Województwo Pomorskie - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-26, 08:49   #3121
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Witajcie
Aguś, cudownie,że już jesteś z nami, wszystko się prostuje, dużo odpoczywaj i szybciutko wracaj do zdrowia, przecież mamy spotkanko na którym będziemy piły Twoje zdrówko Hmmm co do TŻ to wiesz patrząc na to wszystko z boku to mam mieszane uczucia, no nie wiem, dobra ale nie będę pisać gdyż tak naprawdę ciężko jest gdybać jeśli nie zna się drugiej osoby itd.
Też myślę, że w TS nie będę pracowała cały czas ale na razie to idę na próbę tak jak wiele innych kandydatek, więc nie będę się przejmować
Kurczę, wczoraj zaplanowałam sobie wieczorek na wizazu a tu proszę necik mi zabrali, tak to bywa jak ma się osiedlówkę, włączyli dopiero dziś rano

Asiu mówisz że udaliście się w podróż?? super, nawet na zakupy to wyprawa w nieznane

Aaa 7 grudnia już mam umówioną wizytę do Wiesi

życzę miłej niedzieli
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 10:09   #3122
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam



jestem jestem i juz niemam zamiaru was opuszczac OBIECUJE !!!
umnie poszli domownicy do koscioła a brat podlaczył mi kompik wiec moze troszke powiwazowac
czuje sie fatalnie tak strasznie boli mnie brzuch tak ze okres przy nim to pestka wzielam 2 srodki przeciwbolowe ale slabo działaja
Kuba puscil sygnalka znaczy ze omnie mysli wiecie co nawet nie wiedzilam ze jeszacze taka rzecz jak sygnalek od niego bedzie mnei cieszył rownie bardzo jak slowa kocham cie czy wspolnie spedzane chwile

Ale musze wam napisac co dzis mialam za sen wiecie co mi sie sniło nasze spotkanko sniło mi sie ze jechałam do was na umowione miejsce na dworcu w Gdyni padal snieg było mrozno ale czulo sie atmosfere swiat i nagle utknełam w korku a zaznacze ze jechałam pociagiem (heh glupie ) i dzwonilam do Asi ze sie spoznie i nagle okazalo sie ze siedzi ona w tym samym pociagu co ja w tym samym czasie Marysia napisala smska ze kolejka stoji i w ten sposób okazało sie ze my 3 jestesmy w tym samym pociagu wiec wszystkie ruszylysmy na przod pociagu po drodze zadzwonila Agata ze razem z Gosia i Dorota ze stoja w korku w pociagu i ze okazalo sie ze tez jada tym samym w trojke ale z Gdanska heh a ze byłysmy juz prawie wszystkie na peronie w Gdyni wiec postanowilysmy uciec z pociagu otwierajac drzwi wyskoczylysmy na tory i bieglysmy w swoja strone i jak juz sie widzialysmy z daleka to sie obudzilam niewiem tylko co z Ania ???? bo na srodku tego peronu stała jakas dziewczyna ale niewiem kto to był eeehhhh ale sie nie doweim ze tez czlowiek budzi sie w najfajniejszym momecie eeehhhhhh
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 10:14   #3123
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Dorota mam nadzieje ze praca wypali i sie wszystko uda a z dojazdem nie jest zle ja prze zprawie 1,5 roku dojerzdzalam do pracy 55 minut czasmi i wiecej autobusem a no i jeszcze z dworca do domu miałam koło 12-15 minut na pieszo da sie przezyc dla pracy czlowiek jest wiele w stanie zniesc
Najwazniejsze by ci sie podobala i by pieniazki z tego były a reszta to juz jakos sie ułozy

swoja droga ja bywam na Matarni z Gdyni wzgorza jedzie 5 bezplatna heh to bede mogla cie odwiedzic przy okazji tak sobie nawet wlasnei myslalam by udac sie tam w poszukiwaniu tej kurtki która planuje juz kupic chyba od 3 miesiecy
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 14:10   #3124
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam
Ja dopiero teraz, bo mialam problem z dostaniem sie do kompa.
Mamy teraz male problemy z mieszkaniem, ale mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy
Wczoraj znowu lazily araby, tym razem dobierali sie do okna naszego pokoju! Ale od razu 'Super-wojownik ASIA' z tluczkiem w reku przystapila do akcji odstraszania brutali
TZ spal, wiec sama musialam sobie radzic

Teraz tak patrze na zegarek a to dopiero 15 A ja caly czas myslalam, ze juz wieczor.

Aga- a powiedz, jak ja w tym snie wygladalam Mialam okulary czy nie?
Bo mam nadzieje, ze bedac w Polsce optyk szybciutko wymieni mi szkielka, bo ostatnio jak wymienialam to musialam czekac az 2 tygodnie A tyle czasu to chyba nie bede miala

Cytat:
Napisane przez Neska Pokaż wiadomość
Hmmm co do TŻ to wiesz patrząc na to wszystko z boku to mam mieszane uczucia, no nie wiem, dobra ale nie będę pisać gdyż tak naprawdę ciężko jest gdybać jeśli nie zna się drugiej osoby itd.


Mowisz, z do Wiesi sie wybierasz. A co chcesz sobie zrobic
Kolorek? Sciecie? hmmm
Pytalas sie moze o ceny?Np ile teraz kosztuje strzyzenie?

A co do podrozy w nieznane Mowie wam ile radosci w moich oczach bylo Ehhh stara a glupia - jak to mowi moja mama

Cytat:
Napisane przez Ania
Cytat:
Napisane przez Joanna22
A teraz juz sie zbieramy, bo jedzeimy zalatwic jedna sprawe, o ktorej powiem jak wypali Nie chce zapeszac.

a Asia ma jakąś tajemnice
...Byc moze niedlugo bede mogla wam sie czyms pochwaaaaaalic

Niby nic, ale zawsze cos


Oki ide wizazowac. Kurcze jeszcze Pudelka nie czytalam
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 14:35   #3125
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

heh Asiu a wiesz ze wogóle nie miałas okularkow mialas tak smieszna szara czapeczke z papelkiem to akurat zapamietałam


eehhh ty to masz z tymi arabami bidulko ty jedna ale dobrze ze jakos sobie radzisz wiesz w sumie troche mnei dziwi takie ich zachowanie moj tatus jak bylam mlodsza no moze nie tak calkiem ale tak w wieku 12-18 lat czesto wyjezdzała do pracy do Arabi saudyjskiej do Bahraimu i Dubaju i tam takie sytuacje sie nie zdarzałay z arabami w sumei mowil ze to wporzadku ludzie tylko bardzo chciwi na pieniadze i bardzo duzo pracuja nawet w wazne swieta

eee no Asiu pochwal sie co to za sprawa

ehhh TZecik milczy jak zaklety zero odzewu licze ze jakos nam sie ulozy tak mi go brakuje
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 15:18   #3126
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Województwo Pomorskie

Aga ja to się nie znam na środkach komunikacji miejskiej więc pewnie wogle zaginęłam w akcji

Asiu to trzeba było TŻta tym tłuczkiem walnąc. Ukradliby mu Ciebie, a ten dalej by spał

Co do cen u Bogny to masakra Byłam u Wiesi w październiku chyba. Za farbowanie na jeden kolor i wycieniowanie włosów zapłaciłam 170 zł !! Co prawda kolor fajny był i długo się trzymał no ale bez przesady Nie wiem co teraz zrobić, bo mam ochote znowu taki kolorek zrobić, ale oni tam goldłelem robią więc sama sobie nie pofarbuje

Nie wiem może na święta poprosze o dofinansowanie ale i tak szkoda kasy
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 15:51   #3127
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Aga - no to cos czuje, ze optyk da d....i bede czekac na moje lunetki te dwa tygodnie
Szara czapeczka z papelkiem? Ale ja nie mam takiej czapczki Ale kto wie. Ostatnio przegladalam forum wizazysta i wyczytalam, ze jestem typem urody LATO a wiec szarosci raczej mi pasja; ostatnio nawet kupilam sobie opaske szara

Co do arabow - no tutaj raczej nie wykazuja sie zbytnia pracowitoscia - a jak juz to nocna Moim zdaniem maja paskudna mentalnosc. Jeszcze nie spotkalam sie z 'normalnym' arabem. Nic tylko stoja w grupkach na ulicy i gapia sie chamsko, az ciarki przechodza, brrrrr
Cytat:
Napisane przez Aga
eee no Asiu pochwal sie co to za sprawa
za tydzien
Cytat:
Napisane przez Ania
Asiu to trzeba było TŻta tym tłuczkiem walnąc. Ukradliby mu Ciebie, a ten dalej by spał

Pewnie by sie zdziwil jak by sie obudzil z krateczka na czole odcisnieta od tluczka
Ania - mowisz 170zl Jestem przerazona!
W zeszlym roku placilam 120 za pasemka i strzyzenie. Cholera, ja nie mam az tyle kasy
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 16:41   #3128
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

noo jestem
Więc w TS było bardzo sympatycznie, byłam tylko przez godzinkę aby się zapoznać z asortymentem i takie tam. Kierowniczka jest bardzo fajna,dziewczyny które akurat tam były też ok. W ogóle to mi się spodobało - już nie mówiąc o ciuszkach. Będę dobrej myśli ale jeśli coś to praca przed lub po świętach.
Asiu do Wiesi jestem umówiona na samo cięcie, pytałam sie i kosztuje 50 zł (TŻ stawia ), miałabym ochotę na jakiś kolor ale nie nie wiem na co się zdecydować a zresztą święta idą to kasa potrzebna
Ojj Ty to masz nockiale rozumiem doskonale, też bym się bała Arabów, moja przyjaciółka kiedyś była dosyć długo związku z Arabem, była bardzo sympatyczny - no ale z nimi to różnie bywa
Aguś bardzo ciekawy ten Twój sen, rozbawił mnie Czasem sobie wyobrażam jak wyglądacie, ciekawe czy moje przeczucia okażą się realne
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 16:53   #3129
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Wink Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez aga21087 Pokaż wiadomość

Ale musze wam napisac co dzis mialam za sen wiecie co mi sie sniło nasze spotkanko sniło mi sie ze jechałam do was na umowione miejsce na dworcu w Gdyni padal snieg było mrozno ale czulo sie atmosfere swiat i nagle utknełam w korku a zaznacze ze jechałam pociagiem (heh glupie ) i dzwonilam do Asi ze sie spoznie i nagle okazalo sie ze siedzi ona w tym samym pociagu co ja w tym samym czasie Marysia napisala smska ze kolejka stoji i w ten sposób okazało sie ze my 3 jestesmy w tym samym pociagu wiec wszystkie ruszylysmy na przod pociagu po drodze zadzwonila Agata ze razem z Gosia i Dorota ze stoja w korku w pociagu i ze okazalo sie ze tez jada tym samym w trojke ale z Gdanska heh a ze byłysmy juz prawie wszystkie na peronie w Gdyni wiec postanowilysmy uciec z pociagu otwierajac drzwi wyskoczylysmy na tory i bieglysmy w swoja strone i jak juz sie widzialysmy z daleka to sie obudzilam niewiem tylko co z Ania ???? bo na srodku tego peronu stała jakas dziewczyna ale niewiem kto to był eeehhhh ale sie nie doweim ze tez czlowiek budzi sie w najfajniejszym momecie eeehhhhhh
Witam wieczorkiem

Nie uwierzycie ale pierwszy raz od dłuższego czasu nie chciał mi wejść nasz wątek, główna strona wizażu tylko się włączała. No ale w końcu udało sie!!!

Aga, heh, ale akcja w Twoim śnie. Nie uwierzysz jak sie uśmiałam
Aguś biedna, ale Ty sie nacierpisz...

Dorotko, ja przez całe 5 lat studiów dojeżdżam codziennie, więc znam ból dojazdów i umykającego czasu.... Ale pewnie sie przyzwyczaisz, w końcu to nie praca na zawsze

Asiu, dzielna z Ciebie dziołcha, walczysz z tymi arabami. Ale chyba nie łatwo Ci zasnąć, skoro spodziewasz sie nocnego natarcia... Szkoda mi Cie. Strachu sie najesz że hej.
A Twój TŻ to ma mocny sen.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 16:57   #3130
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Joanna22 Pokaż wiadomość
A co do podrozy w nieznane Mowie wam ile radosci w moich oczach bylo Ehhh stara a glupia - jak to mowi moja mama
Troche szaleńswta zawsze sie przyda, przyjemnie....
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 17:54   #3131
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Neska Pokaż wiadomość
noo jestem
Więc w TS było bardzo sympatycznie, byłam tylko przez godzinkę aby się zapoznać z asortymentem i takie tam. Kierowniczka jest bardzo fajna,dziewczyny które akurat tam były też ok. W ogóle to mi się spodobało - już nie mówiąc o ciuszkach. Będę dobrej myśli ale jeśli coś to praca przed lub po świętach.
Ciesze sie, ze atmosfera byla mila. Pamietaj, ze nikt pierwszego dnia nie pokazuje swojego prawdziwego oblicza Mam jednak nadzieje, ze bedziesz miala tam mile towarzystwo
W sumie szkoda, ze dopiero przed lub po...Czyli jak przed swietami to nie jedziesz do domu?
Cytat:
Asiu do Wiesi jestem umówiona na samo cięcie, pytałam sie i kosztuje 50 zł (TŻ stawia ), miałabym ochotę na jakiś kolor ale nie nie wiem na co się zdecydować a zresztą święta idą to kasa potrzebna
Hmm czyli samo strzyzenie bez zmian. Jutro zadzwonie tam i sie zapytam, zeby sie spokojnie przygotowac finansowo.
Cytat:
Czasem sobie wyobrażam jak wyglądacie, ciekawe czy moje przeczucia okażą się realne
Ok to ja sie zabawie w jasnowidza, z racji, ze troche mi sie nudzi

Aga - w sumie Age widzialam raz na zdjeciu, ale nie pamietam szczegolow.
Blondi, wloski do szyji
Oczy niebiesko-szare, usta mniejsze .
Drobna, wzrost 165cm.
Glos raczej cienki /ze tak to nazwe / , raczej smielsza niz niesmiala, ale nie bardzo odwazna.

Dorota - wysoka - ok 168cm wzrostu, szczupla /ale nie chuda/,wlosy geste, falowane ->to wiem;
dlugie, takie do lopatek;
lubi czesac sie w kitka
Oczy - zielone.
Twarz owalna.
Nie wiem dlaczego, wydaje mi sie, ze mozesz miec piegi na nosku
Glos rowniez cienki
Spokojna, malomowna.

Agata - Agate widzialam na fotkach...
Jedynie co moge zgadywac to to, ze jest wysoka -tez ok 168cm
Glos, raczej nie cienki
Raczej malomowna na poczatku, wtedy tez bedzie sie nam raczej przygladac a pozniej jak sie przyzwyczaji to sie rozgada

Ania - niska ok 160cm;
wlosy nie bardzo jasne, ale nie bardzo ciemne.
Oczy niebieskie lub niebiesko-szare, nie duze.
Niesmiala, wrazliwa ale nie pokazuje tego.
Tak jak Agata - na poczatku malo bedzie gadac, ale pozniej po piwie...

Gosia - niska - ok 162cm wzrostu.
Wlosy ciemne. Oczy - nie umiem sie zdecydowac - albo zielone albo piwne.
Twarz - owalno-okragla.
Widze Gosie w ciemnych T shirt'ach i w jeansach
Niesmiala.
Zanim cos powie to sie bedzie zastanawiac, czy wogole powiedziec. Raczej malomowna


Jakies tam wasze obrazy mam w glowie, ale trudno mi to opisac
Heh, ciekawa jestem na ile sie to wszystko sprawdzi...Jeszcze tylko 3 tygodnie
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-26, 18:05   #3132
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

hihihi Asiu bardzo ciekawe opisy, w sumie podobne do moich ale jeszcze nie zdradzę, co i jak sobie was wyobrażam, troszkę emocji się przydaa co do mnie to mam twarz troszke okrągłą i oczywiście mam piegi ale tylko troszkę, głos hmm czy ja wiem, taki normalny chyba, małomówna na początku i przez chwilkę, a że spokojna to czasami ojj wiele by pisać więc typowa Rybka
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 18:35   #3133
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

kurcze mozilka mi sie zawiesila i wszystko co napisalam przepadlo jak ja nie lubie pisac drugi raz tego samego..wrrrr ale postaram sie odtworzyc

po pierwsze nasmialam sie dzis czytajac wasze posty
po drugie pojawiam sie dopiero teraz, bo miaklam dzis rodzinny dzien i bylam w odwiedzinach u babć i dziadkow
po trzecie..aga swietny sen
po czwarte asiu hehe fajne charakterystyki ja mam 171 cm wzrostu wiec duzo sie nie pomylilas..a powiedz skad przeczucie zxe jestem na poczatku skryta? bo to w sumie prawda ja tylko w towarzystwie w ktorym czuje sie swobodnie moge byc soba
a ciebie asiu wyobrazam sobie jako otwarta osobke, mysle ze bedziesz wiodla prym na naszym spotkaniu a w ogole ty kiedys dawalas fotke na naszym watku? bo kojarzy mi sie z toba zdjecie w okularkach..ale nie wiem czy dobrze mi sie kojarzy hihi

a pamietacie wizazanke Ona_17 ktora na poczatku w watku sie udzielala? co sie z nia dzieje? nagle zamilkla...
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 18:44   #3134
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

Dorota strasznie sie ciesze ze w pracy ci sie podbało wazne jest pierwsze wrazenia bedzie dobrze
Gosiu niema co sie smiac taki dziwny sen miałam szkoda tylko ze sie obudziłam zanim do siebie dobiegłysmy
Agata to fajny dzien miałas caly czas w trasie a pamietam Łucje patrzyłam nawet kilka razy ale od sierpnia nie było jej na wizazyko tez jestem ciekawa co uniej chyba o nas zapomniaa
Asia ale opisiki heh ja tez tak czesto sobie wyobrazam jak inne dziewczyny wygladaja

co do opisiku mnie no tak jak na zdjatku włosy mam jasne blond do ramion troche wycieniowane drobna hhhmmm no powiedzmy oczy heh zaskoczenie mam ciemno brazowe co do jasnej bondynki nie pasuje ale tak juz wyszło przy narodzinach hhhmmm usta bo ja wiem raczej normalne czy niesmiala nie raczej bardzo otwarta i rozmowna wzrost podalas idealny 165 głosik hhmmm nie umiem okreslic

heh Asia fajny pomysl z tymi opisikami moze tak wszystkie opiszmy jak sobie siebie wyobrazamy bedzie troche smiechu ja juz zmykam bo bardzo zle sie czuje i odkladam kompik wiec jutro napisze wasze opisik jak was sobie wyobrazam

heh juz faktrycznie blisko do spotkanka
musze wydobrzec do tego czasu bo jak narazie to czuje sie jak mały wrak człowieczka

a widziałyscie dzieczyny ze jakas wizazanka załorzył a podforum "spotkania wizaznek" watek o spotkanku dziewczyn z Gdyni i okolic heh tylko jakos nikt tam sie nie wpisal a my tu spiskujemy spotkanko
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 19:23   #3135
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

eee tam, jak ktos chce to niech do nas przyjdzie i sie dolacza.. ja tam nie bede sie z nieznajomymi spotykac
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 20:33   #3136
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

No właśnie też zajrzałam i widziałam, że jakieś spotkanie w Gdyni jest organizowane, nie wiem może dziewczyny się nas boją bo My tu sztamę trzymamy ale jeśli nikt nie chce to nie zmuszamy. Zauważyłam że czasem mamy kilku gości na naszym wątku i kilka nowych osób ale jakoś nie chcę po sobie nic zostawić
Aaa Asiu jeszcze dodam do Twojego-Mojego opisiku że wyglądam młodo jak na swój wiek a stara dupa już jestem

Życzę dobrej i spokojnej szczególnie Asi hihi nocki
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 22:14   #3137
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Ja przed snem znowu zawitalam, zeby zyczyc wam dobrej nocki Zaczynam czuc skurcze w brzuchu, ze znowu to bydlo arabskie bedzie sie tu krecic Ale tluczek mam po reka, wiec....

Agatko , ja tez pamietam Lucje. Mlodziutka i wygadana byla, bardzo sympatyczna. Chyba faktycznie o nas zapomniala, albo od neta ja odcieli

Cytat:
Napisane przez Agata
..a powiedz skad przeczucie zxe jestem na poczatku skryta? bo to w sumie prawda ja tylko w towarzystwie w ktorym czuje sie swobodnie moge byc soba
Widzialam to w twoich oczach Zartuje.
Tak czuje poprostu. Czytajac jak piszesz, rzadko 'pokazujesz' swoje uczucia - nie jestes taka wylewna jak Aga

Cytat:
a w ogole ty kiedys dawalas fotke na naszym watku? bo kojarzy mi sie z toba zdjecie w okularkach..ale nie wiem czy dobrze mi sie kojarzy hihi
Dawalam tylko kawalek glowy


Nooo dobra ide sie myc i spac /mam nadzieje/

Dobranoc babeczki

P.S. Agus - nieprzemeczaj sie, dbaj o siebie, bo spotkania ci nie odpuscimy
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 22:19   #3138
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Województwo Pomorskie

Cytat:
Napisane przez Joanna22 Pokaż wiadomość
Niesmiala, wrazliwa ale nie pokazuje tego.
Tak jak Agata - na poczatku malo bedzie gadac, ale pozniej po piwie...
No to się wydało.. Co za wstyd W sumie to wszystko trafiłaś tylko mierze 167

Jaka jasnowidzka albo niee pewnie Asia jakiś szpiegów za nami wysyła żeby zobaczyć czy wogle warto nas poznać

A teraz troche pesymistycznie.. Tak czytam i czytam i widze, że ja tu najmłodsza jestem Dobrze chociaż, że dowód mam
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-26, 22:20   #3139
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

wpadlam na chwilke by zobaczy co tu sie dzije

jutro jade do szptala na kontrole oby było dobrze bo niemam zamiaru tam zostac a tylko pod takim warunkiem pozwoloni mi isc do domu wiec jak bym sie nie pojawila jutro to znaczy ze cos nie tak i zostałam w szpitalu
ogólem czuje sie bardzo bardzo zle mam straszne bole brzucha a opuchlizna nie zchodzi az ciezko mi sie podniesc nawet z łózka

oki odkladam kompik dobrej nocy
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-27, 08:04   #3140
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam raniutko


wyruszam w droge oby było dobrze buziaczki milego dnia
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 08:52   #3141
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Aguś dużo zdrówka i mam nadzieję, że Cię nie zostawią i niedługo napiszesz co i jak

Aniu a czemu tak pesymistycznie?? wiek nie gra roli, ja obracam sie w różnym towarzystwie (róznym wiekiem) także niczym się nie przejmuj
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 09:35   #3142
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam

Zyje i jestem cala. Tej nocy nie lazili, wiec spalam w miare dobrze

Aga-trzymam kciuki, jak zreszta od poczatku, zeby wszystko bylo dobrze.
Prosze cie, badz cierpliwa. Niedawno mialas ten zabieg, a rany nie goja sie w 5min, pewnie stad ta opuchlizna.
No i wracaj do nas...Obiecalas

Aniu - tak teraz spojrzalam na twoj profil i moglam smialo przepisac co mialyscie tam napisane...Ehhh
Ja jednak nie poszlam na latwizne i kierowalam sie odczuciami

A swoim wiekiem sie ciesz, bo zanim sie obejrzysz a juz bedzie 30 na karku

Cytat:
Napisane przez Dorota
a stara dupa już jestem
Nooo nie gadaj...Taka stara to nie jestes
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 09:41   #3143
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Asiu no wiesz może czasami ale czuje się młodziutko i to dla mnie najważniejsze

Aguś pieniążki już wpłaciłam
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje



Edytowane przez Neska
Czas edycji: 2006-11-27 o 12:21
Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 16:12   #3144
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Ojjejj a co tu tak dziś pusto??

Aga czyżby Cię zatrzymali w szpitalu?? mam nadzieję, że wszystko ok?
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 18:14   #3145
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Helloo

Ja juz po szkole, zmeczona strasznie.

Dzis krotko, bo mam nie najlepszy humor -wali mi sie ostatnio wszystko na glowe, teraz problemy z mieszkaniem

Aga wyslala mi smska, ze zostawili ja w szpitalu Nic nie wiem wiecej...Jak cos bede wiedziala dam wam znac

To trzymajcie sie dziewczyny
Do jutra
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 20:03   #3146
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Województwo Pomorskie

A co tu takie pustki?

Ja niedawno zawitałam do domku. Strasznie zmęczona dziś jestem więc zaraz lece spać

Ogólnie dzień nudny. Zajęć nie było. Poobijałam się w domu, u koleżanki i u TŻta a lenistwo męczy jak mało które zajęcie

Ahh ta Aga.. Same z nią problemy mamy
Mam nadzieje, że nić poważnego się nie stało

Dobranoc dziewczyny
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-27, 22:37   #3147
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

ja dzis w gd bylam oddac podrozdzial promotorowi i umowic sie z nim na obgadanie mojej pisaniny...11 grudnia jade znowu
bylam dzis troche polazic po sklepach i ku mojemu zdziwieniu zlikwidowali stanowisko inglota we wrzeszczu, musialam jechac do alfy a tam wlazlam do galerii centrum i mym oczom ukazalo sie male stoisko kosmetykow APC..znanej glowniej ze swych cieni sypkich (kto odiwedza MM to zna ta firme ) ...i jak zobaczylam te cienie...oooooch juz widzialam u innych dizewczyn ktore pokazja mejkapy ze ten cienie pieknie wygladaja, opalizuja na rozne kolorki, sa takie ciekawe..ale nie wiedzialam ze na zywo sa takie swietne..kurde a juz obiecalam sobie ze zadnych cieni nie kupie w najblizszym czasie, bo mam juz chyba wszystkie kolory jakie bym chciala...chyba zgrzesze i na gwiazdke sobie kupie w ramach preznetu hihih ja wiem, mam bzika na tym punkcie, juz sie nie mieszcze z tymi cieniami.... ale kazdy z nas ma jakiegos bzika co nie?

kurcze mam nadzieje, ze z aga nic groznego..asiu jak aga napoisze ci smska to od razu daj nam znac, zebysmy byly na biezaco zeby to znowu jakies komplikacje nie byly..tfu tfuuuu

asiu no musze powiedziec, ze niezly psycholog z ciebie...nawett nie wiesz jak chcialabym czasem byc wylewna i taka otwarta...ale juz ten typ tak ma, zamknieta w skorupie..

lece troche powizazowac i spac
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 08:56   #3148
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Dziewczyny...Aga napisala mi wczoraj smsa - ze ma infekcje , ze strasznie ja boli i jak stan sie nie poprawi to bedzie operacja
Tak strasznie mi smutno dziewczyny.

Chcialam wam wczoraj napisac o tym, ale cholera jasna, neta nie mialam - regularnie odlaczaja mi w godzinach wieczorno-nocnych.

Biedna Aga, nawet nie wiecie jak mi jej zal Mam nadzieje, ze szybko wroci do nas.
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 09:27   #3149
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

o kurczę, Aguś trzymamy kciuki, dlaczego zawsze coś musi być nie tak!! Wiem ,że cierpisz ale wierzę że będzie dobrze - prawie codziennie sobie to powtarzam w złych i trudnych chwilach, przeceiż nie mozna iśc całe zycie pod górę?!! Nosek do góry, buziaczki dla Ciebie

Agata a wiesz chciałam sobie kupić własnie jakieś cienie sypkie, wtakim odcieniu, brąz, złoto (szczególnie na sylwka), zaraz zajrzę na MM, a możesz podać ich cenę??
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-28, 10:09   #3150
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

No wlasnie co do tych cieni..Czy one przez to, ze sa sypkie /rozumiem, ze w takim proszku/ to sie szybko koncza?
Wiecie,ja to troche jestem taka slamazara i pewnie mi ten proszek szybko by sie wysypal
Ciekawa jestem cen


Ehhhh wybaczcie ale musze...Jestescie pudelkowe plotkary, wiec az mnie korci zeby wam to pokazac
Zobaczcie Britney bez gaci
http://www.egotastic.com/entertainme...umanity-001928
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.