Mamy Luty 2021 cz.II - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-22, 16:45   #1981
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Szoszoszo dzięki Kochana!

A co do dzieci i wychowania to czemu miałoby się nie udać? Jak się dużo rozmawia z dzieckiem, mówi się o swoich emocjach, ale też się je słucha uważnie to na pewno będzie i wrażliwe i szczęśliwe. Ważne też, żeby nie rezygnować z siebie, żeby nie odczuwać frustracji kiedy już taki maluch zajmie nam 3/4 dnia. No i wciąż znajdować czas dla męża, żeby rodzina nie ucierpiała na wszystkim

My sobie z mężem chodzilismy na super warsztaty (darmowe) - nauki dla rodziców na podstawie książki "Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły". W sumie chyba 30 godzin to trwało. Wiem, że te warsztaty są w różnych miastach, kwestia tylko trafić na dobrych i rzetelnych prowadzących (zwykle psycholog i pedagog). My poszliśmy tam jak dzieci miały 3 i 4 lata, ze względu na to, że nasz synek miał problemy z emocjami - tak jak mówiłam reaguje na stres silnymi bólami głowy, brzucha itd. Baliśmy się, że nie damy sobie rady sami z wyciszeniem tych emocji, które w bardzo wczesnym dzieciństwie były spowodowane chorobą siostry. Widział nasz stres, naszą bezradność kiedy ona się źle czuła, potem łzy jak miała operację na otwartym sercu itd. I sam zaczął te emocje przejmować. Na warsztatach nauczyliśmy się jak z nim postępować. I z małą przy okazji też. Zrozumieliśmy trochę jak dzieci widzą świat. Uważam, że takie warsztaty mogą sobie zrobić wszyscy,nie tylko jak jest problem z dzieckiem, bo są bardzo przydatne. My potem jeszcze poszliśmy sobie z mężem na terapię dla par. Między nami wszystko było super, a i tak dużo się dowiedzieliśmy o sobie nawzajem i o tym jak nasza relacja bardzo wpływa na dzieci. Dziś oboje umiemy z nimi rozmawiać, ale nie jest wcale tak super różowo, żeby nie było. Jesteśmy pełni wad i trzeba to zaakcepotwać. Często zmęczenie czy emocje biorą w nas górę i krzyczymy lub robimy cos na skróty i od razu pojawia się problem. Ale nauczyłam się, że wtedy wszystko da się naprawić. Czasem wystarczy samo "przepraszam" do dziecka, czasem rozmowa jak już emocje opadną. To wszystko nie jest wcale takie trudne

Edytowane przez lausanne
Czas edycji: 2020-09-22 o 16:48
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 17:13   #1982
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Byłam z psiakiem u weterynarza. Dostał 5 zastrzyków. Miał wysoka temperaturę. Pani mówiła że już dziś powinien coś zjeść a jutro na kontrolę przyjechać. Załącznik 7728138

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
O kurcze, mój mieszaniec wygląda prawie identycznie tylko grubszy jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 17:38   #1983
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
O kurcze, mój mieszaniec wygląda prawie identycznie tylko grubszy jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My musimy ograniczać mu jedzenie. W zimę jest o wiele grubszy ale przychodzi wiosna to lata po polach

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 17:50   #1984
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
My musimy ograniczać mu jedzenie. W zimę jest o wiele grubszy ale przychodzi wiosna to lata po polach

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Mój właśnie ze wsi jest przywieziony, Twój wygląda jak jego rodzina i teraz też ma dietę bo coś z nerwami miał i wgl nie chodził, miała być operacja ale to parę tys i wet powiedział że nie widzi już szans na poprawę a on sam zaczął chodzic
Hah sory za zejście z tematu dzidciowego na psi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 17:53   #1985
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

IMG_20171013_104707~2.jpg

Tak mój wygląda, może nie aż tak podobnie ale w rzeczywistości bardziej podobny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 18:08   #1986
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Świetne łaciatki Uwielbiam psy!
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 18:45   #1987
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Mój właśnie ze wsi jest przywieziony, Twój wygląda jak jego rodzina i teraz też ma dietę bo coś z nerwami miał i wgl nie chodził, miała być operacja ale to parę tys i wet powiedział że nie widzi już szans na poprawę a on sam zaczął chodzic
Hah sory za zejście z tematu dzidciowego na psi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
psiowe tematy też są fajne w końcu nie musimy gadać tylko o dzieciach bo zwariujemy nie długo

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kingaprz Pokaż wiadomość
Załącznik 7728137
Ale upolowałam
Ralpha za 7zł. Jakie tam są ciuchy dla dzieci!
Chodzcie po szmateksach bo jest jego tyyyyyle a taka jakosc ze hej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o kurde muszę ruszyć na łowy w końcu i jakie buciki boskie
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-22, 19:20   #1988
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Czekam aż skończą wylewać beton i ktoś ze mną pojedzie do weta. Dziś niby z psem lepiej bo chciał jechać traktorem, trochę zjadl i merda ogonkiem. Ale widać że to nie ten pies co zawsze.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Oby to nic poważnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Bon jest ważny do marca 2022 i dostają go jednorazowo wszystkie dzieci, na które do tego czasu będzie pobierane 500+, więc my też. Od razu po urodzeniu trzeba składać wniosek, żeby nie przepadło.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli to jest tak, że jeśli złożę wniosek na 500+ i będę je otrzymywać to automatycznie dostanę ten bon turystyczny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Nie ma co się spieszyć z tymi lego. Ja zrobiłam ten błąd przy starszych dzieciach i miały playmobil i lego zawsze "starsze" niż ich wiek. Z wieloma małymi elementami. Niektóre zestawy były prześliczne. W rezultacie jak już dorastali do nich to klocki były pogubione, nie były też aż taką atrakcją. Teraz bardzo patrzę żeby ich nie wyprzedzać z zabawkami
Ja mam dwa ogromne zestawy Playmobil zupełnie za darmo
Bo jak zamknął się sklep internetowy, w którym pracowalam to moglam wybrac rzeczy, z tych które się nie sprzedały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Kingaprz Pokaż wiadomość
Załącznik 7728137
Ale upolowałam
Ralpha za 7zł. Jakie tam są ciuchy dla dzieci!
Chodzcie po szmateksach bo jest jego tyyyyyle a taka jakosc ze hej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja mama właśnie w szmateksach tez wyszukuje niektóre rzeczy dla dzidzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Czy można do Was dołączyć? Termin wg OM mam co prawda na 4 marca, ale wiadomo różnie może się potoczyć i mogę urodzić nawet w lutym. Chętnie porozmawiałabym o doświadczeniach, przygotowaniu do narodzin, wyprawce itp.
Witaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Byłam z psiakiem u weterynarza. Dostał 5 zastrzyków. Miał wysoka temperaturę. Pani mówiła że już dziś powinien coś zjeść a jutro na kontrolę przyjechać. Załącznik 7728138

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Jaki słodziak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czytacie książki ciążowe? Teraz czytam "W oczekiwaniu na dziecko", ale zostało mi jeszcze 600 stron W kolejce mam jeszcze "Pierwszy rok życia dziecka". A Wy jakie "lektury" polecacie? Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam te same, ale jakos nie mogę zabrac sie za lekturę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 19:20   #1989
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość



psiowe tematy też są fajne w końcu nie musimy gadać tylko o dzieciach bo zwariujemy nie długo

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------





o kurde muszę ruszyć na łowy w końcu i jakie buciki boskie
Dzięki za dopisanie, możesz na razie zaznaczyć dziewczynkę choć jeszcze się nie nastawiam że na pewno, póki co dwóch lekarzy stwierdziło "raczej dziewczynka"

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 19:22   #1990
kaewso
Rozeznanie
 
Avatar kaewso
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 576
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Przeglądam właśnie listę wyprawkową na dobre liski i im bardziej się w nią wczytuję, tym chyba mniej rozumiem. W kategorii "Tkaniny- kocyki, otulacze, pieluszki" są: otulacz 120x120, pieluszki 75x75 i pieluszki 30x30. Czemu 3 rozmiary i do czego będą każde z nich? Te 120x120 to pewnie jako taki lekki kocyk? Te 30x30 to jako ulewajki? A te 75x75 do czego? Jak to jest? Bo nie wiem czy to kupić białe najtańsze czy szaleć w jakieś ładne wzorki

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Pewnie, zapraszamy!
Macie pomysł na imię dla córeczki?


Ja "W oczekiwaniu na dziecko" czytam po kawałku, w miarę upływu ciąży Moim zdaniem tak na raz to trudna lektura i mało wdzięczna a po kawałku bardzo spoko

Przeczytałam "Mamy dla mamy" (OK, ale miałam większe oczekiwania), zaczęłam "Będę Mamą" Jillian Michaels (jak miałam abonament na Legimi, dobrze, że nie kupiłam ), lubiłam z nią ćwiczyć, myślałam, że książka też będzie spoko, ale nic z tego, w dodatku słabo dostosowana do polskich realiów.

Przede mną pakiet poradników Serii Rodzicielskiej Natuli, ogólnie planuję już przerzucić się z książek ciążowych na porodowe i macierzyńskie, chyba nie chcę już więcej czytać o ciąży.
Myślimy jeszcze nad imieniem, pewnie po połówkowych zdecydujemy się na 100%. Mnie się podoba Aleksandra, ale TŻtowi nie. Podobają mi się też "state" imiona jak np. Antonina, Helena, Zofia. Zobaczymy. W ogóle to sporo imion z mojej listy jest już zajęta w mojej rodzinie, no ale coś wybierzemy. Wy macie wybrane?

Właśnie wyświetlały mi się reklamy "Mamy dla mamy", ale nie zdecydowałam się jeszcze na kupno, bo trochę kosztowała, a widziałam mieszane opinie. Nie polecasz?
Chociaż może faktycznie wystarczyłaby mi "W oczekiwaniu na dziecko", a potem coś o porodzie i karmieniu piersią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaewso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 19:36   #1991
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Odebrałam właśnie paczkę od mamyginekolog. Ubranka są cudowne. Są mega miękkie i dobre gatunkowo. Są mega. Już wiem, że jak będzie miała coś nowego to bez problemu zamówię
Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
Przeglądam właśnie listę wyprawkową na dobre liski i im bardziej się w nią wczytuję, tym chyba mniej rozumiem. W kategorii "Tkaniny- kocyki, otulacze, pieluszki" są: otulacz 120x120, pieluszki 75x75 i pieluszki 30x30. Czemu 3 rozmiary i do czego będą każde z nich? Te 120x120 to pewnie jako taki lekki kocyk? Te 30x30 to jako ulewajki? A te 75x75 do czego? Jak to jest? Bo nie wiem czy to kupić białe najtańsze czy szaleć w jakieś ładne wzorki



Myślimy jeszcze nad imieniem, pewnie po połówkowych zdecydujemy się na 100%. Mnie się podoba Aleksandra, ale TŻtowi nie. Podobają mi się też "state" imiona jak np. Antonina, Helena, Zofia. Zobaczymy. W ogóle to sporo imion z mojej listy jest już zajęta w mojej rodzinie, no ale coś wybierzemy. Wy macie wybrane?

Właśnie wyświetlały mi się reklamy "Mamy dla mamy", ale nie zdecydowałam się jeszcze na kupno, bo trochę kosztowała, a widziałam mieszane opinie. Nie polecasz?
Chociaż może faktycznie wystarczyłaby mi "W oczekiwaniu na dziecko", a potem coś o porodzie i karmieniu piersią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cześć witamy!
Ja otulacza brać nie będę, bo finalnie ma więcej wad niż zalet.
Zwykłe pieluszki 75x75 do przykrycia, na przewijak czy coś.
A ulewajki są super, mała ilosc materiału do wózka czy coś

Ja będę kupować i standardowe białe i jakieś wzory jak coś fajnego się trafi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-22, 20:57   #1992
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Załącznik 7728147

Tak mój wygląda, może nie aż tak podobnie ale w rzeczywistości bardziej podobny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo jaki słodki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Do mnie doszło zamówienie od Dobre Liski i 2 dziewczyn z Vinted 🤩
Jutro rozpakuje i wstawię tutaj zdjecia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 21:01   #1993
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

A to mój włochaty towarzysz 20200922_220013.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 05:22   #1994
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
Załącznik 7728147

Tak mój wygląda, może nie aż tak podobnie ale w rzeczywistości bardziej podobny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurczę. Identyko jak latek

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
A to mój włochaty towarzysz Załącznik 7728157

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajniutki Kocik

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Ooo jaki słodki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Do mnie doszło zamówienie od Dobre Liski i 2 dziewczyn z Vinted
Jutro rozpakuje i wstawię tutaj zdjecia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jakoś nie umiem szukać na vinted.

Wczoraj obejrzałam filmik i tam doradca mówiła że kołyska jest ważna w rozwoju mózgu malucha. Nigdy o tym nie słyszałam ale już na olx znalazłam w mieście wojewódzkim. Może do 6 października się nie sprzeda to kupimy

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 06:35   #1995
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Pamiętam że chciałaś właśnie chłopczyka A ja naprawdę byłam przekonana, że jest mi wszystko jedno, nawet przez chwilę nie czułam, że jestem "za córką", a jednak jak na usg usłyszałam chłopiec to nagle poczułam zawód. Krótko trwał, ale jednak...




Jestem na grupie i też jestem pod wrażeniem, choć nie ze wszystkim się zgadzam. Np żeby nie zgadzać się na wywoływanie porodu po 40tc tylko zdać się na organizm. Kilka moich koleżanek z grupy "po stracie" straciło właśnie dzieci w 41-42 tc, mój syn też dosłownie chwila i urodziłby się niedotleniony (41tc+2dni), wody już były zielone, mętne, a łożysko tak ohydne, że dziwię się, że to się dobrze skończyło.
Ale opisy niektórych poródów są faktycznie piękne, dużo się można dowiedzieć - np własnie z błękitnego porodu wiem o tens czy zaczynam myśleć o porodzie w domu
Też tak uważam. Sama oboje urodziłam w 38tc ale chyba po 40tc już zdawalabym się na ginekologa. I po 38tc ostro bym wyganiala 🤩🤩
Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Czy można do Was dołączyć? Termin wg OM mam co prawda na 4 marca, ale wiadomo różnie może się potoczyć i mogę urodzić nawet w lutym. Chętnie porozmawiałabym o doświadczeniach, przygotowaniu do narodzin, wyprawce itp.
Hej
Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
O jej biedak ale dobrze że tak się skończyło i będzie wszystko ok

Dziewczyny takie macie tempo że ciężko nawet w ciągu dnia nadrabiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co będzie potem
Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Mam połówkowe jutro o 19:20
To kciuki bo to już dzisiaj daj znać jaki dziec duży iwg jak po
Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Odebrałam właśnie paczkę od mamyginekolog. Ubranka są cudowne. Są mega miękkie i dobre gatunkowo. Są mega. Już wiem, że jak będzie miała coś nowego to bez problemu zamówięCześć witamy!
Ja otulacza brać nie będę, bo finalnie ma więcej wad niż zalet.
Zwykłe pieluszki 75x75 do przykrycia, na przewijak czy coś.
A ulewajki są super, mała ilosc materiału do wózka czy coś

Ja będę kupować i standardowe białe i jakieś wzory jak coś fajnego się trafi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie też od niej planuje zamówic Śpiworek i pieluszki flanelowe + ulewajki. Tetry większej nie zamawiam 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Co do książek to ja polecam bo już przeczytałam : Rodzić można łatwiej i Po prostu piersią

Dodatkowo o KP to blog hafiji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 06:57   #1996
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Faith które to ulewajki?
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 06:58   #1997
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Też tak uważam. Sama oboje urodziłam w 38tc ale chyba po 40tc już zdawalabym się na ginekologa. I po 38tc ostro bym wyganiala 🤩🤩Hej A co będzie potem To kciuki bo to już dzisiaj daj znać jaki dziec duży iwg jak po Ja właśnie też od niej planuje zamówic Śpiworek i pieluszki flanelowe + ulewajki. Tetry większej nie zamawiam 🤷♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Co do książek to ja polecam bo już przeczytałam : Rodzić można łatwiej i Po prostu piersią

Dodatkowo o KP to blog hafiji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przeraża mnie Hafija ale wiem ze jest sktuczena i musze sie zabrac za jej bloga skoro chce kp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 07:36   #1998
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Hej 🤩
Właśnie dostałam info, ze jeszcze zamówienie od mamyginekolog do mnie zostało wysłane 🥰

Co do vinted - ja zamówiłam jedynie u dziewczyn, ktore kojarze z Instagrama i mam do nich zaufanie pewne. W tym jedna ma teraz drugie dziecko i czesto wystawia fajne ciuszki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 07:42   #1999
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Przeraża mnie Hafija ale wiem ze jest sktuczena i musze sie zabrac za jej bloga skoro chce kp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mogłam jej znieść w trakcie ciąży. Ale po porodzie... No dziękowałam za grupę, bloga i instagrama masa uspokajającej wiedzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:41 ----------

Faith, właśnie teraz przymierzam się do książki "rodzic można łatwiej"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-23, 07:51   #2000
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Ja dzięki niej wykarmiłam córkę. Synka karmiłam 2 tyg. I to tylko dwa razy dziennie. Core 2 lata i 7 miesięcy. Nie powiem bo czasami Hafija podchodzi pod laktoterroryzm, ale trzeba brać to wszystko z przymrużeniem oka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 08:04   #2001
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Luzia kciuki za połówkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 09:28   #2002
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Juz po wszystko ok, mały waży 400g. Jak to lekarz określił, nie ma parcia na szkło i ciężko było go zmierzyć

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 09:38   #2003
Inqognito
Raczkowanie
 
Avatar Inqognito
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 38
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Juz po wszystko ok, mały waży 400g. Jak to lekarz określił, nie ma parcia na szkło i ciężko było go zmierzyć

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Super To takie uspokajające wracanie z badań ze świeżą informacją że wszystko dobrze
Inqognito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 09:59   #2004
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Juz po wszystko ok, mały waży 400g. Jak to lekarz określił, nie ma parcia na szkło i ciężko było go zmierzyć

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Super to teraz troszke spokojniejsza jesteś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 10:19   #2005
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Juz po wszystko ok, mały waży 400g. Jak to lekarz określił, nie ma parcia na szkło i ciężko było go zmierzyć

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Super, że wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 10:23   #2006
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Juz po wszystko ok, mały waży 400g. Jak to lekarz określił, nie ma parcia na szkło i ciężko było go zmierzyć

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Jaki duży już!
To się robi coraz bardziej realne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 10:55   #2007
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Juz po wszystko ok, mały waży 400g. Jak to lekarz określił, nie ma parcia na szkło i ciężko było go zmierzyć

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Súper

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 11:03   #2008
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Juz po wszystko ok, mały waży 400g. Jak to lekarz określił, nie ma parcia na szkło i ciężko było go zmierzyć

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Super ze wszystko ok
Ja mam za parę dni i wyczekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 11:35   #2009
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Ooo jaki słodki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Do mnie doszło zamówienie od Dobre Liski i 2 dziewczyn z Vinted 🤩
Jutro rozpakuje i wstawię tutaj zdjecia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czekam na zdjęcia z zamówień

ja właśnie czekam aż moja paczka będzie w paczkomacie i już sie doczekać nie mogę w końcu będę miała co czytać
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 12:17   #2010
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Dziewczyny, zaczynam wstępnie rozglądać się za łóżeczkiem. Zależy mi na tym, żeby było dobrej jakości ale nie droższe niż 600zl. I najlepiej, gdyby sklep miał Te z w sprzedaży komody pasujące (ale takie, które można "przyczepić" do ściany, żeby nie spadła). Możecie coś polecić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-04 16:24:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:36.