Kibicanki- Wizażowa Ekstraklasa (inspired by Ebi Smolarek) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-01, 16:36   #31
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: Ebi Smolarek cz. II


O matko...dziwnie sie czuje na tym wątku .

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;4680312]O widzę, że mamy nowy dom Nasz plan dojechania do 666 strony w wątku nr 1 legł w gruzach, buuu Ale cóż, przynajmniej ten będzie się szybciej ładował A tymczasem lecę nadrabiać zaległości na "starym" [/quote]

Nom .

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;4680697]Hihih, wygraliśmy z Brazylią w nogę
I z Bułgarią w siatkę

POLSKA![/quote]

__________________
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 17:00   #32
Gwiazdka20
Zadomowienie
 
Avatar Gwiazdka20
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 168
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;4680697]Hihih, wygraliśmy z Brazylią w nogę
I z Bułgarią w siatkę

POLSKA![/quote]

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
To taka inauguracja naszego nowego wątku

POLSKA WYMIATA!

Oblewamy

Jeszcze niech Kubica jutro wygra
Wczorajszy mecz Polska - Brazylia też był super, normalnie są świetni!
I pomyslec, ze na Euro 2012 to oni beda głównie grac...
Kubica 4 miejsce, ale i tak super

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Jaaa Magda sie zakochala zartuje

Ja tez pije za siatkarzy i pilkarzy Kocham ich normalnie, a te co wszedl na boisko, Janoszka biore go sobie
A ja zajmuję Białkowskiego Chyba żadna Go nie zajmowała??

Cytat:
Napisane przez aguchna-ja Pokaż wiadomość
Kuba Błaszczykowski, czyli poprostu ... Kuba Tak będzie miał podpisaną swoją koszulkę w BvB, ponieważ ma za trudne do wymówienia nazwisko
http://www.bvb.de/?%9F%2Ak%97%84%ECSo%E5%81%94

ehh, to niech wszyscy Niemcy sobie wyobrażą, co ja przeżywam na lekcjach języka niemieckiego, jak mam coś przeczytać, albo powiedzieć
Troche przesadzili z tym imieniem na koszulce...
Ale PEtric wpadł mi w oko
Gwiazdka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 17:21   #33
agusia8891
Zadomowienie
 
Avatar agusia8891
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 287
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

wow ja tez sie dziwnie tutaj czuje...

Ola nie wiem, tylko ta kumpela mi powiedziala - bo ona tez boruca straaaasznie lubi - i sie smiejemy ze teraz tam bedziemy czatowac a jesli na serio ta jego kuzynka zacznie tam pracowac to sie z nia zaprzyjaznimy a pozniej poznamy Artura a pozniej on rozwiedzie sie ze swoja zona i wezmie slub z ta moja znajoma i na ich slubie ja poznam Ebiego a taka inna moja znajoma ktora z nami byla pozna wtedy Kube, bo on sie jej podoba ja wiem my glupie jestesmy
__________________

Don't worry be happy
agusia8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 19:22   #34
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Aga ale przeciez ja jestem jego zona i on ze mna sie nigdy nie rozwiedzie!

a tak na serio to wpisalam mu sie do ksiegi gosci
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 20:32   #35
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Cytat:
Napisane przez aguchna-ja Pokaż wiadomość
Kuba Błaszczykowski, czyli poprostu ... Kuba Tak będzie miał podpisaną swoją koszulkę w BvB, ponieważ ma za trudne do wymówienia nazwisko
http://www.bvb.de/?%9F%2Ak%97%84%ECSo%E5%81%94

ehh, to niech wszyscy Niemcy sobie wyobrażą, co ja przeżywam na lekcjach języka niemieckiego, jak mam coś przeczytać, albo powiedzieć
Oni chyba myślą, że to jakaś ksywka jest, bo w nawiasie obok zdjęcia dali: Jakub Błaszczykowski. Tak, jak Kaka' ma ksywkę na koszulce

Cytat:
Napisane przez Friddy Pokaż wiadomość
Nie ... Zaraz walne KUBA !!! buahahahahaha
Wszyscy nazwiska ... Klimowicz itp., a tutaj Kuba mogli Kubuś podpisać
Ale w Kubuś jest ś, a oni by nie wiedzieli, jak to wymówić

Cytat:
Napisane przez agusia8891 Pokaż wiadomość
wow ja tez sie dziwnie tutaj czuje...

Ola nie wiem, tylko ta kumpela mi powiedziala - bo ona tez boruca straaaasznie lubi - i sie smiejemy ze teraz tam bedziemy czatowac a jesli na serio ta jego kuzynka zacznie tam pracowac to sie z nia zaprzyjaznimy a pozniej poznamy Artura a pozniej on rozwiedzie sie ze swoja zona i wezmie slub z ta moja znajoma i na ich slubie ja poznam Ebiego a taka inna moja znajoma ktora z nami byla pozna wtedy Kube, bo on sie jej podoba ja wiem my glupie jestesmy
A zaprosisz mnie na swój ślub z Ebim? To może ja bym przyszła i poznała jakiegoś wolnego piłkarza... No, chyba, że przyjdę z Krzysiem

Acha, zapomniałam, , bo mój Heikki dzisiaj podczas wyścigu miał kraksę i zajął dopiero 15. miejsce Wjechał mu w tyłek Trulli. Ten sam, co wtedy Kubicy zajechał drogę i spowodował ten jego wypadek. Głupi Trulli! Powinien mieć zakaz pojawiania się na torze! Przecież on stanowi poważne zagrożenie Wczoraj na kwalifikacjach też Kubicy zajechał drogę przy wyjeździe z pit stopów. Całe szczęście, że Robert już na niego uważa.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 20:44   #36
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

o matko, ale nieswojo się czuję

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;4681543]"Jo hoo, never shall we die..." A propos, śniło mi się, że byłam sławna, bo byłam charakteryzatorką na planie "Piratów z Karaibow"!! Ładnie to był dobry sen...nawijałam w nim równo po angielsku z jakimś małym amerykańcem, który mnie rozpoznał [/quote]

Boże jaki ja wczoraj sen miałam, myślałam że się poszcze jak sie obudziłam

u nas w LZSie jest taki Krzyś [zdjęcie dodam w załączniku, ale pozniej je usune, zeby nie było ] nawet nawet fajne ciacho z niego, mimo że niefotogeniczny, starszy o rok , dzisiaj świetnie w kościele wyglądał włoski na żel, taką miał fajną koszulke i fajne dżinsy

no i śniło mi się że miałam jakieś zakończenie roku i on do mnie przyszedł na to zakoneczenie i siedzielismy sobie na hustawce no i on coś tam zaczął gadke, że w końcu mnie poznał [bo mnie już pół drużyny zna, a on akurat nie ;P ] i nagle mnie zaczał po plecach miziać i pozniej wział mnie przytulił w pasie a moja mama siedzi tak z boku i sie gapi i sie za moim świadectwem chowa, że niby jej nie ma później coś tam szliśmy i mi potargał świadectwo ale później jakimś cudem leżało w krzakach i wogóle jakiś taki zakręcony był ten sen

wiem, że nie był śmieszny, ale mnie najbardziej śmieszy to, że dzisiaj w kościele Krzysiek sie tak na mnie dziwnie patrzył jakby czuł telepatycznie mój sen




a KUBA na koszulce -

przesadzili
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków

Edytowane przez mesarka
Czas edycji: 2007-07-01 o 22:02
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 20:59   #37
Friddy
Raczkowanie
 
Avatar Friddy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 309
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Mes jedziesz 13 do Spodka ?!
Kurde a ja miałam 11 lipca jechać, ale mnie rodzice nie chcą puścić ... Jak zawsze ... Oni nic mi nie karzą ! Ja chcie mieć już 18 lat i ich zostawić i wyjechać jak najdalej i robić to na co będzie mnie stać i na to co będzie mi się podobać! A tak w ogóle to jak można zabijać dziecku ( no już nie dziecku ) osobowość ?! KOSZMAR! Tylu normalnych ludzi żyje, a ja musiałam na nich trafić !!!!!!!!!!!!!!!! :placze:
__________________
"Na białych skrzydłach uciec stąd
Anioł wie gdzie jest mój dom
A śmiech roztopi w sercu szkło
Dosyć płaczu ..."
Ebi
Jego wdzięk, umiejętności, osobowość, wygląd ...


Piotruś & Wojtuś Cugowscy
BRACIA - FOREVER
Friddy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-01, 20:59   #38
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

A mi się śniło ostatniej nocy, że umiem latać i sobie latam, jak ptak, a potem wleciałam na dach mojego bloku i patrzyłam sobie w gwiazdy i nie wiem, co później było, ale chyba coś związanego z moim Krzysiem

A wiecie, że Jarek Fojut, z tej repry U20 urodził się w Legionowie Szkoda, że z wyglądu jest taki sobie

Wiesz, co, Friddy... Mi rodzice już od bardzo dawna mówią, żebym robiła, co chcę i mnie to trochę wkurza, bo czasem nie wiem, czy dobrze robię, czy to bezpieczne itd., a oni mi tylko, że to moja sprawa
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 21:17   #39
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Cytat:
Napisane przez Friddy Pokaż wiadomość
Mes jedziesz 13 do Spodka ?!
Kurde a ja miałam 11 lipca jechać, ale mnie rodzice nie chcą puścić ... Jak zawsze ... Oni nic mi nie karzą ! Ja chcie mieć już 18 lat i ich zostawić i wyjechać jak najdalej i robić to na co będzie mnie stać i na to co będzie mi się podobać! A tak w ogóle to jak można zabijać dziecku ( no już nie dziecku ) osobowość ?! KOSZMAR! Tylu normalnych ludzi żyje, a ja musiałam na nich trafić !!!!!!!!!!!!!!!! :placze:
oj jak TY byś wiedziała jaki ja mam rygor w domu

a puszczają mnie, bo to moja starsza siostra wymyśliła i zainicjowała akcje kupowania biletów..
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 21:19   #40
aguchna-ja
Raczkowanie
 
Avatar aguchna-ja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 372
GG do aguchna-ja
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
A mi się śniło ostatniej nocy, że umiem latać i sobie latam, jak ptak, a potem wleciałam na dach mojego bloku i patrzyłam sobie w gwiazdy i nie wiem, co później było, ale chyba coś związanego z moim Krzysiem

A wiecie, że Jarek Fojut, z tej repry U20 urodził się w Legionowie Szkoda, że z wyglądu jest taki sobie

Wiesz, co, Friddy... Mi rodzice już od bardzo dawna mówią, żebym robiła, co chcę i mnie to trochę wkurza, bo czasem nie wiem, czy dobrze robię, czy to bezpieczne itd., a oni mi tylko, że to moja sprawa
Ehh z tymi rodzicami to już tak jest raz mówią rób co chcesz, a później mają pretensje, że robisz coś źle - np. tak jak moi Ale ja się cieszę, z tych ich zakazów i nakazów, bo nie lubię jak muszę wybierać coś sama, albo być zupełnie niezależna (ale nie zawsze są sprawy, w któe nie mogą się wtrącać) ... Ktoś musi mieć nade mną ""władzę""... Friddy, mnie rodzice też nie chcą puszczać nigdzie samej, tzn. mama nie chce, bo tata raczej nie ma nic przeciwko, ale słowo mamy - święta rzecz

Btw. w tej naszej kadrze U-20 to same ciacha są
__________________
I’m a leader, I’m a winner, Cause I’m awesome
aguchna-ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 21:23   #41
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

A ja się wybieram z tatą za rok na Formułę 1 - Grand Prix Bułgarii. Dopiero dzisiaj wpadłam na ten pomysł, ale co tam Jedziemy i już. Muszę przecież porobić więcej zdjęć Heikkiemu do mojego bloga A ten ryk silnika... Brzmi prawie jak muzyka Już nawet przestało mnie martwić, że kierowcy F1 nie są wcale ładni
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-01, 21:33   #42
agusia8891
Zadomowienie
 
Avatar agusia8891
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 287
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Aga ale przeciez ja jestem jego zona i on ze mna sie nigdy nie rozwiedzie!

a tak na serio to wpisalam mu sie do ksiegi gosci
mhmm to bedziesz kochanka... no nie wiem podzielicie sie jakos

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
A zaprosisz mnie na swój ślub z Ebim? To może ja bym przyszła i poznała jakiegoś wolnego piłkarza... No, chyba, że przyjdę z Krzysiem
kochana Wy na liscie gosci honorowych bedziecie

a mi rodzice pozwalaja praktycznie na wszystko tylko zawsze mowia zebym za duzo nie pila, zebym kupowala zamkniete napoje, zebym zawsze byla z kims znajomym i zebym za pozno nie wracala
__________________

Don't worry be happy
agusia8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 21:39   #43
aguchna-ja
Raczkowanie
 
Avatar aguchna-ja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 372
GG do aguchna-ja
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Łukasz Janoszka moja nowa miłość, ale sobie zajęcie znalazłam ehehe szukam zdjęć chłopców z kadry

No ja tam taty o nic już nie proszę, bo on obiecuje, a później znajdzie sobie cos innego do roboty i szuka wymówek ale obiecał, że pojedziemy razem na mecz z Belgią, już mi nawet kazał zamówić bilety (jak je będe miała, to nie będzie mógł mi odmówić), tylko że nie wiadomo gdzie będzie mecz
__________________
I’m a leader, I’m a winner, Cause I’m awesome
aguchna-ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 21:44   #44
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Cytat:
Napisane przez aguchna-ja Pokaż wiadomość
Łukasz Janoszka moja nowa miłość, ale sobie zajęcie znalazłam ehehe szukam zdjęć chłopców z kadry

No ja tam taty o nic już nie proszę, bo on obiecuje, a później znajdzie sobie cos innego do roboty i szuka wymówek ale obiecał, że pojedziemy razem na mecz z Belgią, już mi nawet kazał zamówić bilety (jak je będe miała, to nie będzie mógł mi odmówić), tylko że nie wiadomo gdzie będzie mecz
ja fce Poznań ^^
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 21:50   #45
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Cytat:
Napisane przez agusia8891 Pokaż wiadomość
mhmm to bedziesz kochanka... no nie wiem podzielicie sie jakos

kochana Wy na liscie gosci honorowych bedziecie

a mi rodzice pozwalaja praktycznie na wszystko tylko zawsze mowia zebym za duzo nie pila, zebym kupowala zamkniete napoje, zebym zawsze byla z kims znajomym i zebym za pozno nie wracala
Honorowych? O, dziękuję Już się nie mogę doczekać A będę mogła być chrzestną któregoś z waszych dzieci? Eeee... zaraz, zaraz, przecież to ja miałam być mamą małych smolarątek!

Tak, zamknięte napoje, niezostawianie niedopitego picia itd. Moja mama ma ostatnio obsesję na tym punkcie.
Ale i tak najlepsze było rok temu, przed moim wyjazdem na obóz, jak do mnie przyszła z taką poważną miną i powiedziała, że ma nadzieję, że wiem, skąd się biorą dzieci. Padłam, jak to usłyszałam Tak, mamo, wiem od jakichś dziesięciu lat. A bo co?
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 22:01   #46
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

usuwam Krzysia ^^
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 23:57   #47
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Szukałam jakichś materiałów na mojego bloga o Heikkim i przypadkiem na Ebiego trafiłam: http://pl.youtube.com/watch?v=45-YPWvM50I Trochę dziwnie to wygląda Oni sobie jaja robią? Przynajmniej mam taką nadzieję
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 07:56   #48
agusia8891
Zadomowienie
 
Avatar agusia8891
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 287
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Honorowych? O, dziękuję Już się nie mogę doczekać A będę mogła być chrzestną któregoś z waszych dzieci? Eeee... zaraz, zaraz, przecież to ja miałam być mamą małych smolarątek!

Tak, zamknięte napoje, niezostawianie niedopitego picia itd. Moja mama ma ostatnio obsesję na tym punkcie.
Ale i tak najlepsze było rok temu, przed moim wyjazdem na obóz, jak do mnie przyszła z taką poważną miną i powiedziała, że ma nadzieję, że wiem, skąd się biorą dzieci. Padłam, jak to usłyszałam Tak, mamo, wiem od jakichś dziesięciu lat. A bo co?
podzielimy sie

moja mama to obsesje ma juz od kilku lat i zawsze mi to powtarza a co do tego skad sie biora dzieci to kiedys tak sie zdarzylo ze corka jednych znajomych wpadla ze swoim chlopakiem a syn innych znajomych wpadl ze swoja dziewczyna i ktoregos dnia siedze sobie z mama i bratem w kuchni, gadamy sobie miedzy innymi o tych znajomych i nagle moja mama do nas z takim mniej wiecej tekstem na temat prezerwatyw "widzicie, nie wszystko jest niezawodne, trzeba o tym ZAWSZE pamietac" my z bratem w takim szoku bylismy a najsmieszniejsze ze ja wtedy z 13lat mialam...

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
usuwam Krzysia ^^
__________________

Don't worry be happy
agusia8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 09:15   #49
syska1311
Wtajemniczenie
 
Avatar syska1311
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 196
GG do syska1311 Send a message via Skype™ to syska1311
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Cytat:
Napisane przez aguchna-ja Pokaż wiadomość
Kuba Błaszczykowski, czyli poprostu ...ehh, to niech wszyscy Niemcy sobie wyobrażą, co ja przeżywam na lekcjach języka niemieckiego, jak mam coś przeczytać, albo powiedzieć
Padłam...

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Boże jaki ja wczoraj sen miałam, myślałam że się poszcze jak sie obudziłam
u nas w LZSie jest taki Krzyś [zdjęcie dodam w załączniku, ale pozniej je usune, zeby nie było ] nawet nawet fajne ciacho z niego, mimo że niefotogeniczny, starszy o rok , dzisiaj świetnie w kościele wyglądał włoski na żel, taką miał fajną koszulke i fajne dżinsy

no i śniło mi się że miałam jakieś zakończenie roku i on do mnie przyszedł na to zakoneczenie i siedzielismy sobie na hustawce no i on coś tam zaczął gadke, że w końcu mnie poznał [bo mnie już pół drużyny zna, a on akurat nie ;P ] i nagle mnie zaczał po plecach miziać i pozniej wział mnie przytulił w pasie a moja mama siedzi tak z boku i sie gapi i sie za moim świadectwem chowa, że niby jej nie ma później coś tam szliśmy i mi potargał świadectwo ale później jakimś cudem leżało w krzakach i wogóle jakiś taki zakręcony był ten sen

wiem, że nie był śmieszny, ale mnie najbardziej śmieszy to, że dzisiaj w kościele Krzysiek sie tak na mnie dziwnie patrzył jakby czuł telepatycznie mój sen

a KUBA na koszulce -

przesadzili
To może jemu tez się to śniło... ?
Ja nie widziałam Krzysia... Bo wczoraj wieczorem mnie nie było...

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
A mi się śniło ostatniej nocy, że umiem latać i sobie latam, jak ptak, a potem wleciałam na dach mojego bloku i patrzyłam sobie w gwiazdy i nie wiem, co później było, ale chyba coś związanego z moim Krzysiem

Wiesz, co, Friddy... Mi rodzice już od bardzo dawna mówią, żebym robiła, co chcę i mnie to trochę wkurza, bo czasem nie wiem, czy dobrze robię, czy to bezpieczne itd., a oni mi tylko, że to moja sprawa
Czemu ja nie pamiętam snów?!
Wczoraj brat mi powiedział, że w czasie kilku ostatnich nocy coś mówiłam przez sen i sie strasznie po łóżku rzucałam... Ale co mi się wtedy śniło to nie wiem...
PS: Żeby nie było, że śpię z bratem... Po prostu mamy pokoje obok siebie i drzwi pomiędzy nimi sa zazwyczaj otwarte...

Tez bym chciała, żeby mi tak pozwalali na dużo rzeczy... Ale swoja droga nie moge narzekac...
syska1311 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-02, 10:09   #50
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Mes ale masz fajnie, ja chcialam jechac na finalowy 15ego ale nie bylo biletow porob fotki
Aga nie nie nie, Borucem to ja sie NIGDY nie podziele
Aguchna dobrze ze zdazylam sobie zaklepac Janoszke Wlasnie, wiadomo juz gdzie bedzie ten mecz?! ja to bym chciala albo Poznan albo Warszawa
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 10:25   #51
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Ja mam nadzieję, że będzie w Warszawie I niech chłopcy będą w Sheratonie Bo przecież ja już sobie trasę do jazdy na rolkach zaplanowałam Chociaż w szpilkach by było lepiej ich ganiać... Hmmm...
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 10:38   #52
aguchna-ja
Raczkowanie
 
Avatar aguchna-ja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 372
GG do aguchna-ja
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Oleczka dasz chociaż od czasu, do czasu na Janoszke popatrzeć, co

Mi tam rybka, gdzie będzie mecz, ważne żebym pojechała, może być Warszawa, może być Poznań, a nawet Szczecin (za 100 lat chyba, jak nam stadion wybudują porządny) ...
__________________
I’m a leader, I’m a winner, Cause I’m awesome
aguchna-ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 11:07   #53
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Magda ja z tego samego zwgledu chcialbym warszawe bo wiem gdzie sheraton jest

Aga no pewnie ze dam popatrzec
ja czytalam ze stadion pogoni maja wyburzac a w jego miejsce bedzie zabudowa mieszkalna a nowy stadion do 2010 roku maja wybudowac na lotnisku kolo dabia, jakos tak
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 11:12   #54
syska1311
Wtajemniczenie
 
Avatar syska1311
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 196
GG do syska1311 Send a message via Skype™ to syska1311
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieję, że będzie w Warszawie I niech chłopcy będą w Sheratonie Bo przecież ja już sobie trasę do jazdy na rolkach zaplanowałam Chociaż w szpilkach by było lepiej ich ganiać... Hmmm...
Na rolkach to Ty miałas z Krzysiem jeździć... A co będzie jak Ebi zobaczy Cię z nim?!
Ty dziewczyno najpierw pomyśl... Zajmij się Krzysiem, a mi zostaw Ebiego...
syska1311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 11:27   #55
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Cytat:
Napisane przez syska1311 Pokaż wiadomość
Na rolkach to Ty miałas z Krzysiem jeździć... A co będzie jak Ebi zobaczy Cię z nim?!
Ty dziewczyno najpierw pomyśl... Zajmij się Krzysiem, a mi zostaw Ebiego...
Taaa, chciałabyś. Jak będę do wszystkich startować, to może w końcu mi się z którymś uda

Edit: Ech, Krzyś o sportach ekstremalnych (ten uśmiech ): http://www.pardon.pl/artykul/1435/pa...ty_ekstremalne
Ja nie chcę nic mówić, ale na kursie wspinaczki też raz byłam. I na windsurfingu też już próbowałam pływać itd. Może jednak fajniej by było z Krzysiem niż z Ebim... Tylko, że Krzyś by chyba nie polubił Ebiego, jako mojego... przyjaciela, bo Ebi jest z Holandii, a tam według Krzysia się największe dewiacje odbywają
Trudny wybór
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 11:52   #56
aguchna-ja
Raczkowanie
 
Avatar aguchna-ja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 372
GG do aguchna-ja
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Cytat:
Napisane przez Oleczka Pokaż wiadomość
Magda ja z tego samego zwgledu chcialbym warszawe bo wiem gdzie sheraton jest

Aga no pewnie ze dam popatrzec
ja czytalam ze stadion pogoni maja wyburzac a w jego miejsce bedzie zabudowa mieszkalna a nowy stadion do 2010 roku maja wybudowac na lotnisku kolo dabia, jakos tak
No niby tak ma być, tylko czy im się uda wybudować, wesz ile już lat obiecują ten stadion mogli by się sprężyć ...

Magda poleć w trójkącik, chociaż nie, Krzysiu nie lubi tego typu układów, ale może mu się spodoba w końcu ten drugi to Ebi Smolarek ehehe
__________________
I’m a leader, I’m a winner, Cause I’m awesome
aguchna-ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 12:07   #57
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Ale trójkącik, to też się nie uda, bo mam jeszcze Heikkiego. Jego zdjęcia i filmiki też oglądam codziennie No, i jeszcze przygodnie Matugol i Kaka'.
Jeju, co za problemy Może jednak podyskutujmy o Ebim Patrzcie, na youtube jest nowy mix fotek Ebiego: http://pl.youtube.com/watch?v=PyejdPHKYv4 (nie lubię takich mixów, ale chyba czas zmienić temat )
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 12:16   #58
aguchna-ja
Raczkowanie
 
Avatar aguchna-ja
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 372
GG do aguchna-ja
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Ale trójkącik, to też się nie uda, bo mam jeszcze Heikkiego. Jego zdjęcia i filmiki też oglądam codziennie No, i jeszcze przygodnie Matugol i Kaka'.
Jeju, co za problemy Może jednak podyskutujmy o Ebim Patrzcie, na youtube jest nowy mix fotek Ebiego: http://pl.youtube.com/watch?v=PyejdPHKYv4 (nie lubię takich mixów, ale chyba czas zmienić temat )
Ja też mixów nie lubię, najlepsze są wywiady, itp ... fajny jest ten filmik, który wcześniej znalazłaś
__________________
I’m a leader, I’m a winner, Cause I’m awesome
aguchna-ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 12:23   #59
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

W tamtym wcześniejszym filmiku, to ja tak na początku nie wiedziałam, czy on na prawdę chce pobić tamtego, co do niego podszedł (nie pamiętam, który to był) i taki szok: Ebi się bije z kolegą z boiska?
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-02, 14:45   #60
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Ebi Smolarek cz. II

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
A ja się wybieram z tatą za rok na Formułę 1 - Grand Prix Bułgarii. Dopiero dzisiaj wpadłam na ten pomysł, ale co tam Jedziemy i już. Muszę przecież porobić więcej zdjęć Heikkiemu do mojego bloga A ten ryk silnika... Brzmi prawie jak muzyka Już nawet przestało mnie martwić, że kierowcy F1 nie są wcale ładni
Jak to nie ładni! Niektórzy są całkiem całkiem Oczywiście nie mówię o Kubicy
Wczoraj oglądałam F1, bo mam w pracy telewizor!

Cytat:
Napisane przez syska1311 Pokaż wiadomość
Czemu ja nie pamiętam snów?!
Wczoraj brat mi powiedział, że w czasie kilku ostatnich nocy coś mówiłam przez sen i sie strasznie po łóżku rzucałam... Ale co mi się wtedy śniło to nie wiem...
PS: Żeby nie było, że śpię z bratem... Po prostu mamy pokoje obok siebie i drzwi pomiędzy nimi sa zazwyczaj otwarte...

Tez bym chciała, żeby mi tak pozwalali na dużo rzeczy... Ale swoja droga nie moge narzekac...
Jak wstajesz, to nie patrz w okno to podobno powoduje, że zapomina się sny

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
W tamtym wcześniejszym filmiku, to ja tak na początku nie wiedziałam, czy on na prawdę chce pobić tamtego, co do niego podszedł (nie pamiętam, który to był) i taki szok: Ebi się bije z kolegą z boiska?
Ładnie fajny ten filmik
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.