprawdę błyskawicznie.
Obgadałyśmy Was trochę i pomarzyłyśmy o naszym zjeździe

Agosku
- jesteś świetna, gratuluje
Mathilda- będzie lepiej
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 14:09   #12490
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
J
Mathilda- będzie lepiej
Oby...

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Mathilda:Może Bartek zrozumie co traci i wróci,a może go to wszystko przytłaczało i musisz dać mu troche czasu.Kochana przytulam najmocniej jak potrafie<przytul>




A dzisiaj z TŻ-tem mamy rocznice
Jak się ciesze bo ten rok był najcudowniejszym z moim życiu (dotychczasowym)
Jak Ci fajnie, też bym tak chciała. Nie wiem, może faktycznie za szybko wszystko się działo, przeze mnie, może za dużo się wkurzałam, a może po prostu już mu zbrzydłam faktycznie, przestał mnie kochać

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
mathilda Nigdy nic nie wiadomo, nie możesz tracić nadzieji, może bartek jeszcze zmądrzeje, przemyśli wszystko jeszcze raz, uświadomi sobie jaką jesteś super dziewczyną i będzie chciał wrócić A jeśli nie to jego strata, ale mam nadzieję, że się wszystko po Twojej myśli ułoży
Hmm nie zmądrzeje tylko się raczej zakocha znów...


Cytat:
Napisane przez laylaaa Pokaż wiadomość
e

mathlida nie przejmuj sie.. wyspisz sie a jutro bedzie juz lepiej, na pewno wszystko sie wyjasni i odwroci.. na dobra strone. trzymaj sie kochana
Lepiej raczej nie jest... nie wiem sama co ze sobą zrobić, nie wiem jak z nim rozmawiać.

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Mathilda... kurde, nie wiem, co powiedzieć. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Mogę tylko życzyć, żeby się poprawiło. Ostatecznie ZAWSZE w końcu jest lepiej.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość

Hmm nawet nie wiem co powiedzieć,. Trzymaj się, też mi się wydaje, że może się jeszcze dogadacie
Dzięki

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
mathilda- Kochana... Ale może jemu też jest ciężko. Myślisz, że mógłby udawać? Niemożliwe, żeby nagle mu się odwidziało. Dajcie sobie czas. Może teraz on próbuje sobie to wszystko poukładać.. Nie zostawiaj tego tak.. Porozmawiaj z nim. Na spokojnie..

Kochanie moje Nie wiem jak Cię pocieszyć..
Może nie odwidziało mu się nagle, nie wiem o co chodzi. No niby wiem, on mnie nie kocha...

Cytat:
Napisane przez tak-po-prostu Pokaż wiadomość
Smutno ale...
Wiesz ja wierzę w przeznaczenie i myślę, że skoro tak się stało to widocznie tak musiało się stać... Może kiedyś Wam się uda albo po prostu to nie ten.
Wypłacz się i będzie lepiej...
Dziękuję Może faktycznie tak miało być, tylko ja tak nie chcę. Nie wyobrażam sobie bycia teraz z nikim innym...
Jak mi M. pisze żebym przyjechała do niego do Krakowa to mi się niedobrze robi

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata Pokaż wiadomość
mathilda ja nie mam doświadczenia w takich sprawach, trudno mi coś radzić, ale po prostu Cię przytulam mocno
Dziękuję


Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, kochane jesteście. Naprawdę nie wiem jak bym sobie bez Was teraz poradziła
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 14:49   #12491
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ehhh miałam wczoraj odpisać, ale nie zdążyłam już-najpierw piekłam, potem się rejestrowałam na studia an o 22 wybrałam się na piwko maturalne .
Na zdjęciach ostatnie kuszenie Wizażanek-bananowiec (z przepisu fuksji ) i sernik z czekoladą i nutellą.

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
Humor mi się zepsuł, bo sobie uświadomiłam, że nie mam żadnych konkretnych planów na te 2 miesiące...
Kochana, dopiero zaczyna się lipiec-na pewno uda Ci się coś jeszcze wymyślić

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
BRAWO!

Nie, żebym była zdziwiona

A mata tak samo jak wos /spostrzeżenie takie/
Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata Pokaż wiadomość
Agosek
oddaj mi histę i WOS (maty nie zdaję oczywiście) albo zrób jakieś cudowne rozmnożenie Twoich wyników za rok

GRATULUJE
Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Slicznie Gratuluję
Cytat:
Napisane przez pamelija Pokaż wiadomość
Agosek jak zobaczyłam Twoje wyniki to mi szczęka opadła.. SUPER gratuluję
Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
Agosek-gratulacje Wyniki są powalające! Jestem z Ciebie straaaasznie dumna!

I ślicznie wyglądasz
Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
Agosku:Jestem pod wrażeniem Gratuluje
Ślicznie wyglądasz
Dzięki bardzo A ta matemtyką to chyba ja byłam najbardziej zdziwiona w ogóle nie spodziewałam sie, chcialam chociazby 50% dostać zeby wstydu nie było mamę zaraz po maturze nastraszyłam, ze mi nie poszło, że jak dostalam arkusz i go przejrzałam to miałam ochotę wyjśc z sali .
A co do stroju to nie wiedziałam czy mam się ubrać apelowo czy nie, więc wybrałam taki zestaw żeby było czarno-biało ale nie super oficjalnie... A spódnica z szafy mamy-dobrze, że nosimy prawie ten sam rozmiar, to mogę sobie czasem coś pożyczyć .

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
NIE UŁOŻY SIĘ !!!!
B. był przed chwilą i zerwał
Bo już mu nie zależy. Bo teraz ja go kocham a on mnie nie
BOŻE TAK MI ŹLE!!!!!!!
Kochana moja nawet nie wiesz jak Cię doskonale rozumiem, bo tak samo było z moim TŻ-em... Trzymaj się jakoś, wiem jakie to trudne

Cytat:
Napisane przez tak-po-prostu Pokaż wiadomość
Agosku oczywiście gratuluję świetnych wyników ale jednego tu nie rozumiem. Teraz chyba jest tak, że się pisze albo maturę podstawową albo rozszerzoną nie? Dlaczego Ty masz przy każdym przemiocie napisany wynik z podst. i z rozszerzenia?
Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie jestem Agosek ale mogę odpowiedzieć:
to jest już przeliczone z tym słynnym przelicznikiem Giertycha - pisze się jeden wybrany poziom - podstawę albo rozszerzenie i jeśli piszemy rozszerzenie, to mamy wynik na świadectwie z tego rozszerzenia, które pisałyśmy i wynik z podstawy, który powstaje przez pomnożenie rozszerzenia przez ten jakiśtam przelicznik
jeśli piszemy tylko podstawę, to już nie liczy się tego w żaden sposób na rozszerzenie
Dzięki no i ciekawa_świata wszystko wyjasniła-nic dodać nic ując

Cytat:
Napisane przez shatje Pokaż wiadomość
witajcie moje kochane! Jejku, ale ja tesknie za Wami...dopiero wczoraj sie dowiedzialam,ze w moim hotelu jest darmowy internet... Tu jest po prostu jak w niebie Opowiem Wam wszystko jak wroce..ostatnio byla straszna fala upalow...prawie 43 stopnie..jedna babka powiedziala, ze tego typu temperatury nie mialy miejsca od 20 lat tutaj
Fajnie, że sie dobrze bawisz, wypoczywaj sobie i złóż nam raport po powrocie

Cytat:
Napisane przez i_n_e_s Pokaż wiadomość
Agosek gratuluję wyników i pysznych wypieków, bo na takie wyglądają
dziękuję ja i moje wypieki

Cytat:
Napisane przez mathilda Pokaż wiadomość
Przeglądałam stare wątki i wpadłam na fajne rzeczy:
Po pierwsze jak Agosek nazwała mnie Mathildą Świątobliwą (jak napisałam że do kościoła się zbieram)
Nie ma jak dobra głupawka

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Agosek Oczywiście gratuluję
Dzięki

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Agosek non lo capito... Jak to, Ty, maturę, w tym roku, jak.. Posżłaś wcześniej do szkoły, tak?
Si, esattamente signorina.

Cytat:
Napisane przez marta6704 Pokaż wiadomość
A dzisiaj z TŻ-tem mamy rocznice
Jak się ciesze bo ten rok był najcudowniejszym z moim życiu (dotychczasowym)
Winszuje oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez krowa_bez_mleka Pokaż wiadomość
Ines, Agosku- moja cera jest ładna tylko z daleka
A na wczorajszym spotkaniu z Fusją było bardzo fajnie
Pozdrawia Was.
Siedziałam sobie z nią kilka godzin, przy takim stoliczku, słońce śweciło, a rozmawiają patrzylam sie na nią i teraz mam zjaraną przez słońce lewą część twarzy Wyglądam jak oszołom
W ogóle miałam takiego gadanego, ze współczuje Fuksji
A czas mijał naprawdę błyskawicznie.
Obgadałyśmy Was trochę i pomarzyłyśmy o naszym zjeździe

Agosku- jesteś świetna, gratuluje
A tam gadasz, że z daleka fuksji spytamy jak tam z tym jest, chyba że zagadałaś ją na smierć nie no fajnie miałyście .
I dziękuję

Dziewczyny nie wierze w to co zrobiłam ale jestem z siebie normalnie dumna (i nie chodzi o maturę...).
Byłam wczoraj po wynikach na pizzy z mamą i kiedy moja mama poszła nakładać sobie sałatki do restauracji wszedł taki cudny ciemny blondyn, ok. 23 lat i 185 cm wzrostu w motocyklowym stroju. I jak przechodził (3 razy) to się na mnie patrzył i usmiechał sie. No a obsluga było słychać że go zna... No więc zdeterminowana poszłam się dziś o niego spytać kelnerki z tej restauracji okazało się że to jej sąsiad ale żonaty ... Szkoda... No ale cieszę się, że zdobyłam się na odwagę . Do domu wracałam cała uhahana (bez skojarzeń ).

A tak poza tym to w samym centrum miasta jakiś koleś z jadącego busa wykrzyczał mi wyznanie miłosne i jak zaczęłam się smiać to stwiedził dodatkowo, ze mam śliczny usmiech .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bananowiec.JPG (77,5 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sernik.JPG (56,6 KB, 15 załadowań)
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 15:03   #12492
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Agosku:Mniam ja dzisiaj upiekłam zebre,ale bateria mi się ładuje od aparatu i nie moge zrobić zdjęć Ale wyszło pyyszne

Mathilda:Od tego kochana jestesmy,żeby się wspierać i pomagać.Na tym wątku panuje strasznie przyjecielska atmosfera co mi sie bardzo podoba,dlatego tak lubie tu zaglądać.
A ty kochana się trzymaj jakoś bo ja wierze,że się jeszcze wszystko ułoży.


Aaa jednak dzisiaj mam grila u kolegi i oby pogoda sie nie popsuła.

Ide teraz jeść moja zebre mmmm
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 15:06   #12493
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: Urodzone w 1989 :)

marta-nie wątpię, że pyszne chyba musimy sobie jakiś patent gospodyń wiejskich wyrobić albo kólko założyć razem z super_karo, bo widzę po wątkach, że też upiekła te pieguski co ja i jogurtowca
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 15:11   #12494
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Zgodnie z zaleceniem odgórnym i w związku ze zbyt dużą ilością postów w tym wątku, zamykam go i zakładam wątek kontynuujący go tutaj: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...45#post4677845
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.