Nasza poranna toaleta. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-04, 23:35   #121
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Ja szczerze mówiąc nie widzę sensu w tym, że ktoś rano myje "strategiczne miejsca" w stylu miejsca intymne, pachy i stopy. Zawsze wydawało mi się, że łatwiej wskoczyć pod ten nawet 5-minutowy prysznic.

Ja zawsze zaczynam od umycia zębów i twarzy. Potem pod prysznicem myję włosy i nakładam odżywkę, potem myję ciało i na koniec spłukuję odżywkę. Nakładam filtr na twarz. Jeśli mam czas to smaruję się balsamem i używam kremu do stóp. Ubieram się, stosuję dezodorant, rozczesuję włosy i suszę je. Czeszę się i maluję. Ewentualnie się przebieram . I to taki dzień świstaka . Ogólnie potrzebuję na wszystko godziny, w wersji przyśpieszonej potrafię się wyszykować w 40 minut ze śniadankiem i powtórnym myciem zębów.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 08:19   #122
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Nija, masz tak samo jak moja cioteczka jedna tylko ona nawet kremów nie używała bo ją zaraz mdliło od zapachów. A ja zawsze myślałam, że to jej taka wyolbrzymiona fanaberia

Hultaj, miałam na myśli czynnik psychiczny nie twierdzę, że żel/ mydło nie zmywa kurzu i potu, ale ja po czymś takim mam wrażenie szorstkiej skóry i już wyobrażam sobie zrogowaciały naskórek na ręczniku dopiero po wyszczotkowaniu (^^) czuję się mięciutka i czyściutka
Do ryżowej jeszcze nie doszłam, póki co mam z dzika i nie ma lipy
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 09:21   #123
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez ha psi Pokaż wiadomość
a i może ustalmy że skóra owłosiona a nieowłosiona poci się w innym stopniu . dlaczego najbardziej pocą nam się pachy oraz dłonie i stopy po wewnętrznej stronie?
może dlatego że nie są wcale owłosione? (domniemam że wszystkie się depilujecie pod pachami nie? )
Że niby pachy pocą nam się, dlatego że je golimy? Większej bzdury dawno nie słyszałam. Bez kitu, od dzisiaj zapuszczam busz pod pachami. Zaoszczędzę na antyperspirantach.
Poza tym myjemy się nie tylko po to, żeby zmyć pot, ale też (a może przede wszystkim) brud. Więc moze zastanów się zanim zaczniesz nazywać ludzi brudasami, bo myją całe ciało (łącznie z głową) raz dziennie, podczas gdy sama chodzisz z brudem na głowie przez dwa dni.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 09:24   #124
ha psi
Wtajemniczenie
 
Avatar ha psi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 341
Dot.: Nasza poranna toaleta.

ja nikogo brudasem nie nazwałam
__________________

i kiedy spada tyle gwiazd
ja chcę ocalić choćby Nas..

Najbardziej na tym forum dziwi mnie tekst:
"korzystamy z tego konta w kilka osób,
wcześniej pisała koleżanka
a teraz przedstawiam swój problem.."
ha psi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 09:30   #125
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Dosłownie nie nazwałaś, ale wyraziłaś wielkie fuuu i obrzydzenie.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 09:41   #126
ha psi
Wtajemniczenie
 
Avatar ha psi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 341
Dot.: Nasza poranna toaleta.

no bo ja bym się czuła brudna w ciągu dnia jakbym rano sobie nie umyła miejsc intymnych stóp i pach..
a żeby umyć te miejsca wolę wejść pod prysznic bo jest zwyczajnie szybciej niż podmywanie się gąbką czy dłońmi przy zlewie.. więc się myję cała..
kąpię się ok 20 śpię do 8 to jest 12h
dodać do tego jakieś 8 poza domem no to to jest dla mnie fuuuuu i już..

a zakładania zwykłej bluzki 2 razy to już nie skomentuję.. ja rozumiem spodnie czy gruby sweter czy bluzę ale bluzka która jest cieniutka i bezpośrednio dotyka pachy która się poci mocniej niż taka np łydka no to sory..

ale co kto lubi
o ile mnie od człowieka zapach nie odpycha to może się nawet tydzień nie kąpać.. nic mi do tego ja się jednak jeżeli pozwolisz będę kąpała wieczorem i rano..
__________________

i kiedy spada tyle gwiazd
ja chcę ocalić choćby Nas..

Najbardziej na tym forum dziwi mnie tekst:
"korzystamy z tego konta w kilka osób,
wcześniej pisała koleżanka
a teraz przedstawiam swój problem.."
ha psi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 09:54   #127
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez ha psi Pokaż wiadomość
no bo ja bym się czuła brudna w ciągu dnia jakbym rano sobie nie umyła miejsc intymnych stóp i pach..
a żeby umyć te miejsca wolę wejść pod prysznic bo jest zwyczajnie szybciej niż podmywanie się gąbką czy dłońmi przy zlewie.. więc się myję cała..
ja tyłek, i całą resztę siebie myję zawsze po kupie, a nie po wstaniu z łóżka
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 11:07   #128
ha psi
Wtajemniczenie
 
Avatar ha psi
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 341
Dot.: Nasza poranna toaleta.

niestety u mnie w łazience bidet by się nie zmieścił nawet.. a po każdej kupie nie zamierzam chodzić pod prysznic
__________________

i kiedy spada tyle gwiazd
ja chcę ocalić choćby Nas..

Najbardziej na tym forum dziwi mnie tekst:
"korzystamy z tego konta w kilka osób,
wcześniej pisała koleżanka
a teraz przedstawiam swój problem.."
ha psi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 11:10   #129
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Że niby pachy pocą nam się, dlatego że je golimy? Większej bzdury dawno nie słyszałam. Bez kitu, od dzisiaj zapuszczam busz pod pachami. Zaoszczędzę na antyperspirantach.


Po prostu pod pachami, na stopach i na dłoniach znajduje się najwięcej gruczołów potowych. Jak się nie ogolimy to ich ilość pod pachami magicznie się nie zredukuje

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2012-06-05 o 11:11
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 13:49   #130
renekmgb
Raczkowanie
 
Avatar renekmgb
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 390
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Prysznic z myciem głowy
mycie zębów
krem na twarz
makijaż
suszenie włosów i układanie
antyperspirant, perfumy
pomadka ochronna na usta
renekmgb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 14:33   #131
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Jak czytam niektóre wypowiedzi to aż mi szczęka opada A swoją drogą, czy tylko ja mam wrażenie że chyba co 2 wizażanka używa antidralu/etiaxilu/blokera? Przecież to są mocne środki na nadpotliwość Oczywiście nie twierdzę, że jest niemożliwe żeby każdej z Was był on potrzebny ani nie umniejszam problemu, ale takim osobom może być trudno zrozumieć, że jednak większość ludzi (zwłaszcza kobiet) nie poci się aż tak bardzo intensywnie, i w normalny dzień w szkole/pracy, bez nadzwyczajnego wysiłku fizycznego i upałów nie będzie śmierdzieć jeśli weźmie prysznic/wykąpie się tylko przed snem. A rano użyje "zwykłego" dezodorantu/antyperspirantu.

Cytat:
Napisane przez ha psi Pokaż wiadomość
a zakładania zwykłej bluzki 2 razy to już nie skomentuję.. ja rozumiem spodnie czy gruby sweter czy bluzę ale bluzka która jest cieniutka i bezpośrednio dotyka pachy która się poci mocniej niż taka np łydka no to sory..
No i właśnie, w moim przypadku "zwykła bluzka" po dniu noszenia pachnie praniem, a pod pachami co najwyżej zapachem dezodorantu...

Edit: ale żeby nie było tak lekko, włosy myję codziennie rano (chyba, że nie wychodzę z domu)
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 16:47   #132
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez Katarynka1 Pokaż wiadomość
Jak czytam niektóre wypowiedzi to aż mi szczęka opada A swoją drogą, czy tylko ja mam wrażenie że chyba co 2 wizażanka używa antidralu/etiaxilu/blokera? Przecież to są mocne środki na nadpotliwość Oczywiście nie twierdzę, że jest niemożliwe żeby każdej z Was był on potrzebny ani nie umniejszam problemu, ale takim osobom może być trudno zrozumieć, że jednak większość ludzi (zwłaszcza kobiet) nie poci się aż tak bardzo intensywnie, i w normalny dzień w szkole/pracy, bez nadzwyczajnego wysiłku fizycznego i upałów nie będzie śmierdzieć jeśli weźmie prysznic/wykąpie się tylko przed snem. A rano użyje "zwykłego" dezodorantu/antyperspirantu.
Fakt, wiele osób używa blokerów, chociaż ja jeden zużywam już drugi rok i dna nie widać. Stosuję go od czasu do czasu dla utrwalenia efektu, a ze dwa razy w roku robię serie typu 2 dni pod rząd antidral, parę razy co 2 dni, później rzadziej. Nie traktuję Antidalu jak normalnego antyperspirantu - do tego służy mi spray używany zresztą też od przypadku do przypadku, raczej dla własnego komfortu i przyjemności niż z potrzeby


Cytat:
Napisane przez Katarynka1 Pokaż wiadomość
No i właśnie, w moim przypadku "zwykła bluzka" po dniu noszenia pachnie praniem, a pod pachami co najwyżej zapachem dezodorantu...
Moje bluzki też są zwykle świeże po jednym założeniu. Wyjątkiem są dni, kiedy na dworze jest gorąco, albo kiedy z jakiegoś powodu się spocę, wówczas bluzka czy koszulka od razu ląduje w praniu.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 16:55   #133
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Nasza poranna toaleta.

U mnie tak samo, bluzka po dniu noszenia (ale u mnie dzień to od wyjścia do powrotu do domu, bo zawsze się przebieram w domowe rzeczy) pachnie proszkiem, antyperspirantem i czasem balsamem do ciała. Ach, no i MNĄ Dla mnie to jest przyjemność, włożyć ją jeszcze raz

Co do specyfików ograniczających pocenie, to chciałam sobie coś takiego kiedyś sprawić, ze względu na paszki. Ale teraz bym się bała, w ciepłe dni mój układ chłodzenia i tak niezbyt działa :/ a problemem okazał się lipny antyperspirant
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 18:14   #134
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez Katarynka1 Pokaż wiadomość
Jak czytam niektóre wypowiedzi to aż mi szczęka opada A swoją drogą, czy tylko ja mam wrażenie że chyba co 2 wizażanka używa antidralu/etiaxilu/blokera? Przecież to są mocne środki na nadpotliwość Oczywiście nie twierdzę, że jest niemożliwe żeby każdej z Was był on potrzebny ani nie umniejszam problemu, ale takim osobom może być trudno zrozumieć, że jednak większość ludzi (zwłaszcza kobiet) nie poci się aż tak bardzo intensywnie, i w normalny dzień w szkole/pracy, bez nadzwyczajnego wysiłku fizycznego i upałów nie będzie śmierdzieć jeśli weźmie prysznic/wykąpie się tylko przed snem. A rano użyje "zwykłego" dezodorantu/antyperspirantu.
Ja nie mam problemu, ale stosuję bloker, bo czuję się o wiele pewniej. Mimo wszystko po całym dniu bieganiny nie czuję się już świeżo, nawet jeśli czuć antyperspirant, a z blokerem jestem bezpieczniejsza, nawet po siłowni. Stosuję go raz w tygodniu i wystarczy mi. Stosuję Bloker Ziaji, i mimo podrażnienia chcę go używać. Te silniejsze środki są już faktycznie chyba na prawdziwą nadpotliwość.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100

Edytowane przez winklepicker
Czas edycji: 2012-06-05 o 18:15
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 19:04   #135
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez ha psi Pokaż wiadomość
no bo ja bym się czuła brudna w ciągu dnia jakbym rano sobie nie umyła miejsc intymnych stóp i pach..
a żeby umyć te miejsca wolę wejść pod prysznic bo jest zwyczajnie szybciej niż podmywanie się gąbką czy dłońmi przy zlewie.. więc się myję cała..
kąpię się ok 20 śpię do 8 to jest 12h
dodać do tego jakieś 8 poza domem no to to jest dla mnie fuuuuu i już..

a zakładania zwykłej bluzki 2 razy to już nie skomentuję.. ja rozumiem spodnie czy gruby sweter czy bluzę ale bluzka która jest cieniutka i bezpośrednio dotyka pachy która się poci mocniej niż taka np łydka no to sory..


ale co kto lubi
o ile mnie od człowieka zapach nie odpycha to może się nawet tydzień nie kąpać.. nic mi do tego ja się jednak jeżeli pozwolisz będę kąpała wieczorem i rano..
Co jest złego w ubraniu tej samej bluzki 2 razy Okej, spociłam się, ubrudziłam - wrzucam do prania. Ale jak bluzka jest czysta dalej ładnie pachnie płynem i perfumami to po co ją prać? Dla zasady czy co ?
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 19:21   #136
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Co jest złego w ubraniu tej samej bluzki 2 razy Okej, spociłam się, ubrudziłam - wrzucam do prania. Ale jak bluzka jest czysta dalej ładnie pachnie płynem i perfumami to po co ją prać? Dla zasady czy co ?
Chyba tylko po to, żeby udowodnić sobie, że jest się większym czyściochem niż reszta świata
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 21:12   #137
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Nasza poranna toaleta.

u mnie rano bywa różnie, zależy ile mam czasu do wyjścia:
1) w wersji bardzo podstawowej, jak wychodzę o 6, szybko lecę się umyć ( miejsca strategiczne ), buzia przemyta mleczkiem i tonikiem, zęby, antyperspirant, ubieranie się, w biegu kawa i jestem gotowa w 15 min. Włosy myję wtedy wieczorem, a maluje się i jem śniadanie w pracy (zawsze jestem pół h wcześniej, przed innymi, taki mam dojazd)

2) jak mam czas, czyli wolne albo na później do pracy:
- prysznic, mycie włosów, czasem odżywka jak mam czas
- antyperspirant
- mycie buzi, ewentualnie potem maseczka jak mam czas, tonik, krem, krem pod oczy, czasem punktowo olejek z drzewa herbacianego jak jest potrzeba
- potem z reguły śniadanko, kawa, komp
- zęby
- makijaż i ubieranie się

a wieczorem obowiązkowo kąpiel, depilacja. Notorycznie nie chce mi się wsmarowywać balsamów, używać peelingów. Robię to średnio raz na tydzień. Ale z regulacją brwi i depilacją na szczęście problemów nie mam.
a co do ciuchów: mam wrażenie że po jednym dniu bluzki są przepocone (pod pachami) więc lądują w praniu. Inne, poza bielizną- wg potrzeby
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 23:18   #138
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Co jest złego w ubraniu tej samej bluzki 2 razy Okej, spociłam się, ubrudziłam - wrzucam do prania. Ale jak bluzka jest czysta dalej ładnie pachnie płynem i perfumami to po co ją prać? Dla zasady czy co ?
Dokładnie, idąc tokiem myślenia: bluzka raz ubrana = bluzka do prania, codziennie należałoby też spać w innej piżamie
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 00:08   #139
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
codziennie należałoby też spać w innej piżamie
No dokładnie, ciekawa jestem, czy te które szorują się 2 razy dziennie zmieniają też codziennie to, w czym śpią? Majtki też w sumie należałoby 2 razy dziennie zmieniać. Może w sumie od razu pościel, w sumie człowiek też się w nią poci nocą?
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-06, 05:39   #140
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Chyba tylko po to, żeby udowodnić sobie, że jest się większym czyściochem niż reszta świata
Ciuchy przesiąkają nie tylko potem, ale także zapachami z dnia , np. gotowanym obiadem.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 06:19   #141
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Ciuchy przesiąkają nie tylko potem, ale także zapachami z dnia , np. gotowanym obiadem.
Ja się przebieram w domu w jakieś dresy, nie gotuję obiadu w tym w czym chodzę na co dzień. Pisałam, że nie widzę problemu w ubieraniu jeszcze raz tej samej bluzki, która dalej ładnie pachnie. Wiadomo, że zapach gotowanego wcześniej kapuśniaku nie zalicza się do tych ładnych
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 06:20   #142
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Bluzki się raczej ubrać nie da.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 08:21   #143
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Kocham takie wątki
zadziwia mnie zawsze to samo , czy podmycie strategicznych miejsc nie zajmuje więcej czasu niż szybki prysznic ? takie papranie się nad umywalka musi być czasochłonne

druga sprawa , każda się zarzeka , że nie śmierdzi , nie poci się ,od razu skojarzyło mi się z kolesiem z którym chodziłam do podstawówki , on tez twierdził , że się nie poci, niestety nasze nosy odczuwały zupełnie coś innego to tak jak z palaczami , którzy twierdzą ,że na bank od nich nie śmierdzi(gdzieś na wizażu jest taki wątek)

i ja nie twierdze , że osoby , które omijają podstawowa higienę jak prysznic śmierdzą no ale umówmy się świeże z pewnością nie są

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2012-06-06 o 10:55
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 09:48   #144
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
No dokładnie, ciekawa jestem, czy te które szorują się 2 razy dziennie zmieniają też codziennie to, w czym śpią?
Tak, śpię codziennie w innej piżamie. Dla mnie piżama to bielizna.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 09:48   #145
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość

i ja nie twierdze , że osoby , które omijają podstawowa higienę jak prysznic śmierdzą no ale umówmy się świeże z pewnością nie są

A przynajmniej bym się nie chwaliła na forum, że nie biorę rano prysznica, bo nie jest to powód do dumy.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 10:36   #146
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Okej, spociłam się, ubrudziłam - wrzucam do prania. Ale jak bluzka jest czysta dalej ładnie pachnie płynem i perfumami to po co ją prać? Dla zasady czy co ?
buhahahahahahahaha
umyję się o 24 przed snem, wstaję o 8 rano - jestem TOTALNIE brudna muszę się wyszorować. co wy nie pocicie się i nie brudzicie przez 8 godzin?????
bluzkę zakładam o 8 jak wychodzę i zdejmuję o 16 jak wychodzę
no przecież nie śmierdzi to po co prać, to tylko 8 godzin

logika tego wątku mnie zwaliła gorzej niż na kolana
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 10:54   #147
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość

A przynajmniej bym się nie chwaliła na forum, że nie biorę rano prysznica, bo nie jest to powód do dumy.
Na całe Boże szczęście nikt jeszcze tego prawnie nie wyregulował, więc proponuję swoimi normami społecznymi zachwycać się z podobnymi sobie, a nie komentować ludzi, którzy myślą inaczej, o.
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 11:00   #148
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez Olivvek Pokaż wiadomość
Na całe Boże szczęście nikt jeszcze tego prawnie nie wyregulował, więc proponuję swoimi normami społecznymi zachwycać się z podobnymi sobie, a nie komentować ludzi, którzy myślą inaczej, o.

Tak jak już pisałam, to nie jest kwestia gustu tylko higieny. Ale jak widać higiena normą nie jest dla niektórych
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 11:02   #149
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
buhahahahahahahaha
umyję się o 24 przed snem, wstaję o 8 rano - jestem TOTALNIE brudna muszę się wyszorować. co wy nie pocicie się i nie brudzicie przez 8 godzin?????
bluzkę zakładam o 8 jak wychodzę i zdejmuję o 16 jak wychodzę
no przecież nie śmierdzi to po co prać, to tylko 8 godzin

logika tego wątku mnie zwaliła gorzej niż na kolana
Noo, od siedzenia w szkole LEJE się ze mnie, mam na sobie centymetr kurzu bo przecież Bydgoszcz jak Moskwa, powietrze gęste od fruwającego brudu. Idąc z przystanku taaak się namęczę, że aż z pleców cieknie, dodatkowo po drodze 50 samochodów mnie spalinami omiecie i rowerzysta opierdzi.
Co Wy tu o praniu, toż to gotować trzeba!


Ach, zapomniałam dodać, że oczywiście w domu nawet latem śpię pod pierzyną i w polarowej piżamie, przy zamkniętym oknie.
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 11:03   #150
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Nasza poranna toaleta.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Tak, śpię codziennie w innej piżamie. Dla mnie piżama to bielizna.
ciekawe jak jest ze zmianą bielizny , skoro niektórzy się nie pocą i mają ciągle świeże hmm.. miejsca intymne to po co zmieniać codziennie bieliznę
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.