Dziwna atmosfera w pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-12-30, 16:32   #1
Wiktoria890489
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 1

Dziwna atmosfera w pracy


Cześć.
Mam taką dziwną sytuację w pracy. Zawsze miałam dobre relacje z szefową, wykonywałam sumiennie swoją pracę, miło nam się rozmawiało. Ostatnio zauważyłam, że szefowa przeszła na ty za wszystkimi ( nawet z osobą która pracuje krocej) poza mną. Nawet można powiedzieć że jej relacje z pozostalymi koleżankami są bardzo poufale. A że mną ciągle " na pani". Niby taka bzdura a źle się z tym czuję i trochę mi przykro. Czy ktoś miał taką sytuację? Nie wiem co myśleć. Proszę o rady
Wiktoria890489 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-08, 21:40   #2
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Dziwna atmosfera w pracy

Może jest między Wami różnica wieku (np. jesteś starsza), uchodzisz za raczej profesjonalną osobę która nie lubi poufałości albo masz dłuższy staż pracy i szefowa w jakiś sposób krępuje się przejść tak po prostu na "ty"? Chyba tak jest w naszej kulturze, że rzadko sami przechodzimy na "ty", tylko wolimy używać oficjalnych form grzecznościowych. Jeśli macie dobre relacje, to pewnie nic personalnego ze strony szefowej. Możesz w rozmowie zażartować coś w stylu "nie Pani, tylko Wiktoria890489", jeśli po tym szefowa dalej będzie mówić do Ciebie per "pani" po prostu przyjmij tę formę i nie martw się tym.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-08 22:40:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.