Mamy styczniowe 2021 [emoji16] - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-29, 20:50   #631
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cały dzień się czułam jak na dużym kacu, a na koniec dnia zaliczyłam pierwsze wymioty. Poszło chyba wszytsko co dziś jadłam 🤮 obawiam się że będzie to wygląda jak w pierwszej ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 20:59   #632
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Cały dzień się czułam jak na dużym kacu, a na koniec dnia zaliczyłam pierwsze wymioty. Poszło chyba wszytsko co dziś jadłam 🤮 obawiam się że będzie to wygląda jak w pierwszej ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ohoo pierwsze koty za ploty🤭ciekawa jestem czy u mnie też będą wymioty w obu ciazach meeega męczyły a narazie echo nic🤷☠♀️🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 21:07   #633
iwannaseearainbow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 39
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ale skrobiecie dziewczyny
Nie narobię intensywny dzień za nami.

Dziś byliśmy na wizycie. Z dzidzią wszystko ok Ma prawie 2 cm
do festiwalu dobrych wiadomości dołączyło jeszcze to, że jednak zdecydowaliśmy się na tą działkę W przyszłym tygodniu idziemy do notariusza.
Może w weekend podczytam co tam u was
iwannaseearainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 21:37   #634
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Mi mąż kupił sesję, teraz też zrobię :yes: oby była piękna złota jesień to będą super zdjęcia w liściach

W poprzednich ciążach też miałaś taki mały brzuszek?
Mi po tych zdjęciach z sesji się przypomniało jak ten brzuch daje w kość, ani nóg ogolić porządnie, ani butów zawiązać

I tak apropo dziewczyny polecam poduchę kojec ona mi życie ratowała, bo inaczej bym się nie ułożyła do snu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Poduchę będę szyła na pewno! Kuzynce już kiedyś szyłam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 21:55   #635
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez iwannaseearainbow Pokaż wiadomość
Ale skrobiecie dziewczyny
Nie narobię intensywny dzień za nami.

Dziś byliśmy na wizycie. Z dzidzią wszystko ok Ma prawie 2 cm
do festiwalu dobrych wiadomości dołączyło jeszcze to, że jednak zdecydowaliśmy się na tą działkę W przyszłym tygodniu idziemy do notariusza.
Może w weekend podczytam co tam u was
Ooo ale super wiadomości! Dziec niech rośnie zdrowo i gratuluję zakupu działki w glebi duszy zazdro 🤭🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 21:58   #636
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Cały dzień się czułam jak na dużym kacu, a na koniec dnia zaliczyłam pierwsze wymioty. Poszło chyba wszytsko co dziś jadłam 🤮 obawiam się że będzie to wygląda jak w pierwszej ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojj współczuję.. U mnie dziś podobnie, cały dzień mdłości i kilka razy wymiotowałam, odrzut od jedzenia od rana i brak siły na cokolwiek kiedy to minie..
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 22:28   #637
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

mam problem doradzcie coś, od wczoraj mam zatkane ucho... Jak byłam we wtorek na becie to wiało strasznie i chyba mnie przewiało bo najpierw ucho swędziało a potem się na nstp dzień zatkało i jestem pół głucha a czasami za kłuję wiem że to raczej nie zapalenie bo wtedy boli mega... Znacie jakieś domowe sposoby??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-30, 01:42   #638
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-18 o 12:48
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 05:21   #639
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Czy tylko ja mam taki spadek kondycji? Zawsze byłam raczej wysportowana, a teraz mam zadyszkę po wejściu na 1 piętro...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 05:57   #640
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Czy tylko ja mam taki spadek kondycji? Zawsze byłam raczej wysportowana, a teraz mam zadyszkę po wejściu na 1 piętro...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzień dobry

Też tam mam, ale to zdaje się jest związane z faktem, że organizm produkuje więcej krwi niż normalnie i zmienia się praca serca. Może ktoś coś wie więcej w tym temacie?
Teraz wracając z dzieckiem ze spaceru na 3 piętro bez windy muszę czasami w butach i kurtce sobie przysiąść chwilę i odsapnac zanim cokolwiek zrobię.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 06:03   #641
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Dzień dobry
U mnie jest podobnie, tez dużo szybciej zaczęłam łapać zadyszkę.
Jakie plany na dziś? U mnie sprzątano, później koleżanka z dziećmi wpadnie, a wieczorem ciasto będę piekła, bo jutro gości mamy
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-30, 06:06   #642
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U mnie jest podobnie, tez dużo szybciej zaczęłam łapać zadyszkę.

Jakie plany na dziś? U mnie sprzątano, później koleżanka z dziećmi wpadnie, a wieczorem ciasto będę piekła, bo jutro gości mamy
My dzisiaj medyczne plany czekam na teleporade z luxmedu, a później jadę na pobieranie krwi, a później w sumie nie wiem. Pewnie standardowo- obiad, spacer blabla. Odkąd mam dziecko na pokładzie to większość dni jest do siebie podobna.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 07:08   #643
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U mnie jest podobnie, tez dużo szybciej zaczęłam łapać zadyszkę.
Jakie plany na dziś? U mnie sprzątano, później koleżanka z dziećmi wpadnie, a wieczorem ciasto będę piekła, bo jutro gości mamy
Ja trochę posprzątam- wiadomo, sobota dzień szmaty i mopa
Na obiad planuje leniwe, dawno nie jadłam a w ciąży wyjątkowo mi smakuje wszystko, co z białej mąki

Mam plan wziąć męża na pizzę, dzisiaj restauracje pełna parą ruszają, ale nie wiem jakie będę miała samopoczucie po południu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 07:11   #644
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja trochę posprzątam- wiadomo, sobota dzień szmaty i mopa
Na obiad planuje leniwe, dawno nie jadłam a w ciąży wyjątkowo mi smakuje wszystko, co z białej mąki

Mam plan wziąć męża na pizzę, dzisiaj restauracje pełna parą ruszają, ale nie wiem jakie będę miała samopoczucie po południu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O my też dziś chcieliśmy na pizzę, ale nie wiem czy nie będzie padać. Niedaleko nas jest knajpa z fajnym żarciem, ale wszystkie stoliki są w ogrodzie, więc w przypadku deszczu trochę du pa

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 07:19   #645
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Dzień dobry wstałam z bólem głowy

Truru wpuszczałam wczoraj zobaczymy jak będzie. I tak jest weekend więc nic nie zrobię.

Khloe ja raczej z tych co z ćwiczeniami mają niepodrodze więc niedoradze bo ja mam zawsze zadyszkę hahaoo my też dziś do restauracji się wybieramy z tz

Co dk pogody u nas pochmurno i kropi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 07:25   #646
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Czy tylko ja mam taki spadek kondycji? Zawsze byłam raczej wysportowana, a teraz mam zadyszkę po wejściu na 1 piętro...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam dokładnie to samo, zawsze byłam aktywna i podobnie jak dornitka muszę wchodzić na 3 piętro bez windy, ale to nie był problem. Teraz serducho wali mi jak szalone i muszę uspokajać oddech. Szok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 07:32   #647
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez oagnieszka9 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo, zawsze byłam aktywna i podobnie jak dornitka muszę wchodzić na 3 piętro bez windy, ale to nie był problem. Teraz serducho wali mi jak szalone i muszę uspokajać oddech. Szok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W pierwszej ciąży nie mogłam do domu z pracy wrócić pieszo, bo trochę pod górkę było, A ja ledwo dychalam
Teraz też jak pierwszy raz się zdyszalam wracając ze spaceru to zaczęłam się zastanawiać czy nie ma czegoś na rzeczy I zrobiłam test

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 07:39   #648
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Czy tylko ja mam taki spadek kondycji? Zawsze byłam raczej wysportowana, a teraz mam zadyszkę po wejściu na 1 piętro...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też, dużo mi nie trzeba żeby się zasapac a później w domu zdychać np po spacerze z młodym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 07:59   #649
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-18 o 12:49
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-30, 09:21   #650
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
Ja potrafię się zasapać na spacerze z kuchni do pokoju

W pierwszej ciąży pamiętam poszłam jeszcze raz na squasha na początku wszak w ciąży trzeba pozostać aktywnym. Grałam na ćwierć gwizdka a i tak prawie tam umarłam i brzuch mnie bolał później Serdecznie zazdroszczę gwiazdom co się lansują na ćwiczeniach w ciąży dobrego samopoczucia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ogólnie ją przed ciążą byłam mega sportowa dziewczyna, codziennie jakieś ćwiczenia.

Poprzysięgłam sobie, że w ciąży też będę w jakiś tam sposób aktywna.

No cóż, życie jest nobelom

W praktyce to wygląda tak, że poodkurzalam i muszę odsapnąć żeby łazienkę umyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 09:26   #651
iwannaseearainbow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 39
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Czy tylko ja mam taki spadek kondycji? Zawsze byłam raczej wysportowana, a teraz mam zadyszkę po wejściu na 1 piętro...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To normalne
Czytałam kiedyś jak mamaginekolog opisywała przypadek chłopaka i z opisu wynikało, że jest chory,a tak na prawdę to był opis tego jak funkcjonuje ciało ciężarnej
U mnie teraz lepiej z zadyszką czy zawrotami głowy (chociaż może wszystko przede mną ). Z córką początek ciąży przypadał na upalne lato i raz prawie zemdlałam na ulicy. Dobrze, że szłam z mężem.
iwannaseearainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 09:46   #652
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Mamy styczniowe 2021

O tak też zazdroszczę tym gwiazdom myślałam że będę sobie chociaż włączać jakieś ćwiczenia na tv dla kobiet w ciąży, ale na razie nie jest to możliwe.. Jeszcze zanim dowiedziałam się że jestem w ciąży (okres się już spóźniał jednak nie podejrzewałam ) poszłam pobiegać i byłam mega przemęczona po tym bieganiu, aż się dziwiłam. Myślałam że mam jakis gorszy dzień..

Dziewczyny, macie jakieś preferencje co do płci? wiadomo że najważniejsze żeby było zdrowe ale jednak nieraz są jakieś oczekiwania. U mnie dzieci mi robiły psikusa na odwrót do moich życzeń Pierwszą chciałam dziewczynkę, każdy mi mówił że będzie chłopak, naprawdę każdy.. Wręcz już chciałam żeby okazała się dziewczynka na przekór wszystkim jak się na usg połówkowym ukazał chłopak to po wizycie aż mi się łezka zakręciła ze miała być dziewczynka
Potem chciałam drugiego chłopca, jakoś tak stwierdziłam że chłopcy fajni i fajnie by było jakby był drugi. Natomiast wszyscy mówili że będzie dziewczynka i tego mi życzyli żeby była parka. No i jest dziewczynka
Teraz bym chciała kolejna dziewczynkę bo fajnie jakby były we dwie, niecale 3 lata różnicy No i zawsze to łatwiej jeszcze co nieco mi zostało po córce, chociaż i tak dużo rzeczy niemowlęcych się pozbyłam.. A już slyszlalam głosy że będzie chłopak.. Więc pewnie będzie..
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 09:52   #653
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez emila28101987 Pokaż wiadomość
O tak też zazdroszczę tym gwiazdom myślałam że będę sobie chociaż włączać jakieś ćwiczenia na tv dla kobiet w ciąży, ale na razie nie jest to możliwe.. Jeszcze zanim dowiedziałam się że jestem w ciąży (okres się już spóźniał jednak nie podejrzewałam ) poszłam pobiegać i byłam mega przemęczona po tym bieganiu, aż się dziwiłam. Myślałam że mam jakis gorszy dzień..

Dziewczyny, macie jakieś preferencje co do płci? wiadomo że najważniejsze żeby było zdrowe ale jednak nieraz są jakieś oczekiwania. U mnie dzieci mi robiły psikusa na odwrót do moich życzeń Pierwszą chciałam dziewczynkę, każdy mi mówił że będzie chłopak, naprawdę każdy.. Wręcz już chciałam żeby okazała się dziewczynka na przekór wszystkim jak się na usg połówkowym ukazał chłopak to po wizycie aż mi się łezka zakręciła ze miała być dziewczynka
Potem chciałam drugiego chłopca, jakoś tak stwierdziłam że chłopcy fajni i fajnie by było jakby był drugi. Natomiast wszyscy mówili że będzie dziewczynka i tego mi życzyli żeby była parka. No i jest dziewczynka
Teraz bym chciała kolejna dziewczynkę bo fajnie jakby były we dwie, niecale 3 lata różnicy No i zawsze to łatwiej jeszcze co nieco mi zostało po córce, chociaż i tak dużo rzeczy niemowlęcych się pozbyłam.. A już slyszlalam głosy że będzie chłopak.. Więc pewnie będzie..
Ja mam preferencje że chciałabym żeby była 3 dziewczynka🤭w pierwszej każdy obstawiał chłopaka miał być Franuś i ja byłam jakoś nastawiona na chłopca a okazało się że dziewczynka byłam zdziwiona kilka dni hehe w drugiej każdy tak jak tobie wmawiali ze będzie chłopiec bo żeby była parka bla bla mimo że ja mówiłam że chce dziewczynkę nie chłopca. I miałam takiego stres bo tak mi zależało na dziewczynce tak niechcialam chłopca a tu dopiero w 30tc się ujawniło że dziewczynka skakałam z radości! Teraz też oboje z tz chcemy bardzo dziewczynkę z tym że tz lekko podłamany bo widzi że czuję się inaczej niż w poprzednich ciazach i myśli że będzie chłopak 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 09:55   #654
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja nie mam preferencji.
Ja raczej mam schizę że urodzę chore, niepełnosprawne dziecko, albo coś z ciążą nie tak, więc ja się na nic nie nastawiam dopóki nie będę na bank wiedziała, że wszystko ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 10:10   #655
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja nie mam preferencji.
Ja raczej mam schizę że urodzę chore, niepełnosprawne dziecko, albo coś z ciążą nie tak, więc ja się na nic nie nastawiam dopóki nie będę na bank wiedziała, że wszystko ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ejj nie myśl tak nawet! Proszę odgonić takie myśli niewolno nawet ich dopuszczać do siebie! Będzie wszystko dobrze urodzisz zdrowe słodziutkie niemowlę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 10:13   #656
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-18 o 12:49
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 10:23   #657
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Ejj nie myśl tak nawet! Proszę odgonić takie myśli niewolno nawet ich dopuszczać do siebie! Będzie wszystko dobrze urodzisz zdrowe słodziutkie niemowlę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz, odganiam od siebie te myśli i rzucam sobie taki tekst, że jednak większość kobiet rodzi zdrowe dzieci. Akurat w swoim otoczeniu znam wiele kobiet, które urodziły dzieci z jakimiś niepełnosprawnościami i widzę jak heroiczną jest ta walka tych kobiet o zdrowie swoich dzieci i widzę też, że to niestety jest tak, że Państwo w żaden sposób nie pomaga takim rodzinom.

A zabronić terminacji uszkodzonych płodów to pierwsi, że niby tacy pro-life. A potem kobieta rodzi upośledzone dziecko i wtedy nawet pies z kulawą noga się taka rodzina nie zajmie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 10:33   #658
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
Ja umyłam lustra, przekreciłam się parę razy z cyklu "ja tylko chodzę i sprzątam po wszystkich" i już dyszę na kanapie. Dobrze że mój odkurzacz sam jeździ



Jakbym miała wybór to chciałabym drugą dziewczynkę, ale coś mam podejrzenia odwrotne 🤪
Mogłoby mnie to drugie kochać, bo córa to jest tatusiowa do przesady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też masz odkurzacz jeżdżący? 🤭Dla mnie to najlepsze co mogli wymyślec🤣🤭i mam jeszcze takiego mopa hihi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Wiesz, odganiam od siebie te myśli i rzucam sobie taki tekst, że jednak większość kobiet rodzi zdrowe dzieci. Akurat w swoim otoczeniu znam wiele kobiet, które urodziły dzieci z jakimiś niepełnosprawnościami i widzę jak heroiczną jest ta walka tych kobiet o zdrowie swoich dzieci i widzę też, że to niestety jest tak, że Państwo w żaden sposób nie pomaga takim rodzinom.

A zabronić terminacji uszkodzonych płodów to pierwsi, że niby tacy pro-life. A potem kobieta rodzi upośledzone dziecko i wtedy nawet pies z kulawą noga się taka rodzina nie zajmie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 11:04   #659
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja zawsze marzyłam żeby mieć trzech chłopców

Ale mam dziwne przeczucie że to będzie dziewczynka

Jeszcze jakieś 6tygodni i się okaże na prenatalnych pewnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 11:13   #660
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cześć 🙂

U mnie od rana była piękna i słoneczna pogoda a teraz zbiera się na deszcz. Trochę szkoda ponieważ planowałam długi spacer.



Jeśli chodzi o kondycję to niestety jest gorzej. Przed ciążą potrafiłam przejść 30 km dziennie w górach a teraz ... W połowie spaceru po parku mam dość. Łapię też zadyszkę po wejściu na drugie piętro 😁



Mi się marzy chłopak. Nie umiem sobie wyobrazić, że będzie dziewczynka.
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-02 12:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.