Listopadowe Mamy 2022 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-28, 12:54   #691
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Dziewczyny mające łożysko na przedniej ściśnie, kiedy czuliście ruchy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W 18+5 poczułam pierwsze wyraźne kopniaki, od tamtej pory czuje codziennie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 12:59   #692
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Dziewczyny mające łożysko na przedniej ściśnie, kiedy czuliście ruchy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam na przedniej czuje jakoś od 2 tygodni (ja i ty terminowo jesteśmy 1 dzień różnicy) ale bardzo delikatne i ulotne gdyby to nie moja trzecia ciąża to bym nie wiedziała że to to. W pierwszej też miałam na przedniej i wtedy poczułam i byłam pewna że to dzidziuś dopiero po 20tc. Więc luzik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 13:49   #693
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Dziewczyny mające łożysko na przedniej ściśnie, kiedy czuliście ruchy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam łożysko na przedniej ścianie i ruchy czuje nieregularnie jakoś od 1,5 tygodnia
Wiem natomiast, ze moja siostra czuła ruchy przy ciąży około 21-22 tygodnia, każda ciąża wiadomo jest inna

Ps. Czekam na wieści od Pelargonie po połówkowych
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 16:22   #694
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Ja mam łożysko na przedniej ścianie i ruchy czuje nieregularnie jakoś od 1,5 tygodnia
Wiem natomiast, ze moja siostra czuła ruchy przy ciąży około 21-22 tygodnia, każda ciąża wiadomo jest inna

Ps. Czekam na wieści od Pelargonie po połówkowych
Właśnie zamierzam w tamtym kierunku o 16.45 powinnam mieć wizytę, oby bez żadnych opóźnień

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Weszłam nawet trochę szybciej
Zostaje chłopak! Jeszcze bardziej wyraźnie było widać. Więc już chyba muszę uwierzyć
Powiem wam, że ten sprzęt a sprzęt w luxmedzie to niebo a ziemia. Dostałam takie piękne zdjęcia buźki 🥹... Wszystko było widać, żołądek, nerki, serduszko, móżdżek... Lekarz nie stwierdził nieprawidłowości.
Waży 400g

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 17:23   #695
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez pelargonie Pokaż wiadomość
Właśnie zamierzam w tamtym kierunku o 16.45 powinnam mieć wizytę, oby bez żadnych opóźnień

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Weszłam nawet trochę szybciej
Zostaje chłopak! Jeszcze bardziej wyraźnie było widać. Więc już chyba muszę uwierzyć
Powiem wam, że ten sprzęt a sprzęt w luxmedzie to niebo a ziemia. Dostałam takie piękne zdjęcia buźki 🥹... Wszystko było widać, żołądek, nerki, serduszko, móżdżek... Lekarz nie stwierdził nieprawidłowości.
Waży 400g

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Jak cudownie ! Bardzo się cieszę, ze wasz synek tak pięknie rośnie
No to nie zostaje nic innego jak tylko kompletować piękną wyprawkę dla młodego kawalera

Ogólnie na początku opisywałaś jak się czułaś jak dowiedziałaś się, ze chłopak. A mogę wiedzieć jak zareagował Twój mąż? On tez chciał dziewczynkę, czy jednak synka?

Mój np. na początku chciał syna, a jak wyszły te wszystkie komplikacje mówił, ze ani trochę nie obchodzi go płeć, ważne żeby było zdrowe
Wiadomo zdrowie najważniejsze, jednak rodzice raczej zawsze maja jakieś swoje marzenia
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 17:51   #696
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Jak cudownie ! Bardzo się cieszę, ze wasz synek tak pięknie rośnie
No to nie zostaje nic innego jak tylko kompletować piękną wyprawkę dla młodego kawalera

Ogólnie na początku opisywałaś jak się czułaś jak dowiedziałaś się, ze chłopak. A mogę wiedzieć jak zareagował Twój mąż? On tez chciał dziewczynkę, czy jednak synka?

Mój np. na początku chciał syna, a jak wyszły te wszystkie komplikacje mówił, ze ani trochę nie obchodzi go płeć, ważne żeby było zdrowe
Wiadomo zdrowie najważniejsze, jednak rodzice raczej zawsze maja jakieś swoje marzenia
Ja faktycznie miałam coś takiego jak wam pisałam. Aż się sama dziwię, że tak można zareagować. Jednak od wszystkich usłyszałam, że to się zdarza, normalne w ciąży i jeśli mi przeszło, to mam się nie obwiniać. Cieszę się, że to było tylko chwilowe. Kilka dni i mi na szczęście przeszło. Teraz nie wyobrażam sobie inaczej, naprawdę! . Dziś bym była znów zdezorientowana jakby lekarz jednak powiedział, że tam jest dziewczynka
Mój małżonek jest pod tym względem bardziej trzeźwo myślący niż ja, haha. Ja mu tak nawkręcałam dziewczynkę, że mówił na początku do brzucha "jak tam moja Jagódka?" (bo mu opisywałam wielkością owoców każdy etap i tak mu się ta Jagódka wkręciła ). Ale nie zareagował tak jak ja i tłumaczył mi, że nie mogę się tak nastawiać i chciał właśnie, żeby tylko wszystko przebiegało bez komplikacji. Cieszy się i moment się przestawił i teraz wszystkim mówi, że spłodził syna. Na dziewczynkę przyjdzie czas

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 18:44   #697
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez pelargonie Pokaż wiadomość
Ja faktycznie miałam coś takiego jak wam pisałam. Aż się sama dziwię, że tak można zareagować. Jednak od wszystkich usłyszałam, że to się zdarza, normalne w ciąży i jeśli mi przeszło, to mam się nie obwiniać. Cieszę się, że to było tylko chwilowe. Kilka dni i mi na szczęście przeszło. Teraz nie wyobrażam sobie inaczej, naprawdę! . Dziś bym była znów zdezorientowana jakby lekarz jednak powiedział, że tam jest dziewczynka
Mój małżonek jest pod tym względem bardziej trzeźwo myślący niż ja, haha. Ja mu tak nawkręcałam dziewczynkę, że mówił na początku do brzucha "jak tam moja Jagódka?" (bo mu opisywałam wielkością owoców każdy etap i tak mu się ta Jagódka wkręciła ). Ale nie zareagował tak jak ja i tłumaczył mi, że nie mogę się tak nastawiać i chciał właśnie, żeby tylko wszystko przebiegało bez komplikacji. Cieszy się i moment się przestawił i teraz wszystkim mówi, że spłodził syna. Na dziewczynkę przyjdzie czas

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Tak, takie reakcje jak Twoja są całkowicie normalne, wiec nie masz za co się obwiniać. Miałaś jakieś swoje wyobrażenia, które się nie spełniły i to normalne, ze z tego powodu mogłaś czuć rozczarowanie
Teraz jak już oswoiłaś się z myślą o synku to nie pozostaje nic tylko sie cieszyć z tego cudownego oczekiwania

A co do reakcji Twojego męża, ze chwali sie, ze syna spłodził, to chyba dużo facetów tak ma mój mąż i kolega tez chodzą i sie śmieją, ze wiedzieli co robią bo i my i znajomi spodziewamy sie synków
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-29, 18:50   #698
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Tak, takie reakcje jak Twoja są całkowicie normalne, wiec nie masz za co się obwiniać. Miałaś jakieś swoje wyobrażenia, które się nie spełniły i to normalne, ze z tego powodu mogłaś czuć rozczarowanie
Teraz jak już oswoiłaś się z myślą o synku to nie pozostaje nic tylko sie cieszyć z tego cudownego oczekiwania

A co do reakcji Twojego męża, ze chwali sie, ze syna spłodził, to chyba dużo facetów tak ma mój mąż i kolega tez chodzą i sie śmieją, ze wiedzieli co robią bo i my i znajomi spodziewamy sie synków
Tak, chyba właśnie tak jest jak mówisz
Ja się tak cieszę, nic innego nie robię, tylko siedzę na vinted i kupuję Mama moja to samo, zwariowała.
Jutro jedziemy obejrzeć dwa wózki, mam nadzieję, że na któryś się zdecydujemy.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 19:12   #699
xflamesxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 853
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez pelargonie Pokaż wiadomość
Jutro jedziemy obejrzeć dwa wózki, mam nadzieję, że na któryś się zdecydujemy.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
A jedziecie tylko obejrzeć? Czy już kupujecie? Ja mniej więcej już się rozglądałam ale jeszcze nie podjęłam decyzji który zabiorę do domu
xflamesxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 19:15   #700
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez xflamesxx Pokaż wiadomość
A jedziecie tylko obejrzeć? Czy już kupujecie? Ja mniej więcej już się rozglądałam ale jeszcze nie podjęłam decyzji który zabiorę do domu
Jak mnie trzaśnie strzała amora do któregoś, to już chciałabym wziąć, będziemy z kasą przygotowani . Chcę jak najwięcej takich dużych zakupów poczynić, bo nie wiadomo jak będzie dalej a wydatków tylko przybywa

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 19:32   #701
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez pelargonie Pokaż wiadomość
Tak, chyba właśnie tak jest jak mówisz
Ja się tak cieszę, nic innego nie robię, tylko siedzę na vinted i kupuję Mama moja to samo, zwariowała.
Jutro jedziemy obejrzeć dwa wózki, mam nadzieję, że na któryś się zdecydujemy.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Ooo to super ja nie robię jeszcze wyprawki, czekam na te wyniki i doczekać się nie mogę a później mam nadzieje ruszę pełna para

A jakie modele wózków jedziecie oglądać? Ja już przejrzałam w internecie tyle różnych, ze zamiast mieć coś wybranego, to mam mętlik jeszcze większy w głowie
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-29, 19:37   #702
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Ooo to super ja nie robię jeszcze wyprawki, czekam na te wyniki i doczekać się nie mogę a później mam nadzieje ruszę pełna para

A jakie modele wózków jedziecie oglądać? Ja już przejrzałam w internecie tyle różnych, ze zamiast mieć coś wybranego, to mam mętlik jeszcze większy w głowie
Nie zależy mi na wadze, bo nie będę musiała go nigdzie wnosić. Nie zależy mi też na spacerówce, bo wiem że i tak trzeba będzie kupić lżejszą i tak Więc padło chociaż na amortyzację, dużą gondolę, żeby spokojnie do wiosny pojeździć i... wygląd Dwa modele nas zainteresowały, o dziwo jesteśmy zgodni, mężowi też się podobają, więc ufff. Junama Diamond Fluo (wersja zielono-złota ) albo Adamex Reggio Special Edition (wersja czarno - złota) No niestety, ale trochę natura sroki mi się odezwała.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 20:09   #703
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Pelargonie super, że z Niuniem wszystko w porządku i że jednak tak się cieszysz na synka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 20:38   #704
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez pelargonie Pokaż wiadomość
Nie zależy mi na wadze, bo nie będę musiała go nigdzie wnosić. Nie zależy mi też na spacerówce, bo wiem że i tak trzeba będzie kupić lżejszą i tak Więc padło chociaż na amortyzację, dużą gondolę, żeby spokojnie do wiosny pojeździć i... wygląd Dwa modele nas zainteresowały, o dziwo jesteśmy zgodni, mężowi też się podobają, więc ufff. Junama Diamond Fluo (wersja zielono-złota ) albo Adamex Reggio Special Edition (wersja czarno - złota) No niestety, ale trochę natura sroki mi się odezwała.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Junama to nie do końca mój styl, bo ten błyszczący materiał nie do końca mi się podoba, a Adamex bardzo ładny

Ja mieszkam na parterze, więc waga tez nie stanowi żadnego problemu. Spacerówkę chciałabym mieć taką nie najgorszą, bo pewnie ze 2-3 miesiące pojeździ zanim zmienimy.

Ogólnie mi bardzo podoba się Bebetto Bresso Premium Class wersja zielono - złota ale celujemy w wózek używany.
Mamy opcje kupienia tego wózka, o którym już kiedyś pisałam od rodziny ale jakoś z dnia na dzień coraz mniej mi się on podoba, dlatego szukamy czegoś dalej zanim podejmiemy decyzje.
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 20:45   #705
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
Junama to nie do końca mój styl, bo ten błyszczący materiał nie do końca mi się podoba, a Adamex bardzo ładny

Ja mieszkam na parterze, więc waga tez nie stanowi żadnego problemu. Spacerówkę chciałabym mieć taką nie najgorszą, bo pewnie ze 2-3 miesiące pojeździ zanim zmienimy.

Ogólnie mi bardzo podoba się Bebetto Bresso Premium Class wersja zielono - złota ale celujemy w wózek używany.
Mamy opcje kupienia tego wózka, o którym już kiedyś pisałam od rodziny ale jakoś z dnia na dzień coraz mniej mi się on podoba, dlatego szukamy czegoś dalej zanim podejmiemy decyzje.
No Ci powiem, że też bardzo mi się podoba. Właśnie uwielbiam takie opływowe kształty. No i ma złoto... Niestety nigdzie w okolicy u nas nie widzę używanego.
Prowadziłam u kuzynki Skiddou. No powiem wam, że albo byłam zestresowana nowym niemowlakiem w rodzinie, albo po prostu tragedia

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Pelargonie super, że z Niuniem wszystko w porządku i że jednak tak się cieszysz na synka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też się cieszę, że tak jest

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 21:10   #706
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez pelargonie Pokaż wiadomość
No Ci powiem, że też bardzo mi się podoba. Właśnie uwielbiam takie opływowe kształty. No i ma złoto... Niestety nigdzie w okolicy u nas nie widzę używanego.
Prowadziłam u kuzynki Skiddou. No powiem wam, że albo byłam zestresowana nowym niemowlakiem w rodzinie, albo po prostu tragedia

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Też się cieszę, że tak jest

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Kształt Junama ma super, tez mi się podoba, tylko właśnie ten błyszczący materiał do mnie nie przemawia, jednak wole matowe
A właśnie ten Bebetto ma kolor jaki kocham i w macie ze złotym stelażem wyglada super, bo z czarnym już nie

U mnie szwagierka znów zachwyca się wózkami Quinny Moodd, jednak mi się nie podobają i dodatkowo ta spacerówka w której dziecko wyglada jakby było pionowo i miało zaraz wypaść
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 22:02   #707
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Jutro ma być u mnie 38'C w całej pl tak gorąco?
Cytat:
Napisane przez pelargonie Pokaż wiadomość
Właśnie zamierzam w tamtym kierunku o 16.45 powinnam mieć wizytę, oby bez żadnych opóźnień

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Weszłam nawet trochę szybciej
Zostaje chłopak! Jeszcze bardziej wyraźnie było widać. Więc już chyba muszę uwierzyć
Powiem wam, że ten sprzęt a sprzęt w luxmedzie to niebo a ziemia. Dostałam takie piękne zdjęcia buźki 🥹... Wszystko było widać, żołądek, nerki, serduszko, móżdżek... Lekarz nie stwierdził nieprawidłowości.
Waży 400g

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
Cieszę się że wszystko dobrze i że zostaje chłopczyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-29, 23:07   #708
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jutro ma być u mnie 38'C w całej pl tak gorąco?Cieszę się że wszystko dobrze i że zostaje chłopczyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie 28/29’C, a w piątek 32/33’C
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 06:59   #709
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jutro ma być u mnie 38'C w całej pl tak gorąco?Cieszę się że wszystko dobrze i że zostaje chłopczyk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie ma być 29-30... W nocy była już burza i lał deszcz. Jutro 33

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-30, 09:03   #710
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Ja tez miałam czekać z wyprawka do badań połówkowych, ale wczoraj już zamówiłam kilka rzeczy na vintedzie tez mam kilka obserwowanych. Muszę przejrzeć co mamy po córce i wtedy będę szalec
Mierze tez cukry od tygodnia, 4 razy dziennie i nie mogę ogarnąć tych na czczo. Ciagle podwyższone. Dziś to już w ogóle. Czuje, ze i tak skończy się insuliną.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 09:20   #711
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

U nas ciagle grubo ponad 30 stopni i totalna susza, ani kropelki deszczu, wczoraj nawet po 19 pokazywało nam jeszcze 31 stopni i nie było czym oddychać jak wyszliśmy na krótki spacer z psiakiem…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 09:45   #712
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Ja tez miałam czekać z wyprawka do badań połówkowych, ale wczoraj już zamówiłam kilka rzeczy na vintedzie tez mam kilka obserwowanych. Muszę przejrzeć co mamy po córce i wtedy będę szalec
Mierze tez cukry od tygodnia, 4 razy dziennie i nie mogę ogarnąć tych na czczo. Ciagle podwyższone. Dziś to już w ogóle. Czuje, ze i tak skończy się insuliną.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No i super, ze już sobie coś pozamawialas to pewnie sama frajda robić wyprawkę dla bobasa

A co do cukrów to powiem Ci, że ja się bałam mocno cukrzycy ciążowej ze względu na insulinooporność przed ciążą, a na razie krzywa wyszła super. Będę ją miała jednak powtarzaną, lekarz mówi, ze lepiej zrobić jeszcze raz, bo właśnie w późniejszych etapach ciąży trzustka lubi wariować
Ja się boje igieł - zastrzyków, wiec dla mnie przyjmowanie insuliny to będzie katorga, jeśli będę musiała to robić
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 10:21   #713
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Ja tez miałam czekać z wyprawka do badań połówkowych, ale wczoraj już zamówiłam kilka rzeczy na vintedzie tez mam kilka obserwowanych. Muszę przejrzeć co mamy po córce i wtedy będę szalec
Mierze tez cukry od tygodnia, 4 razy dziennie i nie mogę ogarnąć tych na czczo. Ciagle podwyższone. Dziś to już w ogóle. Czuje, ze i tak skończy się insuliną.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A o której i jaką jesz kolację?

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 10:48   #714
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Też się tego bałam, póki co glukoza na czczo lepsza niż na mecie zobaczymy jak wyjdzie krzywa, ale jeszcze nie dostałam skierowania, pewnie na kolejnej wizycie dostanę A moja dieta niestety nawet nie stała obok tej z niskim IG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 10:57   #715
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Też się tego bałam, póki co glukoza na czczo lepsza niż na mecie zobaczymy jak wyjdzie krzywa, ale jeszcze nie dostałam skierowania, pewnie na kolejnej wizycie dostanę A moja dieta niestety nawet nie stała obok tej z niskim IG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oj tak, ja też się obawiam... Tym bardziej, że naprawdę sobie pozwalam Ale ilekroć robię samą glukozę na czczo, to jest poniżej 90, więc lekarz jeszcze nawet nie kazał mi robić krzywej. Będę miała około 27 tygodnia. Oby to nas ominęło 🫣

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 11:06   #716
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

U nas wczoraj bylo fajne ochlodzenie. Dzis od rana tez bylo pochmurno i tak przyjemnie a teraz znowu przyszedl upal i jest juz prawie 30 stopni mialam dzis zajecia, pojechalam w bluzie bo bylo chlodno a jak wyszlam po godzinie myslalam ze padne z goraca
Ja krzywa bede robila po nastepnej wizycie, tez sie troche obawiam,chociaz cukier na czczo do tej pory byl przy dolnej granicy, ale kiedys mialam problemy z cukrem i insulina wiec nigdy nie wiadomo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 11:19   #717
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

W pierwszej ciąży miałam cukrzyce stwierdzona i wtedy udało mi się dietą ładnie wyregulować cukry, a tu - mimo stosowania - nadal zonk. Zawsze mi pomagała kanapka z szynka koło 22 i cukry miałam w graniach 85-88, a teraz 95-97 :/
Na kolacje zazwyczaj sałatki i przed spaniem ta kanapka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 11:20   #718
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
W pierwszej ciąży miałam cukrzyce stwierdzona i wtedy udało mi się dietą ładnie wyregulować cukry, a tu - mimo stosowania - nadal zonk. Zawsze mi pomagała kanapka z szynka koło 22 i cukry miałam w graniach 85-88, a teraz 95-97 :/
Na kolacje zazwyczaj sałatki i przed spaniem ta kanapka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A jakbyś sprobowała z serkiem wiejskim/jajkiem, żebyś na noc dostarczyła białka?

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 11:21   #719
hey_You
Raczkowanie
 
Avatar hey_You
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 210
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez Milciaczek Pokaż wiadomość
No i super, ze już sobie coś pozamawialas to pewnie sama frajda robić wyprawkę dla bobasa

A co do cukrów to powiem Ci, że ja się bałam mocno cukrzycy ciążowej ze względu na insulinooporność przed ciążą, a na razie krzywa wyszła super. Będę ją miała jednak powtarzaną, lekarz mówi, ze lepiej zrobić jeszcze raz, bo właśnie w późniejszych etapach ciąży trzustka lubi wariować
Ja się boje igieł - zastrzyków, wiec dla mnie przyjmowanie insuliny to będzie katorga, jeśli będę musiała to robić

Tez mówiłam, ze żadnych zastrzyków robić nie będę i co? Najpierw kilka tygodni accofil, teraz wleciała heparyna, wiec jsk insulinę dostane, to już będę zaprawiona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
hey_You jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-30, 11:38   #720
Milciaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 410
Dot.: Listopadowe Mamy 2022

Cytat:
Napisane przez hey_You Pokaż wiadomość
Tez mówiłam, ze żadnych zastrzyków robić nie będę i co? Najpierw kilka tygodni accofil, teraz wleciała heparyna, wiec jsk insulinę dostane, to już będę zaprawiona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hahaha jak będę musiała to będę robić innej opcji nie będę miała ale stres będzie bardzo

Może faktycznie do ostatniego posiłku dodaj jakieś białko?

Mi cukier naczczo na początku wyszedł właśnie wysoki, a później przy krzywej ładnie poniżej 90, a nie stosuje żadnej diety.

Za nas wszystkie trzymam kciuki, żeby nas cukrzyce ciążowe ominęły
Milciaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-16 16:43:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.