Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-02, 17:55   #4771
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dzień 4 za mną
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 20:42   #4772
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziś master moves, w końcu ruszyłam pupsko. Czuję je, uda i boczki, a o tym co mnie brzuch bolał w trakcie to nie wspomnę.. ja tu mam dość a ona '8 more'
Wreszcie coś odczuwam tam gdzie chciałam, bo po Jillian było słabo - byłam ogólnie zmęczona ale osobne cz ciała mnie nie bolały, żadnych zakwasów, żadnego włażenia nóg w pupsko Może się mało starałam albo za dużo spalałam 'ogółem'.. nawet pomimo że to killer *buns* było, a tu jest baardzo skoncentrowany trening co bardzo lubię, bo czegoś takiego szukałam
Do pomocy wzięłam olej 2l, więc powiedzmy że towarzyszył też ciężarkom 1+1kg. ^^ Wygodniej oczywiście byłoby nie musieć tych 1+1kg trzymać w 1 ręce
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-02, 20:50   #4773
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Ja nie mówię konkretnie o Twoim treningu, tylko po prostu jak ktoś ma np tylko 15min czasu i chce coś poćwiczyć to lepiej coś w stylu Zuzki.
Natomiast tzw aktywny wypoczynek - jak najbardziej na tak U mnie dziś właśnie aktywny "wypoczynek" - ok 13-15 km marszu z tego "wypoczynku" mi normalnie nogi do d*** wlazły
A po wczorajszym shred with weights mam problemy z siadaniem na kiblu
Yes! Zgadzam się w 100%, z resztą sama wiesz Osobiście, gdy mam bardzo mało czasu, to staram się go wykorzystać najlepiej, jak tylko się da, czyli bardzo intensywnie Powiedziałabym tak: jeśli ma się możliwość spędzić czas aktywnie lub rozruszać zakwasy zamiast przeleżeć - tak właśnie robimy. Jeżeli miałyśmy ćwiczyć i jesteśmy w stanie - dajemy z siebie 100% w czasie, jaki mamy. A ja przysnęłam po korkach i tyle z mojego treningu... Może zrobię jogę albo zaczekam do rana...
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 07:34   #4774
kadzusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

noo a ja co drugi dzień cholera, jeden dzień przerwy bo wróciłam po 23 do domu no a wczoraj cały dzień umierałam. żołądek bolał i głowa. Dzis na pewno będę cwiczyc. Ja mam na 1,5 kg bo więcej to bym chyba nie dała rady
kadzusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-03, 18:14   #4775
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja powracam do Jillian po prawie roku

niesttey jestem osobą, która bardzo szybko się nudzi ćwiczeniami, więc stwierdziłam, ze Body Revolution będzie dl mnie idealne...

Pytanie więc mam do was, które ćwiczyły BR-wiem, ze w pewnym momenie potrzebna jest guma/taśma do ćwiczeń... Jak opór wybrać i jaka długość będzie najlepsza?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 17:23   #4776
krolik1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 27
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

witam
i ja zaczęłam ćwiczyć z Jilian , za mną 6 dzień level 1 , bede do Was zaglądać i się motywować
krolik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 18:14   #4777
Fresh Face
Raczkowanie
 
Avatar Fresh Face
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Dzięki za info Malutko... Ale w sumie ona musi jeszcze mówić w trakcie ćwiczeń i ładnie wyglądać więc to zrozumiałe że nie weźmie 8kg
Dokładnie, to są ćwiczenia dla nas, musi pokazywać i tłumaczyć wykonywane ćwiczenia. Sama po nagraniu tych ćwiczeń poszła pewnie na siłownie i żonglowała 10 kg hehe .
Fresh Face jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 20:04   #4778
Enna19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 411
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ok, zgadzam się, że musi pokazywać ćwiczenia osobom mniej zaawansowanym, ale dla tych, którzy mają za sobą Shreda i są ogólnie we względnej formie - taki ciężar to mało. Morgan żywym dowodem Dla mnie osobiście (choć przez krótką przerwę straciłam formę) nawet 3 kg przy levelu 1 to mało. No cóż, zawsze można wybrać większe obciążenie, każdy dostosowuje do siebie
Z mojej strony dziś było tylko Ripped in 30, bo krucho z czasem, lecę do pracy względna dieta (wygrana bitwa z zachciankami, Morgan możesz być ze mnie dumna ) Miłych ćwiczeń, Drogie Panie
Enna19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:22   #4779
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja dziś zrobiłam przedostatniego shreda jutro koniec!
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 21:55   #4780
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja dzisiaj polowa levelu 2 shreda, jeszcze 5 dni :P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 22:13   #4781
19katarzynka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 32
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Od tamtego tygodnia powróciłam do Jillian. Miałam dość długi okres nic nie robienia, więc od tamtego miesiąca wzięłam się za siebie.
Przeplatam treningi Jillian z bieganiem. Dlatego jej programy chyba będę wykonywałam dużo dłużej niż powinnam, ale niestety nie starczy mi czasu na połączenie biegania i Jillian. Może jedynie w wolne dni od zajęć i pracy, a niestety one są dość rzadko.
Jako pierwszy w obrót idzie Ripped. Mam już za sobą 3 dzień pierwszego tygodnia, jak skończę go chciałabym w końcu podjąć się BR.
__________________
30 day shred - done!
Ripped in 30 - done!
19katarzynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 22:21   #4782
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja też tak robię i nie panikuje z tego powodu, najwyżej do celu będę szła dłużej Mnie kusi bieganie jutro ale coś pogoda lipna ;P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 01:56   #4783
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja też biegam i pogoda jeszcze całkiem fajna, lepiej niż jak latem koszmarnie gorąco. I też sobie przeplatam nie lubię dzień w dzień robić tego samego.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 10:44   #4784
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Enna19 Pokaż wiadomość
Ok, zgadzam się, że musi pokazywać ćwiczenia osobom mniej zaawansowanym, ale dla tych, którzy mają za sobą Shreda i są ogólnie we względnej formie - taki ciężar to mało. Morgan żywym dowodem Dla mnie osobiście (choć przez krótką przerwę straciłam formę) nawet 3 kg przy levelu 1 to mało. No cóż, zawsze można wybrać większe obciążenie, każdy dostosowuje do siebie
Z mojej strony dziś było tylko Ripped in 30, bo krucho z czasem, lecę do pracy względna dieta (wygrana bitwa z zachciankami, Morgan możesz być ze mnie dumna ) Miłych ćwiczeń, Drogie Panie
Jestem z Ciebie dumna i mam nadzieję że dzisiaj tez wygrasz bitwę
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 12:07   #4785
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Zaczęłam dzisiaj 30 Days Shred. Oceniam swoją kondycję na dość marną ale mimo to te ćwiczenia nie dały mi szczególnie w kość, a wykonywałam je sumiennie. Nie wiem, czy warto przejść program, skoro wysiłek nie był dla mnie duży- jak myślicie? Chciałabym przejść cały program 30-dniowy, tylko nie wiem, czy czegoś nie dorzucić, bo te pół godziny niezbyt trudnych ćwiczeń jakoś mnie dzisiaj nie przekonały
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 12:23   #4786
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Lukrecja, mi też lev 1 wydał się lajtowy, a pierwsze podejście do lev 3 mnie zabiło :p ale np. ćwiczenia na brzuch nadal mnie za bardzo nie ruszają. To chyba po prostu jedyna część mojego ciała, która ma jakieś mięśnie :p ja zdecydowanie nie żałuję że robiłam, chociaż faktycznie przy lev 1 dorzucałam sobie jeszcze jeden/dwa filmiki Tiffany na brzuch
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 14:26   #4787
lulamae
Raczkowanie
 
Avatar lulamae
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 274
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Pytanie więc mam do was, które ćwiczyły BR-wiem, ze w pewnym momenie potrzebna jest guma/taśma do ćwiczeń... Jak opór wybrać i jaka długość będzie najlepsza?
ja robiłam BR rok temu i kupiłam wtedy taśmę Thera Band 2,5 m zieloną (każdy kolor ma inny opór), a gratis dostałam krótszą taśmę niebieską o większym oporze. używałam ich na zmianę, ale do niektórych ćwiczeń niebieska taśma była za krótka.
pewnie wygodniejszy byłby expander, bo ma uchwyty do trzymania. ale też wydaje mi się, że do niektórych ćwiczeń mógłby być za krótki.
lulamae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 16:07   #4788
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
Lukrecja, mi też lev 1 wydał się lajtowy, a pierwsze podejście do lev 3 mnie zabiło :p ale np. ćwiczenia na brzuch nadal mnie za bardzo nie ruszają. To chyba po prostu jedyna część mojego ciała, która ma jakieś mięśnie :p ja zdecydowanie nie żałuję że robiłam, chociaż faktycznie przy lev 1 dorzucałam sobie jeszcze jeden/dwa filmiki Tiffany na brzuch
W takim razie przeczekam ten Level1, przy 2 może będzie ciekawiej Na razie mam cel, żeby przejść choć ten jeden program, bo z silną wolą u mnie trudno
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 16:49   #4789
dynioo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 99
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Lvl 1, dzień 2 :P
Coś łydki bolą przy cwiczeniach jak skaczę ;p
Ale dałam radę ;p
dynioo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 15:39   #4790
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Jestem po czwartym dniu killer buns&thighs 2 poziom. Przy pierwszym poziomie nie odczuwałam bólu niczego, a przy tym drugim poziomie strasznie rwią mnie uda nad kolanami. Kolana zresztą też pobolewają. Poradźcie, zrobić sobie przerwę? Szkoda byłoby mi zakończyć ten trening bo jest naprawdę fajny ale z drugiej strony zdrowie najważniejsze. Dodam, że robię wersję dla początkujących.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 15:49   #4791
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

zrobiłam wczoraj zdjęcia porównawcze, jestem w połowie shreda (ale robię go od miesiąca bo z przerwami i przeplatam rowerem) i po pierwsze mam węższą talię, mniejsze te boczki ale z tyłu pleców (same boczki są mniejsze ale nie jakoś bardzo), zdecydowanie mniej tłuszczu na plecach - nie miałam jakoś dużo ale były małe wałeczki teraz plecy są gładkie. Także efekty są nawet bez wielkich zmian centymetrowych

Po 5 dniach drugiego levelu shreda już nie mam zakwasów na dolnych partiach brzucha za to teraz mam na pośladkach bo to ćwiczenie na ramiona gdy jedna noga jest ugięta z przodu a druga prosta z tyłu robię dość nisko i daje w tyłek Skoki wszystkie zresztą też. Fajnie, jak na razie jestem zadowolona mimo, że waga mi dość stoi (ale zwalam to na przyrost mięśni), ale jest wizualnie widoczny efekt mimo, że nie robię codziennie shreda

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

a i dodam, że te wszystkie ćwiczenia na ręce (na jednej nodze i wyciskamy do góry czy przysiad a ręce podnosimy do przodu - zarówno z levelu 1 jak i 2) dają mi tak w kość, zawsze miałam wyrzeźbione barki ale teraz cały obwód barków pracuje i jest ciężko ale są efekty wizualne i wzmocnione mam mięśnie

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Jestem po czwartym dniu killer buns&thighs 2 poziom. Przy pierwszym poziomie nie odczuwałam bólu niczego, a przy tym drugim poziomie strasznie rwią mnie uda nad kolanami. Kolana zresztą też pobolewają. Poradźcie, zrobić sobie przerwę? Szkoda byłoby mi zakończyć ten trening bo jest naprawdę fajny ale z drugiej strony zdrowie najważniejsze. Dodam, że robię wersję dla początkujących.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zrób sobie przerwę, robisz codziennie? czasami trzeba po prostu odpocząć jak jest niedobrze - jeden/dwa dni odpoczynku pozwolą się mięśnią zregenerować. Nie powinno się ćwiczyć jak coś cię ewidentnie boli.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 16:22   #4792
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
zrób sobie przerwę, robisz codziennie? czasami trzeba po prostu odpocząć jak jest niedobrze - jeden/dwa dni odpoczynku pozwolą się mięśnią zregenerować. Nie powinno się ćwiczyć jak coś cię ewidentnie boli.
Miałam jakoś w pierwszym poziomie przerwę jedną i teraz w sobotę w drugim poziomie. Masz rację odpocznę, zobaczę. Nic na siłę W Shredzie w drugim poziomie też zaczęły mnie boleć kolana. Ale jakoś szybko ból przeszedł a tu się trzyma ...
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 16:43   #4793
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

daj po prostu mięśniom odpocząć, przetrenowanie też nie jest dobre.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

jak boli cię nad kolanami to przyczepy, ja miałam zapalenie kiedyś lewego i do tej pory czasami mnie boli, aczkolwiek po chodzeniu całą zimę na basen ładnie się wzmocnił i potem prawie w ogóle mnie nie bolał.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 17:41   #4794
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Tak zrobię, może odpoczynek dobrze mi zrobi zresztą mam problemy z żołądkiem więc i tak ciężko mi się za coś zabrać...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 20:30   #4795
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

A ja właśnie skończyłam Shreda Teraz parę dni przerwy na inne ćwiczenia i zabieram się za Ripped in 30.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 21:03   #4796
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

a ktore programy sa tez krotkie? w sensie takie do 30 minut, sa jakies?:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 10:15   #4797
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Melduję, że wczoraj zrobiłam BFBM, a dziś planuję cardio 1 z BR i KB&T level 1. )
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 06:49   #4798
dynioo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 99
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja wczoraj miałam dzień przerwy , ale dzisiaj lvl 1 dzień 4 będzie
Tylko coś czuję, że jak zabiorę się za lvl 2 to nie dam rady..
Myślicie, że dobre połączenie Shred 30 day, bańki chińskie i do czasu twister ?
dynioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 15:40   #4799
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Psotka87 Pokaż wiadomość
A ja właśnie skończyłam Shreda Teraz parę dni przerwy na inne ćwiczenia i zabieram się za Ripped in 30.
I jak efekty?

Bóle minęły więc powracam, ale po tych dwóch dniach przerwy ciężko się podnieść i zacząć ćwiczyć jest tak zimno , że najchętniej przeleżałabym cały dzień pod kocem
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 16:36   #4800
Psotka87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 325
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
I jak efekty?

Bóle minęły więc powracam, ale po tych dwóch dniach przerwy ciężko się podnieść i zacząć ćwiczyć jest tak zimno , że najchętniej przeleżałabym cały dzień pod kocem
Tak dokładnie to ciężko powiedzieć, bo przed samym Shredem sobie nie spisałam danych, ale większość przypadła na październik, a w październiku schudłam 4kg i spadło średnio po 2-3cm w obwodach.
__________________
07.2013-07.2014: 93kg --> 74kg/180cm

Zrobione: 30d Shred, Ripped in 30, 6w6p, Insanity!, Killer Abs
Psotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.