******kolor na krótko******* - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-19, 12:55   #1
marzena_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 18

******kolor na krótko*******


Pomozcie prosze... Moj naturalny kolor wlosow jest trudny do okreslenia - cos pomiedzy ciemny blondem i jasnym brazem. Chcialabym zobaczyc jak bede wygladala z wloskami w kolorze ciemnego brazu. Jednak z szansa ewentualnego powrotu do naturalnych gdyby mi sie nie spodobalo Jednym slowem: doradzcie jakiego szamponu koloryzujacego najlepiej uzyc?(takiego ktory sie rzeczywiscie zmyje w krotkim czasie)
Z gory dziekuje za podpowiedz
marzena_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 12:59   #2
coco.coco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 14
Re: ******kolor na krótko*******

Proponuje zebys wkleila tu swoje zdjecie,a wizazanki ktore posiadaja program do zmiany fryzur napewno chetnie dokleja ci taki kolor wloskow jaki chcesz. Jeszcze kilka tygodni temu sama mialam taki program ale moj mezczyzna skaowal go przy formatowaniu dysku
coco.coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 13:05   #3
marzena_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 18
Re: ******kolor na krótko*******

Dzieki ale nie mam zadnych zdjec na kompie
Generalnie to jestem zdecydowana na zmiane koloru, moj juz mi sie znudzil Chodzi o to, zeby ten szampon zmywal sie w miare rownomiernie i zeby nie bylo zadnych niespodzianek Po prostu potrzebuje czegos sprawdzonego
marzena_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 13:22   #4
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: ******kolor na krótko*******

podbijam, bo mnie tez to inetersuje
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 16:02   #5
marzena_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 18
Re: ******kolor na krótko*******

Dobra, to spytam inaczej Czy warto uzyc szamponu welli - Wellaton Soft Color? Czy jest znośny i w jakim czasie zmywa sie w rzeczxywistosci? Jezeli tak to ile opakowan powinnam kupic bo slyszalam ze bardzo malo wydajny jest... moje wlosy sa tak ok 10 cm dluzsze niz do ramion starcza 2 opakowania? Prosze o wypowiedz kogos kto probowal
marzena_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 18:47   #6
marzena_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 18
Re: ******kolor na krótko*******

up
marzena_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 20:23   #7
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: ******kolor na krótko*******

a moze na poczatek sprobuj szamponetka?? jak ci sie nie spodoba po 5-8 myciach bedziesz miala spowrotem swoje wloski.
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-19, 20:35   #8
marzena_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 18
Re: ******kolor na krótko*******

Hmmm... A co konkretnie proponujesz? Bo moja kolezanka uzyla kiedys szamponetki welli i... ta wisnia nie zmyla sie nawet po 20 myciach Przez pol roku miala rozowe wlosy No szczerze powiedziawszy to bylo take nijakie. Hehe Pallete podobno nie zmywaja sie w ogole... Ale jezeli znasz cos sprawdzonego co zmywa sie 5-8 myciach to bede wdzieczna
marzena_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 21:57   #9
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: ******kolor na krótko*******

ja kiedys probowalam palette i mi sie zmyla! a masz zdrowe wloski?? wiesz czasemjest tak ze jak ktoa ma mozno znioszczone wlosy to potem roznie bywa po koloryzacji! acha masz do wyboru Marion, Wella, Palette i chyba cos z Londy! . a moze pianka koloryzująca?? ja sie nie orientuje ktora lepsza moze dziewczyny cos doradza!
pozdrawiam...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 23:52   #10
marzena_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 18
Re: ******kolor na krótko*******

Dzieki
Wloski to mam zdrowe...
Ale kurcze troche sie boje. I juz sama nie wiem co mam robic Co sadzicie o tych szamponetkach? Doradzcie please
marzena_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 01:01   #11
marzena_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 18
Re: ******kolor na krótko*******

Ponawiam tez pytanie o Wellaton Soft Color. Moje włoski wyglądają tak jak na zdjeciu. Tylko sa teraz dłuuuższe
Myslalam o kolorze ciemny braz. Jezeli rzeczywiscie zmywa sie po 20 myciach to mi to pasuje. Ale jezeli nie... to chyba musze poszukac czegos innego. Zdaje sobie sprawy ze identycznego naturalnego nie uzyskam z powrotem ale czy moge liczyc na to, ze po 20paru myciach bede miala ten zblozony do mojego? Help me
marzena_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-20, 10:31   #12
marzena_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 18
Re: ******kolor na krótko*******

up
marzena_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 19:18   #13
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: ******kolor na krótko*******

przypomnialo mi sie ze ja stosowalam szmponetki z palette i u mnie sie zmywaly! a nie myslalas by pobawic sie w pasemka by nie przezyc szoku?? pokaz swoja twarz to moze Ci doradzimy z kolorkiem! ja bym tez sprobowala narazie z kolorem Sredni braz bo wychodzi ciemny! i moze wrzuc zdjecie w program z dobieraniem fryzur i zobaczysz czy dobrze bedzie Ci w ciemnym kolorze!acha co do Welli to ja sie nigdy nie zawiodlam
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 20:07   #14
marzena_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 18
Re: ******kolor na krótko*******

Dzieki za rady Ja te swoje wloski bede miala tak czy siak, sprobowac musze tylko czym? teraz sklaniam sie coraz bardziej ku szamponetkom... i tu kolejna watpliwosc wella czy palette? tak sobie mysle ze chyba jednak paletke wezme ale jak ktos ma cos do powiedzenia na ten temat to prosze
marzena_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 20:13   #15
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: ******kolor na krótko*******

przeciez to oczywiste jestes ciemna blondynka ze złotym odcieniem taki sam jak mój
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 20:17   #16
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Re: ******kolor na krótko*******

Polecam szamponetki welli,
zdecydowanie odradzam Joannę.

__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 21:37   #17
marzena_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 18
Re: ******kolor na krótko*******

Kolejna konkretna rada. Dzieki wielkie Prosze o jeszcze
marzena_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-20, 22:29   #18
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: ******kolor na krótko*******

Bonnie, nie wiem, czy moje doświadczenia się na cokolwiek przydadzą, ale opowiem Ci coś o szamponetkach Palette Kiedyś (przed laty, kiedy nie nabyłam jeszcze... powiedzmy- mądrości ), w noc przed ważną imprezą, wzięłam się za rozjaśnianie odrostów... Zmęczona, przysnęłam na krześle i moje długie włosy rozjaśniły się na platynowo (częściowo) Spanikowana, nałożyłam farbę, ale zamiast miodowego blondu wyszedł zielonkawy wodnik szuwarek... Ratowałam włosy maseczkami... Zbliżał się ranek... W końcu o 5.30 moja kochana mama poleciała do pobliskiego sklepu i kupiła mi szamponetki. Jednak wybór odcieni był nędzny i w końcu zmiksowałam 2 różne kolory- i wyszedł najpiękniejszy w świecie rudy!!!!! Intensywny, naturalny, lśniący... Dodatkowo włosy zyskały na miękkości i gładkości, "nabrały ciała".

Co do zmywania- po około tygodniu (codziennego mycia) kolor zaczął blednąć w ładny i naturalnie wyglądający sposób... Ale całkowicie NIGDY się nie sprał, więc... Być może to zależy od tego, czy włosy są naturalne, czy rozjaśniane... Ale to już raczej Gaga mogłaby coś powiedzieć

A może dałoby się poprzymierzać peruczki? Może nie dla sprawdzenia konkretnego koloru, ale po to, by zobaczyć, czy warto znacznie przyciemnić i czy iść w chłodne, czy ciepłe odcienie... A jeśli chodzi o test "bliższy ciału"- może pianka koloryzująca? Miałam kiedyś Vidal Sassoon i zmyła się szybko (nie robiąc żadnych szkód na głowie, w garderobie ani w łazience ); na pewno są też inne na rynku...
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-21, 08:37   #19
rain
Raczkowanie
 
Avatar rain
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 98
Re: ******kolor na krótko*******

Twojej kolezance wyszly takie kosmosy, bo z pewnoscia miala rozjasniane wlosy.
Uzyj pianki koloryzujacej Wella mousse. Utrzymuje sie do mycia. Jest fajna, ale ma tendencje do "splywania" (zreszta tak jak i pianki innych producentow), ale masz pewnosc ze nie zniszczy wlosow i kolor nie pozostanie dluzej, niz bys sama tego chciala. Pianka jest najfajniejszym i najprostszym rozwiazaniem jezeli chodzi o krotkotrwala koloryzacje. A koloty maja wspaniale!
pozdrawiam
rain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-21, 09:38   #20
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Re: ******kolor na krótko*******

Ja jestem właśnie po koloryzacji szamponem Palette [ nakladałam go jakieś dwa tyg. temu ] Moj naturalny kolor to ciemny blond, ale miałam rozjaśniany pasemkami Tak jak Tobie kolor mi się znudził i zdecydowałam się na sarni brąz Taki jasny brąz z odcieniem rudego Trzymałam krótko bo bałam sie strasznego efektu rudości na moich włosach ale cóz stało się No i byłam ruda Teraz kolorek już się trochę zmył i mam jasny brąz Właśnie taki jak chciałam.

Moja rada jest taka -dobierz sobie kolorek jaki chcesz [ jeśli wybierasz brąz po prostu nie trzymaj za długo na włoskach ] Polecam Palette, bo po pierwsze jest jej troche wiecej i jest żadsza, łatwiej się nakłada na dłuższe włoski. Moja mama ostatnio używała Welli. Kolor na jej ciemnych włosach miał wyjść ciemny machoń a wyszło jakieś niewiadomo co - jasne bordo Szampon Welli jest gęstszy.

Jeśli chodzi o maprawdę krótką koloryzację to dobre są też szmaponetki 6- 8 myć. Ale nie należy się nastawiać na te 6-8 myć bo kolor schodzi już po 1-2 myciu Strasznie są nietrfałe

No to może na tyle moich wywodów . Pozdrawiam
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 00:09   #21
marzena_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 18
Re: ******kolor na krótko*******

No dziewczyny, dzieki za rady
Juz po wszystkim To znaczy mam ciemnobrazowe wloski - jak dla mnie ten kolor w ogole moze nie schodzic Bosssskie sa Normalnie jak bede miala fotke to az wam pokaze bo jestem z nich dumna. Jeszcze raz wielkie dzieki. Buziaki
marzena_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 11:34   #22
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: ******kolor na krótko*******

i w koncu czym zrobilas??
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 14:34   #23
kamila22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Łodż
Wiadomości: 210
GG do kamila22
Re: ******kolor na krótko*******

polecam szamponetki MARION odradzam palette(wogole nie schodza) odradzam rowniez szampony koloryzujace LOKI-te to jak farba wogole sie nie zmywaja
koszt szamponetki MARION 3,50zł (1 szamponetka nawet wydajna)
kamila22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 14:44   #24
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Re: ******kolor na krótko*******do MagdziaS :)

Magdzi ty mialas na wlosach rozjaśniane pasemka??Bo ja mam właśnie ciemny blond i też rozjaśniane pasemka.Miałam ochote zrobić sobie włoski na ciemny brąz szamponetką ale jak przeczytałam że nie wolno na rozjaśniancyh to zrezygnowałam bo się bałam że na tych pasemkach jakaś masakra powstanie a tobie wszystko się równo zabarwiło??
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 17:17   #25
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Re: ******kolor na krótko*******

dziewczyny a szamponetki to sie tak normalnie naklada jak farbe, czy jak niektore produkty trzeba wmasowac we wlosy jak szampon, bo kiedys myslalam ze szampony koloryzujace to takie ze sie bierze na reke ciach na wlosy i masuje poszlam do sklepu i poplenilam gafe pani sie ze mnie usmiala az jej lezki poplynely ale coz... wiec chcialabym sie upewnic czeakm na odp
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 22:50   #26
marzena_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 18
Re: ******kolor na krótko*******

Pomimo rozbieznych opinii zaryzykowalam i kupilam szampon Palette - ciemny braz. Jak juz pisalam kolorek super ale dzis po myciu juz jest troche jasniejszy. Czy sie calkiem zmyje to nie wiem, ale na pewno dam znac za pare dni Chyba zaczne sie rozgladac za jakas farba bo wszyscy chwala u mnie taki kolorek W zasadzie eksperyment sie udal Kurde fajna sprawa takie forum. A ile sie mozna dowiedziec ciekawych rzeczy Buziaki
marzena_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-23, 16:33   #27
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Re: ******kolor na krótko*******do MagdziaS :)

Magdziuuu !!!! up
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.