Co wybrac? (zagęszczanie włosów) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-28, 16:20   #1
Brendy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 52

Co wybrac? (zagęszczanie włosów)


Witam serdecznie. Eh...ja mam taki troche śmieszny dylemat ale chce sie poradzić specjalisty co wybrac?! Zatem chce sobie zagęścic włosy. Dużo sie dowiadywałam po salonach co proponują w tej sprawie. I w sumie teraz pozostaly mi 3 metody z których musze wybrać tą najlepszą dla mnie i moich włosów dlatego prosze Panią o porade Wiem, że najlepiej było by gdy bym wogole zrezygnowała z tego pomysłu ale fryzierka mi niedawno tak pofarbowała włosy ze poł z nich sie wykruszyło i naprawde w sumie jestem w stanie desperackim dodam że mam długie włosy bląd ok. 60cm. Metody, które są proponowane to: doczepianie pasemek na ultradzwieki. Pani w salonie ja bardzo chwalila, ale zapomnialam w sumie sie zapytac co oznacza ten termin "ultradzwieki" tu jest troche o tej metodzie ale tez nie za duzo: http://www.greatlengths.pl/index.php?mod=ultradzwieki Ta firma ktora to robi jest podobno jedna z najlepszych jezeli chodzi o doczepianie wlosow ale ja sie na tyle nie znam na fryzerstwie. Nastepna metoda to tulejki takie malutkie plastikowe, czyli bez uzycia cieplna ani zadnego kleju, to juz proponowal inny salon i tez oczywiscie fryzierka bardzo chwalila. A ostatnia to zgrzewanie na luski keratynowe, ale do tej metody jakoś nie jestem przekonana. Jak Pani mysli, co najllepiej wybrać by moje naturalne włosy jak naj mniej na tym ucierpiały?? i tez jezeli chodzi o strone komfortu. Szczeze mowiąc wogole nie moge sie zdecydować. Kazde doczepiane pasemka sa z włosów naturalnych. Metoda ultradzwiekami jest co prawda 2 razy drosza od pozostałych ale jak by miala mi najmniej zniszczyc włosy to jestem skłonna sie na nia zdecydować, nie chce by po zdjeciu moje włosy w tych miejscach sie popsuly czy pourywaly albo wygladaly jeszcze bardziej tragicznie niż teraz. Bardzo bardzo prosze o porade!!
Brendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 08:56   #2
Blondie24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Co wybrac? (zagęszczanie włosów)

Witam,czy wiesz jaki jest koszt prezdłuzenia włosów ultradzwiękami?
Blondie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 10:07   #3
ALYA1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6
Dot.: Co wybrac? (zagęszczanie włosów)

Witam, jakis czas temu mialam podobny problem i przeczytalam wszystko co bylo dostepne w internecie na temat przedluzania wlosow. Dwa lata temu dalam sie namowic na przedluzenie wlosami syntetycznymi na cieplo i to co ujrzalam po ich zdjeciu na mojej glowie bylo przerazajace. polowa wlosow zostala powyrywana pod ciezarem tych doczepionych poniewaz fryzjerka nie wziela pod uwage struktury moich wlosow i doczepila za ciezkie pasma. koszt tego byl 1000zl. Przez dwa lata robilam wszystko by doprowadzic je do ladu ale niestety nie udalo sie mimo iz lykam najlepsze specyfiki, stosuje odzywki i ich nie niszcze pozostaly cienkie i bez przerwy chodzilam w spietych.Podjelam decyzje, ze zaryzykuje jeszcze raz ale zrobie to z glowa i bez wzgledu na cene znajde w miare najlepsza metode.wybralam ultradzwieki ktore podobno nie uszkadzaja wlosow ale kazdy swoje chwali.Z tego co slyszlam to tulejki czesto obcinaja wlos w miejscu jej zacisniecia musi to zrobic naprawde swietny fachowiec.moje obecne wlosy nie sa tak geste jak te poprzednio przedluzone ale to tylko dlatego, ze fryzjerka podzielila pasma na pol zeby nie obciazac moich.Niedlugo minie miesiac od ich zalozenia i jest ok,mam tylko nadzieje ze po ich sciagnieciu nie dostane szoku jak poprzednio.Koszt w Szczecinie to 19zl za cale pasmo a takie jak moje 11zl ja mam ich 94 wiec wynioslo mnie tyle samo co sztuczne a teraz mam naturalne ,ktore juz raz farbowalam a w srode ide na radykalna zmiane koloru.Pozdrawiam i zycze bujnej fryzury
ALYA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 09:24   #4
Brendy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 52
Dot.: Co wybrac? (zagęszczanie włosów)

Bardzo dziekuje za odpowiedz na moj watek. Ja rowniez ciagle szukam jakiegos dobrego salonu by pozniej nie zalowac i nie miec gorszych wlosów niz obecnie. Czyli mowi pani, ze metoda ultradzwiekami nie zawiodła? z tego co ja slyszlalam to ze jest z tych wsyztskich obenych na rynku najlepsza!! Ale oczywiscie duzym dopelnieniem do calego efektu jest dobra fryzierka ktora to wszytsko wykonuje. Bardzo bym prosiala o podanie nazwy salonu w ktorym pani robila wloski. Zawsze wole chodzic do salonow sprawdzonych bo juz zawiodlam sie naprawde na duzej ilosci "fryzierek"! Czy ogolnie jest pani zadowolona z robocizny i gatunku włosów? A jeszcze mam pytanie czy doczepiane wlosy sa bardzo widocznie i czy nie ma za duzego problemu z pielegnacja i ukladaniem? Jjeszcze jedno co by mnie ciekawilo ... czy robila pani zabieg ultradzwiekami z tej firmy : http://www.greatlengths.pl/index.php?mod=ultradzwieki . Z tego co wiem w calej polsce ta firma jest dostepna w roznych salonach fryzirskich i podobno jest jedna z lepszych! Eh... bardzo przepraszam za duzo ilosc pytan ale jestm bardzo ciekawa, boje sie troche zageszczac wlosow bo wiadomo jakie moga byc skutki ale marze o gestych włosach ... Prosze serdecznie o odpowiedz. Zycze powodznia i malo zniszczen wloskow naturalnych
Brendy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 19:59   #5
ALYA1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6
Dot.: Co wybrac? (zagęszczanie włosów)

WITAM CIĘ BRENDY I POZDRAWIAM
moj zaklad znajduje sie w Szczecinie, namiary na niego dostalam z greatlengths.Po prostu wzielam ich numer ze strony inernetowej i zadzwonilam.Oni podaja zaklady znajdujace sie w potrzebnej okolicy.Jesli chodzi o wlosy to jestem bardzo zadowolona choc jezeli bede je przedluzac kolejny raz poprosze o lepszy gatunek.jesli chodzi o pielegnacje to zaden problem. Myjesz je normalnie potem nakladasz odzywke i suszysz jak chcesz.Ja osobiscie je modeluje i od czasu do czasu prostuje.Dwa dni tamu radykalnie zmienilam ich kolor i nie bylo zadnego problemu z farba.Na allegro kupilam szampon i odzywke SLEEK LOOK z Matrixa ktora daje rewelacyjne efekty gladkich wlosow.wlosy sa bardzo malo widoczne ale wszystko zalezy od umiejetnosci fryzjerki.
Ostatnio odkrylam jeszcze jedna metode podobna do ultradzwiekow i podobno jeszcze lepsza to kera wax czyli wlosy doczepiane na wosk zawierajacy keratyne najwazniejszy budulec wlosow.Jestem juz po wstepnych rozmowach i byc moze po ogladnieciu dziewczyny ,ktora to ma zdecyduje sie na te metode.Najwaznejsze to trzeba liczyc sie z duzym kosztem nawet do 2000 ale tyle kosztuje dobra jakosc .nie warto oszczedzac bo potem moga byc marne tego skutki.To jest powazna sprawa wiec
trzeba znalezc dobrego fryzjera a nie jakies osoby ktore bawia si w to po domach za 300zl.mam nadzieje ze podejmiesz decyzje i na pewno nie bedziesz zalowala. POZDRAWIAM
ALYA1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.